• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Przemysł Podkategoria: Przemysł

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Proma »

  Ceniona firma PROMA – JACEK DANIEL z Poznania zajmuje się dystrybucją czy montażem kompleksowych systemów żurawi i prowadnic do mieszadeł w oczyszczalniach ścieków. W portfolio firma PROMA – JACEK DANIEL posiada pełne realizacje przemysłowe oraz miejskie dla wielu dziesiątek usatysfakcjonowanych inwestorów z obszaru całego kraju. W asortymencie przedsiębiorstwo ma duży wachlarz prowadnic do mieszadeł, niejeden wysokiej klasy trójnóg oraz kompleksowe żurawie przenośne oraz żurawie słupowe gotowe do montażu w najmniej konwencjonalnych konfiguracjach. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz krótkie terminy wykonań. Gwarantujemy korzystne ceny dla regularnych kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu: PROMA – JACEK DANIEL, Poznań, nr tel. 601568161 oraz 618689868 oraz za pomocą formularza kontaktowego na firmowej stronie www.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia Gastronomiczne »

  Isacom Catering Equipment oferuje profesjonalny sprzęt gastronomiczny iurządzenia gastronomiczne - Serdecznie zapraszamy! - Sklep i Hurtownia. Na asortyment firmy isacom składa się sprzęt gastronomiczny, urządzenia gastronomiczne, elementy kompleksowego wyposażenia punktów gastronomicznych, firm cateringowych, restauracji oraz hoteli, pizzerii, barów, czy też cukierni. Partnerem firmy jest serwis KatalogPrzedsiebiorstw.pl prezentujący spółki akcyjne, firmy budowlane oraz przedsiębiorstwa z branży projektowej.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Linie do recyklingu, węzły betoniarskie »

  Nieustanne dążenie do doskonałości, doświadczenie oraz zgrana załoga ugruntowała firmę D&TB System jako dostawcę technologii i usług montażowych na rynkach światowych.Zajmujemy się następującymi dziedzinami: wykonawstwo konstrukcji stalowych, hal przemysłowych. Projektujemy i wykonujemy nowoczesne węzły betoniarskie, systemy recyklingu, sortownie śmieci, systemy wentylacyjne, filtrujące. Wykonujemy ergonomiczne systemy transportowe mogące pracować w zależności od potrzeb jako przenośniki załadowcze, przesyłowe, kanałowe, wznoszące, sortownicze, odbiorcze i rewersyjne, obsługując zarówno linie wewnętrzne jak i zewnętrzne. Produkujemy nowoczesne i wydajne linie do produkcji kostki brukowej.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble stylizowane »

  Producent mebli stylowych sprzedaje najlepszej klasy meble stylizowane przeznaczone do mieszkań a także pensjonatów i hoteli jak meble hotelowe z najnowszych kolekcji. Wytwarzane meble drewniane doskonale kupowane są do domków letniskowych, moteli, mieszkań, pałacy czy restauracji. Meble stylowe producenta mebli cieszą się wysoką oceną także u odbiorców zagranicznych. Celem naszej firmy jest oferowanie kupującym wysokiej jakości propozycji jak wyposażenie hoteli oraz meble stylizowane o ciekawym designie. Nasze salony meblowe znajdziesz również w Poznaniu a nasi pracownicy obsługi doskonale podpowiedzą przy kupnie mebli, które z pewnością będą Państwa radowały przez wiele lat. Meble z litego drewna i nie tylko - zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy do przenośników »

  Nasze usługi są ripostą na zapotrzebowanie różnych gałęzi przemysłu. Staranność to specyfika charakteryzująca Nasze ambitne działania. Realizujemy min. korygowanie bębnów taśmowych składnikami Belzona jak również klejenie klinów prowadzących. Zatrudniamy najlepszych ludzi posiadających niezbędne szkolenia. W swojej propozycji posiadamy gigantyczny wybór taśm przenośnikowych wieloprzekładkowych o przeróżnych szerokościach. Trudnimy się w zakresie kompleksowej obsługi przenośników taśmowych. Nasi pracownicy zawsze pomocniczo odpowiedzą na wszystkie zapytania. W magazynie posiadamy min. taśmy olejoodporne, odporne na niską temperaturę, transportujące oraz wzmacniane siatką stalową.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kratki ściekowe - wpusty podłogowe »

  Wyszukiwarka internetowa KMB STEEL PRODUCT to środek, który w przejrzysty sposób umożliwia odnalezienie oraz wybór najlepszego elementu. Przedstawiane przez Naszą Firmę kratki ściekowe zostały w ten sposób sklasyfikowane na typy, aby uprościć odnalezienie tych, które najdokładniej odpowiadają wymaganiom a także życzeniom Państwa. Nasze wpusty podłogowe wykonywane są ze stali szlachetnej - zarówno stali nierdzewnej jak i kwasoodpornej. Na stronie możecie Państwo odnaleźć odpowiedni produkt wyszukując po interesujących Was wymiarach. Zapraszamy !

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Oferta opisywanej tu firmy Norenco obejmuje niemalże wszystkie rzeczy, jakie tylko mogą być potrzebne do utrzymywania właściwego poziomu higieny w jakimkolwiek zakładzie pracy. Oferowane tutaj środki dezynfekcyjne są stworzone przede wszystkim do stosowania w rozmaitych zakładach przemysłowych, bowiem z powodu ogromnej skuteczności szybko poradzą sobie z każdą substancją. Dodatkowo wspaniałe maszyny czyszczące, które również znajdują się w tej ofercie zapewniają proste oraz skuteczne sprzątanie nawet największych powierzchni, więc z łatwością sprostają oczekiwaniom osób pracujących w nawet najtrudniejszych warunkach.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Lublin »

  Od 2003 r. spółka DiA sprzedaje najlepszej jakości technologie. Siedziba spółki mieści się w mieście Lublinie na ulicy Słupian 5. Charakter ofert DiA jest całkowicie kompleksowy - pomiar, wykonanie, instalacja. Firma wykonuje również zamówienia firm, na przykład UMCS. Balustrady Lublin mogą być wykonywane według prywatnych wytycznych i wymiarów. Na pewno nie zawiedziemy się zaglądając na wirtualną stronę DiA.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Precyzyjne cięcie blach - Rzeszów »

  Oferujemy precyzyjne cięcie blach na maszynie sterowanej numerycznie.Używamy palników plazmowych lub palników tlenowych. Wycinamy dowolne kształty ze stali konstrukcyjnej i stopowej.Posiadamy portal sterowany komputerowo, który daje możliwość cięcie blach o maksymalnych wymiarach 3000x2000mm.Nasza firma wykonuje także konstrukcje stalowe takie jak: wiaty, garaże, wiaty garażowe, hale, magazynki oraz inne.Oferujemy dokładne i terminowe wykonanie obiektów po przystępnych cenach.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelki »

  Wielość funkcji, jakie mogą posiadać taśmy samoprzylepne marki tesa czyni je bardzo pożądanym produktem zarówno dla przemysłu, jak i dla klienta prywatnego. TESA jest dystrybutorem taśm, które wyróżnia idealna przylepność, trwałość na niskie lub wysokie ciśnienie, niekorzystne warunki zewnętrzne oraz rozciąganie. Posiada klejące taśmy uszczelniające, izolacyjne, pakowe, malarskie. Każda taśma klejąca wykonana jest z ekologicznych komponentów – m.in. z kauczuku naturalnego i akrylanów. Taśmy i uszczelki tesa są znanym produktem na całym świecie. Są one non stop optymalizowane, zaś asortyment poszerzany – w każdym roku powstaje mniej więcej 70 nowych wynalazków. moskitiera na okno taśmy uszczelniające

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lampy drogowe »

  Od lat wyznaczamy i wprowadzamy rozwiązania dla specjalizacji drogowej dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Kluczowym zamierzeniem przedsiębiorstwa Sklep Drogowy Piotr Zalewski jest wzmacnianie konkurencyjności i efektywności obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw branży drogowej. Stopniowo wspieramy kontrahentów, optymalizując systemy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jesteśmy wiodącą przedsiębiorstwem w dziedzinie sprzedaży oznakowania. Nasze, przeszło kilku letnie doświadczenie oraz doskonale wyedukowana i fachowa kadra, której umiejętności aprobują liczne certyfikaty, pozwala na realizację nawet największych wdrożeń rozpocząwszy od gmin mieszkaniowych do samodzielnych zadań na drogach publicznych. Nigdy nie baliśmy się podejmowania zagmatwanych wyzwań.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylator »

  Firma VENTS zaistniała w latach 90-tych. W krótkim okresie osiągnęła pozycję lidera rynku. Obecnie VENTS jest europejską grupą firm angażującą ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych ekspertów, realizujących pełen cykl produkcyjny - od inicjatywy do skończonego produktu. Na zakład składa się 12 hal produkcyjnych zaopatrzonych w wysoko wyspecjalizowany sprzęt. Hale zajmują więcej niż 60 000 m2 i położone są w miejscowości Boyarka pod Kijowem. Jednym z kluczowych zakładów jest zakład produkcji wentylatorów domowych. W zakładzie tym powstaje 6% światowej produkcji w sektorze wentylatory domowe. Wielopoziomowy system kontroli jakości sprawia, że odsetek reklamacji w grupie wentylator wynosi zaledwie 0,02%. Posiadając rozlegle doświadczenie w obszarze wentylacja klimatyzacja domowa, w 2007 roku rozpoczęto przygotowywania do wejścia w sektor produkcji wentylacji profesjonalnej. Dzięki pracy Działu Planowania Rozwoju oraz Biura Projektowego udało się skutecznie wprowadzić na rynek szeroką ofertę towarów, takich jak wentylatory odśrodkowe, osiowe, dachowe, filtry, tłumiki, itp. Kolejnym istotnym działem jest zakład silników. Silnik znajduje się w każdym wentylatorze. Wytwarzane silniki spełniają najwyższe wymagania, takie jak: trwałość i stabilność pracy, niski poziom hałasu. Znajdują stosowanie w niektórych modelach wentylatorów przemysłowych. Firma VENTS jest jedynym wytwórcą wentylatorów na świecie stosującym w części produktów własne silniki. Ze względu na nowoczesność maszyn, ich szerokie zastosowanie oraz zaawansowaną technologię i automatyzację, VENTS jest światowym liderem, co potwierdza ciąg laurów za innowacyjne i wysokiej jakości produkty. VENTS realizuje strategię rozwoju opartą na fundamentalnych poszukiwaniach i ciągłym dopracowywaniu nowych rozwiązań wpływających na poprawę jakości powietrza w ludzkim otoczeniu.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ErgoLift - Żurawie Przyścienne »

  ErgoLift to w pełni profesjonalna firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku, której idea działania sprowadza się do zapewniania dobrej przestrzeni pracowniczej. W swojej ofercie posiadamy urządzenia dwóch znakomitych firm ze Szwecji, którymi są Bd Lift oraz Movomech.
  Bd Lift ma doświadczenie w wytwarzaniu oraz sprzedaży narzędzi dla sektora farmaceutycznego, spożywczego oraz samochodowego. W naszej ofercie występują w szczególności: wanny ociekowe, kontener do substancji szkodliwych, wózki do magazynów, kosze do wózków magazynowych, specjalistyczne platformy przemysłowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się poza tym podesty nożycowe wyprodukowane ze specjalnej stali nierdzewnej. Produkty Bd Lift to bogaty wybór maszyn, dostosowanych do potrzeb dzisiejszego rynku, i równocześnie niewygórowane ceny. Nasi doświadczeni doradcy służą fachową pomocą. Wszystkie zamówione towary przesyłamy w niedługim czasie.
  Druga z firm Movomech jest sprawdzonym dostawcą całościowych rozwiązań wdrażanych dla stanowisk pracowniczych oferowanych z użyciem funkcjonalnych maszyn i narzędzi. Oferta nowatorskich produktów kierowana jest do następujących branż: przemysł farmaceutyczny, drzewny, spożywczy oraz motoryzacyjny. Ergonomiczne maszyny ułatwiają transport i przemieszczanie nawet bardzo ciężkich ładunków, w tym również montowanie elementów i przechowywanie drewna.
  W ofercie występują między innymi: podnośnik pneumatyczny, haki, podnośniki próżniowe, żurawie przegubowe, żurawie przyścienne i wciągnik łańcuchowy. Oprócz tego do kupienia są także: manipulator pneumatyczny, specjalne systemy profili, suwnice aluminiowe oraz wciągarka elektryczna. Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny internetowej ErgoLift, gdzie zamieszczone są szczegółowe katalogi produktów. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, dlatego chętnie realizujemy także wszelkie zamówienia niestandardowe, gdyż dbamy głównie o to, aby środowisko pracy było przychylne i bezpieczne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gazobeton »

  Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Z naszych pięciu zakładów, co roku trafia na europejskie rynki ponad milion metrów sześciennych najwyższej jakości betonu komórkowego. Potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu w kontaktach z klientami jest szereg nagród, w tym uhonorowanie bloczków SOLBET profilowanych na pióro i wpust Godłem Promocyjnym Teraz Polska. W naszej przebogatej ofercie kompozytów budowlanych mamy obok bloczków suporeksu, stropy gęstożebrowe Teriva, betonowe nadproża oraz kształtki U z betonu komórkowego. Wszystkie nasze materiały wyróżniają się świetnymi parametrami oszczędności energii a także są artykułami budowlanymi najlepszej jakości. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Poznań »

  Witryna firmy, która zajmuje się projektowaniem, dostarczaniem oraz montowaniem maszyn które nazywamy potocznie pompy ciepła - klimatyzujące urządzenia, a także wykonuje instalacje wentylacyjne. Można mieć całkowitą pewność, że pompy ciepła Poznań, kupione za pośrednictwem firmy, której serwis internetowy, można znaleźć pod adresem e-pompyciepla.pl będą możliwie jak największej jakości. Przedsiębiorstwo gwarantuje rewelacyjną pomoc oraz wyspecjalizowany serwis. A przyznać trzeba, że pompy ciepła to dobra sprawa, także jak najbardziej powinniśmy ich używać. Przecież, właśnie dzięki nim, będziemy mieli możliwość całkiem sporo zaoszczędzić. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że ceny surowców są wysokie, i nadal rosną. Warto już dzisiaj zapoznać się z tym, ponieważ to niezwykle przyszłościowa technologia. W końcu, pompy ciepła są niezwykle ekologiczne, a świadomość ekologiczna ciągle wzrasta.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ATU - usługi ślusarskie, spawanie, balustrady »

  ATU - usługi ślusarskie. Jesteśmy profesjonalną firmą wykonującą wszelkie prace związane z spawaniem, ślusarstwem, projektowaniem i montażem.Wykonujemy: balustrady, ogrodzenia, bramy, furtki, poręcze, regały.Jesteśmy profesjonalną firmą wykonującą wszelkie prace związane z spawaniem, ślusarstwem, projektowaniem i montażem. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych.W sprawach technicznych, szczegółowych informacji, terminów i kosztorysów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.Nasz przedstawiciel zawsze dysponuje dla Państwa czasem i fachową pomocą.Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną i usługową.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki samoprzylepne »

  Przedsiębiorstwo Unilogo specjalizująca się w serwisowaniu jak i wytwórstwem robotów poprawiających linię wytwarzającą takich jak maszyny etykietujące czy mechaniczne dozowniki, zachęca do zapoznania się ze swoją zasobną ofertą. Urządzenia, które sprawne są osobiście przetwarzać naklejki samoprzylepne tworzą doskonałe zastosowanie dla przedsięwzięć zajmujących się pracą na dużą skalę, dzięki czemu zostaje o wiele zmniejszony czas wyprodukowania i zapakowania danego artykułu. Pozycja w branży przez lata pozwoliła nam nabyć ufność już powyżej pięciuset marek, które zawiązały z nami stałą współpracę.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Połączenia urządzeń przemysłowych są głównym profilem działalności promowanej firmy. Na stronie firmy można przeczytać informacje, o systemie ochrony dla ryb. Na portalu są zawarte informacje odnośnie firm korzystających, z ofert Procom System. W serwisie umieszczone są cenne informacje o informatyce przemysłowej. Automatyka przemysłowa, w której skład wchodzą nowoczesne maszyny szybko się rozwija. Firma projektuje, instaluje oraz serwisuje wszystkie swoje urządzenia. Firma gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo wykonania projektu.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa firma Prohamat. Najlepszesuwnice »

  W Naszej ofercie mamy urządzenia transportu bliskiego w tym przede wszystkim żurawie, które produkujemy również na specjalne zamówienie Naszych klientów zgodnie z ich wymaganiami jak również dokładną formułą techniczną. Drugą kluczową pozycją ofertową są przenośniki taśmowe. Metalowa kontrukcja, najlepsze fabrykanty zapewniające bezpieczeństwo jak również solidność realizowanych zadań. Przenośniki to już nierozłączny aspekt funkcjonowania fabryk działających w zakresie przemysłu górniczego.Nasza rozliczna oferta obejmuje produkcje żurawi słupowych oraz żurawi przyściennych, których odsprzedażą zajmujemy się od wielu lat.Bez wątpienia wie się od dawna, że maszyny ułatwiają ludziom wykonanie skomplikowanych oraz mozolnych przedsięwzięć.Działająca od kilku lat firma Prohamat mająca siedzibę w Katowicach, na Górnym Śląsku to wytwórca przenośników, żurawi lub suwnic dla przemysłu ciężkiego jak również dla przemysłu włókienniczego.Dlatego jesteśmy otwarci na kooperację z różnymi przedsiębiorstwami, które chcą się promować. Właśnie dla Nich mamy w produkcji przenośniki rolkowe lub przenośniki wysuwne. Uzupełnieniem oferowanych urządzeń są przenośniki taśmowe zwane inaczej taśmami rolkowymi, które służą są transportu fabrykantów za pomocą taśm trasnportowanych przy pomocy rolek.Produkujemy również suwnica, które są do najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku polskiem. Nasze suwnice są jednodźwigarowe lub jak również mogą występować w formie dwudźwigarowej. Takie suwnice mają olbrzymi udźwig, wynoszący kilkadziesiąt ton. Są one znakomitym rozwiązaniem transportowym w magazynach, w których znajdują się ogromne przedmioty.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regał magazynowy »

  Przedsiębiorstwo VARIA została założona w latach dziewięćdziesiątych i od tamtego czasu specjalizuje się w sprzedaży solidnych i szafek i regałów. Oferowane Państwu regały przeznaczone są do wykorzystania w bibliotekach, biurach, szkołach czy magazynach. Regały które znajdują się w naszym asortymencie to znane wyroby następujących marek: FORSTER (regały przesuwane i stacjonarne), KART-MAP (trwałe regały do biura), FLEXIROL (firma polska). Darmowe pomiary pomieszczeń przeprowadzamy na terenie całego kraju, dodatkowo przygotowujemy wyceny i oferty.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres: