• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkolenia Łódź »

  Krajowy rynek pracy jest niezwykle dynamiczny, zatem oczekuje on od pracowników ciągłego rozwoju osobistego przez nabywanie użytecznych umiejętności. Właśnie w następstwie stale wzrastającym wymaganiom, jakie stawiają pracodawcy powstała firma KM Studio, jaka zaprasza na specjalistyczne szkolenia i kursy informatyczne, interpersonalne tudzież integracyjne.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Rzeszów »

  Oświata Rzeszów to centrum szkoleniowe, gdzie realizowane są różnego typu kursy zawodowe i językowe oraz funkcjonuje szkoła policealna. W trybie dwuletnim można zdobywać wykształcenie w zawodach: technik usług kosmetycznych oraz fryzjer. Posiadamy szeroką ofertę adresowaną do firm prywatnych i instytucji państwowych. Zapraszamy pracodawców oraz pracowników na cykliczne szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe lub też z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W ofercie kursów nauki zawodu występują u nas: kursy dla właścicieli firm prywatnych, kurs pedagogiczny, kursy kadrowe, dla sekretarek, kurs wizażu, a także szkoła fotografii. Ponadto można także wybrać specjalne szkolenia dla kosmetyczek i opiekunek dziecięcych. W ośrodku „Oświata” organizowane są także kursy języków obcych wśród których jest: angielski, francuski oraz rosyjski na różnorodnych etapach zaawansowania. Mamy odpowiednio zaadaptowane sale szkoleniowe, a także wykwalifikowanych wykładowców. Zapraszamy na darmowe testy kwalifikujące oraz również bezpłatne lekcje testowe. Gwarantujemy miłą atmosferę sprzyjającą przyswajaniu wiedzy.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażania ISO »

  Żeby wdrożyć normy ISO do własnego przedsiębiorstwa trzeba wpierw posłać pracowników na szkolenia z konkretnego zakresu. Takie szkolenia oferuje FPP Konsulting, placówka która w swojej ofercie ma fachowe kursy w dziedzinie wprowadzania systemów zarządzania. A także firma ta oferuje konsultacje w wyborze odpowiednich kursów czy wprowadzania certyfikatów ISO do przedsiębiorstwa. Dzięki szkoleniom oferowanym za pośrednictwem FPP Konsulting każda placówka może uschematyzować i znacznie uprościć wewnętrzne procesy realizowane w firmie. Dzięki jednostkowemu podejściu do klienta każda firma może odpowiednio do swoich potrzeb dobrać szkolenia, które pomogą jej wprowadzić najbardziej dopasowane dla niej normy ISO w życie.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracowników »

  Nasze szkolenia są proponowane na profesjonalnym poziomie. W przypadku każdego kursu do pomocy kursantom oddajemy instruktora oraz pomocnika. Wszystko po to, by zapewniać dobry kontakt pracowników z osobami będącymi na szkoleniu. Można się uczyć u nas przy udziale znanych ekspertów, w tym osoby znane z wystąpień w telewizji, wypowiadające się niejednokrotnie jako ekspert. Szkolimy pracowników z różnych branż: polecamy zwłaszcza szkolenia menadżerskie. To dlatego nasza szkoła jest propozycją uniwersalną i trafioną. Poznaj nasze wszystkie certyfikaty, weź pod uwagę wiadomości dostępne na naszej witrynie. Jesteśmy pewni, że to wystarczy, by wybrać właśnie nas.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Prawa Jazdy Wrocław »

  Krajowa szkoła jazdy to kompetentna, doświadczona kadra, jaka troskliwie i skutecznie kształci swoich klientów jak zostać ponadprzeciętnymi automobilistami. Regionalne lekcje prowadzone są starannie a równocześnie bezstresowo. W miejscowej propozycji znajdują się kursy bazowe, mające na celu przygotowanie przyszłych szoferów do sprawdzianów na prawo jazdy, jazdy doszkalające plus uzupełniające. Wszystkie lokalne zajęcia prowadzone są poprzez specjalistów z wychowaniem pedagogicznym, co znamionuje o znacznym pułapie miejscowych usług.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Degustacje »

  Zapewne poszukujesz pomysłu dla obrazu Twojej marki. Czy myślałeś, żeby połączyć przyjemne z praktycznym i dzięki nam rozkochać w sobie interesantów? Degustacje zapewniają ku temu stosowną ewentualność. Pick and Taste bez wątpienia zapewnia odpowiednie szkolenie i cudowną degustację. Dzięki czemu trochę specyficznie scharakteryzujesz własny produkt, a dzięki sekundzie odprężenia jaką z pewnością będzie degustacja Twoi konsumenci nie będą myśleć o zebraniu jako komercyjnym lecz jako serdecznym i niezwykle towarzyskim.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia przez Internet »

  ClickWebinar to profesjonalne narzędzie dzięki któremu można prowadzić webinaria, szkolenia i seminaria online.
  Dzięki ClickWebinar w łatwy i przystępny sposób można przygotować prezentację online nawet dla 1000 osób.
  W serwisie istnieje darmowe 30-dniowe konto dzięki czemu można wypróbować narzędzie bezpłatnie i
  bez zobowiązań korzystając z jednej z następujących funkcjonalności: rebranding pokoju,
  video recorder, screen sharing, moderowany czat, konferencja audio i video.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia.nf.pl to największa baza szkolen w polskim internecie. Znajdziemy tu szkolenia miekkię oraz szkolenia twarde. Szkolenie twarde pozwala posiąść konkretne umiejętności, poparte zdobyciem precyzyjnie profilowanej porcji wiedzy. Duży atoli budzi sprawa, ile wspólnego ma trening twarde z kursem zawodowym. Duża część środowiska trenerskiego skłonna jest usankcjonować, że lecz szkolenia skupione na praktyce tudzież pozwalające uzyskać certyfikat mogą stanowić kwalifikowane do szkoleń twardych. Inni kontrują, że jednakże cała bogactwo szkoleń nie wiązanych tradycyjnie z pracą zawodową także sprowadza się do treningu umiejętności przydatnych w pracy: bądź owo idzie o kursy z zakresu prawa handlowego, bądź także obsługi klienta.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strategie sprzedaży »

  LMI to niepospolita jednostka szkoleniowa, funkcjonująca nietypowymi metodami oraz przykładającą się za sprawą organizowanych szkoleń do rozwoju osobistego i awansu zawodowego. Kursy organizowane są z nastawieniem na ludzi jako indywidualistów, lub firmy jako całokształt, ze specjalnym akcentem na unormowanie bądź poprawienie schematów jej działania i strategij przywództwa. Rządzenie zawsze jest czymś konstytutywnym, niemniej jednak uwagi na tempo przemian w świecie interesu, kierownicy muszą dodatkowo sprawować rolę liderów. Doskonalenie kompetencji w tym obszarze jest jednym z podstawowych wymogów obecnie organizowanych szkoleń.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - Lauren Peso Polska S.A. »

  Siłę przedsiębiorstwa kreują pracownicy profesjonalnie przygotowani do pracy. Obejmuje to kadrę menadżerską jak również zwyczajnych zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Zdobywanie kwalifikacji zawodowych jest niezbędne na każdym gruncie. Działalność gospodarcza, której wyjątkowo zależy na odniesieniu sukcesu, winna organizować szkolenia biznesowe.Miejsce pracy musi dawać satysfakcję. Wiedzą o tym osoby, które umieją wyznaczać sobie najwłaściwsze cele, a także priorytety. Mają co więcej wysoką ocenę samego siebie, są w stanie sobie poradzić w sytuacjach stresowych czy też odpowiednio komunikować z pozostałymi. Dla nich rutynowe przeszkody nie stanowią kwestii nie do obejścia. Do tych, którzy nie dopełniają się w życiu zawodowym zwrócone są szkolenia z efektywności osobistej. Po ich odbyciu będą umieć ze świeżym powiewem spojrzeć na swoje miejsce pracy jak również odnaleźć w niej zawodowy ubaw.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Katowice, szkolenia biznesowe »

  Jesteśmy sprawdzonym partnerem z bogatym doświadczeniem na rynku ogólnopolskim. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dysponujemy licznym gronem fachowców, specjalistów z różnych dziedzin. Nasi Trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do zadania. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu oraz wysokiej etyce stanowimy twórczy ZESPÓŁ. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, treningi i warsztaty w systemie otwartym oraz w systemie zamkniętym na terenie całego kraju. Misją firmy jest inspirowanie do myślenia w kategorii sukcesu osobistego i organizacji, którą realizujemy poprzez: doradzanie firmom jak rozwiązywać problemy i podnosić swoją konkurencyjność na rynku, pomoc w rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesów zawodowych.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp śląsk »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą w zakresie bezpieczeństwa tudzież higieny pracy tudzież ochrony przeciwpożarowej.Posiadamy uprawnienia do wykonywania zadań służby bezpieczeństwa tudzież higieny pracy tudzież do wykonywania zadań inspektora ochrony przeciwpożarowej. Stałe podnoszenie kwalifikacji na skroś kursy tudzież szkolenia pozwalają nam zdołać zachować zgodny stan świadczonych w ramach doradztwa usług. Forma oferowanych usług tudzież błogość naszych Klientów jest dla nas najwyższą wartością. O jakości świadczonych dzięki nas usług świadczy powiększające się gremium stałych Klientów, którzy nawiązali współpracę na zasadzie obsługi bhp w ramach outsourcingu.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP, Kurs BHP, Sklep ppoż Wrocław »

  Witamy. Firma Asekor oferuje szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników oraz osób kierujących pracownikami, pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej, haccp, azbest. Ochrona środowiska. E-learning, czyli szkolenia on-line, kaształcenie kierowane, wygodna forma nauki, oszczędność czasu i pieniędzy. Sklep ppoż, znaku ewakuacyjne, gaśnice, blokady lockout.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Unijne »

  Dotacje Unijne Od 2004 Polska jest członkiem struktur UE. Jedną z korzyści płynącą z wstąpienia do UE jest niewątpliwie możliwość skorzystania z rozbudowanego systemu dotacji unijnych przeznaczonych dla rozwoju polskiej gospodarki.

  Dla kogo?

  Wśród beneficjentów programów unijnych są także przedsiębiorcy, w szczególności: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

  Tylko od początku 2008 roku polscy przedsiębiorcy wykorzystali i rozliczyli dotacje o wartości ponad 3 miliardów złotych (nie wliczając programów rolnych), a w trakcie realizacji jest blisko 25 tys. projektów dofinansowanych absorbujących ponad 111 miliardów PLN. Wybór odpowiedniego programu nie jest rzeczą łatwą. Bierze się pod uwagę kilka różnych parametrów specyfiki firmy nakreślonych w „Linii demarkacyjnej”. Warto przed rozpoczęciem pracy skonsultować się ze specjalistą znającym arkana programów unijnych, który przedstawi wszelkie możliwości uzyskania pomocy. Tego typu analizy nie wiążą się z żadnymi kosztami.
  Doradztwo Biznesowe to unikalny na rynku pakiet usług kompleksowego doradztwa finansowego, biznesowego, konsultingowego oraz szkoleniowego, skierowany do osób indywidualnych, a w szególności do przedsiębiorstw produkcyjnych zarówno prywatnych jak i państwowych, przedsiębiorstw usługowych, przedsiębiorstw handlowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów, administracji samorządowej, organizacji społecznych i politycznych, lokalnych mediów (prasy, radia, telewizji).

  Pomagamy przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia działalności od rozpoczęcia działalności gospodarczej poprzez etapy rozwoju firmy, bieżącą działalność, aż do osiągnięcia ugruntowanej pozycji na rynku i rozwiązywaniu problemów.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Norma Standard »

  Nasze warsztaty opracowane zostały przez szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, fachowców z dziedziny posługiwania się informatyką w branży budowlanej. Warsztaty przeprowadzane są w całkowicie wyposażonych laboratoriach komputerowych, każdy kursant ma samodzielne stanowisko. Warsztaty pozwalają na zgłębienie wiedzy z dziedziny kosztorysowania a także na sprawne operowanie programem do kosztorysów. Zapraszamy do uczestnictwa na nasze profesjonalne kursy telefonicznie lub mailowo. Jeśli mają Państwo kolejne pytania nasi pracownicy chętnie rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na nie.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy Gdańsk »

  Organizujemy kursy z zakresu czynności ratowania życia na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy szkolenia kwalifikacyjne dla nauczycieli dające uprawnienia do nauczania pierwszej pomocy. W naszej ofercie znajdują się również kursy dla pracowników przedsiębiorstw, zgodne z Kodeksem Pracy i wymogami Państwowej Inspekcji Pracy. W trakcie naszych szkoleń wykorzystujemy najskuteczniejsze metody, takie jak: aktywny wykład, czynne ćwiczenia z pierwszej pomocy, seminarium.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  Czy chciałbyś żeby Twoi podwładni byli nieźle wykształceni? Czy chciałbyś aby uzyskiwali najlepsze rezultaty i pomnażali dochody Twojej organizacji? Już teraz zadbaj o ich wyuczenie. Perform-Group to firma szkoleniowa świadcząca serwis na bardzo wysokim poziomie. Dobrze wybrana kadra o długim wykształceniu która tworzy niesamowicie ciekawe szkolenia tak dla mikro i mini firm.

  Szkolenia i Kursy proponowane przez naszą firmę są bardzo innowacyjnym rozwiązaniem nie tylko dla przedsiębiorców ale także dla prywatnych jednostek ludzkich chcących osiągnąć lepsze wykształcenie.


  Progres podmiotu gospodarczego:

  Od kilkunastu lat ciągniemy za uszy włascicieli jednostek w systemach metamorfoz
  Oceniamy organizację i promujemy rzeczowe procedury naprawcze
  Angażujemy pracowników we sprowadzanie transformacji przez zadania i projekty
  Osiągamy wyniki za pomocą współdziałaniu z pracownikami na różnych poziomach firmy.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że jest dobierana do charakteru danej firmy Zarządzanie Warszawa

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w trzymaniu przez firmy dotacji wynoszącej 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje pełną obsługę w zakresie programu rozwoju eksportu, poczynając od przygotowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania działalności eksportowej, aż do kordynacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i targi. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.W ramach działań oferujemy: Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu: W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Badania rynków zagranicznych Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych Organizacja wyjazdów na targi Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 klientow w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:-Dolnośląskie-KujawskoPomorskie-Lubuskie-Lubelskie-Łódzkie-Małopolskie-Mazowieckie-Opolskie-Podkarpackie-Pomorskie-Śląskie-Świętorzyskie-WarmińskoMazurskie-Wielkopolskie-ZachodnioPomorskiehttp://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijnehttp://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijne/61-paszport-do-eksportu

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia farmaceutyczne »

  Instytut Projektów Personalnych to grupa profesjonalistów z dziedzin takich jak szkolenia i konsulting. W zakresie oferowanych szkoleń klienci mogą oczekiwać na wysokiej klasy szkolenia z zagadnień z negocjacji handlowych, zarządzania zespołem czy przywództwa. Część oferowanych przez IPP szkoleń, jak między innymi konsulting marketingowy skierowana jest specjalnie do kontrahentów z branży farmaceutycznej. Propozycja szkoleń dla farmaceutów ułatwiła wielu niedużym przedsiębiorstwom szybszy rozwój, a przedsiębiorstwom działającym już dłużej w branży farmaceutycznej, dobitnie poprawiła otrzymywane wyniki. Oprócz szkoleń, Instytut Projektów Personalnych trudni się też doradztwem z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W jego ramach klienci z sektora farmaceutycznego jak i innych dziedzin mogą liczyć na pomoc w takich zagadnieniach jak na przykład diagnoza organizacyjna.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania Tajemniczy Klient / Mystery Shopper »

  Stainer Consulting - Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy klient. Nasze szkolenia stanowią zaawansowane i unikalne programy, opierające się na ciągłych badaniach rynkowych i praktyce zdobywanej każdego dnia, podczas świadczonych przez nas usług. Naszym niepodważalnym atutem i ewidentną przewagą rynkową jest zdobywanie doświadczenia poprzez praktykę, np. podczas usług "Tajemniczy Klient", "Budowania sieci sprzedaży", czy "Negocjator do wynajęcia".

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: