• Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych

Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych Serwis oferuje możliwość samodzielnego przygotowania i realizacji kampanii reklamowej, informacyjnej lub ogłoszeniowej. Za pośrednictwem nowoczesnych form przekazu komunikatu (SMS, MMS, E-MAIL, VOICE), można skutecznie realizować założone cele marketingowe. Zamawiający sam dokonuje wyboru dostawcy bazy, narzędzia za pomocą którego będzie realizował kampanie, docelową grupę odbiorców komunikatu, czasu realizacji. Serwis przeznaczony jest dla użytkowników dynamicznie reagujących na zmieniający się rynek. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość oferowanych usług gwarantują satysfakcję z użytkowania serwisu aSendo.pl. Dostępne narzędzia to:
Bazy danych - podstawowa usługa Serwisu służąca do samodzielnego konfigurowania baz różnych dostawców, z określeniem ich dokładnej wyceny. Zamawiający za pomocą konfiguratora określa rodzaj bazy (firm, konsumentów), dokonuje wyboru dostawcy, następnie wybiera rodzaj kampanii (tekstowa, mailowa, głosowa), określa kryteria docelowej grupy odbiorców komunikatu i realizuje kampanię. Najszybsza i najtańsza forma zakupu i realizacji kampanii
Kampanie operatorskie - służy do realizacji prestiżowych kampanii do baz operatorów infrastrukturalnych. Wyróżnia je prestiż i wielkość. Zamawiający wypełnienia formularz zapytania o kampanie operatorskie, po czym oczekuje na napływające odpowiedzi. Opcja ta nakłada pewne ograniczenia i wymagania nakreślane przez operatorów w wielkości kampanii i czasie jej realizacji.
Zapytania indywidualne - pozwala w szczególnych przypadkach złożyć bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne, bezpośrednio do wszystkich współpracujących z nami dostawców. Po wypełnieniu formularza należy poczekać na propozycje od dostawców baz. Oferta jest skierowana dla wymagających, pod kontem kryteriów bazy Klientów.
Własna baza - umożliwia realizację kampanii do posiadanych już własnych baz klientów, pracowników, kontrahentów oraz innych grup odbiorców.

Szczegóły strony asendo.pl:

Podlinkuj stronę asendo.pl:

Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oświetlenie LED »

  Firma LEDIKA jest dystrybutorem żarówek ekonomicznych HIGH POWER LED, czyli wysokiej mocy. Diody najnowszej generacji użyte w naszych żarówkach led dają najmocniejsze światło, porównywalne do standardowych żarówek.
  Żarówki LED pozwalają zaoszczędzić aż 90% energii w stosunku do żarówek standardowych i 30% energii w porównaniu z tzw.świetlówkami kompaktowymi. W chwili obecnej żarówki LED są najbardziej energooszczędnym źródłem światła ponieważ teoretycznie cała dostarczana energia jest zamieniana na światło. High Power LED to żarówki dziesięciokrotnie bardziej energooszczędne od tradycyjnych żarówek i dwukrotnie od żarówek energooszczędnych. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane wewnątrz jak i na zewnątrz budynków są bowiem niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wstrząsy itp.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron sklepów »

  Masz swój własny sklep Internetowy? Prezentujesz tam bogatą ofertę swoich przedmiotów czy usług? Ale masz problemy z jednym czynnikiem - sprzedaż jest na niskim poziomie? Potrzeba Ci dobrej reklamy! A taką uzyskasz dodając swoją witrynę do naszego katalogu sklepów Internetowych. Zwiększysz liczbę wejść na swoją stronę oraz co za tym idzie sprzedaż! Nasz katalog jest w 100% darmowy i codziennie skrupulatnie moderowany dlatego masz pewność że Twoja oferta będzie odpowiednio dostosowana do klientów. Dodaj swoją stronę już dziś!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing usług medycznych »

  Profesjonalne usługi powiązane z zarządzaniem publicznymi oddziałami służby zdrowia. Aby optymalnie zarządzać biznesem medycznym w specyficznej sytuacji sektora medycznego w Polsce, polecamy wiele innowacyjnych rozwiązań. Aranżujemy briefingi z właścicielami lub udziałowcami, które pozwolą na określenie celów i wymagań. Szczegółowo badamy placówkę medyczną i testujemy prawidłowość zachodzących tu procesów. Wyszukujemy osoby i instytucje zainteresowane wsparciem finansowym przedsiębiorstwa. Planujemy strategię rozwoju i biznesplan oraz zajmujemy się jego wdrażaniem. Misją naszej działalności jest udoskonalenie funkcjonowania i wizerunku szpitali, klinik i innych placówek medycznych. Dbamy o zwiększenie zysków naszych zleceniodawców i dobro pacjenta. Możemy się poszczycić zaufaniem wielu z nich.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog WWW »

  Www.crawfordandcompany.com.pl– katalog stron WWW, w którym przyjmowane są opisy jedynie w pełni unikalne. Bezpieczny i wolny od pozycjonerskiego spamu, publikujący jedynie wpisy z linkami do atrakcyjnych i naturalnie fajnych stron internetowych. Crawfordandcompany.com.pl doskonale sprawdza się dla właścicieli małych witryn internetowym, którzy chcą wspomóc się w reklamie oraz pozyskiwaniu dodatkowego ruchu w internecie. Szybki oraz użyteczny, a zarazem prosty katalog witryn internetowych może być do dyspozycji każdego internauty, jaki zdecyduje się zająć promocją własnej strony. Polecany i naprawdę ciekawy spis serwisów.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Evolution Brand »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.www.iteb.pl/doradztwo-it.htmlwww.iteb.pl/konferencje-szkolenia.html

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Baja - producent zabawek pluszowych »

  Firma Baja zachęca do odwiedzin witryny - świata maskotek reklamowych. Zajmujemy się produkcją zabawek reklamowych oraz gadżetów z miękkich materiałów. Jako producent zabawek pluszowych przyjmujemy zamówienia na maskotki i stroje reklamowe. Przyjmujemy także większe zamówienia, zajmujemy się importem z Chin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wystawiennicze dla agencji reklamowych »

  Ultima Displyas to będący w czołówce europejski producent i dostawca szerokiego asortymentu urządzeń sygnalizacyjnych oraz przenośnych rozwiązań dla marketingu. W ofercie znajdują się banery, pop-upy, systemy wystawiennicze, przenośne meble, stojaki, systemy POS, akcesoria. Produkty są dostępne poprzez sieć europejskich dealerów. Ultima Polska zaczyna działalność w kwietniu tego roku i jest trzecią niezależną spółką powołaną przez Grupę, po Ultima France i Ultima Italy. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Straszynie pod Gdańskiem. Kierujemy naszą ofertę do podmiotów biznesowych, którymi w naszym przypadku są m.in. agencje reklamowe i drukarnie. Naszym celem są nie jednorazowe transakcje, ale długotrwałe relacje biznesowe oparte o wzajemne zaufanie i wsparcie potrzebne naszym partnerom w ramach wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. Ultima Displays ma zamiar poprzez tą inwestycję rozszerzyć swoją ofertę biznesową a także wzmocnić partnerstwo z istniejącymi i przyszłymi klientami. Wejdź i przekonaj się już dziś, że to odpowiednia reklama dla Twojej firmy.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wydawnicza Pegaz - Bazy Firm »

  Opracowywanie specjalistycznych baz danych jest to kluczowy obszar działania Grupy Wydawniczej Pegaz. Zajmujemy się gromadzeniem baz danych największych firm i instytucji. Są one też na bieżąco aktualizowane przez zespół naszych konsultantów. W naszych bazach mogą Państwo znaleźć takie informacje, jak: nazwa firmy, dane teleadresowe, strona www, rok założenia, forma prawna, wielkość zatrudnienia oraz obrotów, a także kwalifikacje branżowe PKD. Bazy firm naszej grupy wydawniczej są bardzo cennym materiałem dla firm, które szukają nowych odbiorców na swoje usługi oraz produkty. Spis firm bardzo często wykorzystuje się do działań powiązanych z promocją bezpośrednią.
  Nasze bazy to pewność rozległego zakresu wyboru grupy docelowej, jak też najkorzystniejszej segmentacji Klientów docelowych. Przykłady naszych baz stanowią: baza szkół, sklepów internetowych, baza firm transportowych, baza spółek, baza firm budowlanych, baza architektów, baza IT, baza aptek, jak również bazy B2B. I tak przykładowo bazy firm budowlanych oferowane na płytach zawierają informacje o firmach usługowych i produkcyjnych, które są ściśle powiązane z branżą budowlaną. Natomiast bazy szkolnictwa to spisy polskich placówek oświatowych. Można w nich znaleźć żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, pomaturalne, a także uczelnie wyższe. Bardzo pomocna może okazać się też baza instytucji publicznych. Uwzględniają one dane urzędów miast oraz gmin, a także urzędów wojewódzkich, powiatowych oraz marszałkowskich. Oferowane przez nas bazy danych występują w postaci wyszukiwarki. Klienci mogą więc filtrować firmy według oferowanych kryteriów. Program umożliwia też eksportowanie danych z bazy oraz udostępnia funkcję wydruku etykiet adresowych.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencje PR zlokalizowane w Trójmieście »

  AMBERMEDIA oferuje kompleksowe usługi w zakresie public relations. Opisywana oferta obejmuje zarówno PR korporacyjny, jak również PR marki. Tak samo jak inne agencje PR, ta również dedykuje swą ofertę różnym instytucjom. Siedziba agencji mieści się w Trójmieście, jednak działa ona w różnych rejonach kraju. Omawiana agencja obsługuje klientów z różnych branż, np. budownictwa czy turystyki. Istotnym punktem tej oferty jest także kreowanie wizerunku osobistego.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druk ulotek Poznań »

  Oferujemy Państwu obszerny zakres prac drukarskich. W naszej ofercie znajdziecie państwo: papier firmowy, kalendarze, plakaty, koperty, teczki oraz sporo innych. Dysponujemy również jako jedna z kilku firm w Poznaniu sprzęt do oprawy prac do 300 kartek. Oprócz wydruków proponujemy również kserokopie wszelkich dokumentów. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej detali.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »