• Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

E szkolenia

E szkolenia E-learning to komfortowe rozwiązanie dla uczestników w każdym wieku – uczniów, studentów, rodziców. Jest uznaną metodą nauki w Europie Zachodniej i USA. Pozwala na samorozwój, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Dzięki wysokiej jakości, nowatorskiej platformie internetowej funkcjonującej w Polsce o nazwie CyfrowaSzkola.pl, można otrzymać dostęp do ogromnej bazy materiałów szkoleniowych z każdej dziedziny. Dbamy o wysoką jakość merytoryczną zamieszczanych materiałów. Aby przed zamówieniem określonego pakietu sprawdzić ocenę od uczestników kursu, wystarczy tylko kliknąć w jego tytuł. Szkolenie jest aktywne przez 30 dni. Zapraszamy do współpracy partnerów, zajmujących się tworzeniem nowych szkoleń.

Szczegóły strony cyfrowaszkola.pl:

Podlinkuj stronę cyfrowaszkola.pl:

E szkolenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs pierwszej pomocy w Krakowie »

  Firma posiada w swojej ofercie rozległy zakres szkoleń w zakresie BHP, ochrony ppoż i pierwszej pomocy. Oferta wymierzona jest do małych oraz dużych przedsiębiorstw. Świadczymy także usługi z obszaru bezpieczeństwa bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. Usługi świadczymy głównie na terenie południa Polski. Szkolenia organizujemy na życzenia w zakładach pracy u Klienta. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacje zawodowe kierowców »

  Wielu ludzi jeździ samochodami osobowymi, ale prowadzenie wielkiej ciężarówki czy przegubowego autobusu to zupełnie co innego. Rozpoczyna się od zrobienia prawa jazdy na kategorię C lub D. Gdy chcemy zostać kierowcą autobusu, to przed nami jeszcze szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowcy, dopiero po zaliczeniu takiego kursu będziemy mieć uprawnienia do przewozu osób. Kursy takie mogą trwać prawie 300 godzin, w czasie których kierowcy poznają wszystkie zagadnienia związane z osobowym transportem. Analogicznie bywa w przypadku użytkowników ciężarówek, którzy chcą rozpocząć karierę w charakterze kierowcy. Aby mogli oni wykonywać swoje obowiązki, to wcześniej konieczne do zaliczenia będzie szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowcy. W czasie kursu, podzielonego na praktykę i teorię, kierowca nabędzie wiedzę, jak w bezpieczny sposób prowadzić samochód z ładunkami, pozna zasady ekonomicznej jazdy i będzie to wszystko ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców kończy się egzaminem, po jego zaliczeniu kierowca dopiero ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie takich przepisów wywołało sporo kontrowersji. Duża ilość godzin kursu, a w konsekwencji wysokie koszty sprawiają, że maleje liczba chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy doskonalenia umiejętności, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obrębach. Szkolenia to zajęcia mające na celu uzyskanie, wzbogacenie lub doskonalenie zdolności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, koniecznych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możności zmiany swojej osobowości oraz zgłębiania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia HR Warszawa »

  Kursy i szkolenia z zakresu HR organizowane są przez naszą firmę w formie otwartej i zamkniętej na terenie całego kraju. Do głównych tematów szkoleń możemy zaliczyć:controlling personalny, soop, rekrutacja i selekcja pracowników, zarządzanie polityką szkoleń, prawo pracy i wiele innych. Aby zapewnić wysoką jakości naszych szkoleń, współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą trenerów, których wiedza i doświadczenie w międzynarodowych korporacjach pozwala na wdrażanie konkretnych narzędzi w środowisku pracy. Zapraszamy do współpracy Effect Group.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedaż »

  Lemonspace.pl oferuje Ci niezwykłe szkolenia sprzedażowe, mające na celu sprawienie byś przeanalizował problem sprzedaży w absolutnie innowacyjny sposób. Orzeźwimy Twój umysł tak byś był w stanie odszukać najkorzystniejsze rozwiązania w twoim biznesie co doprowadzi Cię do zdobycia ogromniejszej liczby klientów, niż Twoi konkurenci. Nasze szkolenia sprzedażowe są przeprowadzone tak, byś po szkoleniu mógł dokonać odpowiednich wyborów mających na celu dalszy rozkwit Twojej spółki. Temat sprzedaży jest przez nas bardzo szeroko podejmowany, chcemy aby każdy słuchacz zrozumiał idee szkolenia oraz aby nie odstraszyła go ilość nauczanej wiedzy. Jeżeli marzysz by znaleźć więcej informacji, luknij na naszą witrynę www www.lemonspace.pl albo odszukaj nas w Google wpisując któreś z haseł: "Szkolenia Łódź", "Szkolenia sprzedaż", albo "Szkolenia Sprzedażowe". Przekonaj się sam!

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  Musimy postarać się o przyswojenie umiejętności językowych nie tylko na ogólnym poziomie. Trzeba uzupełniać je o słownictwo z zakresu tak zwanego business english, czy angielskiego w medycynie. Oczywiście językową specjalizację należy tutaj dostosować do naszego wykształcenia oraz poszukiwanego przez nas stanowiska. Trudno bowiem oczekiwać, iż wspomniany już angielski medyczny pomoże nam w zdobyciu posady elektronika. Powinniśmy więc zadbać o swój rozwój w branży, której jest to bardzo konieczne.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Poznań »

  Nowy Rok już niebawem a Ty ciągle nie nauczyłeś się tańczyć? Boisz się o to jak wypadniesz na zabawie sylwestrowej? Nie obawiaj się. Cały czas masz sposobność nauczenia się tańczyć wybranych przez Ciebie gatunków tańca. Zachęcamy do przyjścia do sprawdzonej szkoły tańca poznań, dzięki której w krótkim czasie nauczysz się głównych kroków i układów tanecznych takich tańców jak: salsa, tango argentyńskie, walc angielski i wiedeński, hip-hop dance czy dane-hall, a także wielu, wielu innych, których wszystkich tu nie podamy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której będziesz miał/a sposobność zarejestrować się na określone kursy tańca poznań. Na naszych kursach gwarantujemy miłą atmosferę, rewelacyjnych nauczycieli, nowoczesne sale taneczne i ogromną dawkę humoru. Czy potrzeba jeszcze czegoś? Tak. Potrzebujemy Ciebie. Zjaw się u nas samemu lub z partnerem/ką. Wybierz taniec solo lub w parze. Pamiętaj, że z nami nauka tańca poznań przyjdzie Ci z łatwością. Zarazimy Cię naszą pasją tak, że pokochasz taniec tak mocno jak my go kochamy. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Rzeszów »

  Oświata Rzeszów to centrum szkoleniowe, gdzie realizowane są różnego typu kursy zawodowe i językowe oraz funkcjonuje szkoła policealna. W trybie dwuletnim można zdobywać wykształcenie w zawodach: technik usług kosmetycznych oraz fryzjer. Posiadamy szeroką ofertę adresowaną do firm prywatnych i instytucji państwowych. Zapraszamy pracodawców oraz pracowników na cykliczne szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe lub też z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W ofercie kursów nauki zawodu występują u nas: kursy dla właścicieli firm prywatnych, kurs pedagogiczny, kursy kadrowe, dla sekretarek, kurs wizażu, a także szkoła fotografii. Ponadto można także wybrać specjalne szkolenia dla kosmetyczek i opiekunek dziecięcych. W ośrodku „Oświata” organizowane są także kursy języków obcych wśród których jest: angielski, francuski oraz rosyjski na różnorodnych etapach zaawansowania. Mamy odpowiednio zaadaptowane sale szkoleniowe, a także wykwalifikowanych wykładowców. Zapraszamy na darmowe testy kwalifikujące oraz również bezpłatne lekcje testowe. Gwarantujemy miłą atmosferę sprzyjającą przyswajaniu wiedzy.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia językowe dla firm Warszawa »

  Aby utrzymać się w tym momencie na rynku, trzeba łożyć na szkolenie kadr w najrozmaitszym obszarze. Ostatnio bardzo wielkim braniem cieszą się organizowane częstokroć szkolenia językowe dla firm. Trudno by ekipa zakładu mającego znajomości biznesowe z krajami z całego globu ziemskiego miała na każdym kroku korzystać z pomocy lingwistów, bowiem byłoby to niezwykle kosztowne, a przy tym nieopłacalne. Akademie językowe znające się na rzeczy takie jak na przykład Lingua House wiedzą doskonale jak zorganizować porządne szkolenia językowe dla firm. Warszawa to biznesowe centrum Rzeczypospolitej Polskiej. To właśnie tutaj kursy językowe dla firm odbywają się są najczęściej. Wielkie przedsiębiorstwa ufają doświadczonym lingwistom z firm takich jak Lingua House. Powierzają im nader odpowiedzialne zadanie, jakim jest wytłumaczenie wielu prawideł z języka angielskiego.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Portal o instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Treści są pisane aby odpowiedzieć na nierzadkie wątpliwości na temat tego dokumentu. Na łamach serwisu można znaleźć wiadomości na m.in. takie kwestie: kto może sporządzić instrukcję bezpieczeństwa przeciwpożarowego, w jakich budynkach jest wymagana instrukcja przeciwpożarowa, co musi wymieniać instrukcja bezpieczeństwa przeciwpożarowego itd.. Obecnie występują niepoprawne zapatrywania dotyczące instrukcji. T.j., że wszyscy mogą wykonać instrukcję więc rozwiewamy takie wątpliwości. Strona z zamysłem dla ludzi związanych z branżą lecz również dla osób szukających jednostek do zadań których należy redagowanie instrukcji żeby po zapoznaniu się z serwisem mogły stwierdzić prawidłowość wykonania a także dysponowanie uprawnieniami do konstruowania tego pisma. Rekomendujemy czytanie i zgłaszanie uwag. Dziękuje Wam za poświęcony czas.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »