• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Navireo - system ERP

Navireo - system ERP Navireo – nowoczesny, zintegrowany system klasy ERP. Idealny dla firm, które potrzebują niezawodnego programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Navireo jest pakietem ściśle powiązanych modułów m. in. tj. sprzedaż, kadry i płace, księga handlowa, CRM. Architektura Navireo umożliwia jego łatwe dopasowanie, modyfikację i rozbudowę o nowe funkcjonalności. Dzięki temu system można łatwo zaadoptować do pracy w kolejnych obszarach przedsiębiorstwa, jak np. obsługa produkcji czy sprzedaży internetowej.

Szczegóły strony navireo.pl:

Podlinkuj stronę navireo.pl:

Navireo - system ERP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Antywirusy »

  Ogromna baza różnorodnego softu, do zastosowań prywatnych a także firmowych, zarobkowych. W opisach do programów podajemy do czego można dany program wykorzystać. Testujemy programy i podajemy ich zalety oraz wady. Zamieszczamy kolekcje screenshotów, które mogą pomóc w wyborze czy dany program jest właśnie dla nas. Serwis prezentuje zbiór bardzo dobrego a do tego legalnego oprogramowania dla systemu Windows i DOS.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramka proxy - zmiana IP »

  Strona służąca do anonimowego serfowania w internecie nazywane proxy bramką albo webproxy. Oprócz możliwości zmiany numeru IP strona ta daje możliwość szybszego przeglądania pewnych stron internetowych mieszczących się tam gdzie nasz provident internetowy ma zajęte łącza internetowe. Dzięki stronie masz możliwość przeglądać również portale zablokowane przez twojego operatora internetowego. Wszystko w jednym miejscu w najlepszej serwerowni w Polsce. Oprócz tego łatwy do zapamietania adres, czytelny interfejs graficzny czego oczekiwać więcej.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Optima i CDN XL »

  Przedsiębiorstwo Grupa Kotrak istnieje na rynku usług IT od 1991 r. Posiadamy status Platynowego Partnera Comarch, specjalizujemy się w całościowych wdrożeniach i obsłudze programu CDN Optima, dedykowanego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch Optima, dawniej zwana CDN Optima, wspiera zarządzanie firmą na wszystkich poziomach. ZE względu na wielomodułową budowę odnajduje wdrożenie we wszystkich dziedzinach działalności spółki. Moduły będące elementami systemu obsługują m.in. handel, magazyn, księgowość, CRM, analizy. Implementacja comarch CDN Optima powiększa wygodę i skuteczność pracy.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Niniejsza strona internetowa należy do fachowej firmy Progris. Używamy w swojej pracy przyrządy marketingowe oraz nowe technologie. Projektujemy struktury wspierające zarządzanie w organizacji. Oferujemy rozwiązania tworzące indywidualne cele biznesowe instytucji. Aplikacje internetowe integrują powstałe systemy, czyniąc je bardziej skutecznymi. Zdecydowanie więcej dowiecie się Państwo z naszego portalu internetowego.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy do katalogowania stron www »

  Zwykle programy do pozycjonowania bywają tanie, jednakże nie muszą być zupełnie zaopatrzone w małą dawkę funkcji i właściwości. Firma cyfropolis jest wytwórcą znanych narzędzi usprawniających katalogowanie stron, między innymi jest to Seo Bohater. Ludzie z branży dobrze wiedzą, że ażeby przesunąć dowolny portal na top10 należy katalogować. Porządny program do Katalogowania to prawie wielofunkcyjne urządzenie dawane do wytwórczości w domu albo potężnym zakładzie. De facto, korzystanie z programu oznaczać może tylko korzyści dla nabywców takiej usługi. Katalogowanie stron wesprzeć może narzędzie ułatwiające katalogowanie stron Seo Bohater - rzetelne oprogramowanie wykorzystywane przez ogromną liczbę właścicieli stron do wznoszenia lokalizacji swoich stronic w Wyszukiwarce. Fachowe aplikacje zawsze zdołają pomóc wielu właścicielom stron w pozycjonowaniu stron swoich, względnie stron klientów.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi windykacji »

  Firma Ant.Com Andrzej Tomaszewski zajmuje się tworzeniem dedykowanych systemów do obsługi pizzerii oraz programu do skutecznej windykacji. Program Windykator naszego autorstwa wspiera prowadzenie spraw windykacyjnych na każdym ich etapie. Nasz system jest funkcjonalny w obsłudze, co zostało docenione przez szereg naszych klientów. Za wspomaganie zarządzaniem pizzerią odpowiada program "Moja pizzeria". Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom program można wykorzystać w typowej pizzerii.. Nasz program może być również wykorzystany w każdej restauracji. Moduł Centrala pozwala wykorzystać program do obsługi pizzerii w sieci lokali. Korzystając z tego modułu w szybki sposób uaktualnisz dane o produktach w każdym z lokali. Zapraszamy do zapoznania się wersjami demo naszych programów.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  Nasza firma zapewni Państwu niezwykły system CRM, który pomoże w zarządzaniu dokumentami w firmie. Pozwoli to zapanować nad bałaganem w papierach będzie tylko wspomnieniem. Elektroniczny obieg dokumentówz naszej oferty to bardzo przydatne narzędzie, które winno być w każdej szanującej się firmie. Nasz CRM ułatwi również Tobie zarządzać dokumentami, ale również zadba o odpowiednią archiwizację dokumentacji firmowej.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur »

  Gdy rozpoczynamy prowadzenie własnej firmy oraz na razie funkcjonujemy na relatywnie niewielką skalę, to nie potrzebujemy jeszcze rozbudowywać biura. Z czasem, kiedy nasza firma zacznie się rozrastać, będziemy potrzebowali dodatkowych pracowników i kilku nowych urządzeń. Polskie prawo jest niezwykle zawiłe i wymagające znajomości. Zdarza się, że trudno jest się w nich połapać. Przedsiębiorca jest zmuszony jednakże mieć porządek w dokumentach. Kiedy w biurze panuje bałagan, to mogą zniknąć istotne akta, a ich zaległość może nas słono kosztować. Powinno wszystko być zawsze na swoim miejscu. Nie powinniśmy się w tym czasie obawiać żadnych zewnętrznych kontroli. Należy gromadzić dokumenty w postaci elektronicznej. Ogromnym uproszczeniem jest profesjonalny program do faktur. Owe oprogramowania znacznie ułatwiają pracę. Program do faktur mamy możliwość zamówić za rozsądną cenę na qfirma.pl. Serdecznie zapraszamy. Z pewnością jest to dobra inwestycja.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Symfonii »

  System Symfonia to pakiet zintegrowanych programów wspomagających zarządzanie w małych i średnich firmach. Wspierając zarządzanie ułatwia zarówno codzienną działalność firmy w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych, jak również umożliwia uzyskanie precyzyjnych informacji, niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w przedsiębiorstwie.
  Dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, zdobywającym lub umacniającym wypracowaną już pozycję rynkową, proponujemy rozwiązania ułatwiające zarządzanie firmą – programy linii Symfonia. Precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia analizę i planowanie zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym. Symfonia to funkcjonalne i elastyczne systemy, które usprawnią działanie Twojej firmy w kluczowych dla jej rozwoju obszarach: zautomatyzują zachodzące w firmie procesy, dostarczą niezbędnych informacji biznesowych i ułatwią zarządzanie. Zajmujemy się również serwisem oprogramowania czyli serwis Symfonii.
  Tworzymy grupę specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie zarówno w doradztwie z zakresu doboru systemu, sprzętu komputerowego, jak i we wdrażaniu oprogramowania i w dostosowywaniu go do indywidualnych potrzeb i wymagań. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór rozwiązań dedykowanych, takich jak różnego rodzaju Konwertery i Integratory, pozwalające na wymianę danych między programami różnych producentów.
  Zajmujemy się również tworzeniem rozwiązań indywidualnych oraz stron internetowych WWW, na przykład: zaopatrzenie gastronomii.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego »

  Navireo – wielomodułowy system klasy ERP przystosowany dla firm z branży mięsnej. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa od momentu planowania zaopatrzenia, aż po sprzedaż wyrobów. Zalety to m.in. usprawnienie kontaktu pomiędzy oddziałami firmy, wewnętrzna wymiana dokumentów oraz znaczne przyśpieszenie procesów logistycznych. Dzięki rozbudowanej architekturze navireo można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. System jest również w stanie generować dostosowane do specyfiki działalności raporty i analizy biznesowe.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »