• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Biuro rachunkowe Bolesławiec

Biuro rachunkowe Bolesławiec Zapraszam do zapoznania się z usługami księgowo-kadrowymi Abak. W naszej ofercie posiadamy całościowe usługi w zakresie prowadzenia księgowości,kadr i płac, zakładaniu i prowadzeniu firm. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i wszelkiego rodzaju spółki i osoby prawne. W gamie naszych usług znajdują się również usługi pomocnicze oraz biurowe.
Zajmuje się głównie prowadzeniem:

* podatkowych KPiR
* ksiąg handlowych
* ryczałtu od przychodów uzyskanych
* kadry i wypłaty
* kompleksowa obsługa biurowa przedsiębiorstw

Wiemy że niełatwo otworzyć przedsiębiorstwo. Zostań naszym klientem a pomożemy Ci w założeniu firmy.

Zapewniamy, że zlecone nam usługi zostaną zrobione w sposób zgodny z prawem. Mamy niezbędne ubezpieczenia OC z zakresu naszej działalności doradczej i usługowej.

Szczegóły strony www.abak-rachunkowe.pl:

Podlinkuj stronę www.abak-rachunkowe.pl:

Biuro rachunkowe Bolesławiec

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Piaseczno »

  Na stronie przedstawiono ofertę biura rachunkowego o nazwie AiKS. W zakres usług biura wchodzi np. prowadzenie ksiąg rachunkowych. Firmom przysługuje obsługa stała, ale również obsługa czasowa. Oferta firmy obejmuje obsługę zarówno księgową, jak również księgowo-płacową. Oferta skierowana jest do firm o różnej wielkości i formie prawnej. Promowane Biuro Rachunkowe Piaseczno posiada bogate doświadczenie w branży. Poza tym przedmiotem działalności biura jest także fachowe doradztwo.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Sosnowiec »

  Zainteresowanych rzetelnymi usługami księgowymi, zapraszamy na stronę biura Opticash. Nowe firmy mogą liczyć na korzystny okres przejściowy. Dyżur telefoniczny prowadzimy w dni robocze od godz. 9:00 do 19:00. Księgowość w mieście Sosnowiec dobieramy odrębnie, aby spełnić Państwa potrzeby. Wszystkie formalności dokonywane są w biurze bez potrzeby odwiedzenia Urzędu Skarbowego. Zainteresowanych oferowanymi przez biuro Opticash usługami, odsyłamy witrynę www.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe Poznań »

  Fachowa kancelaria podatkowa z Poznania prowadzi księgi rachunkowe spółek działających we wszystkich obszarach gospodarki. Właściciel biura, Ryszard Błaszyk jest pionierem krajowego doradztwa podatkowego i niegdysiejszym członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds.Doradztwa Podatkowego. Wieloletnie doświadczenie eksperta zaprocentowało przy doborze lojalnych partnerów w świadczeniu usług typu obsługa księgowa Poznań. Profesjonalne usługi podatkowe decydują o ugruntowanej wysokiej pozycji Kancelarii Podatkowej Ryszard Błaszyk na niepewnym krajowym rynku finansowym. Rzetelne biuro rachunkowe Ławica umożliwia zapewnienie dyskrecji oraz niejawność powierzonych danych. Deklaracje celne Intrastat lub zeznania podatkowe wypełnione zgodnie z przyjętymi standardami czy specjalistyczne poradnictwo gospodarcze dla przedsiębiorstw to wyróżniki kancelarii podatkowej z Poznania.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy poznań »

  Kancelaria doradców podatkowych KKP - zbiór zmobilizowanych. Głównym założeniem naszej kancelarii jest danie możliwości najwyższego komfortu postępowanie działalności gospodarczej. Oferujemy usługi w pełni profesjonalne. Księgowość to dział w którym siedzimy od chwili lat. Nasz klient otrzymuje pomoc od ekipy spośród działu finansowego i branży księgowej, kadrowej, doradztwa podatkowego. Nasze umiejętności zachęca każdego potencjalnego klienta.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Nowy Sącz »

  Działamy na rynku nowosądeckim już od 1992r. Przez ten okres współpracując z podmiotami o różnym profilu działalności gospodarczej oraz zróżnicowanej formie prawnej zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy indywidualne metody współpracy z klientami. Witamy na stronie internetowej biura rachunkowego Lucyny Staśto, które od 1992 roku działa w Nowym Sączu. Przez ten okres współpracując z podmiotami o różnym profilu działalności gospodarczej oraz zróżnicowanej formie prawnej zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy indywidualne metody współpracy z klientami. Nasi klienci uzyskują gwarancję obsługi księgowej oraz kadrowej na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Prym jest firmą świadczącą wszechstronne usługi w zakresie zawodowego doradctwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych, obliczania ryczałtów oraz kadr oraz płac. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przedsiębiorstwo może poszczycić się zaufaniem swoich klientów a także profesjonalizmem w wykonywaniu codziennej pracy. Z usług biura korzysta powyżej 100 firm - z terenu Krakowa jak też z całego kraju. Są to zarówno działalności jednoosobowe jak i wielkie spółki specjalizujące się w rozlicznych specjalizacjach. Posiada polisę ubezpieczającą od odpowiedzialności cywilnej zawodowej doradcy podatkowego.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Kancelaria Notarialna udziela bezpłatnych porad prawnych dotyczących czynności notarialnych. Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej również w innych godzinach, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Zgodnie z ustawą Prawo o notariacie z dnia 14 lutego 1991 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2008 rok, Nr 189, poz. 1158 z późn. zm.) notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych).

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe Hossa z Rybnika oferuje pomoc przy rozliczeniu Twojego podatku.1 % podatku. Zastanów się na którą organizację pożytku publicznego w Rybniku przekażesz swój 1%Warto mieć wpływ (choćby 1%-owy) na to jak zostanie wykorzystany nasz podatek. Dlatego trzeba wiedzieć w jaki sposób i komu można ten 1% swego podatku przekazać.Od 2004 r. każda osoba, zasilając fundusze różnych organizacji pożytku publicznego, może zmniejszać z tego tytułu podatek dochodowy do wysokości kwoty stanowiącej 1% należnego podatku dochodowego. Również w rozliczeniu za 2011 rok – podobnie jak w poprzednich latach – to urząd skarbowy przekaże wpłatę wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego o ile w zeznaniu podatkowym wskażemy nazwę tej organizacji i jej numer KRS. ZapraszamyBiuro Rachunkowe HossaOs Krakusa 26Barbara Graca-Cwynar502 64 61 69

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe "Jagoda" realizuje usługi księgowe, rachunkowe w oparciu o licencję Ministra Finansów nr 37023 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości oraz prowadzenia kadr i płac, jak również w obsłudze księgowej projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nasze biuro rachunkowe swoją ofertę usług księgowych kieruje zarówno do małych, jak i średnich firm, które chcą zlecić prowadzenie działalności księgowo-podatkowej na zewnątrz. Serdecznie zapraszamy - Biuro rachunkowe "Jagoda". Łódź, Wólczańska 63 lok. 11A.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Hanna Kuć »

  Biuro Rachunkowe Hanna Kuć zajmuje się obsługą małych i średnich podmiotów. Misją firmy jest to aby klienci nie płacili żadnych kar podatkowych w czasie gdy współpracują z nami. Pomagamy klientowi w uzyskaniu kredytu bankowego oraz zwrotów VAT na konto. Zajmujemy się uproszczonymi formami księgowymi, pełną księgowością jak również doradztwem i sprawami kadrowo płacowymi. Nasze biuro księgowe zlokalizowane jest w Warszawie w pobliżu trasy Siekierkowskiej co gwarantuje idealne połączenie z klientami z Mokotowa i Ursynowa.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »