• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Taniec Podkategoria: Taniec

 • Taniec Poznań »

  Nowy Rok już niebawem a Ty ciągle nie nauczyłeś się tańczyć? Boisz się o to jak wypadniesz na zabawie sylwestrowej? Nie obawiaj się. Cały czas masz sposobność nauczenia się tańczyć wybranych przez Ciebie gatunków tańca. Zachęcamy do przyjścia do sprawdzonej szkoły tańca poznań, dzięki której w krótkim czasie nauczysz się głównych kroków i układów tanecznych takich tańców jak: salsa, tango argentyńskie, walc angielski i wiedeński, hip-hop dance czy dane-hall, a także wielu, wielu innych, których wszystkich tu nie podamy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której będziesz miał/a sposobność zarejestrować się na określone kursy tańca poznań. Na naszych kursach gwarantujemy miłą atmosferę, rewelacyjnych nauczycieli, nowoczesne sale taneczne i ogromną dawkę humoru. Czy potrzeba jeszcze czegoś? Tak. Potrzebujemy Ciebie. Zjaw się u nas samemu lub z partnerem/ką. Wybierz taniec solo lub w parze. Pamiętaj, że z nami nauka tańca poznań przyjdzie Ci z łatwością. Zarazimy Cię naszą pasją tak, że pokochasz taniec tak mocno jak my go kochamy. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tanga argentino w Warszawie »

  Tango argentino - taniec, który na przełomie XIX i XX wieku ogarnął Europę i Amerykę - znów wraca. Czemu ciągle jest takie lubiane? Tango - sensualny, prawdziwy taniec, który odkryjemy w każdym z nas. W tangu wszyscy wyszukają coś dla siebie. Tango argentino można tańczyć zarówno będąc nastolatkiem, jak i w wieku 90 lat. Dla młodych ludzi to dynamiczny, ekscytujący taniec kontaktowy, dla wszystkich to wyśmienita rozrywka, dla starszych ludzi to taniec, umożliwiający pozostanie cały czas energicznym. Nauczanie tanga argentino jest zdecydowanie inne od nauki innych tańców. Nie zapamiętujemy układów choreograficznych, tango to nade wszystko nauka techniki tańca. Tango Querido to portal warszawskich nauczycieli tanga argentino - Moniki i Przemka. Tango tańczą od 2006. roku i szkolili się u olbrzymiej ilości krajowych i argentyńskich instruktorów. Kształcili się dodatkowo w światowej stolicy tanga argentino - Buenos Aires. Obecnie są organizatorami jednej z najbardziej atrakcyjnych milong w stolicy - milongi Equilibrium. W czasie kursów najwięcej uwagi zwracają na elastyczne powiązanie partnerów w parze oraz na umiejętności improwizacji i muzykalność. Zajęcia prowadzone są z znacznym naciskiem na osobistą pracę z kursantami i korzystanie ich dotychczasowych umiejętności ruchowych. Głównym zamysłem prowadzonych przez nich zajęć jest przenoszenie ich fascynacji tym tańcem, jego zwyczajami, współczesnością i historią. Styl ich tańca to zestawienie nowoczesnej techniki z tradycją tanga.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: