• Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

KAWECCY Biuro Rachunkowo-Podatkowe BĘDZIN. ŚLĄSK

KAWECCY Biuro Rachunkowo-Podatkowe BĘDZIN. ŚLĄSK Biuro Rachunkowo-Podatkowe KAWECCY s.c.

www.kaweccygroup.pl
tel. 509050305, 505100668.

Jesteśmy biurem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych podatników; osób fizycznych i firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i rozwiązania biorąc pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby każdego Klienta.

NASZA OFERTA

księgi handlowe (pełna księgowość),
książki przychodów i rozchodów,
ryczałt,
rejestry zakupu i sprzedaży VAT,
kadry - płace,
deklaracje US, ZUS, GUS,
wyprowadzanie zaległości,
opracowywanie planów kont i regulaminów pracy dostosowanych do potrzeb Klienta,
doradztwo w zakresie prowadzonej działalności

Oprócz podstawowych czynności wymienionych powyżej oferujemy:

odbiór dokumentów z siedziby Klienta,
pracę w biurze Klienta na zasadzie oddelegowania naszego pracownika,
bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
konsultacje,
doradztwo i pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej.

Pomagamy również w zwrocie podatku z:

Wielkiej Brytani (Anglia)
Holandii
oraz Niemiec.

Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

KAWECCY s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509050305, 505100668
tel/fax: 32 7619897
www.kaweccygroup.pl

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Podlinkuj stronę www.kaweccygroup.pl:

KAWECCY Biuro Rachunkowo-Podatkowe BĘDZIN. ŚLĄSK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Śmigiel »

  Biuro rachunkowe Joanna Konieczna to największe i najpopularniejsze Biuro Rachunkowe w Lesznie i okolicznych miejscowościach. W naszej propozycji znajdą Państwo pełną obsługę rozliczeń podatkowo-kadrowych, w tym prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, PIT oraz dodatkowo CIT a też rozliczenia związane z ZUSem. Nasza ekipa nieustająco podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne i zaawansowane usługi. Wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, Proponujemy pośrednictwo w kontaktach z zagranicznymi organami podatkowymi. Obsługa nabywcy odbywa się też w językach niemieckim i angielskim. Na życzenie to my odbieramy i dowozimy dokumenty. Państwo nie muszą nawet wychodzić z Spółki! Koniec z "lataniem po urzędach". {Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego Leszno.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Kancelaria doradztwa podatkowego Andrzej Łopuszniak proponuje wszechstronne usługi rachunkowe, doradztwo podatkowe itp. Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze jak także osoby prywatne. W ramach usługi konsultacji podatkowych biuro realizuje m.in. konsultacje oraz porady, audyty podatkowe, sporządzanie zeznań podatkowych, pomoc w czasie kontroli podatkowej przedsiębiorstw i wiele innych. Biuro rachunkowe Wrocław gwarantuje pełen obszar usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia roczne, wsparcie przy otwieraniu działalności gospodarczej itp. Na stronie zamieszczony został formularz za pomocą którego w szybki i prosty sposób zamówisz usługi księgowe czy usługi doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Sosnowiec »

  Zainteresowanych rzetelnymi usługami księgowymi, zapraszamy na stronę biura Opticash. Nowe firmy mogą liczyć na korzystny okres przejściowy. Dyżur telefoniczny prowadzimy w dni robocze od godz. 9:00 do 19:00. Księgowość w mieście Sosnowiec dobieramy odrębnie, aby spełnić Państwa potrzeby. Wszystkie formalności dokonywane są w biurze bez potrzeby odwiedzenia Urzędu Skarbowego. Zainteresowanych oferowanymi przez biuro Opticash usługami, odsyłamy witrynę www.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowość spółki zoo »

  Oprócz typowych usług księgowych amerotaxcare świadczy też usługi polegające na zajmowaniu się kwestiami kadrowymi konkretnych przedsiębiorstw. Bardzo odciąża toosoby prowadządze działalność gospodarczę, zwłaszcza gdy kadry i płace są prowadzone przez to samo biuro rachunkowe Warszawa, które zajmuje się księgowością. Owszem biuro rachunkowe doradzać może w zakresach takich jak wybór rodzaju opodatkowania czy też na przykład w sprawach księgowych. Dla swoich klientów takie usługi doradcze może wykonywać nawet gratis.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe we wrocawiu Ekspert jest licencjonowane. Jesteśmy doświadczonym specjalistą podatkowym we Wrocławiu. Umożliwiamy naszym klientom reprezentację przed urzędami. Gwarantujemy kompleksową obsługę dla rożnego rodzaju biznesmenów, których rachunkowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla jednostek prowadzących księgi rachunkowe. Usługujemy także firmy, osoby fizyczne jak i spółki prawa handlowego. Ręczymy oszczędność Państwa cennego czasu. O ofercie dysponujemy miedzy innymi: Wyliczanie podatków z działalności gospodarczej,Obliczanie ZUS Ewidencja środków trwałych,Doradztwo podatkowe i prawne,Ocena kredytów bankowych. Wroclawskie Biuro Rachunkowe nasza oferta dysponuje obsługę księgową podmiotów gospodarczych,obsługa kadr płac, US, umowa zlecenie, ksiegowosc, rachunkowosc.Zapraszamy do kontaktu każde firmy oraz instytucje.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Poznań »

  Polecamy swoje wszechstronne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Nasze biuro księgowe i podatkowe ŁABUTKA & NIEDBAŁA wyróżnia się wysokim standardem obsługi. Działając od 2000 roku biuro nieustannie współpracuje z biegłym rewidentem i kancelarią radców prawnych. To oraz długoletnia praktyka w obsłudze klientów prywatnych i firm, fundacji czy stowarzyszeń podnosi wartość naszego biura w branży rachunkowo-księgowo-podatkowej. Możliwe jest prowadzenie księgowości w biurze firmy klienta. Wycena usługi jest indywidualna i zależy od formy prawnej klienta, rodzaju prowadzonej księgowości, ilości księgowanych akt oraz liczby zaangażowanych pracowników (księgowy, doradca prawny i podatkowy itd.) Biuro: Poznań, ul. Trybunalska 38, tel. 604 150 974 lub Śrem, ul. Chłapowskiego 24/4, tel. 602 157 968.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa kraków »

  Ogromną ekonomicznością dla firmy jest korzystanie z usług przedsiębiorstw zewnętrznych w wypadku wykonywania rachunkowości czy dostarczania produktów transportem morskim. Dzięki temu krakowskie biuro rachunkowe Krakus ma bardzo dużo klientów i również dużo oferuje. Warto zwrócić uwagę na samym początku na to jakimi opiniami cechuje się to biuro, a później zwrócić uwagę na jego ofertę i rabaty. Wszystkie te dane uda się odnaleźć na stronie internetowej biura.. Dzięki tym informacjom każdy klient może bez trudu sprawdzić czy oferta takiego biura mu pasuje czy niestety nie. Do zadań jakie wykonuje to biuro zalicza się sporządzanie list płac dla pracowników, prowadzenie ksiąg rachunkowych czy wykonywanie bieżącej ewidencji operacji gospodarczych.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe kraków B&J »

  Nasze biuro księgowe zajmuje się kompetentnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji dla potrzeb podatku VAT oraz przygotowaniem deklaracji jak i sprawozdań niezbędnych dla takich instytucji jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta czy Narodowy Bank Polski. Poza tym reprezentujemy naszego klienta w sytuacjach wątpliwych przed Urzędem skarbowym bądź Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Przy tym proponujemy bardzo konkurencyjne ceny prowadzenia rachunkowości dopasowane do potrzeb konkretnej spółki.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace warszawa »

  Biuro rachunkowe jest bardzo ważnym organem, który zapewnia systematyczność w działaniu wszystkich podmiotów gospodarczych. Służy zarówno firmom, których sprawy rachunkowe są bardzo rozległe, ale również osobom fizycznym pragnącym również rozliczać się z własnych podatków. Każdy z nas w pewnym okresie swojego życia potrzebuje pomocy w sprawach rachunkowych. Biuro nieruchomości zapewnia takie usługi w całym zakresie. Koszty usług są nieduże w porównaniu do pracy, jaką samodzielnie musielibyśmy wykonać, aby prawidłowo załatwić swoje sprawy urzędowe. Dobre biuro rachunkowe daje usługi na najwyższym szczeblu rozwoju, a jego podmioty jakimi są ludzie znają w największym stopniu wszystkie rozporządzenia prawne.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty na start - Biuro Pama »

  Jesli potrzebujesz doradcy finansowego, który poradzi Ci konkretnych informacji w tematyce, jak dobrze oszczędzać, to korzystaj koniecznie z naszego doradztwa. Nasi doradcy finansowi odnajdą dla Ciebie indywidualne i najbardziej odpowiednie rozwiązanie, z którego będzie dobrze, byś korzystał. Chcemy zagwarantować wszystkim zainteresowanym ludziom bezpłatne doradztwo finansowe, które zezwoli im ukierunkować myśli o świecie finansów na nowe tory. Chętnie zalecamy wszystkim kredyt na start albo odpowiednie kredyty. Nie jesteśmy związani z którąkolwiek placówką finansową, zatem z naszych usług dobrze jest skorzystać.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »