• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Cann Financial Advisory Sp. z o.o. - Wycena Spółek

Cann Financial Advisory Sp. z o.o. - Wycena Spółek Cann Financial Advisory Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem finansowym i transakcyjnym dla firm polskich i zagranicznych. Nasze usługi to: doradztwo przy sprzedaży i kupnie podmiotów gospodarczych, analizy finansowe typu due diligence, wycena spółek oraz wartości niematerialnych, przygotowywanie biznes planów oraz prognoz finansowych. Wspomagamy także naszych klientów przy przeprowadzaniu testów na utratę wartości aktywów. W naszym zespole działają specjaliści, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli pracując na rzecz polskich, europejskich i amerykańskich podmiotów. Naszym Klientom gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług przy konkurencyjnych cenach.

Szczegóły strony www.cann.pl:

Podlinkuj stronę www.cann.pl:

Cann Financial Advisory Sp. z o.o. - Wycena Spółek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rekuperatory »

  Rekuperacja - system wentylacji z odzyskiem ciepła W nowoczesnych krajach, w których wcześniej niż w Polsce zdano sobie sprawę z konieczności minimalizacji zużycia energii, problematyka zdrowego mieszkania jest bardziej eksponowana. Rozwiązaniem – skutecznie zdającym egzamin praktyczny - stają się systemy kontrolowanej wentylacji mechanicznej uwzględniające powyższe czynniki. Ich zastosowanie warunkowane jest głównie ceną systemu i kosztami eksploatacji. Uwzględniając powyższe -najlepszymi wydają się być rozwiązania pozwalające na odzysk ciepła z powietrza. W państwach o podobnych warunkach klimatycznych - Niemczech, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji - stosuje się w domkach jednorodzinnych agregaty wentylacyjne z rekuperatorem ciepła. Zasadniczą ich cechą jest, że zarówno ilość jak i jakość powietrza dostającego się i wydostającego się z budynku powietrza jest kontrolowana.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Magnolia Nieruchomości Szczecin już od kilku lat pomaga Państwu w odszukaniu i zakupie idealnej nieruchomości. Pracując na rodzimym rynku nieruchomości poznaliśmy go od podstaw, dzięki czemu bez kłopotów odnajdziemy dla Państwa najlepszą nieruchomość.
  W naszej ofercie odnajdą Państwo domy, mieszkania, działki budowlane. Zajmujemy się również pośredniczenie nieruchomościami komercyjnymi, dzięki czemu mamy możliwość zaoferować spółką pomieszczenia pod siedzibę jak i użytkowe takie jak hale i magazyny.
  Nasi maklerzy zajmują się zagadnieniami powiązanymi z nieruchomościami już od kilku lat, dzięki temu doskonale rozumieją Państwa oczekiwania i z olbrzymiej liczby ogłoszeń, mogą wybrać kilka najbardziej interesujących i najwłaściwszych dla Państwa.
  Wiele lat w branży umożliwiło nam zawiązać bliską współpracę z wysokiej klasy notariuszami, rzeczoznawcami oraz doradcami finansowymi, przez co współpraca z nami stała się jeszcze bardziej przyjemna i korzystna!
  Zachęcamy do kontaktowania się z nami!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzysku organizacja »

  Co należy zrobić, by opłata produktowa była jak najniższa? Jak zagospodarować oleje przepracowane, by spełnić obowiązkowe wymagania? Kiedy konieczne są olejów regeneracja i inne czynności, jakim poddać trzeba materiały poużytkowe? Na te i inne zagadnienia wyczerpujących odpowiedzi udziela odzysku organizacja. Radzimy, sugerujemy, analizujemy. Śledzimy prawo, wymieniamy się uwagami, a co najważniejszemy pomagamy tysiącom wytwórców z całego kraju w spełnianiu coraz bardziej drastycznych wytycznych obejmujących gospodarowanie odpadami. Zapraszamy na stronę Oiler Organizacja Odzysku.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracja Wnętrz Poznań »

  Rynek dekoracji wnętrz jest rozmaity i obszerny. Pomimo tego niewielu dekoratorów ma możliwość zaproponować klientowi oryginalne rozwiązania, powielając zamiast tego schematy prac dziesiątek innych usługobiorców.
  Nasze rozwiązania idą dalej niż wszystkie inne. Naszą ofertę dedykujemy do ludzi, którzy pragną aby ich mieszkanko było unikalne ponad wszystko oraz wprawiało w zachwycenie odwiedzających.
  Tworzymy profesjonalne dekoracje wnętrza, rzeźby ścienne, tynk artystyczny, multikolorowy jak również fresk.
  Nasze zmysły artystyczne oraz doskonała mieszanka barw sprawi, że nasze prace wprawią twoich odwiedzających w zachwyt.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Bydgoszcz – zadbaj o to co ważne »

  Celem Kancelarii Radcy Prawnego Justa jest zagwarantowanie zainteresowanym klientom maksymalnego bezpieczeństwa prawnego podczas podejmowanych przez nich wyborów zarówno gospodarczych, jak i życiowych. Prowadzimy porady prawne Bydgoszcz oraz zastępujemy podczas procesów i dla osób fizycznych, i dla podmiotów gospodarczych. Dla klientów, którzy nie są w stanie pokryć kosztów sądowych i kosztów zastępstwa procesowego, prawnik Bydgoszcz sporządzi wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych oraz przyznanie pełnomocnika z urzędu. Pryncypialnym celem Kancelarii Radcy Prawnego Justa jest udzielanie usług prawnych na jak najlepszym poziomie, przy czym nasz prawnik Bydgoszcz zadba o to by zachować jednocześnie obowiązującą nas tajemnicę zawodową Gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi spełnią Państwa wymagania i przyniosą owocną współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty na justa.bydgoszcz.pl.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Nie jest rzeczoznawcą majątkowym jednostka, jakiej nadano przed 29 listopada 1991 r. pełnomocnictwa do wyceniania gruntów, z wyłączeniem ich części składowych w trybie ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Nie wyłącza to potencjału szacowania przez ową osobę zaledwie gruntów, zgodnie z artykułem 231 ust. o gospodarce nieruchomościami. Jednostka taka nie ma prawa stosować pieczęci sposobnej dla rzeczoznawców majątkowych. Prowadzenie działalności zawodowej w charakterze rzeczoznawcy majątkowego bez adekwatnych pełnomocnictw grozi karą grzywny, aresztu bądź ograniczenia wolności (artykuł 198 ust.). Rzeczoznawca majątkowy uzyskuje prawo pełnienia czynności zawodowych od dnia wpisu do centralnego rejestru rzeczoznawców majątkowych organizowanego przez Ministra Infrastruktury. Wykazy publikowane są w Dzienniku Urzędowym MI oraz na stronach internetowych Ministerstwa Infrastruktury.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe dla Ciebie »

  To miasta i okolice (czyli cały kraj) gdzie jesteśmy do Państwa wskazówki.Wszystkie te elementy płyną, że jesteśmy w stanie zaprojektować, urządzić wszelką przestrzeń komercyjną lub adaptować powierzchnie.Jednakże mamy jeden numer telefonu do każdego z nich 228 43 33 00.Od zabudowy aneksu kuchennego, poprzez meble hotelowe, meble dla banków do pomieszczeń socjalnych. To wszystko na życzenie kontrahenta, tak aby w miejscu którym pracują koledzy czuli się oni dobrze i byli jeszcze bardziej wydajni.Office Plus dysponuje cztery biura regionalne w Polsce od południa po północ: Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa i Gdańsk.Nasza firma zapoczątkowała swoją funkcjonowanie w 2000 roku.Od samego początku do dnia dzisiejszego zasoby finansowe jest w 100% krajowy.Z czasem nasz asortyment był uzupełniany w wykładziny dywanowe czy ściany działowe.Świadczymy także usługi w obszarze adaptacji powierzchni biurowych, hotelowych, socjalnych.Dużym naszym atutem są świadczone usługi : projektowania wnętrz, inwentaryzacji lub przeprowadzki. Na naszej witrynie wypatrzyć można adresy i mapki dojazdowe do naszych działów.Z każdym rokiem gama naszych wyrobów nieprzerwanie rozrastała o nowatorskie pozycje, m.in. gabinety renomowanego włoskiego producenta Ora Acciaio czy zaawansowane niemieckie meble metalowe firmy C+P.Od początku swojej aktywności skupiliśmy się na meblowaniu pomieszczeń użyteczności publicznej w meble biurowe.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław psycholog »

  Psychoterapeuta - kompleksowa, fachowa pomoc klientom z zaburzeniami psychicznymi. Dzięki rejestracji online i następującej po krótkim czasie wizycie u lekarza, po odbyciu gruntownego badania i rozpoznaniu kierujemy potrzebujących na leczenie (indywidualną lub grupową, to jest zależne od zaobserwowanych symptomów i uwarunkowań klienta). Dolnośląskie Centrum Psychoterapii pomaga dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i seniorom.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Kancelarię Factum reprezentują profesjonaliści, którzy uważają, że usługi prawne powinny zawsze być wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności zawodowej. Porady prawne w Warszawie, pełny zakres. Prawo cywilne, prawo karne, windykacja należności, zastępstwo procesowe, rozwody, spadki, podziały majątku, zasiedzenia, radca prawny Warszawa, ul. Puławska 231. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Tel. 22 296 78 14, 693 604 582.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka praca Niemcy »

  Praca (praca w Niemczech) dla kobiety za 5000 zł bez wykształcenie wyższego? Jest! Wystarczy dobra znajomość języka niemieckiego...

  Od 800 do 1300 euro zarabiają opiekunki (opieka Niemcy) osób starszych w Niemczech. Oprócz znajomości języka liczą się zdobyte doświadczenie w opiece i wiek. Najbardziej poszukiwane są kobiety po 50-tym roku życia, które postrzegane są jako bardziej troskliwe i obowiązkowe.

  Kwota wynagrodzenia może znacznie wzrosnąć, jeśli opiekunka zdecyduje się wyjechać do Niemiec na kilka miesięcy lub zostać z podopiecznym na okres świąteczny. Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec zwracany jest w całości po 3 pierwszych przepracowanych miesiącach.

  Opiekunki zagwarantowane także mają ubezpieczenie, całodobową opiekę koordynatora oraz pomoc w wypełnianiu wszelkich formalności. Nie muszą też martwić się kosztami wyżywienia i zakwaterowania, bo te gwarantuje im podopieczny.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »