• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Rozwód Kościelny

Rozwód Kościelny Kancelaria Prawa Kanonicznego zapewnia wszechstronną pomoc prawną osobom starającym się o uzyskanie Stwierdzenia Nieważności Małżeństwa, błędnie, potocznie zwanego „rozwodem”, „rozwodami kościelnymi”.Kancelaria Prawa Kanonicznego zapewnia nie tylko najwyższej jakości porady, usługi prawne. To przede wszystkim miejsce, w którym przyjaźni ludzie pomogą rozwiązać Ci nawet najbardziej zawiłe życiowe sytuacje. Nasi prawnicy to ludzie, dla których nie ma spraw zbyt trudnych czy krępujących.To także osoby z ogromnym doświadczeniem, które w swoim życiu zawodowym pomagały w rozwiązaniu każdego rodzaju problemu prawnego.Kancelaria Prawa Kanonicznego zapewnia klientom pełną poufność w zakresie świadczonych usług. Wszelkie dokumenty, materiały, informacje przekazane przez klienta lub też opracowane przez Kancelaria Prawa Kanonicznego są objęte obowiązkiem zachowania tajemnicy zawodowej, zgodnie z postanowieniami Ustawy o Radcach Prawnych, jaki i Normami Prawa Kanonicznego.Kancelaria Prawa Kanonicznego zapewnia profesjonalną obsługę prawną osobom starającym się o uzyskanie Stwierdzenia Nieważności Małżeństwa przed Każdym Sądem Kościelnym w Polsce i Zagranicą.

Szczegóły strony rozwodykoscielne.com:

Podlinkuj stronę rozwodykoscielne.com:

Rozwód Kościelny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Łódź »

  Firma Federowicz i Rumpel została stworzona przez specjalistów świadczących pomoc prawną we wszelkiego rodzaju sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej. Początki naszej firmy sięgają 1990r. Nieustannie rosnąca renoma naszej firmy i wzrost liczby nowych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. W chwili obecnej działamy w ośmioosobowym zespole. Nasi prawnicy reprezentujący kancelarię posiadają uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami i urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie Unii Europejskiej.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać przydatne niejednokrotnie w naszym życiu. Wielu z nas niejednokrotnie trafi na wątpliwości prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takich chwilach dobrze jest skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym wortalu prawa. Prawnicy wyspecjalizowani się w rozmaitych gałęziach prawa, pomocni i doświadczeni, z całą pewnością rozwikłają każdy Twój kłopot. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, zaznajomj się z bogatą bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie znajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Warszawa »

  Mariusz Kalejta z Warszawy to znany i doświadczony adwokat, który świadczy porady prawne. Obecnie kancelarie prawne tworzą ważne źródło doradztwa dla podmiotów gospodarczych, a także osób indywidualnych. Każdy, kto miał do czynienia z bardzo dynamicznie zmieniającym się prawem doskonale wie, jak pożyteczna jest fachowa obsługa prawna. Nasza kancelaria prawnicza specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym. Zajmujemy się ochroną własności, sprawami spadkowymi, a także odszkodowaniami. Oprócz tego każdy nasz prawnik jest w stanie fachowo doradzać Klientom w kwestiach wynikających z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się także rozwodami, podziałami majątkowymi i postępowaniami alimentacyjnymi. Do adwokata Mariusza Kalejty można się zwracać także w sprawach różnych wykroczeń i postępowań karnoskarbowych.
  Gdy zachodzi potrzeba zapewniamy poradnictwo z obszaru prawa pracy i prawa działającego w administracji. Pomagamy przy rejestracji i obsłudze stowarzyszeń czy fundacji. Podejmujemy długofalowe zlecenia na kompleksową obsługę podmiotów usługowych czy produkcyjnych. Właśnie na rzecz firm wykonujemy także windykację długów. Zapraszamy również Klientów niebiznesowych, którzy miewają problemy z prawem mieszkaniowym. Warto przyjść do nas także w razie konieczności zaistnienia postępowań egzekucyjnych.
  Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy porady prawnicze online. Żeby móc z nich skorzystać, należy przesłać formularz dostępny na stronie naszej kancelarii. Tego typu porady prawne są płatne, a ich cenę wyznacza się po zapoznaniu z treścią zapytania. Wejdź na nasza stronę internetową i zobacz więcej. Zachęcamy wszystkich do korzystania z usług naszej kancelarii.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód porada prawna »

  Szukasz porady polecanego prawnika z obszaru Wrocławia to polecamy serwis adwokat-wroclaw.eu.

  Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz proponuje kompleksowe porady prawne zarówno w ramach ciągłej współpracy jaki i porad jednorazowych. Kancelaria adwokacka świadczy obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów osób fizycznych oraz instytucji, czyli obsługę prawną firm. Propozycja Tej wrocławskiej kancelarii obejmuje przedmioty związane z wieloma zagadnieniami prawa między innymi: prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne. Kancelaria prawna doskonali się w poradach prawnych z zakresu prawa rodzinnego i rozwodów we Wrocławiu, separacji, podziału majątków. Adwokaci kancelarii reprezentują swoich klientów przed Sądem, Prokuraturą, prowadzą również negocjacje i sporządzają wnioski procesowe, czy urzędowe.

  Kancelaria Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu oferuje również pomoc prawną tzw. e-porady. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług kancelarii zapraszamy na stronę adwokat-wroclaw.eu.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Cieszyn »

  Kilkakrotnie przychodzi nam korzystać z usług adwokata, który pomoże nam w trakcie rozprawy sądowej, bądź innych spraw, które muszą być załatwiane drogą prawną. Strona ta jest to strona internetowa WWW kancelarii prawniczej w Cieszynie. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oprócz tego rodzinnego dla kontrahentów indywidualnych ale także i dla przedsiębiorców i instytucji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Wrocław »

  Nasza kancelaria adwokacka działa na rynku od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego siódmego roku. Podczas czternastoletniej praktyki wyspecjalizowała się w sprawach rozwodowych i bankowych. Swoich klientów reprezentuje również w innych sprawach gospodarczych i karno-gospodarczych, a także w obsłudze klientów zagranicznych. Kancelaria prowadzona jest przez doświadczoną Panią adwokat. Pomaga klientom indywidualnym oraz firmom w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego, karnego, gospodarczego.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Kanonem w pracy każdego notariusza powinna być rzetelność, sumienność i całkiem bezstronne podejście do zleconych spraw. W ramach małopolskiej działalności, w tym zakresie, my wychodzimy nad te fundamentalne kanony. Ponieważ dodatkowo proponujemy zrealizowanie czynności w sympatycznej aurze i w elegancko urządzonych wnętrzach naszej kancelarii. Dodatkowo u naszych kompetentnych prawników można zasięgnąć darmowej porady dotyczącej czynności notarialnych, potrzebnych dokumentów, duplikatów oraz aktów rozmaitego typu.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Paweł Surmacz, Rzeszów - Tyczyn. Kompleksowa obsługa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w szczególności w zakresie postępowania rejestrowego spółek, bieżącej działalności, sporządzania umów handlowych, sporów sądowych, egzekucji należności, oraz osób fizycznych w postępowaniach przedsądowych, sądowych i egzekucyjnych. Prowadzimy sprawy karne, sprawy cywilne i w zakresie praw pracowniczych.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci gdańsk »

  Prawniczka Dorota Mączewska-Ptak oferuje usługi adwokackie dla kontrahentów indywidualnych a także podmiotów gospodarczych. W zakres specjalizacji firmy adwokackiej w usługach dla klientów fizycznych zawierają się przypadki rozwodowe, opiekuńcze jak i dotyczące rodziny. Dodatkowo spółka trudni się również sprawami z zakresu prawa turystycznego oraz prawa własności. Kancelaria adwokacka zapewnia oprócz tego bieżącą poradę prawną. Firma prawna posiada swoją siedzibę w Gdańsku i Żukowie, dzięki temu zapewnia dostęp do usług prawniczych dla wszystkich ludności Trójmiasta i okolicznych miejscowości. W celu oszczędności czasu klientów terminy rozmów ustalane są z odpowiednim wyprzedzeniem.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa prawna klientów biznesowych. Skupiamy się na dziedzinach prawa bezpośrednio powiązanych z obrotem gospodarczym. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w prawie handlowym i gospodarczym, cywilnym, windykacji należności. Zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji unijnych. Opracowujemy podania o dofinansowanie uwzględniające rzeczywiste możliwości klienta. Proponujemy wiele usług związanych z prowadzeniem księgowości. Zapewniamy najwyższy poziom usług.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »