• Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Odszkodowania Kraków - odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania Kraków - odszkodowania powypadkowe Trudno jest aktualnie znaleźć kancelarię odszkodowawczą, która spełniłaby wszystkie nasze wymagania oraz dodatkowo dała pewność, że odzyskamy należne odszkodowanie po wypadku na skutek takich incydentów jak wypadek przy pracy, wypadek drogowy, czy błędy medyczne. Jednocześnie byłaby profesjonalna i w pełni zaangażowana w naszą sprawę.Bez różnicy czy to początek, czy może finał sprawy - stale gwarantujemy Państwu nieprzerwany kontakt z naszą kancelarią. Można to wykonać za pomocą telefonu, którego numery podajemy na naszej witrynie internetowej, jak i za pomocą wiadomości e-mail. Nasz serwis internetowy też pozwala na przesyłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziecie Państwo na podstronach kontaktowych naszych oddziałów.Mamy na uwadze Państwa sytuację, dlatego też szanujemy Państwo jak i czas spotkań, który nam poświęcacie. Staramy wykorzystać go w stu procentach przekazując Wam wszystkie konieczne wiadomości wyjaśniając wszelakie uwagi, jeśli takie się pojawią. W wypadku nagłych sytuacji można kontaktować się z kancelarią za pomocą informacji podanych na naszej witrynie www. Nasi konsultanci odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania.

Szczegóły strony www.lex-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.lex-kancelaria.pl:

Odszkodowania Kraków - odszkodowania powypadkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 144

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najtańsze ubezpieczenia OC AC »

  Wiele dobrych i ciekawych ofert - promocji na zniżki w ubezpieczeniu OC AC. Posiadamy polisy nawet o 40 % taniej niż w innych ubezpieczalniach. Jeśli chciałbyś posiadać najtańsze ubezpieczenia OC AC - skontaktuj się z nami. Wyślemy Ci ofertę na pocztę e-mail. Sam zadecydujesz czy ubezpieczysz się z nami. Ubezpieczenie komunikacyjne OC AC NW samochodu. Sprawdź nas.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Agencja AB Port - ubezpieczenia czołowych towarzystw dla firm i osób prywatnych. Ubezpieczenie mieszkania lub domu obejmuje następstwa szkód wyrządzonych przez kradzież, ubezpieczenia od ognia i od zdarzeń losowych, następstwa nieszczęśliwego wypadku. Na stronie super oferta i pomocne dokumenty do pobrania. Ubezpieczenie podczas wypoczynku na całym świecie - Bez obaw o koszty. Ubezpieczenia bagażu podróżnego i samochodowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych. Wylicz orientacyjny koszt - dajemy dodatkowe zniżki i drobny upominek. Warszawa - Praga Południe, Bemowo, Ursynów.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Codex - Centrum obsługi powypadkowej zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań za wypadki przy pracy. Jeśli zechcą Państwo powierzyć nam swoją sprawę, pragniemy zaproponować następujące wartości stanowiące podstawę naszych działań: prestiż - szacunek, poważanie i autorytet to cechy właściwe dla poprawnego stylu pracy, doświadczenie - bez niego trudno mówić o kompetencjach, wiedzy i skuteczności oraz marka - Codex jest do pełnej dyspozycji naszych klientów bez względu na miejsce ich zamieszkania (przedstawicielstwa w całej Polsce). Tak przygotowany zespół specjalistów pozyskuje o wiele wyższe świadczenia w obszarze takich zagadnień jak: odszkodowanie za wypadki, zadośćuczynienie czy renty niż w wypadku bezpośrednich starań osób prywatnych. Podczas występowania jako Pełnomocnik nie pobieramy zaliczek czy opłat, honorarium pobieramy w chwili uzyskania należnych świadczeń dla naszych klientów, czyli po pozytywnym rozstrzygnięciu prowadzonej sprawy! Warto także zaznaczyć, iż należymy do Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych. Celem firmy jest zawsze dobro klienta, a drogą do niego jest wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość działań oraz styl pracy. Sprawdź naszą jakość!

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radom - ubezpieczenia komunikacyjne »

  Serdecznie witamy na naszej stronie w pełni poświęconej ubezpieczeniom. Nasz serwis traktuje głownie o ubezpieczeniach w Radomiu. Można tutaj znaleźć wszelkie informacje o placówkach ubezpieczeniowych, agentach ubezpieczeniowych czy o Siedzibie Głównej Towarzystwa Ubezpieczeniowego w Radomiu. U nas także znajda Państwo wszystko o warunkach, procedurach zakupu ubezpieczeń, a także informacje o tym, jak daną umowę rozwiązać. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE transfery 2011 »

  Zmiana OFE jest wykonalna za darmo po dwuletnim okresie uczestnictwa. Jeżeli internauta chce dokonać zmiany OFE powinien dokonać tego nie wcześniej niż po tym okresie, w przeciwym wypadku może być obciążony dodatkowymi kosztami w wymiarze od osiemdziesięciu do stu sześćdziesięciu PLN. Na opisywanej stronie uwidoczniliśmy listę funduszy, formularze aktualizacji danych personalnych oraz procedurę zmiany funduszu emerytalnego. Wskazane jest odwiedzić opisywaną stronę przed dokonaniem zmiany do innego OFE.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Towarzystw Ubezpieczeniowych »

  Obligatoryjne ubezpieczenie samochodu potrzebne jest także Tobie, jednak w jaki sposób odnaleźć to najlepsze? Zapraszamy na Rankineo.pl, gdzie odkryjecie zestawienie cen wszelkich towarzytw ubezpieczeniowych w kraju - składka odpowiedzialności cywilnej również pakiet OC/AC. Dodatkowo można dodać swoje spojrzenie na usługi ubezpieczycieli. W witrynie odnajdziecie także rady prawne i aktualności z rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. To klienci tworzą tą witrynę internetową.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Już od 33zł - Ubezpieczenie indywidualne »

  W każdej minucie na świecie ludzie giną w wypadkach, czy to samochodowych czy innych, bardzo ważne jest aby bliscy otrzymali zadośćuczynienie w postaci gotówki po takiej tragedii, pomocną dłoń wyciąga tu nasza firma. Zajmujemy się ubezpieczeniami od kilku lat, w naszej aktualnej ofercie znajdą Państwo różne typy ubezpieczeń. Już od 33zł miesięcznie mogą Państwo zapewnić sobie oraz rodzinie pomoc finansową w przypadku wielu tragedii. Nasze ubezpieczenia działają nie tylko w Polsce ale na całym globie, między innymi dlatego warto się z nami skontaktować.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC »

  Znaczącą kwestią w zakresie ochrony są ubezpieczenia. Umożliwiają one likwidację czy złagodzenie skutków zdarzeń losowych, które okazują się dla nas negatywne. Żeby wykupić ubezpieczenie musimy spisać odpowiednią umowę, a także zapłacić odpowiednią składkę. Nieraz są to jednorazowe składki, najczęściej jednak ubezpieczenie opłacane jest w pewnych odstępach czasu, przykładowo co kwartał czy miesiąc. Umowa ubezpieczeniowa powinna obejmować takie elementy, jak na przykład: przedmiot czy też warunki ubezpieczenia, obowiązki ubezpieczonego, odszkodowanie, czy zagrożenia. Rynek ubezpieczeniowy obejmuje mnóstwo zróżnicowanych rodzajów ubezpieczeń. Bardzo popularne są ubezpieczenia komunikacyjne, które musi wykupić każda osoba posiadająca samochód. Mowa o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Są także stosowne ubezpieczenia życia a także zdrowia, nieruchomości, jak i oszczędnościowe. Dzieli się je więc następująco: ubezpieczenia na życie, majątkowe, oraz inne ubezpieczenia osobowe. Wiele z nich obejmuje ubezpieczenia ochronne, jednak istnieją także oszczędnościowe polisy.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancje ubezpieczeniowe »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami korporacji Insecuro która się zajmuje szeroko rozumianym wsparciem ubezpieczeń. Nasze wieloletnie wiedzę praktyczną zobowiązuje do ofetowania usług o najlepszym poziomie. Od lat świadczymy doradztwo na rynku radomskim co daje nam pozycje lidera. Współpracujemy z największymi firmamy oferując szeroki wachlarz usług do wyboru co umożliwia na maksymalne dopasowanie oferty dla naszych nabywców. Posiadamy zarówno kompleksowe ubezpieczenia które zawierają w sobie wszystko co można chcieć oraz ekonomiczne. Ubezpieczenia stanowią ważną część życia, posiadania samochodu oraz prowadzanie prywatnej działalności gospodarczej. Wybierając spółkę musimy zwrócić uwagę na wiele rzeczy ażeby jej propozycja była maksymalnie przystosowana do naszych wymogów.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Pozdrawiamy Państwa ochoczo na naszej stronie www – zapoznaj się staranniej z treściami naszej witryny internetowej, wskaż interesującą Cię polisę i dokonaj jej bezzwłocznego zakupu. Wszystko będzie rzeczywiście łatwe i trwa zaledwie kilkanaście minut! Potrafimy zaoferować Tobie nie tylko ubezpieczenie OC i autocasco, lecz także polisy w razie podróży, lecznicze, na zabezpieczenie życia, w razie niespodziewanych przypadków, a także polisy mieszkalne.
  Jako jeden z niewielu serwisów w sieci, możemy zaoferować Tobie porządne porównanie podaży dużych i cieszących się powszechnym szacunkiem spółek ubezpieczeniowych – dzięki temu, posiadasz rękojmię, że Twój rozstrzygający wybór niezaprzeczalnie będzie strzałem w dziesiątkę. Obojętnie czy interesuje Ciebie ubezpieczenie OC, czy również polisa na życie, każde formalności zrealizujesz w w internecie – dzięki czemu potrafisz oszczędzić swój kosztowny czas i zakończyć całą transakcję nie wychodząc z mieszkania!

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »