• Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Recykling Podkategoria: Recykling

 • Wywóz gruzu wrocław »

  Skiptrans to firma transportowa związana z wywozem i zagospodarowaniem odpadów stałych, ich utylizacją i recyklingiem – ponownym ich użyciem w gospodarce jako surowce wtórne bez potrzeby głębokiej ingerencji w zapełnianiu się obecnych składowisk odpadów. Wszelkie rodzaje odpadów odbierane są w kontenerach od osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw z terenu miasta Wrocław i przyległych powiatów. Kontenery na odpady wrocław dostępne są w bardzo szybkim terminie i na atrakcyjnych warunkach. Profesjonalne usługi świadczymy od wielu lat naszym kontrahentom oferując również doradztwo w zakresie gospodarki odpadami. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny sprzęt. Dodatkowo oferujemy sprzedaż kruszywa wrocław, piasków oraz żwirów.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ArtGlas Recykling - odpady szklane »

  Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2002 roku. Firma ArtGlas Recykling zajmuje się głównie pozyskiwaniem oraz uzdatnianiem stłuczki szklanej. Głównym obszarem naszych zainteresowań jest szkło płaskie (float) niemniej wraz z dynamicznym rozwojem firmy pozyskujemy również szkło opakowaniowe, szkło klejone, VSG, szkło z szyb samochodowych. Ponadto jesteśmy dystrybutorem surowca jakim jest mączka szklana, która ze względu na swoje właściwości może być wykorzystana w produkcji mas ceramicznych, betonu, cementu, izolacji itp. Odpady szklane przechodzą są odpowiednio segregowane i wówczas przechodzą proces uzdatniana tak aby stać się pełnowartościowym surowcem dla naszych partnerów handlowych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompostownie odpadów »

  Firma CDF Technologie dla środowiska to przede wszystkim bezpieczna i ekologiczna gospodarka odpadami w tym unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych oraz kompostowanie odpadów. W zakresie usług frima oferuje dostawę urządzeń,projektowanie oraz realizację inwestycji, doradztwo i studia wykonalności inwestycji wg standardów Unii Europejskiej. Jakość usług w zakresie gospodarki odpadami jest potwierdzona wieleletnią współpracą z najlepszymi firmami w tej branży m.in. Geodur - szwajcarska firma zajmująca się unieszkodliwianiem odpadów, czy Kuss - niemiecki ekspert w kompostowaniu odpadów i osadów ściekowych. Jeżeli masz problem z gospodarką odpadami to skontaktuj się z firmą CDF Technologie dla środowiska mieszczącej się w Zabrzu, ul. Wolności 262.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup Folii łódź »

  Działalność firmy Kormet ma bardzo duże znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego, bowiem skup i sprzedaż produktów do przetwarzania zaznacza jej ważny udział w recyklingu i podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa. Jako firma z 20-letnią tradycją posiada duże doświadczenie oraz świadczy o wysokiej jakości usług. Ciągle rosnące grono zadowolonych klientów zapewnione jest przez fachowość, konkurencyjność i rzetelność firmy oraz jej pracowników. Gwarancją powodzenia działalności firmy jest jej ciągły rozwój i otwarcie na coraz nowsze gałęzie recyklingu.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Recykling

Recykling - nowa strona:

Adres: