• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego

Navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego Navireo – wielomodułowy system klasy ERP przystosowany dla firm z branży mięsnej. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa od momentu planowania zaopatrzenia, aż po sprzedaż wyrobów. Zalety to m.in. usprawnienie kontaktu pomiędzy oddziałami firmy, wewnętrzna wymiana dokumentów oraz znaczne przyśpieszenie procesów logistycznych. Dzięki rozbudowanej architekturze navireo można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. System jest również w stanie generować dostosowane do specyfiki działalności raporty i analizy biznesowe.

Szczegóły strony masarnie.navireo.pl:

Podlinkuj stronę masarnie.navireo.pl:

Navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kodeki do filmów »

  Coraz więcej stron poleca kodeki do filmów, ale czy warto pobierać kodeki, które są już nieaktualne? Albo po co męczyć się z pojedyńczymi filtrami i aplikacjami skoro można zainstalować spora paczkę kodeków, która pozwoli oglądać wszystkie filmy. Najlepsze Instalki to serwis, w którym możesz z łatwością odnaleźć aplikacje i programy niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości Twojego komputera. Najlepsze Instalki to baza darmowych programów i aplikacji, tj. kodeki, programy do pobierania filmów i muzyki, najnowsze antywirusy, darmowe aplikacje na telefony komórkowe a wśród nich nawigacje GPS i komunikatory mobilne. Najlepsze Instalki to serwis, któremu warto zaufać w dziedzinie oprogramowania. Dobre opisy programów, tylko najważniejsze aplikacje sprawiają że nie czujesz się zagubiony pośród licznych aplikacji.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza cen sekocenbud »

  Sekocenbud jest to baza cenowa udostępniana na płytach CD. Szczególnie przydatna jest przy tworzeniu kosztorysów budowlanych. Świetnie współgra z oprogramowaniem kosztorysowym z serii Norma. Możliwość importu cennika do tych programów pozwala kosztorysantom ułatwić pracę. Sekocenbud polecany jest kosztorysantom, wykonawcom, oraz inwestorom, ale jego odbiorcami są również firm sporządzające i weryfikujących kosztorysy oraz wszyscy, którzy mają do czynienia z cenami inwestycji.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm i rzędów »

  Rekord Systemy Informatyczne działa na polskim rynku od 1989 roku. Jej założycielem a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Dzięki temu, iż firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz administracji publicznej. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
  Firma jest autorem dwóch programów: Rekord ERP - oprogramowanie klasy ERP, przeznaczone dla przedsiębiorstw. Program ten jest odpowiedni dla kompleksowej obsługi i intergacji wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa. System posiada wiele użytechnych funkcji, m.in. można zoptymalizować zapasy, wyeliminować zbędne koszty oraz zredukować niebezpieczęństwo utraty informacji, a także dostępu do nich osób niepowołanych.
  System Ratusz natomiast został stworzony dla instytucji samorządowych oraz urzędów miejskich. Oprogramowanie Ratusz został stworzony przy ścisłej współpracy z jednostkami samorządowymi, tak aby najbardziej dostosować jego wymagania do potrzeb klientów. Korzystając z jego funkcji można m.in efektywnie zarządzać finansami, otrzymać szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, program również stanowi doskonały fundament popularnego e-Urzędu..

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa »

  Gorąco zapraszam do wizyty na stronie internetowej, na jakiej zamieszczony jest portret i propozycja audytów dla przedsiębiorstw - audyt legalności oprogramowania Impel. Rozwiązania audytorskie to dobry kierunek optymalizacji, nakładów pieniężnych jak też przystosowania solucji informatycznych utworzonych do potrzeb firmowych różnorakich spółek. Przeprowadzone audyty zezwalają też na celne i efektywne planowanie aktywności strategicznych obejmujących strefę zaawansowania bazy IT, jak i wyselekcjonowania odpowiednich technologii. Usługa audytu to świetny pomiar stanu każdego gatunku rozwiązań it, pułapu wydatków oraz poziomu bezpieczeństwa. Pewne audyty potrzebne są także do spełnienia faktycznych wymogów legalnych jak np. audyt legalności zainstalowanego oprogramowania. Specjalizacje przedsiębiorstwa Impel w zakresie audytów to: audyty telekomunikacyjne – określają solucje telekomunikacyjne jak i minimalizują nakłady finansowe telefonii w przedsiębiorstwie. Audyty bezpieczeństwa natomiast związane są, z zastosowaniem Polityki Bezpieczeństwa Informacji, procedura ta bazuje na weryfikacji poziomu bezpieczeństwa danych, infrastruktury jak i własności. Ukazane zostają procedery wyrównawcze i zapobiegawcze, a potem następuje zorganizowanie i zastosowanie strategii administrowania bezpieczeństwem. Polecam także witrynę - doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki kodów »

  Gamasystem to spółka parająca się integrowaniem programów komputerowych. W firmowej ofercie znajdziecie państwo produkty profesjonalne. Nie są naszym pracownikom obce kolektory danych czy etykiety. Niewątpliwie spora część właścicieli spółek doskonale zdaje sobie sprawę jak istotne może być odpowiednie oprogramowanie dla firm. Bez niego de facto spora część nie byłaby w stanie funkcjonować na właściwym poziomie. Z poradą przychodzimy teraz my. Już nie wyłącznie inwentaryzacja nie będzie nieprzyjemna ale również cały szereg innych zadań zrobi się znacznie banalniejszy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telekonferencje »

  Clickmeeting to profesjonalna platfroma konferencji internetowych do współpracy z klientami oraz partnerami
  biznesowymi za pomocą video-konferencji. Clickmeeting jest rozwiązaniem dedykowanym do obsługi
  szkoleń online, prowadzenia spotkań i konferencji sprzedażowych, prezentacji multimedialnych oraz e-lerningu.
  Dzięki funkcjonalnościom takim jak rebranding pokoju, możliwości nagrywania spotkań, symultanicznemu tłumaczowi
  czatu oraz możliwości udostępniania pulpitu i specjalnej multimedialnej tablicy,
  każdy użytkownik w prosty i intuicyjny sposób może przygotować i poprowadzić video-konferencje online.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program hotelowy »

  Zapraszamy do zapoznania się z oryginalnymi i przetestowanymi produktami do zarządzania działem sprzedaży w hotelach, motelach, pensjonatach jak również planować pracę w jednostkach motelowych i hotelowych. Należałoby dodać, że w swojej ofercie firma Matsol posiada: programy do zarządzania obiektami noclegowymi. Program dla hoteli optymalizuje pracę, w tym koordynuuje: prowadzenie rezerwacji, planowanie oraz rozliczanie różnego typu wskaźników w tym planowanie gospodarowania kadrą pracowniczą.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tonery Kartuzy - KS-Serwis »

  Jeśli zależy Ci na niskiej cenie produktów, to stanowczo powinieneś skorzystać z naszej propozycji. Przyrządziliśmy dla Ciebie niezwykle interesujące rzeczy, po niezwykle niewielkich cenach. Znajdziesz tam głównie kserokopiarki, komputery, notebooki, drukarki i wiele innych. Kartuzy są miejscowością, w której znajduje się nasza siedziba. Serdecznie polecamy też skorzystanie z naszego serwisu. Tylko nasz serwis laptopów jest w stanie w szybki oraz niedrogi sposób naprawić dla Ciebie cokolwiek. Zakupy również zrealizujesz u nas za w sumie niewielką kwotę. Polecamy!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księga przychodów i rozchodów »

  Przy tym typie rachunkowości często korzysta się z wszelkiego typu oprogramowań komputerowych, które w wyraźnie usprawniają pracę np. program do faktur bądź księga przychodów i rozchodów.Producent Varco oferuje programy zarówno dla mikroprzedsiębiorstw, jak i ogromnych, międzynarodowych korporacji. Aplikacje do obsługiwania ksiąg przychodów i rozchodów ulepszają funkcjonowanie każdego pracodawcy. Aplikacje tego rodzaju mają w swojej zawartości rozrachunki z US i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, rozrachunki oświadczeń fiskalnych oraz rozliczanie środków trwałych. Dużo więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - system ERP »

  Navireo – nowoczesny, zintegrowany system klasy ERP. Idealny dla firm, które potrzebują niezawodnego programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Navireo jest pakietem ściśle powiązanych modułów m. in. tj. sprzedaż, kadry i płace, księga handlowa, CRM. Architektura Navireo umożliwia jego łatwe dopasowanie, modyfikację i rozbudowę o nowe funkcjonalności. Dzięki temu system można łatwo zaadoptować do pracy w kolejnych obszarach przedsiębiorstwa, jak np. obsługa produkcji czy sprzedaży internetowej.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »