• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Tradycje i święta Podkategoria: Tradycje i święta

 • Parafia Śrem »

  W wielkopolskim mieście Śrem znajduje się parafia Najświętszego Serca Jezusa - największa parafia w mieście. Powstała w 1977 roku. Kościół składa się z dolnej kondygnacji, gdzie znajduje się Kaplice Wieczystej Adoracji i Przedszkole imieniem błogosławionego Edmunda Bojanowskiego oraz kondygnacji górnej. Strona internetowa parafii prezentuje rozmaite grupy duszpasterskie, na przykład: Apostolstwo Dobrej Śmierci, Duchową Adopcję, Gazetę parafialną "TAK", Ministrantów, Ruch Kultury Chrześcijańskiej "Odrodzenie", Telewizję katolicką Pielgrzym, które obok innych funkcjonują w parafii a także różne inicjatywy, wśród nich: Festyn Parafialny, Kiermasz Św. Mikołaja Żywe Betlejem.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chrzcimy.pl – Wszystko o chrzcie »

  Chrzcimy to serwis dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do chrztu świętego. Pomagamy przygotować się do sakramentu chrztu, poruszamy zagadnienia religijne związane z chrztem, doradzamy jak zorganizować udane przyjęcie z okazji chrztu. W serwisie znajdziecie bogate galerie zdjęć ubranek do chrztu dla dzieci oraz bazę firm pomocną w organizacji chrzcin. Serwis Chrzcimy zawiera praktyczny poradnik chrzestny, dzięki któremu zorganizujesz udane przyjęcie z okazji chrztu

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jerozolima - Poznań »

  Jerozolima jest grupą w nurcie Odnowy w Duchu Św.. Spotyka się od 30 lat przy kościele oo. dominikanów w mieście Poznań. Członkami grupy są ludzie różnego wieku i stanu. Należą tu absolwenci wyższych uczelni, studenci, małżeństwa z dziećmi i ludzie starsi.
  Celem działania jest całościowa (duchowa, intelektualna, psychiczna i społeczna) formacja członków grupy oraz ewangelizacja.
  Służą temu rozmaite spotkania: Msze święte, spotkania modlitewne, małe grupki formacyjne, dni skupienia, rekolekcje. Domem rekolekcyjnym, w którym spotyka się grupa jest dom w Ceradzu Kościelnym.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Jak już przychodzi Boże Narodzenie gorączkowo poszukujemy czegoś co pomogłoby nam przygotować idealne życzenia świąteczne. Szykując życzenia bożonarodzeniowe musimy stawiać na osobisty wydźwięk wiadomości i raczej nie przesyłać bliskim identycznych treści. Jednak nie zawsze jest czas na to, by zmarnować większość czasu na życzenia świąteczne, kiedy przed nami zostało dużo pracy. Wówczas można odwiedzić nasz serwis internetowy przedstawiający różnorodne życzenia bożonarodzeniowe a następnie wyszukać najciekawsze dla bliskich.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza Komunia Święta – Wszystko o I Komunii »

  Pierwsza Komunia Święta to serwis dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Serwis komunijny pokazuje jak przygotować dziecko do sakramentu komunii, porusza zagadnienia religijne, zawiera praktyczne porady, galerie zdjęć strojów komunijnych oraz bazę firm pomocną w organizacji komunii. Serwis prezentuje również przygotowania komunijne prowadzone dla dzieci przez zakonnika. Komunia Święta bez tajemnic, krok po kroku.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia noworoczne »

  Gdy nastaje Nowy Rok, każdy chce zabłysnąć przed znajomymi wyszukanymi wierszykami, zatem czym prędzej zasiada przed swoim komputerem i szuka dobrej strony, która oferuje życzenia noworoczne. Proponujemy serwis zawierający ogromną bazę przeróżnych i oryginalnych życzeń, spośród których każdy znajdzie odpowiedni zestaw dla siebie. Wówczas możemy szybko i bezproblemowo rozesłać większą ilość przeróżnych życzeń nie ryzykując powielania identycznych wiadomości u odbiorców.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tradycje i święta

Tradycje i święta - nowa strona:

Adres: