• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Adwokat Rzeszów »


  Kancelaria adwokacka Pani adw. Karoliny Staszczak realizuje kompleksowe usługi z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego. Jesteśmy przedstawicielami osób fiznycznych w sądach, udzielamy porad informacji prawnych i konsultacji.

  Najważniejsze dla kancelarii jest satysfakcja klienta, który bardzo często prosi nas o pomoc jako osoba pokrzywdzona, szukająca rozwiązania problemu i pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy na drodze sądowej. My takim osobom staramy się pomóc za niewielkie koszty, a jednocześnie z pełnym zaangażowaniem.

  Kancelaria prawna Karoliny Staszczak mieści się w Rzeszowie, przy ulicy Zamkowej gdzie można się z nami spotkać osobiście by dostać rzetelnych informacji prawniczych na szereg różnych tematów.

  Kancelaria adwokacka Pani adw. Karoliny Staszczak świadczy kompleksowe usługi z pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego. Reprezentujemy osoby fizyczne w sądach, udzielamy wskazówek i konsultacji.


  Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Staszczak
  ul. Zamkowa 9
  35-959 Rzeszów
  tel./fax 017 859 04 07
  tel. kom. 501 771 801
  e-mail: k.staszczak@wp.pl
  NIP 8131595417

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :- reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania- opracowywania i opiniowania umów, - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych- udzielania porad prawnych- udziału w negocjacjach- obsługi przedsiębiorców Wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Jest ona uzależniona od rodzaju sprawy, nakładu pracy i terminu wykonania usługi. Wynagrodzenie płatne jest z góry. Na życzenie klienta istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.Kancelaria Adwokacka wystawia faktury VAT. W kancelarii stosowane są dwa główne systemy rozliczeń:System rozliczenia zryczałtowanego. Polega on na ustaleniu konkretnej kwoty wynagrodzenia. Stosowany jest w sprawach, gdzie z góry można określić szacunkowy wymiar zakresu pracy i czasu jej wykonania.System rozliczeń godzinowych. Stosowany w sytuacjach, gdzie nie można z góry określić zakresu pracy i czasu jej wykonania.Przy stałej obsłudze przedsiębiorców możliwym jest indywidualne ustalenie z góry miesięcznej zryczałtowanej kwoty wynagrodzenia.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Kanonem w pracy każdego notariusza powinna być rzetelność, sumienność i całkiem bezstronne podejście do zleconych spraw. W ramach małopolskiej działalności, w tym zakresie, my wychodzimy nad te fundamentalne kanony. Ponieważ dodatkowo proponujemy zrealizowanie czynności w sympatycznej aurze i w elegancko urządzonych wnętrzach naszej kancelarii. Dodatkowo u naszych kompetentnych prawników można zasięgnąć darmowej porady dotyczącej czynności notarialnych, potrzebnych dokumentów, duplikatów oraz aktów rozmaitego typu.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód porada prawna »

  Szukasz porady polecanego prawnika z obszaru Wrocławia to polecamy serwis adwokat-wroclaw.eu.

  Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz proponuje kompleksowe porady prawne zarówno w ramach ciągłej współpracy jaki i porad jednorazowych. Kancelaria adwokacka świadczy obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów osób fizycznych oraz instytucji, czyli obsługę prawną firm. Propozycja Tej wrocławskiej kancelarii obejmuje przedmioty związane z wieloma zagadnieniami prawa między innymi: prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne. Kancelaria prawna doskonali się w poradach prawnych z zakresu prawa rodzinnego i rozwodów we Wrocławiu, separacji, podziału majątków. Adwokaci kancelarii reprezentują swoich klientów przed Sądem, Prokuraturą, prowadzą również negocjacje i sporządzają wnioski procesowe, czy urzędowe.

  Kancelaria Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu oferuje również pomoc prawną tzw. e-porady. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług kancelarii zapraszamy na stronę adwokat-wroclaw.eu.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław »

  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak świadczy usługi z zakresu całościowej wsparcia prawnego zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.
  Kancelaria posiada swoją siedzibę w takich miastach jak Wrocław i Kluczbork,Kancelaria Olesno gdzie można się z nami spotkać w celu podzielenia się swoim problemem.
  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, podchodząc do wszystkich spraw w taki sposób by spełnić wszystkie oczekiwania klienta.
  Katarzyna Kałwak udziela porady prawne w wszystkich gałęziach przemysłu jak i w każdej dziedzinie życia społecznego. Z przyjemnością podejmujemy stałe współprace z firmami, dzięki czemu jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco wszystkie sprawy klientów, a w razie zbliżających się zmian w prawie jesteśmy wstanie udzielać podpowiedzi, które przyniosą efekty w przyszłości.


  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak
  Piłsudskiego 60/3
  50-020 Wrocław
  Tel. 606 750 165
  kancelaria@kkalwak.pl
  Regon 160155655
  NIP: 7542722733

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w UK »

  Jeżeli wyjeżdżasz na Wyspy, to warto, abyś wcześniej zakupił odpowiednie ubezpieczenie powiązane przykładowo z ochroną materialną w przypadku nieprzewidzianego wypadku. W innej sytuacji uzyskanie należnego odszkodowania UK jest dość zagmatwane i wymaga wiele wizyt w kancelariach. Na powyższej witrynie możesz szybko znaleźć przydatne wiadomości i rady od fachowców, jakie na pewno pomogą Ci walczyć o odszkodowanie za wypadki i nakierują Cię, co masz robić, żeby cały schemat przyśpieszyć.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • HONESTER - prywatny detektyw Warszawa »

  Agencja Detektywistyczna -Honester. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, prywatnych detektywów warszawa - Honester. Zatrudnieni w naszej agencji detektywi, nie boją się trudnych wyzwań, świadczą wszelkie usługi detektywistyczne, w tym sprawy trudne. Honester. Prywatny detektyw Warszawa, realizuje zadania w sposób w pełni profesjonalny, zgodnie z prawem oraz etyką. Działając na zlecenie firm oraz osób fizycznych i instytucji publicznych, urzędów. Realizujemy zlecenia z grupy spraw rozwodowych, gromadzenie dowodów zdrady, ustalenia miejsca pobytu osób, lokalizacji rzeczy, windykacji miękkiej i twardej należności ściąganie długów, nieuczciwej konkurencji. Współpracuje z nami profesjonalny i dobry prawnik.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czynności notarialne zgierz »

  Notariusz to zawód zaufania publicznego, którego aktywność i kompetencje wyznaczają właściwe akty ustawodawcze. Nadrzędnym celem każdego rejenta powinno być dbanie o zgodność z prawem wszelakich umów, aktów notarialnych, testamentów, raportów z plenarnych spotkań spółek oraz fundacji. Dodatkowo w czasie prowadzenia swoich operacji dowolny rejent zobligowany jest do chronienia bezwzględnej bezstronności w odniesieniu do wszelkich zainteresowanych stron. Na postulat jednej ze stron notariusz sporządza również wzory aktów notarialnych.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białystok »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego to nie tylko biuro rachunkowe, to również bogata oferta ciekawych szkoleń z dziedziny fiskalnej; nasze seminaria celują w przyuczanie klientów w zakresie praw i obowiązków podatkowych. Kancelaria JKDP z Białegostoku to świetnie skonstruowana oferta, objęta interesującą akcją promocyjną, która jest skierowana do firm o krótkim, a także długim stażu aktywności; oferujemy również produkty promocyjne dla naszych wiernych klientów. Nasz doradca podatkowy to doświadczony specjalista, który w oparciu o swoją wiedzę i bogatą praktykę przeprowadzi każdą firmę przez kwestie skarbowe.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci gdańsk »

  Prawniczka Dorota Mączewska-Ptak oferuje usługi adwokackie dla kontrahentów indywidualnych a także podmiotów gospodarczych. W zakres specjalizacji firmy adwokackiej w usługach dla klientów fizycznych zawierają się przypadki rozwodowe, opiekuńcze jak i dotyczące rodziny. Dodatkowo spółka trudni się również sprawami z zakresu prawa turystycznego oraz prawa własności. Kancelaria adwokacka zapewnia oprócz tego bieżącą poradę prawną. Firma prawna posiada swoją siedzibę w Gdańsku i Żukowie, dzięki temu zapewnia dostęp do usług prawniczych dla wszystkich ludności Trójmiasta i okolicznych miejscowości. W celu oszczędności czasu klientów terminy rozmów ustalane są z odpowiednim wyprzedzeniem.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa prawna klientów biznesowych. Skupiamy się na dziedzinach prawa bezpośrednio powiązanych z obrotem gospodarczym. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w prawie handlowym i gospodarczym, cywilnym, windykacji należności. Zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji unijnych. Opracowujemy podania o dofinansowanie uwzględniające rzeczywiste możliwości klienta. Proponujemy wiele usług związanych z prowadzeniem księgowości. Zapewniamy najwyższy poziom usług.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, prawnik »

  Nasza kancelaria prawna proponuje swoim klientom porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa spadkowego, prawa wykroczeń, prawa nieruchomości, prawa egzekucyjnego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Nasza kancelaria prawna poza samymi poradami prawnymi oferuje również własnym klientom posiadającym własną działalność gospodarczą wszechstronne usługi doradztwa, jak między innymi porady prawne odnośnie odpowiedniego kierowania działalności gospodarczej jak i także sporządzania poprawnych umów z kontrahentami firmy.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Jest to strona firmowa Kancelarii Adwokackiej Borcz i Partnerzy, którą można znaleźć w Rzeszowie, oferuje ona usługi z zakresu niemal wszystkich dziedzin prawa. Oferujemy obsługę klientów w sprawach, które dotyczą obrotu gospodarczego obrotu papierami wartościowymi, spółek prawa handlowego oraz w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych i opiekuńczych. Kancelaria jest także doradcą większościowego udziałowca spółki realizującej inwestycję związaną z budową Galerii Millenium Hall. Kancelaria ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z firmami ubezpieczeniowymi.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Prawnikiem jestem ponad 20 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala mi na udzielanie fachowych porad prawnych.

  Od wielu lat zajmuję się również sprawami karnymi i gospodarczymi. Dodatkowo oferuję obsługę klientów w szerokim zakresie spraw cywilnych: w tym rodzinnych (rozwodowych, alimentacyjnych, separacyjnych), majątkowych oraz spadkowych.

  Zapewniam stałą obsługę prawną firmom, wspólnotom mieszkaniowym. Sprawuję wszechstronną i profesjonalną opiekę prawną nad klientem od momentu, gdy zadeklaruje potrzebę rozwiązania problemu prawnego.

  Moja kancelaria mieści się w Gdańsku.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Wrocław »

  Nasza kancelaria adwokacka działa na rynku od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego siódmego roku. Podczas czternastoletniej praktyki wyspecjalizowała się w sprawach rozwodowych i bankowych. Swoich klientów reprezentuje również w innych sprawach gospodarczych i karno-gospodarczych, a także w obsłudze klientów zagranicznych. Kancelaria prowadzona jest przez doświadczoną Panią adwokat. Pomaga klientom indywidualnym oraz firmom w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego, karnego, gospodarczego.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Warszawa »

