• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Platforma faktoringowa

Platforma faktoringowa FAKTRINGoferty.pl to serwis produktowy dedykowany usługą faktoringu. Poczynania platformy faktoringowej cechuje indywidualne procedowanie i elastyczność ze względu na zróżnicowane potrzeby firm. Oprócz obszernej informacji na temat usług faktoringu - przedsiębiorca może pozyskać gratisową konsultację a także propozycje wiodących instytucji faktoringowych. Faktoring jest usługą stworzoną dla firm stosujących lub planujących wykorzystywać kredyt handlowy w stosunkach kupieckich ze swoimi kontrahentami. Faktoring jest usługą nadzwyczaj złożoną, która integruje finansowanie z zarządzaniem należnościami, w związku z tym na jej koszt ma wpływ dużo elementów. Na koszt faktoringu składają się prowizje, odsetki i czasem różne opłaty poboczne.

Szczegóły strony faktoringoferty.pl:

Podlinkuj stronę faktoringoferty.pl:

Platforma faktoringowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tajemniczy Klient »

  Tajemniczy klient, inaczej mystery shopper lub tajemniczy gość to usługa polegająca na badaniach testowych produktów i firm. Tajemniczy klient podszywa się pod prawdziwego klienta i przeprowadza badanie jakości usług w terenie. Na tej podstawie tworzony jest szczegółowy raport, który stanowi podstawę do wystawienia oceny pracownikom za prowadzone firmy czy tez firmy.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - odnawialne źródła energii »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego poprzez realizację unijnej polityki "Zrównoważonego Rozwoju".
  Oferta OZE SYSTEMS obejmuje:

  1) Promowanie innowacyjnych rozwiązań proekologicznych:
  Projektujemy, sprzedajemy oraz montujemy instalacje wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.:
  - Kolektory słoneczne;
  - Pompy ciepła;
  - Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  - Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  2) Doradztwo środowiskowe -opracowywanie prognoz i raportów z oceny oddziaływania na środowisko, planów gospodarowania odpadami, programów ochrony środowiska, kart informacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych itp.
  Sporządziliśmy wiele opracowań z zakresu Oceny Oddziaływania na Środowisko (OOŚ) zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego (m.in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).
  Działamy w oparciu o zasób rzetelnej wiedzy oraz doświadczenia. Kierujemy się doskonałą znajomością podstaw prawnych niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia spraw będących w toku postępowania administracyjnego.

  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy jedynie sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Księgowość jest tak bardzo zagmatwanym zagadnieniem, że najakuratniej powierzyć ją zaufanym fachowcom. Jeśli potrzebujesz pomocy w rozliczaniu firmy to z chęcią Cię w tym wspomożemy. Zajmujemy się wszelkimi dylematami związanymi z doradztwem finansowym. Nasi fachowcy są w stanie rozstrzygnąć każdy szkopuł w sposób zgodny z bieżącym prawem a równolegle umożliwiającym oszczędności. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o wysyłanie nam pytań – każda osoba uzyska wyczerpującą odpowiedź. Zapewniamy, że będziecie zadowoleni ze kooperacji z nami. Namawiamy do odwiedzenia naszej witryny i zaznajomienia się z ofertą!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Uprzejmie zapraszam na oficjalną stronę internetową firmy noszącej nazwę Impel – obsługa kadrowa. W dziedzinie solucji jak obsługa kadrowo płacowa, ogarniętych jest ponad sześćdziesiąt tysięcy pracowników. Jest to usługa na bardzo wysokim poziomie świadczącą kompleksowe przechwycenie od kontrahentów wszelkich dotychczasowych powinności połączonych z zarządzaniem dokumentacją z sfery płac i kadr. Firma Impel gwarantuje outsourcing usług kadrowych i płacowych, oraz payroll. Udzielając przedstawiane usługi stosuje innowacyjny system IT nazwany SAP - Kadry. Firma o nazwie Impel przyjmuje do pracy powyżej dwustu biegłych z sfery kadry i płace. Przy zastosowaniu świadczonych usług, usługobiorcy są pozbawieni od zobowiązania ciągłego obserwowania zmian w legislacji, mają gwarantowane również prawne bezpieczeństwo, jakie wynika z prawidłowej interpretacji współczesnych kodeksów legislacyjnych. Gwarantowana jest tajność i bezpieczeństwo danych, jak też niedrogi akces do specjalistycznej wiedzy z zakresu płac i kadr. Polecam również połączone świadczenia świadczone poprzez firmę nazwaną Impel, takie jak obsługa księgowa i firma doradztwa personalnego.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zakresu zarządzanie ryzykiem »

  Na prezentowanej stronie zamieszczono propozycję firmy szkoleniowej Plansys. Specjalnością firmy jest organizacja szkoleń z zarządzania ryzykiem gospodarczym. Planowane zarządzanie ryzykiem w firmie może znacząco poprawić jej funkcjonowanie. Z sukcesem doradzamy firmom stosującym odnawialne źródła energii. Propozycję kierujemy do różnych przedsiębiorstw jak i do sektora publicznego. Dla zainteresowanych zagadnieniami zarządzanie ryzykiem prowadzimy blog Ryzykonomia. Dokładne omówienie naszych usług odnajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Lublin »

  Firma Ekosolaris zajmuje się montowaniem oraz naprawianiem pomp ciepła, zestawów solarnych jak też instalacji co. Panele słoneczne to urządzenia przetwarzające energię cieplną na elektryczność, który można użyć w domu. Dzięki kolektorom uzyskujemy dość duże ilości energii, która zasili nasze urządzenia codziennego użytku. Działamy na terenie województwa Lubelskiego. Dzięki nam oszczędzisz energię.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości giełdowe »

  Strona przedstawia informacje stanowiące przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia na Giełdzie Papierów Wartościowych. Artykuły prezentowane są w formie bieżących newsów oraz jednego tekstu zbiorczego reasumującego sytuację na giełdzie w minionym tygodniu. Dodatkiem do serwisu jest kalendarium ekonomiczne i kalendarium giełdowe. Za pomocą zawartych w nich danym giełdowcy mają możliwość na bieżąco przekształcać prywatny portfel inwestycyjny, a sama analiza portfela akcji może przebiegać z uwzględnieniem przyszłych wydarzeń na rynku finansowym.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik giełdowy »

  Słownik Inwestora to strona zarówno dla osób prężnie biorących udział w wydarzeniach na rynku giełdy i finansów, jak i dla osób dopiero co zaczynających swoją przygodę z inwestowaniem. Codziennie uaktualniana baza charakterystycznych dla branży terminów stanowi łatwo dostępne źródło wiedzy dla wszystkich osób interesujących się gospodarką i inwestycjami w Polsce. Słownik redagowany jest przez pasjonatów, którzy w wolnej chwili pragną przybliżać innym osobom tajniki rynku giełdowego. Po zapoznaniu się z jego treścią analiza fundamentalna czy techniczna dla nikogo nie będzie już tajemnicą. Dodatkiem do serwisu są wiadomości z rynku finansów.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa IT Kraków »

  Sprawdzone usługi outsourcingu IT - nowoczesne wdrożenia, natychmiastowa obsługa przypadków awaryjnych, znaczne doświadczenie - systemy IT dla dużych przedsiębiorstw.

  Studio dostarcza usługi: kontrolę platform informatycznych, drobiazgowe audyty IT, wykwalifikowany outsourcing informatyczny, profesjonalny help desk, planowanie platform IT.

  Zapewnij swojej firmie wysokie zabezpieczenia układu informatycznego. Wypróbuj propozycję profesjonalnych usług informatycznych!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje b2b »

  Witryna internetowa prezentuje ofertę przedsiębiorstwa Signum, które oferuje kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych dla podmiotów planujących rozwój w sektorze usług elektronicznych. Dlatego też podstawowym kierunkiem działalności Signum jest fachowa pomoc dla tych, którzy starają się o dotacje b2b celem uzyskania dofinansowania na integrację systemów między przedsiębiorstwami, a także o inne dotacje na informatyzacje dla firm. Wszystkie działania zawsze są dostosowywane do charakteru planowanych przedsięwzięć, co gwarantuje wysoką skuteczność podejmowanych przedsięwzięć.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »