• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

 • Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Języki obce Podkategoria: Języki obce

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Niemiecki online »

  Zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych, w nauce języków obcych coraz częściej wykorzystuje się różnego rodzaju multimedia. Dlaczego więc nie skorzystać z pomocy Internetu, który już od dawna jest wielkim multimedialnym centrum? Na szczęście zdążyliśmy już wpaść na ten pomysł, dlatego też można natknąć się obecnie na wiele kursów prowadzonych za pomocą Internetu, w tym na niemiecki online.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online łączy przyjemne z pożytecznym. Multipla oferuje nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauki języków obcych. Posiadamy w sprzedaży e-learningowe kursy angielskiego. Prowadzone są one w oparciu o serial przedstawiany w trójwymiarze. W celu zwiększenia efektywności nauki, proponujemy klientom interaktywne zestawy ćwiczeń. Z naszą multimedialną platformą nauka angielskiego będzie prostsza, przyjemniejsza i bardziej skuteczna. Sprawdź nas na bezpłatnej lekcji demo. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Native speaker - tłumacz - rosyjski, ukraiński »

  Tłumacz native speaker języków rosyjskiego i ukraińskiego proponuje swoje usługi w zakresie ustnych i pisemnych tłumaczeń.Tłumaczenia są wspomagane współczesnymi narzędziami - słownikami, programami typu CAT.
  Obserwowany w Polsce od lat wzrost zainteresowania tak zwanym "Wschodem", który przeżywa swoisty renesans po kilkunastu latach fascynacji Polaków "Zachodem", rozwój ekonomicznych, kulturowych, międzyludzkich kontaktów niewątpliwie wskazują na to, że zapotrzebowanie na tłumaczenie z/na język rosyjski i ukraiński będzie stale rosnąć.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Demonstrowana Wam strona WWW to strona WWW Szkoły Językowej Simply Speaking zajmującej się pomocą w przyswajaniu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, czeskiego i innych. Każde lekcje odpowiadają na różnorakie możliwości uczniów, w dodatku zajęciom towarzyszy serdeczny nastrój i są prowadzone w interesująco zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które służą przygotowaniem do egzaminów DELE i gimnazjalnego oraz zajęcia indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka przebiega niezawodnie, a matura z angielskiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala zabaw dzieci Gdynia »

  Witamy i zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia Chatki Małolatka. Chatka Małolatka to nie jest zwyczajne przedszkole. To również miejsce gdzie można urządzić urodziny dla dzieci Gdynia mając 100% pewności, że zabawa będzie udana. Do dyspozycji sala zabaw dzieci Gdynia, doskonała opieka pedagogiczna oraz gwarancja iż Państwa dziecko znajduję się w naprawdę dobrych rękach. Chcecie Państwo urządzić urodziny dla dzieci Gdynia? zapraszamy do Chatki Małolatka, posiadamy dwie lokalizację : przy ul. Królewicza Jakuba oraz przy ul. Orężnej. Chatka Małolatka - w przedszkolu jak w domu.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki »

  Jeżeli jesteś zainteresowany nauką obcych języków, koniecznie musisz wizytować naszą stronę. Potrafimy zaoferować Ci gdyż jeden z najlepszych i bardzo skutecznych kursów lingwistycznych, które przynoszą niepospolicie szybkie efekty.
  Znajomość języków cudzoziemskich na dzisiejszym rynku pracy oraz w powszednim żywocie jest potrzebna. Jakby gdyż nie było, żyjemy w ogólnoświatowym społeczeństwie i faktycznie każdego dnia mamy kontakt z osobami władającymi obcym językiem, czy też danymi, które w cudzoziemskim języku są nam przekazywane. Najpopularniejsze jest oczywiście język internacjonalny, jakiego rolę piastuje dzisiaj język angielski i to właśnie on najczęściej nauczany będzie w szkołach językowych.
  Oprócz angielskiego, dość sporą famą cieszy się język hiszpański, czy też język francuski. Do ich grona przez bardzo długi okres czasu zaliczał się także język niemiecki, aktualnie jednakże zaczyna tracić on na sławie i coraz mniejsza ilość jednostek wybiera go jako swój obcy język, czy to w szkole, na studiach, czy też podczas prywatnych kursów lingwistycznych.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń katowice »

  Polska sąsiaduje z wieloma krajami, w tym z wieloma krajami które także przynależą do unii europejskiej. Jednym z nich są niemcy z którymi nasze stosunki są, można by oznajmić, właściwe. Nasze biuro zajmuje się wszelkimi gatunkami tłumaczeń języka niemieckiego, z polskiego i na polski. Jesteśmy specami w dziedzinie tłumaczeń o czym świadczą usługi które oferujemy, a innymi słowy tłumaczenia przysięgłe, czyli zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Zapraszamy wszystkich chętnych do kooperacji.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Usługi online pozwalają nam oferować wyjątkowo niskie ceny tłumaczenia. Jesteśmy osiągalni przez cały dzień dzięki kontaktowi mailowemu, przez kontakt na stronie www, poprzez wiadomości elektroniczne. Agencja tłumaczeń IBT to wprawna ekipa językoznawców w zakresie języków Starego Kontynentu. Specjalność biura tłumaczeń to tłumaczenie instrukcji obsługi, kontraktów, umów, programów komputerowych, dokumentów lekarskich, broszur reklamowych. Prognozę kosztów przekładu formujemy analizując objętość plików oryginalnych - kontrahent jeszcze przed przystąpieniem do realizacji usługi dostaje dane dotyczące tego, jak wiele będzie płacił za wykonanie tłumaczenia. Należące do nas biuro tłumaczeń prowadzi działalność na arenie rynku polskiego już od ponad siedmiu lat. Nieodpłatna konwersja dokumentów oraz zdjęć do formatu pozwalającego na ich edycję. Usługi realizujemy przestrzegając normy translatorskiej PN-EN 15038. Sprawne terminy realizacji we wszystkich rodzajach tłumaczenia. Dysponujemy listą ponad 300 osób wykonujących tłumaczenia i korekty. Dopuszczamy uregulowanie kosztów usługi po przesłaniu ukończonego tłumaczenia - nie wymagamy płatności z góry, ani częściowej przedpłaty. Profesjonalizm agencji tłumaczeń IBT doceniło już sporo firm a także jednostek handlowych. Wykonujemy tłumaczenia nieprzysięgłe a także uwierzytelnione, w tym tłumaczenia angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i wielu innych języków.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski szybko »

  Lekcji w systemie home english udzielamy od 2009 roku. Naszych lektorów cechuje profesjonalizm, kreatywność, a także znajomość najnowszych metod nauczania, dzięki czemu nasze lekcje są niezwykle efektywne. Wszystko czego potrzebuje uczeń do rozpoczęcia nauki to chęci i trochę czasu. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, które są Państwu wysyłane drogą mailową, aby w trakcie lekcji mieli je Państwo przed sobą.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielski Warszawa »

  Będąc przedsiębiorcą i wykonując transakcje, w tym export oraz dodatkowo import z przedsiębiorstwami mającymi swoją rezydencję w anglii niezmiernie często zdarza się, iż potrzebujemy przełożyć jakieś dokumenty. W każdym większym miasteczku zlokalizujemy tłumacza, jaki przedkłada tłumaczenia zwykłe jak również przysięgłe z angielskiego. I tak np. mieszkając w Warszawie powinno się wpisać w szukajkę internetową hasło: tłumacz angielski Warszawa i w taki oto sposób uzyskamy kontakt do wielu specjalistów w tej dyscyplinie.Koszty tłumaczy bardzo się różnią, więc nim wybierzemy trafną osobę należałoby zatelefonować do paru tłumaczy i sprawdzić cennik. Inni tłumacze: Tłumacz czeski warszawa [url=http://tlumacz-dunski.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  I-english to legalnie działająca firma zarejestrowana w CEIDG. Działalność firmy ma charakter internetowy. Dążymy do tego, aby wszystkie transakcje były zawierane w jak najprostszy i najwygodniejszy sposób, czyli za pośrednictwem internetu (poczta, e-mail). Wszystkie dane oraz treści tłumaczonych tekstów traktujemy jako poufne. Po zakończeniu transakcji tłumaczone teksty są bezpowrotnie kasowane. Po zakończeniu transakcji otrzymują Państwo rachunek, który wysyłamy pocztą na wskazany przez Państwa adres. Jesteśmy grupą absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie i, zarazem, pasjonatów języka angielskiego.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Jedyna w swoim rodzaju naprawdę efektywna oferta nauki języka angielskiego metodą komunikatywną. Czerpiemy z kilku metod ich najlepsze składniki po to by jak najefektywniej dotrzeć do słuchacza. Naszym celem nie jest proces ciągłego nauczania, który niejednokrotnie trwa latami. Jesteśmy tu po to byś w końcu nauczył się swobodnie komunikować w języku angielskim. Każdy z Nas wie doskonale, że stare i skostniałe metody nauczania na ostatnim miejscu stawiają praktyczną naukę mówienia.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Bydgoszcz »

  Nauka angielskiego bez stresu tylko u nas – profesjonalni lektorzy, kameralne grupy, wszystkie poziomy kształcenia. Nasza szkoła językowa gwarantuje wymierne korzyści z nauki, zapewniamy także naukę właściwej, brytyjskiej wymowy oraz kursy angielskiego dla dzieci, zapraszamy.British English – z nami poznasz angielski od podstaw lub podniesiesz poziom znajomości języka do takiego, który Cię usatysfakcjonuje. Gwarantujemy zajęcia z wykształconymi, kompetentnymi i doświadczonymi lektorami, dzięki którym poznasz oryginalną wymowę, gramatykę oraz słownictwo.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Warszawa »

  Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nauka języków obcych aż do tej pory nie była tak łatwa? Niemiecki, francuski, włoski i parę innych - z naszą szkołą zaczniesz nimi perfekcyjnie władać. Nie znajdziesz się tu na nudnych ćwiczeniach, w czasie których myślisz tylko o tym, jak błyskawicznie się stąd wydostać. School 4 You w najlepszy sposób łączy luźne zajęcia z przekazywaniem wiedzy.
  Po zapoznaniu się z uczniem, dopasowujemy do niego osobisty styl nauczania, tak by wykorzystać największą możliwą liczbę pozytywnych czynników. Zobaczysz, jak w okamgnieniu pozwolisz sobie na konwersację w języku, który chciałeś opanować.
  Odwiedź naszą witrynę internetową, aby poznać pełną ofertę School 4 You. Będziesz zaskoczony różnorodnością metod przekazywania wiedzy, dostępnych w naszej placówce.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Germanica - tłumaczenia Wrocław »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym świadczeniem usług
  zapewniamy realizację usługi w terminie, wysoką jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonych nam materiałów. Oddając nam teksty przeznaczone do druku zapewniamy dodatkową korektę dokonywaną przez osobę posługującą sie danym językiem na codzień.
  Poza tłumaczeniami pisemnymi świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • EF Kursy Językowe w Anglii »

  Ucz się angielskiego w jednej ze szkół EF w Anglii. Poznaj charakterystyczny rytm życia brytyjskich rodzin oraz kosmopolityczne angielskie miasta. Skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby spotkać młodzież z całego świata i wspólnie poznawać uroki Wysp Brytyjskich.Ucz się w najbardziej dynamicznym i ekscytującym mieście europejskim - wybierz kurs języka angielskiego w Londynie. Po zajęciach poznawaj uroki stolicy Anglii. Odwiedź słynne muzeum, zobacz sztukę w teatralnej dzielnicy West End, wybierz się na zakupy do eleganckich sklepów znanych projektantów albo odwiedź uliczny targ. Jeśli preferujesz bardziej akademicką atmosferę, wybierz Oxford lub Cambridge. Te znane ośrodki akademickie mają bardzo wysoki poziom nauczania języków. Możesz uczyć się również w miejscu gdzie większosć mieszkańców to studenci podczaskursu języka angielskiego w Oxfordzie. Możesz także przygotowywać się do jednego z egzaminów językowych, takich jak Cambridge ESOL na kursie językowym w Cambridge . Natomiast jeśli chciałbyś, aby nauka angielskiego była połączona z wypoczynkiem wybierz kurs językowy w naszej szkole w Brighton, Bournemouth lub Hastings. Wszystkie szkoły EF znajdują się w niedużej odległości głownych atrakcji miasta. Jeśli chcesz posmakować prawdziwego życia studenckiego, koniecznie zarezerwuj kurs językowy w szkole EF Manchester lub EF Bristol.Kurs intensywny obejmuje 32 lekcje angielskiego w tygodniu i składa się z:• 14 ogólnojęzykowych zajęć z lektorem• 10 lekcji tematyczne do wyboru• 1 wykład ( 2 godziny lekcyjne) + 6 sesji w iLabie Grupy składają się z kursantów z różnych stron świata, przeważnie są to grupy 7-15 osobowe. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na konwersacje, dyskusje i prace grupowe. Dzięki różnorodności zajęć tematycznych każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Zajęcia tematyczne do wyboru to m.in Literatur, Idioms, Slangs, Drama, Film itp.kursy językowe w Angliistudia w Anglii

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Łódź »

  Uznanaszkoła języków obcych Akces-Benefit zaprasza na kurs języka angielskiego.Skuteczna nauka języka angielskiego – nowatorskie podejścia metodyczne – Callan czy Direct Method For English. Wyłącznie wykwalifikowani lektorzy. Sposobność uzyskania certyfikatów FCE i CAE oraz TELC. Uczymy mówić, proponujemy metody bezpośrednie, dla przykładu Callan. Szkoła Akces-Benefit – kursy w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu czy Poznaniu.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interprete polacco-italiano Kraków »

  Zdolność przekazania własnych idei i przekonań w ogólnym kontekście okazuje się często czynnikiem decydującym dla instytucji i przedsiębiorstw. Trzeba zatem polegać na specjalistach w komunikacji, aby uniknąć nieporozumień czy przekłamań. Posiadanie u boku profesjonalisty z szeroką znajomością kontekstu językowego i kulturowego, ukształtowaną w wyniku długiego pobytu w krajach, których językami się zajmuje, pozwala na komunikowanie się w skuteczny sposób i osiągnięcie zamierzonych celów.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Kraków »

  Dzięki otwartym ścianom w Uni Europejskiej możemy prosto i pomyślnie jeździć nieomal wzdłuż i wszerz bez bezcelowych formalności. To samo tyczy się wymiany dokumentów czy chociaż poniektórych towarów spieniężanych przez krajowych biznesmenów. Niestety nieznajomość języka znacznie blokuje porozumiewanie się czy chociażby przytoczony handel. Na szczęście w Krakowie działa biuro tłumaczeń ANGOS, jakie bez problemu pomoże Państwu w rozmaitych tłumaczeniach na wiele języków. Zapraszamy do wizyt w naszym biurze.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Języki Świata »

  Nie prędzej niż po dostaniu wyceny tłumaczenia podejmujecie decyzję o skorzystaniu z naszych usług. Wycena tłumaczenia Białystok jest darmowa i robimy ją bezzwłocznie po dojściu dokumentów. Koszt tłumaczenia online jest uzależniona od zakresu skomplikowania tłumaczonego listu oraz trwania tłumaczenia online. Usługa tłumaczenia Białystok ustawiona jest do Klientów z naszego kraju, którzy za pośrednictwem wyszukiwarki mogą posłać do nas teksty do tłumaczenia online. Którykolwiek tłumaczony artykuł wymaga osobniczej noty pod ujęciem stopnia użytego słownictwa. Dołącz do grupy spełnionych z naszej pracy osób. Warto skorzystać z naszej oferty i zaklepać u nas tłumaczenia Białystok. Tylko w tłumaczeniach online znakomite uzupełnienia lekcyjne np internet. Wykonujemy usługi dla Klientów prywatnych oraz zrzeszeń. Firma znajduje się w ekskluzywnym budynku w największym mieście woj. podlaskiego który ma parking wewnętrzny. Optymalnie dobierzemy klasy wg poziomu zaawansowania. Mniejsza o to, czy organizacja znajduje się na północy, czy na zachodzie – wykorzystaj tą wyjątkową usługę - tłumaczenia Białystok! Za pośrednictwem Internetu przetłumaczysz list profesjonalnie. Dostarczamy pełną ofertę nauk. Tylko tłumacząc z naszą firmą wpłaty w ratach miesięcznych. Języki Świata - naszym atutem są najlepsi ludzie a także profesjonalni, którzy do wszystkich zainteresowanych obsługują indywidualnie, starannie badają pytających konieczności i wskazują propozycje. Gorąco zapraszamy Was do tłumaczenia Białystok.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: