• Jachu - profesjonalny katalog stron
    Jachu - profesjonalny katalog stron

    Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

  • CYN - lepsza strona internetu
    CYN - lepsza strona internetu

    Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Nasz regulamin:

1. Katalog jest darmowy i każdy może zgłosić dowolną liczbę stron.
2. Akceptujesz automatycznie regulamin, dodając stronę do katalogu.
3. Nie akceptujemy stron:
- zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, lub nawołujące do przemocy i nienawiści
- niezgodynych z regulaminem Google Adsense, w tym zawierających treści pornograficzne i erotyczne, czy tzw. filmy online, wyszukiwarki mp3, wyszukiwarki warezu, stron z linkami do takiej treści itp.
- niezgodnych z polskim i międzynarodowym prawem
- w budowie i nie zawierających żadnych treści
- związanych z zarabianiem w internecie na kliknięciach, o tematyce i propagujących hazard, zakłady i fora o nich itp.
- toplist, rankingów
- opartych wyłącznie na programach partnerskich
- zawierających zbyt dużo reklam w stosunku do treści
4. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do której została zgłoszona.
5. Tytuł i opis strony ma być rzeczowy, poprawnie gramatycznie i stylistycznie.
6. Nie dodajemy podstron serwisu. Należy zgłosić tylko stronę główną. (Nie dodajemy także stron przekierywujących na inny adres)
7. Nie akceptuję zbytnio powielonych opisów, dlatego gdy zobaczę ten sam tekst w ponad 10 katalogach, zostanie on odrzucony. Zaleca się zmienianie opisów i użycie synonimów. Podyktowane jest to dbałością o katalog POLECANI, jak i troską o indeksację waszych wpisów.
8. Wpisując opis strony dłuższy niż 500 znaków, możesz dodatkowo wstawić dwa linki w opisie.
9. Jeżeli wybrałeś wpis z linkiem zwrotnym, pamiętaj aby do takiej strony prowadził odnośnik ze strony głównej, dodawanego serwisu np. dział LINKI.
10. Opłata jest naliczana za moderację wpisu i w żadnym wypadku nie oznacza, automatycznego dodania strony do katalogu, jeżeli nie spełnia warunków przedstawionych w niniejszym regulaminie. Drobne błędy i uchybienia, będą korygowane przez moderację.
11. Usługi SMS obsługiwane są przez DotPay, dokładny regilamin znajdziesz na stronie REGULAMIN DotPay - a reklamacje możesz składać pod adresem REKLAMACJE DotPay.
Koszt wpisu zwykłego to 9zł netto (11,07zł brutto)
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
13. Użytkownik rejestrujący się na stronie internetowej potwierdza wyrażenie zgody na cotygodniowe otrzymywania wiadomości e-mail/mailingu. 14. Strony w katalogu sa wazne przez 2 lata.
Po tym okresie koszt dalszego wyswietlania wpisu w katalogu to 2zl netto (2,46zl brutto) za kolejny rok lub 5zl netto (6,15zl brutto) za 3 kolejne lata.

RODO

BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak z siedzibą w Wiosna 9a 62-025 Wiosna jako administrator Państwa danych osobowych działający w zgodzie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przetwarza dane osobowe jedynie w celach zgodnych z prawem. Naszym celem jest należyte informowanie Państwa o sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Można się z nami skontaktować pod adresem piotr@ratajczak.eu.

Dane osobowe naszych klientów jak i kontrahentów przetwarzamy gdyż jest to niezbędne dla celu wykonania umowy, oraz w przypadkach, gdy przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania pewnych danych osobowych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Podstawą prawną przetwarzania jest również należyte i jak najlepsze wykonanie zawartej umowy, jak i obowiązków wynikających z przepisów prawa (np. prawa podatkowego lub przepisów o rachunkowości) oraz usprawiedliwionym interesie administratora na potrzeby obrony przed ewentualnymi roszczeniami lub na potrzeby dochodzenia roszczeń.

Czas, przez jaki przetwarzamy dane osobowe, jest uzależniony od podstawy prawnej stanowiącej legalną przesłankę przetwarzania danych osobowych przez BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak. Okres przetwarzania danych osobowych wynika również z realizacji umów zawartych z BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak a naszymi klientami czy kontrahentami.

W przypadku, gdy BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak przetwarza dane osobowe na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych, okres przetwarzania trwa do momentu ustania ww. interesu (np. okres przedawnienia roszczeń cywilnoprawnych) lub do momentu sprzeciwienia się osoby, której dane dotyczą, dalszemu takiemu przetwarzaniu – w sytuacjach, gdy sprzeciw taki zgodnie z przepisami prawa przysługuje.

W przypadku, gdy BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak przetwarza dane osobowe, ponieważ jest to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa, okresy przetwarzania danych w tym celu określają te przepisy.

Odbiorcami danych osobowych, które BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak przetwarza jako administrator danych osobowych mogą być:

Każdej osobie fizycznej, której dane osobowe przetwarzamy przysługują następujące prawa:

W związku z przetwarzaniem danych osobowych każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Powyższe prawa osoby będą realizowane po rozpatrzeniu wszystkich przesłanek i obowiązków ciążących na BTL-BUD P.P.H.U. Piotr Ratajczak jak i po pozytywnym zweryfikowaniu tożsamości osoby, która wystąpi o realizację swoich praw.