• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Szkolenia sprzedawców

Szkolenia sprzedawców Social Media Marketing (zabiegi marketingowe na łamach portali społecznościowych), szkolenia sprzedażowe (promocja w serwisach społecznościowych, komunikacja, skuteczna sprzedaż), konsulting reklamowy (nowoczesne narzędzia oraz sposoby zdobywania klientów), branding (kreowanie sugestywnego i zapadającego w pamięć obrazu marki), a także Inbound Marketing (innowacyjne trendy promocyjne) - to pięć filarów, na których wspieramy swoją działalność. Agencja Premium Consulting to, szeroko pojęta oferta warsztatowa, a także konsultingowa mająca na celu, przystosowanie Twojej firmy do akcji reklamowych najnowszej generacji.

Szczegóły strony www.premium-consulting.pl:

Podlinkuj stronę www.premium-consulting.pl:

Szkolenia sprzedawców

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program do zarządzania »

  Oprogramowanie SAP to synonim najwyższej jakości, jeśli mowa o systemach informatycznych klasy ERP i CRM. Supremis to złoty partner SAP zajmujący się wdrażaniem systemów SAP. Wdrażanie oprogramowania do zarządzania to wiedza i doświadczenie w zakresie informatyki oraz przebiegu procesów biznesowych. Specjaliści Supremis dostosowują dostarczane systemy do potrzeb firmy i szkolą pracowników oraz zarząd z ich efektywnego i pełnego wykorzystania. Systemy SAP to kompleksowe rozwiązania. Łączą w sobie funkcjonalności programu księgowego, programu magazynowego, CRM oraz wspomagają planowanie produkcji i wykorzystania zasobów. SAP to doskonały system dla firm.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma Royal House istnieje od 2003 roku i świadczy usługi na rzecz nieruchomości położonych w Warszawie. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania, administrowania, prowadzenia księgowości, sprzątania. Naszym celem jest działanie w interesie i na rzecz właścicieli, którzy powierzyli nam pod opiekę swoje mienie. Mając na uwadze różne oczekiwania właścicieli, dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualne działania, tak aby mieszkanie i użytkowanie nieruchomości uczynić dla Państwa przyjaznym. Nasz zespół pracowników w profesjonalny a zarazem przystępny sposób, udzieli Państwu szczegółowych informacji o zarządzanych nieruchomościach oraz odpowie na nurtujące pytania.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Wołczkowo »

  Jeśli myślą Państwo nad zmianą obecnego miejsca zamieszkania, poszukują nowej lokalizacji domu, to gorąco zapraszamy Państwa na naszą stronę. Odnajdą u nas Państwo najgorętsze propozycje nowych domów w Wołczkowie – małej miejscowości, położonej kilka kilometrów od serca Szczecina. Idealna lokalizacja – mała odległość do jeziora Głębokiego, będącego znakomitym miejscem wypoczynku, oraz otoczenie wspaniałych lasów, czynią ją nadzwyczaj miejscem do osiedlenia się. Atrakcyjne ceny ziemi, dogodny dojazd do centrum Szczecina, powoduje że grunty w Wołczkowie są idealną inwestycją.
  Na naszej stronie www odnajdą Państwo najciekawsze oferty domów jednorodzinnych ze wszystkich szczecińskich domów nieruchomości, a także ciekawe wiadomości dotyczące branży nieruchomości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Evolution Brand »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.www.iteb.pl/doradztwo-it.htmlwww.iteb.pl/konferencje-szkolenia.html

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Nie jest rzeczoznawcą majątkowym jednostka, jakiej nadano przed 29 listopada 1991 r. pełnomocnictwa do wyceniania gruntów, z wyłączeniem ich części składowych w trybie ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Nie wyłącza to potencjału szacowania przez ową osobę zaledwie gruntów, zgodnie z artykułem 231 ust. o gospodarce nieruchomościami. Jednostka taka nie ma prawa stosować pieczęci sposobnej dla rzeczoznawców majątkowych. Prowadzenie działalności zawodowej w charakterze rzeczoznawcy majątkowego bez adekwatnych pełnomocnictw grozi karą grzywny, aresztu bądź ograniczenia wolności (artykuł 198 ust.). Rzeczoznawca majątkowy uzyskuje prawo pełnienia czynności zawodowych od dnia wpisu do centralnego rejestru rzeczoznawców majątkowych organizowanego przez Ministra Infrastruktury. Wykazy publikowane są w Dzienniku Urzędowym MI oraz na stronach internetowych Ministerstwa Infrastruktury.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Podstawowy zakres realizacji proponowanych przez firmę Arena Consulting Group Sp. z o. o. jest podzielony na trzy główne obszary tematyczne. Optymalne doradztwo strategiczne obejmuje nakreślenie i wdrożenia strategii, jak również przeprowadzanie analiz strategicznych. Proponowana analiza SWOT zawiera zdefiniowanie mocnych i słabych stron firmy, szans jej ekspansji i możliwych przeszkód w jej zrównoważonym rozwoju. Kolejnym zakresem jest wsparcie zarządzania. Podgrupy z tej dziedziny obejmują zagadnienia takie jak HRM, optymalizacja kosztów lub optymalizacja procesów biznesowych. Ostatnia z dziedzin, doradztwo finansowe dla firm, stanowi paletę kompleksowych realizacji, mających za zadanie zapewnienie oraz trwałe podtrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Realizacje z tej branży obejmują zarządzanie finansami, pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania czy opracowanie biznesplanu.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowi doradcy »

  Kancelaria podatkowa zaprasza do zapoznania się z usługami prawnymi i podatkowymi.
  Doradcy podatkowi oraz prawnicy z kancelarii w sposób profesjonalny i rzeczowy poprowadzą obsługę prawną Państwa działalności, jak i sporami sądowymi osób indywidualnych.

  W naszej palecie usług znajduje się m.in.: obsługa prawna firm, windykacją długów, sprawy karne, ceny transferowe, prawo pracy, problemy z kontrola skarbową, sprawy karne

  Zapraszamy kontaktu oraz zapoznania się z całą ofertą na naszej stronie internetowej i do odwiedzenia naszej kancelarii podatkowej w Katowicach przy ulicy Moniuszki.

  U nas dowiesz się czym jest dobry adwokat

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków pomoże Ci »

  Kancelaria Pabin z Krakowa to gwarancja dobrych efektów a także całkowite zadowolenie klienta.Prowadzona kancelaria ma swoje siedziby w Krakowie tudzież w Jaworznie.Kancelaria istnieje od 2010 roku jednak posiada wieloletnie doświadczenie osiągnięte w administracji rządowej tudzież sądzie rejonowym. Zapraszam na stronę internetową gdzie można sprawdzić informacje o kancelarii oraz skontaktować się z nią.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia fitness »

  Dla Państwa chętnie zaprojektujemy klub fitness ze strefą wellness tak, aby przystosować go w pełni do potrzeb użytkownika. Na życzenie możemy także sporządzić analizę dodatkowo dostosować adekwatnie do rynku propozycję sprzedażową. Do naszych zadań należy również przeprowadzanie rekrutacji oraz szkoleń personelu, tak aby klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez Państwa klub usług. Jesteśmy współtwórcami wielu projektów, które osiągnęły sukces. Nasze kompetentne działania pomogą również Państwu. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej aswel.pl

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Kancelarię Factum reprezentują profesjonaliści, którzy uważają, że usługi prawne powinny zawsze być wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności zawodowej. Porady prawne w Warszawie, pełny zakres. Prawo cywilne, prawo karne, windykacja należności, zastępstwo procesowe, rozwody, spadki, podziały majątku, zasiedzenia, radca prawny Warszawa, ul. Puławska 231. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Tel. 22 296 78 14, 693 604 582.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »