• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Banki Podkategoria: Banki

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Przelewy z UK do PL »

  Jesteśmy największą firmą na rynku przekazów pieniężnych z UK do polskich banków. Mając na uwadze dobro klientów, którzy nam zaufali, systematycznie poszerzamy wachlarz naszych usług - otwieramy nowe punkty transferowe, dzięki którym jesteśmy na pierwszym miejscu na rynku transferów do odbiorców w Polsce! Skorzystaj z naszej oferty. Duże oszczędności z naszym systemem.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platforma faktoringowa »

  FAKTRINGoferty.pl to serwis produktowy dedykowany usługą faktoringu. Poczynania platformy faktoringowej cechuje indywidualne procedowanie i elastyczność ze względu na zróżnicowane potrzeby firm. Oprócz obszernej informacji na temat usług faktoringu - przedsiębiorca może pozyskać gratisową konsultację a także propozycje wiodących instytucji faktoringowych. Faktoring jest usługą stworzoną dla firm stosujących lub planujących wykorzystywać kredyt handlowy w stosunkach kupieckich ze swoimi kontrahentami. Faktoring jest usługą nadzwyczaj złożoną, która integruje finansowanie z zarządzaniem należnościami, w związku z tym na jej koszt ma wpływ dużo elementów. Na koszt faktoringu składają się prowizje, odsetki i czasem różne opłaty poboczne.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto osobiste »

  Zapraszamy na stronę Banku Spółdzielczego w Kamieniu - www. bskamien. pl Na stronie znajdziesz informacje dotyczące naszej placówki oraz szczegółową ofertę banku. Nasz bank zlokalizowany jest w Kamieniu na Podkarpaciu. Oferta banku skierowana jest do osób indywidualnych, rolników oraz firm i instytucji. Oferujemy rachunki osobiste, kredyty, karty płatnicze, zarządzanie oszczędnościami. Na naszej stronie znajdziesz aktualne kursy walut oraz notowania GPW. Za pośrednictwem wyszukiwarki znajdziesz wszystkie interesujące Ciebie informacje.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe »

  Z roku na rok używanie kont w banku staje się coraz bardziej popularne. Ostatnio prym wśród nich wiodą e-konta, które za zwyczaj nie mają fizycznych oddziałów. Możliwość używania takiego konta, to duże ułatwienie dla wielu z nas, chociażby mając wzgląd na istotną oszczędność czasu., że są to konta internetowe, każde formalności załatwiane są przy użyciu tego właśnie medium. Nie musimy wychodzić z mieszkania, aby założyć konto, gdyż po przesłaniu wniosku osobiście odwiedzi nas kurier, z którym podpiszemy dokumenty. korzystanie z konta internetowego też jest nadzwyczaj łatwe. Wpłat i wypłat pieniędzy nie musimy wykonywać w oddziałach. Dodatkowym walorem jest mały koszt używania konta, gdyż należności są zazwyczaj symboliczne.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka »

  Prezentowana instytucja trudni się udzielaniem pomocy finansowej. W ofercie znajduje się m.in. pożyczka dostępna niemalże od ręki. Wybrane pożyczki są szybko udzielane, dzięki minimalizacji formalności. Różne odmiany rachunków zostały stworzone np. dla przedsiębiorców czy młodzieży. Kasy oferują różnego rodzaju ubezpieczenia, np. na dom i mieszkanie. Ważne miejsce w ofercie tej firmy zajmują kredyty mieszkaniowe. Na stronie publikowane są wiadomości ze świata finansów i nie tylko.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konto osobiste »

  Darmowe-konto-osobiste.pl to witryna, która skierowana jest do wszelkich tych internautów, którzy poszukiwać będą najkorzystniejszych i najbardziej tanich kont osobowych, ale także i korporacyjnych a także oszczędnościowych. Dzięki nam i przygotowanym przez nas porównaniom podaży najpopularniejszych instytucji finansowych, będziesz potrafił dowiedzieć się, gdzie najbardziej popularne usługi bankowe będą najtańsze lub również bezpłatne i ostatecznie wybrać taki rachunek bankowy, za którego założenie i prowadzenie nie zapłacisz ani 1zł - darmowe konta osobiste!
  Zaglądaj do nas regularnie – sytuacja na rynku instytucji bankowych może się bowiem bardzo mocno zmieniać, podobnie jak propozycje poszczególnych banków, a także proponowane przez nie posługi. Dzięki darmowe-konto-osobiste zawsze potrafisz być na bieżąco, nie zepsuj tej niepowtarzalnej okazji. Żywimy nadzieję, że niebawem znowu się będziemy widzieć.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Hestia - Olsztyn »

  STU Ergo Hestia S.A. to polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, istniejąca od 1991 roku. Po kruchym początku roku STU Ergo Hestia S.A. rośnie coraz to szybciej między innymi z racji udanemu kwartałowi na targu korporacyjnym. O prawie 20 procent wzmógł się w pierwszej połowie tego roku przypis składki zgromadzony przez STU Ergo Hestię – wicelidera rynku ubezpieczeń majątkowych w Polsce. W pierwszym kwartale rozwój sprzedaży był symboliczny i wyniósł raptem 2,5 procent przy przeszło 11-% postępie całego rynku. Towarzystwo polepszyło też swoje efekty walutowe. Pierwszą połowę tego roku STU Ergo Hestia S.A. zamknęła zarobkiem netto w wielkości przeszło 48,5 mln polskich złotych. Rok temu posiadała 32 mln złotych utraty. Grzegorz Szatkowski, wiceprezes Ergo Hestii, tłumaczy, że śmigły wzrost to zasługa dwóch składników. Pierwszy to podwyżki opłat polis komunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, które ubezpieczyciel wbudował w ostatnim roku. Dzięki wzrostowi opłat polis komunikacyjnych wysoką siłę postępu odnotowuje cały rynek (przypis składki Warty wzrósł w pierwszy półroczu o 15 procent, a Allianzu o 12 procent). Różnicę robi jednak ekspansja Hestii w polisach dla dużych firm. Jak twierdzi wiceprezes, ubezpieczyciel ma za sobą bardzo udany kwartał w segmencie ubezpieczeń korporacyjnych. Udało mu się pozyskać nowych, dużych odbiorców, co miało przełożenie na skutki. Godziwe półrocze miał także drugi ubezpieczyciel majątkowy z grupy Ergo Hestia. MOJE TOWARZYSTWO UBEZPIECZE

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konto bankowe »

  Niemało osób mówi, iż nie ma nul wewnątrz daremnie. Bądź ergo rachunek rozliczeniowy może znajdować się wewnątrz daremnie? W istocie. Pamiętaj, iż bank obraca pieniędzmi z kont posiadaczy zaś czerpie z tego korzyści. Nie ma ergo powodu, żeby pobierał coraz dodatkowe opłaty, zaś gdyby pobiera to znaczy, iż jest słabo zarządza pieniędzmi.Dzięki niektórym bankom dostaniecie Kraj dodatkowe profity w postaci rabatów w sklepach. Pozwala to na dodatkowe oszczędności. mBank z eKontem jest w tym przypadku liderem, w zasadzie, iż rachunek rozliczeniowy jest darmowe.Testowane za pomocą nas konta mają zabezpieczenia, które nie pozwalają na hosanna osobom postronnym, chroniąc nasze pieniądze.Każde z kont ma 4 kanały obsługi, abyś proszek możliwość co aż do kontaktu: poczta elektroniczna, telefon, dotyk indywidualny w placówce, kierunek www (chat bądź faq).

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Chcesz zadbać o przyszłość, chcesz zadbać o przyszłość swoich dzieci lub wnuków. Teraz jest to proste, zainwestuj nieduże pieniądze w bezpieczne produkty finansowe - lokaty bankowe. Dzięki zebraniu aktualnych informacji, oprocentowań i szczegółów lokat jesteśmy najbardziej obiektywnych źródłem wiadomości na temat oszczędzania na lokatach bankowych. Wybór lokaty jest prosty, na serwisie znajdziemy kalkulator lokat bankowych, wystarczy, że wprowadzisz kwotę lokaty i ilość miesięcy oszczędzania na lokacie a pojawi się ranking wg. najbardziej opłacalnych lokat. Zostało już tylko wypełnienie krótkiego wniosku, dzięki któremu umówisz się na spotkanie z bankierem, który odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci w podpisaniu umowy lokaty. Nie czekaj już dłużej, zapewnij sobie godną przyszłość i zacznij już zarabiać na swoją emeryturę. Dzięki bezpieczeństwu jakie zapewniają produkty lokat bankowych możesz spać spokojnie.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW - PRIME-PROGRESS »

  ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW
  PRIME-PROGRESS

  Dlaczego nasza oferta jest godna zainteresowania:

  ->> nie przekazujemy zleceń podwykonawcom –nawet 50% taniej
  ->> bez doliczania podatku VAT
  ->> materiały archiwizacyjne bezpośrednio od producenta
  ->> własne narzędzia pracy

  Nasza oferta usług archiwizacyjnych:
  1> archiwizacja dokumentów i ich porządkowanie
  2> wprowadzanie danych do komputera
  3> brakowanie dokumentów
  4> obsługa archiwum u Klienta
  5> oferujemy w sprzedaży: teczki bezkwasowe, pudła bezkwasowe, materiały

  KONTAKT:
  biuro@prime-progress.pl
  www.prime-progress.pl

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Millennium »

  Wielu ludzi marzy o zrobieniu kariery w jakiejś renomowanej instytucji finansowej. Motywy mają rozliczne. Są tacy, którzy pragną tego od przedszkola, kończą ekonomię i nie ma dla nich innej możliwości niż ta. Drudzy dochodzą do wniosku, iż w wymagających czasach banki to stabilny chlebodawca, warto więc poszukać zatrudnienia w w jakimś ich oddziale.. Nasz dziennik internetowy Pracuj w banku to idealne miejsce dla tych, którzy pragnęliby zostać poinformowanymi, jakie wymogi stawia się przed ubiegającymi się o dane stanowisko w banku. Zbieramy wiadomości o takich instytucjach jak Millennium, mBank czy Alior Bank. Odwiedźcie nas!

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze »

  Jeśli chcesz aby Twoi klienci mogli płacić kartą płatniczą to zgłoś się do nas. Zapewniamy kompleksową obsługę, najniższe ceny usługi na rynku, przejrzystą umowę oraz konkretne warunki współpracy. Dzięki naszej ofercie zapewnisz sobie wzrost obrotów w firmie. Ale terminal płatniczy to nie tylko akceptacja kart, to także sprzedaż doładowań GSM czy możliwość przyjmowania płatności za rachunki. Urządzenie może spełniać też funkcje bankomatu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto w alior banku »

  Osobiste konto bankowe to konieczność, gdyż możemy na nim przechowywać indywidualne pieniądze a oprócz tego łatwo płacić nimi w globalnej sieci przy zakupach w sklepach internetowych, bądź na portalach aukcyjnych. Wybór banku w jakim będziemy prowadzić konto bankowe to wybór dość skomplikowany, gdyż banków na rynku jest cała masa. A jeżeli kogoś interesuje konto w alior banku to zapraszam serdecznie do zapoznania się z tą stroną internetową na której opisywane są szczegóły związane z tym bankiem. Zapraszam.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne »

  Współpraca z bankami współcześnie staje się zupełnie normalną czynnością dla wielu osób. Duża liczba banków i co za tym idzie ich ofert często stanowi nie lada problem. Stosowną pomocą w rozwiązaniu tych wątpliwości może być prezentowany tutaj nasz portal finansowy. To co go wyróżnia spośród konkurencyjnych witryn o analogicznej tematyce to niezwykle wszechstronnie opisane w przystępnym języku oferty nie tylko banków. Dzięki nam każdy bez większego stresu będzie mógł odszukać najbardziej dobrany dla siebie produkt.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Online banki »

  Strona została stworzona przez prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie. Przez ludzi, dla których kredyty nie mają praktycznie żadnych tajemnic. Już teraz pragną oni podzielić się z Wami swoją wiedzą. A tym samym pomóc Wam w dokonaniu odpowiedniego wyboru bez obawy o konsekwencje. Warto zatem zaufać profesjonalistom i posłuchać ich rady. Nasza strona w sposób przejrzysty i przede wszystkim jasny ukaże Wam możliwości ale także i ograniczenia. Pozwoli Wam uniknąć błędów, które mogą mieć opłakane skutki. Warto zatem odwiedzić stworzoną przez nas witrynę

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków »

  Jak dużo wartościowej wiedzy przekazują nam rozmaitego gatunku rankingi to każdy na pewno bardzo dobrze wie. O ile te rankingi opatrzone są o komentarze interesantów to stanowi to w tym momencie faktycznie bardzo sporą bazę wiedzy, z jakiej korzystając, zdobywamy bardzo pewne argumenty na to, żeby dokonać stosownego wyboru. Takie atuty ma nasza strona znajdująca się pod adresem www.ocenbank.pl. Szukasz informacji na temat kredytów czy lokat? Z całą pewnością znajdziesz je właśnie u nas. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć konto w banku »

  Nie wiesz jak założyć rachunek w banku? Nie wiesz które konto wybrać? Pomożemy Ci się zdecydować. Na naszej stronie porównasz oferty różnych banków internetowych. Sprawdzisz jakie konto jest najtańsze w prowadzeniu a które jest całkowicie darmowe. Dzięki naszej porównywarce kont wybierzesz najlepsze konto dostosowane do struktury Twoich wydatków. Zależy Ci na bezpłatnych przelewach online? A może na darmowych wypłatach z bankomatów wszystkich sieci? A może najważniejsze jest bezpłatne prowadzenie rachunku? A może wszystko to naraz? U nas znajdziesz odpowiednie dla siebie konto.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Załóż konto w banku »

  Banki-online.org - najlepsze oferty banków w jednym miejscu. Na stronie prezentujemy najpopularniejsze banki internetowe. Do wyboru masz różne konta (dla młodzieży, dla firm), jak również karty płatnicze. Do tego na stronie zaprezentowane zostały kredyty (gotówkowe, na mieszkanie i samochodowe). Konto internetowe to doskonały luksus i przede wszystkim pewny sposób, możesz monitorować stan konta oraz opłacać zakupy o każdej porze przez internet lub telefon. Zapraszamy serdecznie i zachęcamy wszystkich już teraz.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Niezależny serwis finansowy ror.pisz.pl
  Oferty, opisy porady oraz porównanie kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych a także ubezpieczeń komunikacyjnych. Indeks ofert budowany jest na podstawie opinii użytkowników.
  Serwis współpracuje z kilkoma ekspertami finansowymi, którzy pomagają budować ranking ofert.
  Korzystaj z doświadczeń innych a nie popełnisz błędu. W lawinie ofert kredytowych czy ubezpieczeniowych bardzo łatwo się zgubić. Korzystając z naszego serwisu wybierzesz ofertę o najkorzystniejszych parametrach.
  Zapraszamy

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw »

  Przedsiębiorstwo, które posiada nieruchomości może wykorzystać ich potencjał dwakroć. Po pierwsze co zrozumiałe użytkując nieruchomość adekwatnie z jej przeznaczeniem, a po drugie uzyskując pożyczkę pod zastaw tej nieruchomości. Witryna gromadzi rozwiązania dla przedsiębiorstw zainteresowanych spożytkowaniem swojej nieruchomości jako źródła finansowania ważnej aktywność oraz progresje. Opisywane rozwiązania pochodzą od banków i pozabankowych grup finansowych. Pożyczkę firma może przeznaczyć na każdy cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

  Strona skupia się na problematyce pożyczeki pod zastaw nieruchomości dla firm.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: