• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Hydraulika Kraków

Hydraulika Kraków Hydraulika Kraków to profesja spółki Solid-System. Nasza działalność funkcjonuje na rynku od wielu lat, podczas których nauczyliśmy się jak właściwie wykonywać instalacje hydrauliczne. Działamy na terenie Małopolski.
Załoga naszej firmy to sami wykwalifikowani inżynierowie, którzy doskonale opanowali swoje zajęcie.
Detale naszej oferty przeczytasz na stronie firmowej solid-system.com.pl, tam też zobaczysz nasze realizacje jak i mapkę dojazdową do firmy.
W chwilach awaryjnych oferujemy pogotowie hydrauliczne Kraków, dodatkowo w naszej ofercie znalazł się również montaż kotłów.

Zapraszam, Solid-System s.c.


Solid-System S.C.
Władysława Skoczylasa 5
31-999 Kraków
telefon: 668 496 620
NIP: 6783132872
REGON: 121536860
maile: biuro@solid-system.com.pl

Szczegóły strony www.solid-system.com.pl:

Podlinkuj stronę www.solid-system.com.pl:

Hydraulika Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwo energetyczne Tarnów »

  Firma GS Energia trudni się wykonywaniem charakterystyki energetycznej. Dokument taki jak świadectwo będzie niebawem niezbędny dla wszystkich budynków. To doskonała metoda na ocenienie długoterminowych wydatków na użytkowanie lokalu, ponieważ świadectwo przedstawia zużycie energii wyrażone w kWh/m2/rok. Działamy na rozległym obszarze - nie tylko w Sanoku,Rzeszowie,Krakowie ale również w mniejszych miastach w rożnych częściach kraju - dowiesz się dokładnie na stronie. GS Energia wspiera ekologiczny styl życia - chcemy zaproponować przyjazne środowisku rozwiązania takie jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz projektowanie domu pasywnego. Zapraszamy na naszą strone!

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - odnawialne źródła energii »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego poprzez realizację unijnej polityki "Zrównoważonego Rozwoju".
  Oferta OZE SYSTEMS obejmuje:

  1) Promowanie innowacyjnych rozwiązań proekologicznych:
  Projektujemy, sprzedajemy oraz montujemy instalacje wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.:
  - Kolektory słoneczne;
  - Pompy ciepła;
  - Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  - Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  2) Doradztwo środowiskowe -opracowywanie prognoz i raportów z oceny oddziaływania na środowisko, planów gospodarowania odpadami, programów ochrony środowiska, kart informacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych itp.
  Sporządziliśmy wiele opracowań z zakresu Oceny Oddziaływania na Środowisko (OOŚ) zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego (m.in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).
  Działamy w oparciu o zasób rzetelnej wiedzy oraz doświadczenia. Kierujemy się doskonałą znajomością podstaw prawnych niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia spraw będących w toku postępowania administracyjnego.

  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy jedynie sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty elektrowni wiatrowych »

  Projekty elektrowni wiatrowych jest pierwszym polskim ogłoszeniowym serwisem internetowym na którym można sprzedać/kupić elektrownie wiatrowe oraz sprzedać/kupić projekty elektrowni wiatrowych. Serwis powstał z myślą o inwestorach, którzy planują zakupić bądź sprzedać używane elektrownie wiatrowe. Dodatkowo w naszym serwisie można zakupić lub sprzedać gotowe lub w trakcie przygotowywania projekty turbin wiatrowych.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy cieplne - pompy ciepła »

  Jesteśmy ogólnopolską firmą. Specjalizujemy się sprzedażą, montażem szwedzkich pomp ciepła. Siedzibę naszej firmy znajdziesz w Szczecinie. Dzięki nam Twój dom będzie zawsze ciepłym miejscem w którym miło spędzisz wolne chwile. Pompy ciepła IVT są urządzeniami grzewczymi, które pobierają energię z ziemi, powietrza lub wody i przekształcają ją w ciepło potrzebne do ogrzania domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gruntowe pompy ciepła »

  Buduje systemy baterii solarnych z wykorzystaniem gruntowej pompy ciepła wspomagany baterią solarną przy współdziałaniu z aerotermalną pompą ciepla. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu baterii solarnych. Przedsiębiorstwo GAMMAC LTD doradza w zielonym ogrzewaniu. Obszar działania baterii solarnych dotyczy wszystkich województw. Współpracujemy z wszystkimi głównymi przedstawicielami w obszarze wszystkich województw.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • HOL INSTAL - Ogrzewanie hal »

  Nasza firma proponuje ogrzewanie hal, magazynów, warsztatów, obiektów przemysłowych.Proponowane przez nas ogrzewanie jest najbardziej efektywnym, znanym obecnie na świecie systemem ogrzewania obiektów wielko kubaturowych. Kompletne systemy grzewcze oparte są głównie o promienniki gazowe oraz nagrzewnice gazowe i są ściśle dopasowane do wymagań stawianych przez naszych Klientów- użytkowników. Oferowane promiennikowe systemy grzewcze są znakomitym rozwiązaniem w nowych obiektach przemysłowych, jak również podczas modernizacji, czy adaptacji budynków już istniejących.Rozwiązania technologiczne, które przekazujemy do eksploatacji pozwalają osiągnąć najniższy wskaźnik całkowitego kosztu ogrzewania, który określa całkowite koszty inwestycji i eksploatacji.Dowolne wydzielenie tzw. stref grzewczych, pozwala na niezależne programowanie temperatury oraz czasu grzania.Wskaźnik ten jest z pewnością najniższy dla ogrzewania promiennikowego, dzięki odpowiedniemu rozkładowi temperatury w obiekcie. Ciepło jest tam, gdzie jest potrzebne zapewniając komfort cieplny.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brykiet kominkowy »

  Firma nasza specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy brykietu kominkowego. Materiał ten zyskuje popularność ponieważ nie trzeba go sezonować. Ponadto, cechuje się wysoką wartością grzewczą oraz zapewniadługotrwałe utrzymywanie się wysokiej temperatury. Jako produkt przyjazny środowisku, nie zanieczyszcza powietrza, a jego cena i wygoda w użyciu jest niewątpliwym atutem przemawiającym za jego nabyciem.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektor słoneczny »

  Soleon jest przedsiębiorstwem, które dąży do stosowania w Polsce tak zwanych oze - odnawialne źródła energii. Propaguje więc instalowanie zestawów solarnych, czy też jakichkolwiek innych ogniw fotowoltaicznych i edukuje na czym polega ich funkcjonowanie oraz w jaki sposób należy je montować we własnym domu. Energia słoneczna jest niedoceniana, dlatego iż byłaby w stanie wytworzyć ciepło oraz prąd niezbędny wszystkim mieszkańcom Ziemi. Soleon udostępnia także informacje na temat firm zajmujących się sprzedażą ogniw fotowoltaicznych itp. Pod adresem soleon wszyscy mogą otrzymać pomoc a propos dofinansowania solarów.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Lublin »

  Nasza firma zajmuje się od kilkudziesięciu lat produkcją oraz montażem kominków. W swojej dziedzinie jesteśmy jednym z krezusów na rynku Podkarpackim i Lubelskim bo właśnie w tych rejonach posiadamy swoje punkty i tutaj można zobaczyć nasze wystawy.
  Firma Grażyna posiada kilkaset gotowych wzorów kominków, które można zobaczyć na naszychstronach internetowych, natomiast jeżeli klient chciałby kominek wedle swoich pomysłów to także możemy wykonać taki projekt.
  Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o kontakt, na pewno zaoferujemy bardzo atrakcyjną cenę i wraz z kominkiem, wkładem wykonamy również profesjonalny montaż . Pamiętaj, naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.
  P.P.H.U. Grażyna
  Tel. 601 468 415
  Al. Tysiąclecia (Sienna 25a)
  20-121 Lublin
  kominki@oryszczak.pl
  NIP: 813-235-90-21

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »