• Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Recykling Podkategoria: Recykling

 • Wywóz gruzu wrocław »

  Skiptrans to firma transportowa związana z wywozem i zagospodarowaniem odpadów stałych, ich utylizacją i recyklingiem – ponownym ich użyciem w gospodarce jako surowce wtórne bez potrzeby głębokiej ingerencji w zapełnianiu się obecnych składowisk odpadów. Wszelkie rodzaje odpadów odbierane są w kontenerach od osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw z terenu miasta Wrocław i przyległych powiatów. Kontenery na odpady wrocław dostępne są w bardzo szybkim terminie i na atrakcyjnych warunkach. Profesjonalne usługi świadczymy od wielu lat naszym kontrahentom oferując również doradztwo w zakresie gospodarki odpadami. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny sprzęt. Dodatkowo oferujemy sprzedaż kruszywa wrocław, piasków oraz żwirów.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ArtGlas Recykling - odpady szklane »

  Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2002 roku. Firma ArtGlas Recykling zajmuje się głównie pozyskiwaniem oraz uzdatnianiem stłuczki szklanej. Głównym obszarem naszych zainteresowań jest szkło płaskie (float) niemniej wraz z dynamicznym rozwojem firmy pozyskujemy również szkło opakowaniowe, szkło klejone, VSG, szkło z szyb samochodowych. Ponadto jesteśmy dystrybutorem surowca jakim jest mączka szklana, która ze względu na swoje właściwości może być wykorzystana w produkcji mas ceramicznych, betonu, cementu, izolacji itp. Odpady szklane przechodzą są odpowiednio segregowane i wówczas przechodzą proces uzdatniana tak aby stać się pełnowartościowym surowcem dla naszych partnerów handlowych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompostownie odpadów »

  Firma CDF Technologie dla środowiska to przede wszystkim bezpieczna i ekologiczna gospodarka odpadami w tym unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych oraz kompostowanie odpadów. W zakresie usług frima oferuje dostawę urządzeń,projektowanie oraz realizację inwestycji, doradztwo i studia wykonalności inwestycji wg standardów Unii Europejskiej. Jakość usług w zakresie gospodarki odpadami jest potwierdzona wieleletnią współpracą z najlepszymi firmami w tej branży m.in. Geodur - szwajcarska firma zajmująca się unieszkodliwianiem odpadów, czy Kuss - niemiecki ekspert w kompostowaniu odpadów i osadów ściekowych. Jeżeli masz problem z gospodarką odpadami to skontaktuj się z firmą CDF Technologie dla środowiska mieszczącej się w Zabrzu, ul. Wolności 262.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup Folii łódź »

  Działalność firmy Kormet ma bardzo duże znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego, bowiem skup i sprzedaż produktów do przetwarzania zaznacza jej ważny udział w recyklingu i podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa. Jako firma z 20-letnią tradycją posiada duże doświadczenie oraz świadczy o wysokiej jakości usług. Ciągle rosnące grono zadowolonych klientów zapewnione jest przez fachowość, konkurencyjność i rzetelność firmy oraz jej pracowników. Gwarancją powodzenia działalności firmy jest jej ciągły rozwój i otwarcie na coraz nowsze gałęzie recyklingu.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Recykling

Recykling - nowa strona:

Adres: