• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Szkolenia sprzedawców

Szkolenia sprzedawców Social Media Marketing (zabiegi marketingowe na łamach portali społecznościowych), szkolenia sprzedażowe (promocja w serwisach społecznościowych, komunikacja, skuteczna sprzedaż), konsulting reklamowy (nowoczesne narzędzia oraz sposoby zdobywania klientów), branding (kreowanie sugestywnego i zapadającego w pamięć obrazu marki), a także Inbound Marketing (innowacyjne trendy promocyjne) - to pięć filarów, na których wspieramy swoją działalność. Agencja Premium Consulting to, szeroko pojęta oferta warsztatowa, a także konsultingowa mająca na celu, przystosowanie Twojej firmy do akcji reklamowych najnowszej generacji.

Szczegóły strony www.premium-consulting.pl:

Podlinkuj stronę www.premium-consulting.pl:

Szkolenia sprzedawców

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Badanie sprawozdań finansowych »

  Firma Fin-Ekspert w swojej działalności zajmuje się głównie badanie sprawozdań finansowych oraz doradztwem finansowo-księgowym. Już ponad 20 lat kompleksowo obsługujemy klientów którzy potrzebują pomocy w sprawach organizacji dokumentacji osobistej lub firmowej. Jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami oraz prawem państwowym i międzynarodowym. Głównym naszym atutem jest posiadanie w szeregach firmy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Serdecznie zapraszamy !

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tablice rejestracyjne Poznań »

  Rejestracja samochodu jest konieczna, aby dopuścić pojazd do poruszania się na drogach publicznych. Nieodłącznie kojarzy się z długotrwałym i męczącym załatwianiem formalności, m.in. w Urzędzie Skarbowym i Wydziale Komunikacji. Nasza firma Madicar przejmuje obowiązki klientów w procesie rejestracji auta. Szybko i sprawnie podejmuje się niezbędnych działań, by klient mógł w niedługim czasie otrzymać tablice i dowód rejestracyjny. Oferujemy także ubezpieczanie pojazdu w dowolnej firmie ubezpieczeniowej oraz tłumaczenia dokumentów pojazdów kupionych za granicą. Poznań, Luboń, godz. 9-17, nr tel. 502 90 80 30.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie biura warszawa »

  Każda instytucja nie jest w stanie istnieć bez drobnych ale jakże istotnych elementów, takich jak chociażby artykuły biurowe Warszawa, czy też biuroserwis Warszawa. Dosłownie na takich małych elementach opiera się każdy podmiot gospodarczy. Proszę sobie wyobrazić, że w jednej chwili z całej korporacji zniknęły wszystkie długopisy, kartki papieru, akcesoria biurowe. Nastałby całkowity chaos a wszelaka praca w jednym momencie zatrzymałaby się. Jak zatem widać jak wyjątkowo niezbędne są takie przedmioty. I będą niezbędne zapewne jeszcze przez bardzo długi czas. Prawdopodobne, że kiedyś te przedmioty będą wyparte przez inne nowocześniejsze ale nie to jest najważniejsze. Najważniejszy jest fakt,że firma nie może prawidłowo funkcjonować właśnie bez ty małych artykułów. A dlatego, że każde przedsiębiorstwo to przede wszystkim ludzie, oznacza to, że ludzie nie potrafią właściwie funkcjonować w pracy bez tych niewielkich przedmiotów. Spora ilość firm zarabia dokładnie na sprzedaży artykułów biurowych, a także na świadczeniu usług powiązanych przedmiotami biurowymi. Dla przykładu świadczą wyposażenie biurowe Warszawa. I pomimo całkiem sporej rywalizacji na rynku mogą na tym zarabiać. Oprócz tego cały czas powstają nowe firmy, tak więc jest popyt na takie towary. A jeżeli jest popyt to musi istnieć również podaż. Tak więc rynek zapełniają firmy sprzedające produkty biurowe i świadczące usługi z tego zakresu. Jest to chyba jedna z niewielu dziedzin gospodarki, która zawsze będzie efektywnie działać.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Tychy »

  Prawo i różne związane z nim dziedziny sprawiają wiele kłopotów zwyczajnym obywatelom, nie kształcącym się w tym kierunku. Zdajemy sobie sprawę, że również i Ty możesz kiedyś potrzebować pomocy radcy prawnego. Na przedstawianej stronie odnajdziesz wszelkie informacje dotyczące naszej pracy i możliwości kontaktu z nami. Zapewniamy szeroką wiedzę, oraz wrażliwość w sprawach trudnych dla klientów.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt »

  Nie wiesz, które kredyty hipoteczne są dla Ciebie korzystne? To, czego potrzebujesz do urzeczywistnienia swoich planów o własnym mieszkaniu jest właśnie pożyczka? Twoi krewni zaciągnęli kredyty i wpłynęło to negatywnie na ich życie, a Ty nie chcesz popełnić ich błędu? Nasz serwis www zarówno zwróci Twoją uwagę, na jakie detale zwrócić uwagę dokonując wyboru kredytu, kredytu hipotecznego, pożyczki, pożyczki gotówkowej, doradcy finansowego, ale też przedstawi bieżące wiadomości z rynku ubezpieczeniowego. Z naszą pomocą Twój doradca finansowy będzie najkorzystniejszą opcją, jaką tylko mogłaś kupić. Już w tej sekundzie upewnij się, jakie to dziecinnie łatwe i zrealizuj swoje marzenia, a będzie to Twoja idealna decyzja w życiu.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Podstawowy zakres realizacji proponowanych przez firmę Arena Consulting Group Sp. z o. o. jest podzielony na trzy główne obszary tematyczne. Optymalne doradztwo strategiczne obejmuje nakreślenie i wdrożenia strategii, jak również przeprowadzanie analiz strategicznych. Proponowana analiza SWOT zawiera zdefiniowanie mocnych i słabych stron firmy, szans jej ekspansji i możliwych przeszkód w jej zrównoważonym rozwoju. Kolejnym zakresem jest wsparcie zarządzania. Podgrupy z tej dziedziny obejmują zagadnienia takie jak HRM, optymalizacja kosztów lub optymalizacja procesów biznesowych. Ostatnia z dziedzin, doradztwo finansowe dla firm, stanowi paletę kompleksowych realizacji, mających za zadanie zapewnienie oraz trwałe podtrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Realizacje z tej branży obejmują zarządzanie finansami, pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania czy opracowanie biznesplanu.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Partnerstwo publiczno-prywatne Kraków »

  Wybór sposobu finansowania i realizacji inwestycji publicznej jest bardzo istotny i powinien zostać dostosowany do jej charakteru. Pomagamy zatem Państwu poczynając od analizy samej inwestycji, przechodząc następnie do analizy Państwa możliwości i sposobu finansowania oraz celów, jakie ma dana inwestycja realizować, dochodząc ostatecznie do wyboru najlepszego dla Państwa sposobu realizacji inwestycji. Pomagamy zatem Państwu poczynając od analizy samej inwestycji, przechodząc następnie do analizy Państwa możliwości i sposobu finansowania oraz celów, jakie ma dana inwestycja realizować, dochodząc ostatecznie do wyboru najlepszego dla Państwa sposobu realizacji inwestycji.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring należności »

  Elektroniczny System Windykacji EGB Finanse ułatwia zarządzanie Twoimi należnościami. System został przygotowany z myślą przedsiębiorcach z sektora MSP, także tych posiadających od kilkunastu do kilkudziesięciu faktur na niewielkie kwoty (już od kilkuset zł).

  Wygodny i łatwy sposób obsługi, dostęp z dowolnego komputera oraz bieżąca kontrola kosztów i efektów sprawiają, że odzyskiwanie Twoich należności jest wygodne i skuteczne. Zabezpieczenia porównywalne do stosowanych w bankowości elektronicznej, gwarantują pełną poufność danych dotyczących Twoich wierzytelności.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy poznań »

  Kancelaria doradców podatkowych KKP - zbiór zmobilizowanych. Głównym założeniem naszej kancelarii jest danie możliwości najwyższego komfortu postępowanie działalności gospodarczej. Oferujemy usługi w pełni profesjonalne. Księgowość to dział w którym siedzimy od chwili lat. Nasz klient otrzymuje pomoc od ekipy spośród działu finansowego i branży księgowej, kadrowej, doradztwa podatkowego. Nasze umiejętności zachęca każdego potencjalnego klienta.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzież firmowa »

  Poszukują Państwo odzieży roboczej dla swoich pracowników dobrze trafiliście. Sklep Mobiler oferuje szeroką gamę produktów między innymi: spodnie robocze, koszule robocze, fartuchy, kurtki, ubrania zimowe. Wszyskie produkty posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Szeroka gama produktów pozwoli Państwu na realizację każdego zlecenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą oraz świadczonymi usługami. Zapraszamy Mobiler.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »