• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
    TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

    Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

  • Jachu - profesjonalny katalog stron
    Jachu - profesjonalny katalog stron

    Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Nasz regulamin:

1. Katalog jest darmowy i każdy może zgłosić dowolną liczbę stron.
2. Akceptujesz automatycznie regulamin, dodając stronę do katalogu.
3. Nie akceptujemy stron:
- zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, lub nawołujące do przemocy i nienawiści
- niezgodynych z regulaminem Google Adsense, w tym zawierających treści pornograficzne i erotyczne, czy tzw. filmy online, wyszukiwarki mp3, wyszukiwarki warezu, stron z linkami do takiej treści itp.
- niezgodnych z polskim i międzynarodowym prawem
- w budowie i nie zawierających żadnych treści
- związanych z zarabianiem w internecie na kliknięciach, o tematyce i propagujących hazard, zakłady i fora o nich itp.
- toplist, rankingów
- opartych wyłącznie na programach partnerskich
- zawierających zbyt dużo reklam w stosunku do treści
4. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do której została zgłoszona.
5. Tytuł i opis strony ma być rzeczowy, poprawnie gramatycznie i stylistycznie.
6. Nie dodajemy podstron serwisu. Należy zgłosić tylko stronę główną. (Nie dodajemy także stron przekierywujących na inny adres)
7. Nie akceptuję zbytnio powielonych opisów, dlatego gdy zobaczę ten sam tekst w ponad 10 katalogach, zostanie on odrzucony. Zaleca się zmienianie opisów i użycie synonimów. Podyktowane jest to dbałością o katalog POLECANI, jak i troską o indeksację waszych wpisów.
8. Wpisując opis strony dłuższy niż 500 znaków, możesz dodatkowo wstawić dwa linki w opisie.
9. Jeżeli wybrałeś wpis z linkiem zwrotnym, pamiętaj aby do takiej strony prowadził odnośnik ze strony głównej, dodawanego serwisu np. dział LINKI.
10. Opłata jest naliczana za moderację wpisu i w żadnym wypadku nie oznacza, automatycznego dodania strony do katalogu, jeżeli nie spełnia warunków przedstawionych w niniejszym regulaminie. Drobne błędy i uchybienia, będą korygowane przez moderację.
11. Usługi SMS obsługiwane są przez DotPay, dokładny regilamin znajdziesz na stronie REGULAMIN DotPay - a reklamacje możesz składać pod adresem REKLAMACJE DotPay.
Koszt wpisu zwykłego to 9zł netto (11,07zł brutto)
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
13. Użytkownik rejestrujący się na stronie internetowej potwierdza wyrażenie zgody na cotygodniowe otrzymywania wiadomości e-mail/mailingu. 14. Strony w katalogu sa wazne przez 2 lata.
Po tym okresie koszt dalszego wyswietlania wpisu w katalogu to 2zl netto (2,46zl brutto) za kolejny rok lub 5zl netto (6,15zl brutto) za 3 kolejne lata.