  Mariusz Kalejta z Warszawy to znany i doświadczony adwokat, który świadczy porady prawne. Obecnie kancelarie prawne tworzą ważne źródło doradztwa dla podmiotów gospodarczych, a także osób indywidualnych. Każdy, kto miał do czynienia z bardzo dynamicznie zmieniającym się prawem doskonale wie, jak pożyteczna jest fachowa obsługa prawna. Nasza kancelaria prawnicza specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym. Zajmujemy się ochroną własności, sprawami spadkowymi, a także odszkodowaniami. Oprócz tego każdy nasz prawnik jest w stanie fachowo doradzać Klientom w kwestiach wynikających z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się także rozwodami, podziałami majątkowymi i postępowaniami alimentacyjnymi. Do adwokata Mariusza Kalejty można się zwracać także w sprawach różnych wykroczeń i postępowań karnoskarbowych.
  Gdy zachodzi potrzeba zapewniamy poradnictwo z obszaru prawa pracy i prawa działającego w administracji. Pomagamy przy rejestracji i obsłudze stowarzyszeń czy fundacji. Podejmujemy długofalowe zlecenia na kompleksową obsługę podmiotów usługowych czy produkcyjnych. Właśnie na rzecz firm wykonujemy także windykację długów. Zapraszamy również Klientów niebiznesowych, którzy miewają problemy z prawem mieszkaniowym. Warto przyjść do nas także w razie konieczności zaistnienia postępowań egzekucyjnych.
  Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy porady prawnicze online. Żeby móc z nich skorzystać, należy przesłać formularz dostępny na stronie naszej kancelarii. Tego typu porady prawne są płatne, a ich cenę wyznacza się po zapoznaniu z treścią zapytania. Wejdź na nasza stronę internetową i zobacz więcej. Zachęcamy wszystkich do korzystania z usług naszej kancelarii.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znaki Towarowe »

  Firma prawnicza JWP to doskonała w swojej branży kancelaria prawna, której działalność skierowana jest na profesjonalnego klienta. Wszechstronna oferta usług firmy i współpraca tylko z wysokiej klasy doradcami prawnymi polskimi i zagranicznymi sprawia, że jej działania posiadają globalny zasięg w Polsce i w Europie. Obok usług związanych z ochroną własności biuro prowadzi działania doradcze i szkoleniowe, również w zakresie dotacji europejskich. Zindywidualizowane i profesjonalne podejście do powierzanych spraw powoduje, że klientami biura są zarówno wielkie korporacje jak i małe przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje kościołów Poznań »

  Jeśli poszukujemy usług polegających na organizacji ślubów, ta strona musi czytelnika zainteresować. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się klasyczne propozycje z gałęzi usług ślubnych, takie jak: dekoracja sal weselnych, dekoracja kościoła na czas ceremonii oraz dekoracja samochodów. Żeby nasze wesele Poznań był niezapomniany, firma zadbała także o to, by zapewnić nam przyzwoicie zaopatrzony sklep ślubny. Znajdziemy w sklepie zaproszenia ślubne, artykuły chrzcielne i komunijne, dewocjonalia, oraz wszelkie inne artykuły do ślubu. I to wszystko w Poznaniu, przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Sprawdźmy więc, czy to propozycja dla nas.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Obecnie można znaleźć w internecie coraz więcej ofert osób udzielających porad w uzyskaniu tzw. "rozwodu kościelnego", czyli stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego. Spowodowane jest to nieustannie rosnącą liczbą tego typu spraw. Osoby decydujące się na "rozwód kościelny" potrzebują pomocy prawnika-kanonisty, osoby, która ukończyła specjalne studia i posiada odpowiednią wiedzę.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków pomoże Ci »

  Kancelaria Pabin z Krakowa to gwarancja dobrych efektów a także całkowite zadowolenie klienta.Prowadzona kancelaria ma swoje siedziby w Krakowie tudzież w Jaworznie.Kancelaria istnieje od 2010 roku jednak posiada wieloletnie doświadczenie osiągnięte w administracji rządowej tudzież sądzie rejonowym. Zapraszam na stronę internetową gdzie można sprawdzić informacje o kancelarii oraz skontaktować się z nią.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: