• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Biuro rachunkowe Bolesławiec

Biuro rachunkowe Bolesławiec Zapraszam do zapoznania się z usługami księgowo-kadrowymi Abak. W naszej ofercie posiadamy całościowe usługi w zakresie prowadzenia księgowości,kadr i płac, zakładaniu i prowadzeniu firm. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i wszelkiego rodzaju spółki i osoby prawne. W gamie naszych usług znajdują się również usługi pomocnicze oraz biurowe.
Zajmuje się głównie prowadzeniem:

* podatkowych KPiR
* ksiąg handlowych
* ryczałtu od przychodów uzyskanych
* kadry i wypłaty
* kompleksowa obsługa biurowa przedsiębiorstw

Wiemy że niełatwo otworzyć przedsiębiorstwo. Zostań naszym klientem a pomożemy Ci w założeniu firmy.

Zapewniamy, że zlecone nam usługi zostaną zrobione w sposób zgodny z prawem. Mamy niezbędne ubezpieczenia OC z zakresu naszej działalności doradczej i usługowej.

Szczegóły strony www.abak-rachunkowe.pl:

Podlinkuj stronę www.abak-rachunkowe.pl:

Biuro rachunkowe Bolesławiec

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozliczenia podatkowe warszawa »

  Biuro Rachunkowe oferuje rozliczenia podatkowe Warszawa. Naszą działalność prowadzimy w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się księgowością przedsiębiorstw oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Posiadamy niezbędne licencje oraz ubezpieczenie, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów. Zapraszamy do naszego Biura! Biuro Rachunkowe Summa w Warszawie - naszym zadaniem jest pełna księgowość Przedsiębiorstwa.
  Oprócz usług księgowych i rozliczeń podatków, wyliczymy płace, poprowadzimy dokumentację kadrową oraz rozliczenia z ZUS. Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta i pełny profesjonalizm naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzenia pełnej, profesjonalnej księgowości!

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro rachunkowe Żoliborz »

  Zainteresowanych księgowością dla osób fizycznych i przedsiębiorstw, odsyłamy na stronę Taxmed. Nasze biuro rachunkowe Żoliborz zatrudnia tylko profesjonalnych i doświadczonych pracowników. Rozliczamy z Ksiąg Handlowych, a także Rozchodów Ryczałtu Ewidencjonowanego. Wcielamy w życie fachowe narzędzia finansowe i księgowe. Pełną ofertę Taxmedu, można odnaleźć na stronie www.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe grodzisk »

  Futuregroup jest normalnym biurem księgowym nastawionym na obsługę niewielkich oraz średnich firm. Usługi rachunkowe grodzisk mazowiecki, jakie proponuje to biuro rachunkowe błonie, obejmują na przykład możliwość rozliczenia ryczałtu, co nie jest aż tak często spotykane w ofertach innych biur księgowych. Poza tym czynności rachunkowe malinówek obejmować mogą prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czasem spotykanej w średnich zakładach oraz spraw związanych z zatrudnianiem pracowników określonych przedsiębiorstw. Szczegółowy cennik usług dostępny jest na oficjalnej stronie firmy.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo it »

  Głównym obszarem IP LAB są rozwiązania informatyczne. W zakres usług tej firmy wchodzi kompleksowe doradztwo IT. Jedną ze specjalności tej firmy staly się sieci oraz bezpieczeństwo. Oferta obejmuje projektowanie rozwiązań, np. platform. W ofercie znajdziemy zarówno utrzymywanie, jak i wsparcie rozwiązań. Usługi dostarczane są w oparciu o sprzęt wiodących producentów. Reklamowana oferta jest do różnego rodzaju firm.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław Profit »

  Księgi rachunkowe tworzenie planu kont instrukcja obiegu dokumentów sporządzanie ewidencji środków trwałych sporządzanie ewidencji VAT ewidencjonowanie dokumentów w ksiągach handlowych sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych VAT-7, AKC obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy sporządzanie kompletnych sprawozdań finansowych dostęp on-line do ksiąg handlowych Podatkowa księga przychodów i rozchodów sporządzanie ewidencji środków trwałych sporządzanie ewidencji VAT sporządzanie ewidencji przebiegu pojazdów ewidencjonowanie dokumentów w książce przychodów i rozchodów sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych VAT-7, AKC., obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy dostęp on-line do podatkowej księgi przychodów i rozchodów Ryczałt ewidencjonowany ewidencja VAT ? zakupu ewidencja VAT ? sprzedaży ewidencja przychodów sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych VAT-7, AKC., dostęp on-line do ewidencji

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Założenie własnej działalności gospodarczej wymaga skrupulatnego zaplanowania i podjęcia określonych działań. Dla wielu ludzi zagłębianie się w skomplikowane procedury, ustawy lub prawo podatkowe jest gigantycznym wyzwaniem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi biuro rachunkowe Poznań. Oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od rejestracji w Urzędzie Skarbowym, aż do zaawansowanych raportów ekonomiczno-finansowych, lub też doradztwa podatkowego. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie, pozwalające nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową - rachunkowość Poznań.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  DJG jest biurem rachunkowym, które swą bogatą ofertę wyszczególnia na stronie internetowej. Biuro oferuje usługi o profilu księgowym od przeszło dwudziestu lat na terenie Warszawy. DJG spośród oferowanych swoich usług proponuje zarówno zajęcie się sprawami kadrowo-płacowymi, obecne deklaracje podatkowe, przygotowanie bilansów, jak teżstandardowe porady. Dokładny spis oferowanych usług jest przedstawiony na witrynie internetowej. Wszelkie usługi są prowadzone, korzystając z fachowych programów komputerowych księgowych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe Kraków »

  Na opisywanej witrynie swoją ofertę przedstawia biuro podatkowe znajdujące się w mieście Kraków. Trudnimy się wszechstronną obsługą w zakresie księgowości. Jesteśmy nastawieni na efektywność działań oraz wykonywanie zadań ściśle dostosowanych do wymagań klienta. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, niezawodność oraz zaangażowanie we wszystkie zlecone nam zadania. Oferujemy korzystne zasady współpracy oraz atrakcyjne, indywidualnie ustalane ceny. Urozmaiceniem naszej oferty jest księgowość online.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Łódź »

  Każdy pieniądz się liczy, tak więc jeśli posiadają Państwo firmę, to najrozsądniej będzie zdecydować się na fachowy konsulting podatkowy. Łódzka kancelaria Rekon funkcjonuje w tej branży od 1992 roku i w tym czasie obsłużyła pokaźną ilość przedsiębiorców. Doradca podatkowy Łódź pomagał im przede wszystkim optymalizować obciążenia fiskalne, co najczęściej oznaczało spore oszczędności. Działalność kancelarii dalece wykracza przy tym poza podatki Łódź. Doskonale obeznani w przepisach prawnych profesjonaliści z chęcią pomogą także prowadzić księgowość Łódź, doradzą w sprawach kadrowych lub będą Państwa reprezentantem przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań MK Consult zajmuje się prowadzeniem księgowości od 1997 roku.
  Funkcjonuje na bazie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów. Jest rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel fachową i solidną obsługę księgowo-podatkową dopasowaną do pojedynczych potrzeb i oczekiwań Interesantów. Obecne kontakty sprowadzone są do niezbędnego minimum. Wszelkie kwestie powiązane z instytucjami państwowymi załatwiane są w imieniu klienta. Biuro oferuje punktualność, niezawodność, tajność oraz wszelką pomoc w obrębie prowadzonej aktywności. Kompetencja, a także porządna i wykwalifikowana kadra w zestawieniu z miłą i przychylną atmosferą powodują, że współpracują od wielu lat z dużym gronem petentów. Usługi księgowe Poznań i rozliczenia realizowane są za pomocą komputerowych programów księgowych, co jest dodatkowym ubezpieczeniem jakości i bezpieczeństwa zleceń. Pełna komputeryzacja Biura umożliwia współpracę z Klientem za pomocą internetu. W ofercie biura rachunkowe Poznań jest: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie i rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie ewidencji w zakresie podatku VAT, prowadzenie kwestii kadrowo-płacowych, kompleksowa obsługa rozliczeń ZUS, sporządzanie sprawozdań GUS, wsparcie przy rejestracji działalności gospodarczej, świadczenie pozostałych usług zgodnie z indywidualnymi potrzebami Petenta. Do najogromniejszych atutów kooperacji z biurem MK Consult należą: profity finansowe, nie ponosi się wydatków stworzenia i utrzymania stanowiska pracy dla księgowego, kosztów programu komputerowego, kosztów pracowniczych; oszczędność czasu. Biuro MK Consult oferuje Interesantom kompleksową obsługę rachunkową oraz doradztwo w podejmowaniu efektywnych decyzji podatkowych.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »