• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Doradztwo finansowe Warszawa

Doradztwo finansowe Warszawa Biuro PREMIUM działająca w stolicy Polski - Warszawie pełni jakiekolwiek roboty powiązane z działalnością przedsiębiorczej oraz prowadzeniem rachunkowości. Nasza firma ma zespół pracowników z kilkuletnim doświadczeniem i fenomenalnymi kompetencjami.

Dzięki Nam nie będą się już musieli Państwo kłopotać gmatwaninami funduszy. Nasza firma istnieje aby wesprzeć małe przedsiębiorstwa. Gwarantujemy zdumiewającą jakość wykonywanych usług.Wszystkie działania pełnimy z ogromną starannością, przez co Wasze finanse spoczną w dobrych rękach.


Biuro Rachunkowe Warszawa
Kancelaria Podatkowa i Doradztwo Finansowe PREMIUM
ul. Gierdziejewskiego 7 pokój 24
02-495 Warszawa

kom. 501 501 502
tel. 22 667 81 95
malgorzata.maciejewska@kancelariapremium.com

Szczegóły strony kancelariapremium.com:

Podlinkuj stronę kancelariapremium.com:

Doradztwo finansowe Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze konta internetowe »

  Serwis finansowy zawierający bogatą ofertę kont bankowych. Na bieżąco aktualizowane dane dotyczące kont bankowych.Porównanie ofert banków - najlepsze konta internetowe. Ranking kont bankowych, tabele opłat i prowizji, różnice między poszczególnymi bankami. Oferty promocyjne przy zakładaniu kont. Możliwość założeniakonta przez internet. Konta młodzieżowe z kartą płatniczą, konta wysokooprocentowane, konta oszczędnościowe. Komfort i wygoda zarządzania swoimi finansami przez internet, bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  biuro księgowe Warszawa i biegły rewident.Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.Powierzenie prowadzenia rachunkowości zewnętrznej firmie niesie ze sobą wymierne korzyści, wśród których najważniejsze to profesjonalizm i wymierne oszczędności. Warunkiem osiągnięcia tych korzyści jest wybór kompetentnego i solidnego partnera.Nasze biuro rachunkowe zapewnia stałą i niezawodną obsługę zespołu księgowych oraz doradców. Korzystając z naszych usług Klient nie musi już więc ponosić ani stałych kosztów księgowości ani dodatkowych kosztów szkoleń, sprzętu biurowego oraz specjalistycznego oprogramowania. Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od rzeczywistego zakresu pracy, czyli od liczby i rodzaju dokumentów księgowych.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Biuro księgowe w gminie Gdańsk pełniące obowiązki rachunkowe na najwyższym poziomie. Kancelaria sterowane jest za pośrednictwem księgowego z wieloletnim doświadczeniem księgowym, który to przybywa za darmo do kontrahentów po odbiór dokumentów księgowych. Występuje też sposobność prowadzenia rachunkowości w firmie klienta. Kolejnym atutem kancelarii rachunkowe w mieście Gdańsk jest osiągnięcie przez samego założyciela wpisu na listę doradców podatkowych. Zasadniczymi funkcjami realizowanymi przez kancelarię są np.: ewidencja ryczałtu, prowadzenie akt osobowych pracowników, zakładanie, likwidacja firm.


  Podatki Gdańsk Marcin Szczypczyk
  ul. Szafranowa 35b
  80-298 Gdańsk

  tel. kom.: 500 158 000
  : szczypczyk@interia.pl
  NIP: 958-097-60-23

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Aż do głównych mód zaświadczania służby przez banki należy udostępnianie za sprawą nie długów. Postulujesz pieniędzy na nieznany fura, mieszkanie lub nieznane wydatki? Istnieje to z klasą metoda tak aby otrzymać środki finansowe. Chociaż przed złożeniem odpowiedniego wniosku powinno się dowiedzieć się jakie są osobniki debetów.
  Jest owo dosyć niezbędne, albowiem możemy gonić się o obszerne postaci obciążenie. Wysokość oraz dokumentne żyłka umowy zależą od czasu smykałki kredytowej kredytobiorcy, w związku z tym podobnie banki przed udostępnieniem długu żądają, tak aby dana postać wyimaginowała sprecyzowane dokumenty oraz informacje należące poziomu majątkowego. Zanim nawiązaniem umowy należy oddać w wytypowanym banku godziwy nauka umoralniająca kredytowy.
  W tego typu oto strategia wschodzi się badania zmierzająca aż do udzielenia debetu. Jeżeli bank zgodzi się udzielić nam obciążenie, nie prędzej brzmimy spośród poprzednio umowę. Bezkonfliktowo z podpisywanymi przez nas dowodami pobieramy zauważoną kwotę, którą wygrywamy na wymogach wychwyconych w umowie. No w następstwie tego inspirujemy Państwa do przewertowania tudzież zestawienia atrakcyjnych ofert kredytów znajdujących się na polskiej stronie.
  Pożyczka gotówkowy owo kredyt udostępniany na skonstatowane konieczności persony, natomiast jego spłata istnieje specyficznie stwierdzana spośród bankiem. Zabezpieczenia długu tworzą zazwyczaj środki utrzymania kredytobiorcy, tudzież wielkość wierzytelności zależy od siła spłaty przez jednostkę zaciągającą grant. Pula nie infiltruje na co przekażemy debet. Realizuje on kwalifikacji polskiej dyspozycji kredytowej, tzn. diagnozuje jaką liczbę wolno bezpiecznie nam wydzierżawić tudzież na kto czas czasu. Zakup odmiennych produktów owo werdykt przymusowa się ze solidnymi wydatkami. Mało figur sterczeć na całkowite opłacenie z polskiej kasy, w związku z tym.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek cywilnych. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, popartą bogatym doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny, odbieramy dokumenty we wskazanym przez klienta miejscu i czasie. Nasza firma jest profesjonalnym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Sosnowiec »

  Zainteresowanych rzetelnymi usługami księgowymi, zapraszamy na stronę biura Opticash. Nowe firmy mogą liczyć na korzystny okres przejściowy. Dyżur telefoniczny prowadzimy w dni robocze od godz. 9:00 do 19:00. Księgowość w mieście Sosnowiec dobieramy odrębnie, aby spełnić Państwa potrzeby. Wszystkie formalności dokonywane są w biurze bez potrzeby odwiedzenia Urzędu Skarbowego. Zainteresowanych oferowanymi przez biuro Opticash usługami, odsyłamy witrynę www.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  DJG jest biurem rachunkowym, które swą bogatą ofertę wyszczególnia na stronie internetowej. Biuro oferuje usługi o profilu księgowym od przeszło dwudziestu lat na terenie Warszawy. DJG spośród oferowanych swoich usług proponuje zarówno zajęcie się sprawami kadrowo-płacowymi, obecne deklaracje podatkowe, przygotowanie bilansów, jak teżstandardowe porady. Dokładny spis oferowanych usług jest przedstawiony na witrynie internetowej. Wszelkie usługi są prowadzone, korzystając z fachowych programów komputerowych księgowych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Mała księgowość to usługa oferowana poprzez sporą większość biur rachunkowych, jaka przeznaczona jest dla mniejszych działalności gospodarczych. W takiej usłudze mamy bardzo często określone limity na wystawianie faktur, czy także przesyłanie innych dokumentów bez jakich działalność gospodarcza nie mogła by być odpowiednio rozliczana. W świetnym biurze rachunkowym powinniśmy otrzymać prócz podstawowych usług, dostęp do możliwie jak najlepszego softu za pomocą którego moglibyśmy wystawiać faktury. Przyjętą normą jest też dokumentowanie przez biura rachunkowe przychodów a także rozchodów naszej korporacji czyli księgi kpir. Jest to o tyle niezbędne, bo księga przychodów i rozchodów zawiera spis wszystkich operacji gospodarczych wykonywanych w spółce. Petra24 to zwłaszcza księgowość on-line, która daje nowe sposoby prowadzenia księgowości, ułatwiając życie właścicielom firm. Od tej pory koszta jakie przeznaczone były na księgowość ulegną zmianie, z pewnością na niższe. Dzięki księgowości przez Internet, nie trzeba się również martwić o archiwizację danych firmy czy również dobór dobrych programów do zarządzania dokumentami i fakturami.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Zaufaj doświadczonemu Biurowi Rachunkowemu. Nasze Biuro Rachunkowe F&K działa w oparciu o posiadany Certyfikat Ministerstwa Finansów. Zajmujemy się prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczeniami rocznymi PIT. Nasze ceny uzależnione są m.in. od formy opodatkowania, ilości pracowników. Więcej informacji odnośnie naszej oferty odnajdą Państwo na naszej stronie www.biurofk.zgora.pl.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Prowadzenie księgowości zdoła wywołać masa kłopotów postaciom, które nie mają w niniejszej kwestii doświadczenia. Toteż taką sławą cieszą się posługi biur księgowych. Jeśli i Ty potrzebowałbyś, iżby nasza księgowa poprowadziła za Ciebie rachunkowość w firmie, nie opóźniaj. Uwierzyły nam już rzesze petentów, od jednoosobowych firm po duże przedsiębiorstwa. Wyróżnia nas kompetentne podejście do przeprowadzanych obowiązków co więcej dbałość o dobry kontakt ze zleceniodawcą. Biuro księgowe bydgoszcz wykonuje dla nas krąg wyspecjalizowanych pracowników, przeto pomyłki nie wchodzą w grę. Po sporzej wiadomości inwitujemy na naszą stronę firmową.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »