• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Hurtowe wysyłanie SMS »

  Kampanie SMS to narzędzie marketingu mobilnego – nowoczesnego kanału reklamowego, dzięki któremu komunikat reklamodawcy dociera bezpośrednio na telefon komórkowy konsumentów. Oferta SMSAPI obejmuje m.in. hurtową wysyłkę SMS. Przygotowanie profesjonalnej kampanii mobilnej z SMSAPI jest proste dla każdego. Wybierz SMSAPI, by Twoje relacje biznesowe nabrały już dziś prawdziwie interpersonalnego charakteru, a marketing przyniósł wymierne korzyści. Więcej szczegółów na www.smsapi.pl.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych »

  Serwis oferuje możliwość samodzielnego przygotowania i realizacji kampanii reklamowej, informacyjnej lub ogłoszeniowej. Za pośrednictwem nowoczesnych form przekazu komunikatu (SMS, MMS, E-MAIL, VOICE), można skutecznie realizować założone cele marketingowe. Zamawiający sam dokonuje wyboru dostawcy bazy, narzędzia za pomocą którego będzie realizował kampanie, docelową grupę odbiorców komunikatu, czasu realizacji. Serwis przeznaczony jest dla użytkowników dynamicznie reagujących na zmieniający się rynek. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość oferowanych usług gwarantują satysfakcję z użytkowania serwisu aSendo.pl. Dostępne narzędzia to:
  Bazy danych - podstawowa usługa Serwisu służąca do samodzielnego konfigurowania baz różnych dostawców, z określeniem ich dokładnej wyceny. Zamawiający za pomocą konfiguratora określa rodzaj bazy (firm, konsumentów), dokonuje wyboru dostawcy, następnie wybiera rodzaj kampanii (tekstowa, mailowa, głosowa), określa kryteria docelowej grupy odbiorców komunikatu i realizuje kampanię. Najszybsza i najtańsza forma zakupu i realizacji kampanii
  Kampanie operatorskie - służy do realizacji prestiżowych kampanii do baz operatorów infrastrukturalnych. Wyróżnia je prestiż i wielkość. Zamawiający wypełnienia formularz zapytania o kampanie operatorskie, po czym oczekuje na napływające odpowiedzi. Opcja ta nakłada pewne ograniczenia i wymagania nakreślane przez operatorów w wielkości kampanii i czasie jej realizacji.
  Zapytania indywidualne - pozwala w szczególnych przypadkach złożyć bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne, bezpośrednio do wszystkich współpracujących z nami dostawców. Po wypełnieniu formularza należy poczekać na propozycje od dostawców baz. Oferta jest skierowana dla wymagających, pod kontem kryteriów bazy Klientów.
  Własna baza - umożliwia realizację kampanii do posiadanych już własnych baz klientów, pracowników, kontrahentów oraz innych grup odbiorców.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystąpienia publiczne - szkolenia »

  Serwis jest źródłem wiedzy w temacie sztuki prezentacji. Umożliwia pełne i głębokie poznanie tematu z różnych perspektyw. Na stronie możesz zapoznać się z artykułami na temat przemawiania (jest ich kilkadziesiąt). Możesz przeczytać recenzje pozycji o przemawianiu. Możecie obejrzeć filmy z prelekcjami słynnych osób. Możecie też zapisać się na treningi w grupie lub jeden na jeden. Można także pobrać darmowy kurs argumentacji, który rozsyłany jest na maila chętnych.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  Na prezentowanej stronie znajdują się informacje dotyczące firmy produkującej filmy. Zakres usług obejmuje kompleksową realizację filmów promocyjnych. Wykonujemy oryginalne spoty reklamowe. Troszczymy się o skuteczność przekazu i fachową realizację zleceń na szczeblu technicznym. Dotychczas z naszych usług skorzystało wielu klientów, którzy pozytywnie oceniają naszą pracę. Wyróżnia nas nieschematyczne myślenie i elastyczność w działaniu. Nasze filmy są rezultatem współpracy wielu znakomitych specjalistów.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes- praca nie boli! »

  Mówi się, że dobry pomysł to już połowa sukcesu. Dlaczego więc własny biznes jest taki ważny? Przede wszystkim daje Ci niezależność finansową i wielką satysfakcję z wykonywanych działań. Jeśli uda Ci się przetrwać, po pewnym czasie dojdziesz do naprawdę sporej sumy. Złam fatum, pracuj na siebie, sam bądź sobie sternikiem! Zajrzyj na Pomysł na biznes i doładuj się pomysłami, przeczytaj o charakterystykach różnych prac, sprawdź co będzie Ci w nich potrzebne i po prostu działaj! Nie czekaj na zrządzenie losu i bierz życie w swoje ręce!

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca z FM Group – Strona Lidera Wojciech Gabara »

  Głównym wątkiem strony jest jedna z najefektywniejszych metod zarabiania pieniędzy – Marketing Sieciowy (tzw. MLM). Na przykładzie współpracy z firmą FM Group autor wprowadza do działania w biznesie MLM oraz zdradza własne skuteczne sposoby jego rozwijania.Autor, będący Liderem FM Group kieruje swoje działania na dokładne wytłumaczenie od podstaw reguł rządzących biznesem MLM i pomaga odnaleźć się w nim osobom które do tej pory nie zetknęły się z tym rodzajem biznesu.Na zamieszczonych prezentacjach wideo prosto i przystępnie wyjaśnione zostały podstawowe elementy współpracy z FM Group oraz plan naliczania wynagrodzenia.Dodatkowo omawia temat motywacji w biznesie której brak jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń w tej branży. Podaje skuteczne sposoby podtrzymywania motywacji a także modele skutecznych działań które systematycznie wdrażane są gwarancją sukcesu w MLM.Lider chce uświadomić Tobie, że praca nie musi być dla Ciebie przykrą koniecznością, a może stać się przyjemnością i sposobem na udane i spełnione życie.Zapraszam również na blog autora na którym omawia tematykę rozwoju biznesu MLM w internecieE-biznes w praktyceDołącz do mojego zespołu

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • NLP »

  Dr Dariusz Tworzydło to ekspert ds. public relations oraz ekonomii, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Warszawskiego od 2001 roku współorganizator Kongresu PR, a także zwierzchnik zarządu agencji PR Exacto oraz Newsline. Osobista strona internetowa tworzydlo.pl zawiera szczegółowe informacje dotyczące Dariusza Tworzydło. Znajdują się tam również publikacje, raporty z badań oraz lista dziedzin w jakich dr Dariusz Tworzydło prowadzi szkolenia. Aby uzyskać więcej informacji o tym jak kreowanie wizerunku wpływa na otoczenie oraz samym doktorze zapraszamy na stronę internetową tworzydlo.pl

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia motoryzacyjne »

  Nowa witryna www z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Celem jej twórców jest udostępnianie użytkownikom ekspresowo działającego serwisu, który został stworzony nie tylko dla osób z kraju, ale również zza granicy: Włoch, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Anglii. Na tej witrynie znajdziesz auta używane z kraju i za granicy. Do nabycia w swoim regionie, jak również poza jego obszarem. Sam wybieraj, w którym miejscu i w jaki sposób chcesz nabyć swój samochód!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Roznoszenie ulotek częstochowa »

  Chciałbyś wypromować własną firmę? Pozwól sobie na roznoszenie ulotek Częstochowa które to skutecznie wypromują twoją firmę przed przyszłymi klientami! Tego typu roznoszenie ulotek Łódź to wykwalifikowane roznoszenie ulotek przez naszą ekipę profesjonalistów! Gwarantujemy klientom jednak tanie roznoszenie ulotek Katowice z jakiego należy jest rzeczywiście skorzystać! Gdy chciałbyś zacząć z nami roznoszenie ulotek Śląsk powinieneś zajrzeć do naszej przygotowanej strony gdzie znajdziesz szeroką propozycję a także nietypowy przyszykowany kosztorys z którego rzeczywiście warto jest korzystać przed złożeniem zamówienia!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www »

  Strona internetowa jest dzisiaj znaczącym fragmentem wszelkiego, nawet najmniejszego przedsiębiorstwa. Nie wolno się bez niej rozwijać. To w tej chwili nie awangardowa, lecz szablonowa metoda na przeniknięcie się przez gąszcz konkurencji, której stosują wszyscy. Kluczem do wyróżnienia się spośród tego tłumu jest odpowiednie przygotowanie oraz pozycjonowanie danej strony www. Budowanie portali internetowych za pośrednictwem nas odbywa się na kilku krokach zapewniających w rezultacie finalnym czysty wygląd, który od razu pobudza zawierzenie interesanta. Jeżeli chodzi o strony www Kielce to miasto, w którym znajduje się najlepsza zajmująca się tym jednostka - inaczej my. Projektowanie serwisów www internetowych to nasza hobby i zawód. W niezwykle treściwym czasie działamy, że każda strona, bez względu od jej problematyki, pojawia się na wierzchołku efektów

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wydawnicza Pegaz - Bazy Firm »

  Opracowywanie specjalistycznych baz danych jest to kluczowy obszar działania Grupy Wydawniczej Pegaz. Zajmujemy się gromadzeniem baz danych największych firm i instytucji. Są one też na bieżąco aktualizowane przez zespół naszych konsultantów. W naszych bazach mogą Państwo znaleźć takie informacje, jak: nazwa firmy, dane teleadresowe, strona www, rok założenia, forma prawna, wielkość zatrudnienia oraz obrotów, a także kwalifikacje branżowe PKD. Bazy firm naszej grupy wydawniczej są bardzo cennym materiałem dla firm, które szukają nowych odbiorców na swoje usługi oraz produkty. Spis firm bardzo często wykorzystuje się do działań powiązanych z promocją bezpośrednią.
  Nasze bazy to pewność rozległego zakresu wyboru grupy docelowej, jak też najkorzystniejszej segmentacji Klientów docelowych. Przykłady naszych baz stanowią: baza szkół, sklepów internetowych, baza firm transportowych, baza spółek, baza firm budowlanych, baza architektów, baza IT, baza aptek, jak również bazy B2B. I tak przykładowo bazy firm budowlanych oferowane na płytach zawierają informacje o firmach usługowych i produkcyjnych, które są ściśle powiązane z branżą budowlaną. Natomiast bazy szkolnictwa to spisy polskich placówek oświatowych. Można w nich znaleźć żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, pomaturalne, a także uczelnie wyższe. Bardzo pomocna może okazać się też baza instytucji publicznych. Uwzględniają one dane urzędów miast oraz gmin, a także urzędów wojewódzkich, powiatowych oraz marszałkowskich. Oferowane przez nas bazy danych występują w postaci wyszukiwarki. Klienci mogą więc filtrować firmy według oferowanych kryteriów. Program umożliwia też eksportowanie danych z bazy oraz udostępnia funkcję wydruku etykiet adresowych.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Haft komputerowy »

  Internauci klikając w poniższą platformę internetową będą mieli sposobność zobaczyć koszulki z nadrukiem jak również obszerną ofertę naszywek firmy Ogar. Kontrahenci poruszając się po sugerowanej stronie internetowej przeglądać mogą spis marek jak również ich nadruki. Na opisywanej witrynie internetowej zamieszczone zostały ponadto informacje dotyczące sposobów sporządzanych naszywek. Jest to sitodruk oraz haft komputerowy. Dzięki zawartej na głównej stronie wyszukiwarce interesanci mają zapewniony prosty i łatwy dostęp do interesujących ich ofert. Warto więc zajrzeć na opisywaną witrynę i dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk ulotek Poznań »

  Oferujemy Państwu obszerny zakres prac drukarskich. W naszej ofercie znajdziecie państwo: papier firmowy, kalendarze, plakaty, koperty, teczki oraz sporo innych. Dysponujemy również jako jedna z kilku firm w Poznaniu sprzęt do oprawy prac do 300 kartek. Oprócz wydruków proponujemy również kserokopie wszelkich dokumentów. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej detali.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Bydgoszcz »

  Na naszej stronie internetowej sprawdzisz ofertę firmy, która od wielu lat działa w branży SEO. Działalność zaczynaliśmy od wykonywania witryn WWW. Teraz naszą specjalnością jest pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Gwarantujemy, że powierzając pozycjonowanie swojej witryny WWW naszej firmie wkrótce ujrzysz ją w pierwszej dziesiątce wyników w wyszukiwarkach internetowych. Nasze pozycjonowanie jest efektowne i tanie, a ponadto, przyniesie Ci wymierne korzyści. Odwiedź naszą stronę WWW jeszcze dziś.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która koncentruje się przede wszystkim na takich dziedzinach marketingu internetowego jak: pozycjonowanie, marketing internetowy, tworzenie stron www, optymalizacja serwisów www, hosting i obsługa informatyczna.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czekoladki reklamowe »

  Firma Tastil oferuje oryginalne produkty marketingowe w postaci słodyczy. W skład oferty wchodzą m.in. cukierki krówki oraz czekolady. Współpraca pozbawiona pośredników oraz podwykonawców gwarantuje najniższą cenę oraz ponadprzeciętne wykonanie. Tastil do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dbając o wszystkie jego potrzeby. Opakowania do wszystkich słodyczy projektowane są indywidualnie, w zgodzie z pragnieniami klienta. W serwisie firmy zaprezentowane są przykładowe projekty opakowań, regulamin współpracy oraz materiały do własnoręcznego wykonania projektów w Corelu.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki reklamowe »

  Proponujemy współpracę w zakresie dystrybucji systemów wystawienniczych. Mamy w asortymencie pop up, listwy plakatowe, stojaki reklamowe. W bezustannie aktualizowanej ofercie firmy Avilo można znaleźć także taśmy, ramki i moduły LED. Zajmujemy się dystrybucją materiałów do budowy stoisk promocyjnych. W skład asortymentu naszego sklepu wchodzą produkty wyróżniające się wysoką jakością oraz solidnością wykonania. Dokładny wykaz sprzedawanych produktów znajduje się na naszej witrynie www.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seo katalog »

  W naszym spisie można wyszperać tylko najciekawsze witryny konstruowane z pasją i oddaniem. Indeks jest płatny ale ma to na celu jedynie wykluczenie botów brudzących spis stron. Możesz dodać pozytywną stronę. Nie pochwalamy typowych zaplecz, czy też np. mfa. Akceptujemy polskie strony, preferujemy strony hobbystyczne. Jeżeli chcesz aby twoja strony była bardziej widzialna w sieci to nasz portale jest słusznym rozwiązaniem dla ciebie. Każdy webmaster korzysta z tego rodzaju narzędzi.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencje PR zlokalizowane w Trójmieście »

  AMBERMEDIA oferuje kompleksowe usługi w zakresie public relations. Opisywana oferta obejmuje zarówno PR korporacyjny, jak również PR marki. Tak samo jak inne agencje PR, ta również dedykuje swą ofertę różnym instytucjom. Siedziba agencji mieści się w Trójmieście, jednak działa ona w różnych rejonach kraju. Omawiana agencja obsługuje klientów z różnych branż, np. budownictwa czy turystyki. Istotnym punktem tej oferty jest także kreowanie wizerunku osobistego.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: