• Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Sąd

Sąd Nasz zespół budują kadry z pasją sądową. Z charakterystyczną starannością próbujemy zadbać o wszystkie polecone nam tematy. Do wszelkiej z rozpraw podchodzimy indywidualnie, przez wzgląd na co nasi użytkownicy mogą mieć pewność, że jest ona prowadzona na najwyższym poziomie, zachowując swoją ciągłość i adekwatne wstawiennictwo. We wszystkich toczonych sprawach nasza kancelaria wykazuje się takimi wartościami jak solidność, fachowość, ufność, zachowanie tajemnic oraz zachowanie zasad etyki adwokackiej, a przede wszystkim chronienia tajemnicy zawodowej.

Szczegóły strony sjsadwokaci.pl:

Podlinkuj stronę sjsadwokaci.pl:

Sąd

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Bartosiak & Wspólnicy od lat oferuje Państwu profesjonalną pomoc w kwestiach prawnych. W naszej kancelarii zatrudnieni są prawnicy zajmujący się wąskiej dziedzinie prawa, co zapewnia świetną znajomość danego tematu i kompleksową pomoc. Podejmujemy się każdym problemem cywilnym, administracyjnym czy karnym. Cechujemy się najwyższą jakością oferowanych usług. Zdajemy sobie sprawę, że różnorakie kwestie problematyczne rozwiązywane na drodze sądowej powodują stres oraz niemożność obrony własnej, w związku z czym oferujemy działanie wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują uzyskanie najkorzystniejszego dla klienta efektu sprawy.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Prawo zmienia się nader szybko, niejednokrotnie z dnia na dzień. Uwzględniając niesłychanie szeroki zakres tego tematu, uświadamiamy sobie, że bez pomocy zawodowców z obrębu prawa, masa problemów byłoby uciążliwych do rozwiązania.
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą usług naszej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w wielu sferach prawa:
  -cywilnym
  -karnym i karno-skarbowym
  -prawa pracy
  -handlowym
  -opiekuńczym i rodzinnym
  -administracyjnym
  -spadkowym
  Przeprowadzamy też sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami a także tyczące się działań windykacyjnych.
  Gwarantujemy w pełni profesjonalne działania oraz całkowitą dyskrecję. Działamy z poszanowaniem etyki zawodowej oraz godności zawodu, a wiadomości nam powierzone chronimy tajemnicą adwokacką.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej kancelarii adwokackiej. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi prawnicze takie jak: audyt prawny nieruchomości, porady prawne, sporządzanie pism procesowych odszkodowania, umowy cywilnoprawne itd. Nasze usługi kierujemy do indywidualnych osób, a także podmiotów gospodarczych. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Naszą profesją jaką zajmujemy się od lat jest kompleksowa obsługa prawna konsumentów jednostkowych, a dodatkowo obsługa podmiotów ekonomicznych.Z pozostałych instytucji nasza kancelaria prawna uważana jest za jedną spośród najistotniejszych także najodpowiedniej wykonujących swoje zobowiązania na terenie Poznania, całej Wielkopolski jak i kraju, gdzie znajdujemy się na godnym położeniu w gronie najważniejszych kancelarii. Najlepszymi atutami charakteryzującymi naszą kancelarię jest profesjonalizm oraz doświadczenie. Dostarczamy skuteczne oraz praktyczne podejścia prawne, odrębnie dopasowane do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka KRS »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym odnajdziesz wiele użytecznych informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera szczegółowe i zawsze bieżące informacje na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także informacje na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz wyszukać dokładne dane na temat tych podmiotów obowiązkowo zobacz naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa niezawodnie, szybko i w prosty sposób umożliwia dotarcie to poszukiwanych danych. Nie czekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Warszawa »

  Mariusz Kalejta z Warszawy to znany i doświadczony adwokat, który świadczy porady prawne. Obecnie kancelarie prawne tworzą ważne źródło doradztwa dla podmiotów gospodarczych, a także osób indywidualnych. Każdy, kto miał do czynienia z bardzo dynamicznie zmieniającym się prawem doskonale wie, jak pożyteczna jest fachowa obsługa prawna. Nasza kancelaria prawnicza specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym. Zajmujemy się ochroną własności, sprawami spadkowymi, a także odszkodowaniami. Oprócz tego każdy nasz prawnik jest w stanie fachowo doradzać Klientom w kwestiach wynikających z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się także rozwodami, podziałami majątkowymi i postępowaniami alimentacyjnymi. Do adwokata Mariusza Kalejty można się zwracać także w sprawach różnych wykroczeń i postępowań karnoskarbowych.
  Gdy zachodzi potrzeba zapewniamy poradnictwo z obszaru prawa pracy i prawa działającego w administracji. Pomagamy przy rejestracji i obsłudze stowarzyszeń czy fundacji. Podejmujemy długofalowe zlecenia na kompleksową obsługę podmiotów usługowych czy produkcyjnych. Właśnie na rzecz firm wykonujemy także windykację długów. Zapraszamy również Klientów niebiznesowych, którzy miewają problemy z prawem mieszkaniowym. Warto przyjść do nas także w razie konieczności zaistnienia postępowań egzekucyjnych.
  Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy porady prawnicze online. Żeby móc z nich skorzystać, należy przesłać formularz dostępny na stronie naszej kancelarii. Tego typu porady prawne są płatne, a ich cenę wyznacza się po zapoznaniu z treścią zapytania. Wejdź na nasza stronę internetową i zobacz więcej. Zachęcamy wszystkich do korzystania z usług naszej kancelarii.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Poznań »

  W oparciu o zgromadzone przez wiele lat doświadczenie, prawnicy kancelarii podejmują się pożądanego działania, np. w dochodzeniu alimentów. Ponadto, kancelaria udziela porad w zakresie stwierdzenia separacji, kształtowania kontaktów z dziećmi. W ramach wykonywanych usług z dziedziny prawa rodzinnego, kancelaria Jureko i Manikowski świadczy całościową pomoc między innymi w przeprowadzeniu postępowań o rozwód czy podział majątku.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czynności notarialne zgierz »

  Notariusz to zawód zaufania publicznego, którego aktywność i kompetencje wyznaczają właściwe akty ustawodawcze. Nadrzędnym celem każdego rejenta powinno być dbanie o zgodność z prawem wszelakich umów, aktów notarialnych, testamentów, raportów z plenarnych spotkań spółek oraz fundacji. Dodatkowo w czasie prowadzenia swoich operacji dowolny rejent zobligowany jest do chronienia bezwzględnej bezstronności w odniesieniu do wszelkich zainteresowanych stron. Na postulat jednej ze stron notariusz sporządza również wzory aktów notarialnych.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w UK »

  Jeżeli wyjeżdżasz na Wyspy, to warto, abyś wcześniej zakupił odpowiednie ubezpieczenie powiązane przykładowo z ochroną materialną w przypadku nieprzewidzianego wypadku. W innej sytuacji uzyskanie należnego odszkodowania UK jest dość zagmatwane i wymaga wiele wizyt w kancelariach. Na powyższej witrynie możesz szybko znaleźć przydatne wiadomości i rady od fachowców, jakie na pewno pomogą Ci walczyć o odszkodowanie za wypadki i nakierują Cię, co masz robić, żeby cały schemat przyśpieszyć.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • HONESTER - prywatny detektyw Warszawa »

  Agencja Detektywistyczna -Honester. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, prywatnych detektywów warszawa - Honester. Zatrudnieni w naszej agencji detektywi, nie boją się trudnych wyzwań, świadczą wszelkie usługi detektywistyczne, w tym sprawy trudne. Honester. Prywatny detektyw Warszawa, realizuje zadania w sposób w pełni profesjonalny, zgodnie z prawem oraz etyką. Działając na zlecenie firm oraz osób fizycznych i instytucji publicznych, urzędów. Realizujemy zlecenia z grupy spraw rozwodowych, gromadzenie dowodów zdrady, ustalenia miejsca pobytu osób, lokalizacji rzeczy, windykacji miękkiej i twardej należności ściąganie długów, nieuczciwej konkurencji. Współpracuje z nami profesjonalny i dobry prawnik.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »