• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Języki obce Podkategoria: Języki obce

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Szkolenia językowe »

  Nauka języka w naszym systemie szkolnictwa rozpoczyna się od przedszkola. Nie szokuje nas, gdy widzimy dziecko które mówi w języku obcym. Nauczanie obcego języka w jak najmłodszych latach daje znacznie większe efekty, niż rozpoczęcie nauki w późniejszym czasie. Mamy znaczny wybór metod nauki języka obcego również dla najmłodszych: obozy językowe, kursy językowe za granicą oraz szkolenia językowe. Pozwalamy sobie zaprosić do poznania z (proponowaną przez nas ofertą kursów językowych. Sporo osób zadaje pytanie, która z technik nauki języków obcych jest popularniejsza: indywidualna czy grupowa. Obecni są zwolennicy kursów indywidualnych z nauki języków obcych. Darzą uznaniem osobisty bieg nauki odpowiednio dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. Zwolennicy kursów wieloosobowych widzą przewagę tej metody nauki języka obcego. Konwersacja pomiędzy innymi uczestnikami pozwala na sprawniejszą naukę. Oferowane przez nas szkolenia z języków obcych, obozy językowe za granicą jak również kursy językowe za granicą pozwalają na wybór najskuteczniejszej formy nauki. Obecnie niezdolność mówienia w języku obcym jest może okazać się ułomnością. W pogoni za zdobyciem adekwatnej pracy, ta umiejętność jest zupełnie nieodzowna. Znaczącą wartość daje udział w rozmaitych szkoleniach językowych. Dla nadążających za rozwojem rynku pracy proponujemy znacząca ilość możliwości nabycia jak również dopracowywania posiadanych umiejętności językowych. Zapraszam do osobistego zapoznania naszej oferty szkoleń językowych.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  Po wejściu polski do Unii Europejskiej coraz to więcej klientów nie tylko wyjeżdża do naszych zachodnich zza Odry w poszukiwaniu zatrudnienia, ale również otwiera tam własną działalność. Niezwykle często łączy się to z tłumaczeniem przeróżnych dokumentów nie tylko z języka polskiego na niemiecki ale i odwrotnie. Zazwyczaj tłumaczenia te muszą być przeprowadzone przez tłumacza sądowego. Na stronie internetowej Biurotlumaczen.czest.pl, doświadczony tłumacz działający na terenie Częstochowy rzetelnie przetłumaczy wszelkie dokumenty urzędowe, ale także inne pisma, nie tylko dla klientów prywatnych, ale również dla firm.Polecamy tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły, tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online łączy przyjemne z pożytecznym. Multipla oferuje nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauki języków obcych. Posiadamy w sprzedaży e-learningowe kursy angielskiego. Prowadzone są one w oparciu o serial przedstawiany w trójwymiarze. W celu zwiększenia efektywności nauki, proponujemy klientom interaktywne zestawy ćwiczeń. Z naszą multimedialną platformą nauka angielskiego będzie prostsza, przyjemniejsza i bardziej skuteczna. Sprawdź nas na bezpłatnej lekcji demo. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala zabaw dzieci Gdynia »

  Witamy i zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia Chatki Małolatka. Chatka Małolatka to nie jest zwyczajne przedszkole. To również miejsce gdzie można urządzić urodziny dla dzieci Gdynia mając 100% pewności, że zabawa będzie udana. Do dyspozycji sala zabaw dzieci Gdynia, doskonała opieka pedagogiczna oraz gwarancja iż Państwa dziecko znajduję się w naprawdę dobrych rękach. Chcecie Państwo urządzić urodziny dla dzieci Gdynia? zapraszamy do Chatki Małolatka, posiadamy dwie lokalizację : przy ul. Królewicza Jakuba oraz przy ul. Orężnej. Chatka Małolatka - w przedszkolu jak w domu.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Native speaker - tłumacz - rosyjski, ukraiński »

  Tłumacz native speaker języków rosyjskiego i ukraińskiego proponuje swoje usługi w zakresie ustnych i pisemnych tłumaczeń.Tłumaczenia są wspomagane współczesnymi narzędziami - słownikami, programami typu CAT.
  Obserwowany w Polsce od lat wzrost zainteresowania tak zwanym "Wschodem", który przeżywa swoisty renesans po kilkunastu latach fascynacji Polaków "Zachodem", rozwój ekonomicznych, kulturowych, międzyludzkich kontaktów niewątpliwie wskazują na to, że zapotrzebowanie na tłumaczenie z/na język rosyjski i ukraiński będzie stale rosnąć.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki online »

  Zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych, w nauce języków obcych coraz częściej wykorzystuje się różnego rodzaju multimedia. Dlaczego więc nie skorzystać z pomocy Internetu, który już od dawna jest wielkim multimedialnym centrum? Na szczęście zdążyliśmy już wpaść na ten pomysł, dlatego też można natknąć się obecnie na wiele kursów prowadzonych za pomocą Internetu, w tym na niemiecki online.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Usługi online pozwalają nam oferować wyjątkowo niskie ceny tłumaczenia. Jesteśmy osiągalni przez cały dzień dzięki kontaktowi mailowemu, przez kontakt na stronie www, poprzez wiadomości elektroniczne. Agencja tłumaczeń IBT to wprawna ekipa językoznawców w zakresie języków Starego Kontynentu. Specjalność biura tłumaczeń to tłumaczenie instrukcji obsługi, kontraktów, umów, programów komputerowych, dokumentów lekarskich, broszur reklamowych. Prognozę kosztów przekładu formujemy analizując objętość plików oryginalnych - kontrahent jeszcze przed przystąpieniem do realizacji usługi dostaje dane dotyczące tego, jak wiele będzie płacił za wykonanie tłumaczenia. Należące do nas biuro tłumaczeń prowadzi działalność na arenie rynku polskiego już od ponad siedmiu lat. Nieodpłatna konwersja dokumentów oraz zdjęć do formatu pozwalającego na ich edycję. Usługi realizujemy przestrzegając normy translatorskiej PN-EN 15038. Sprawne terminy realizacji we wszystkich rodzajach tłumaczenia. Dysponujemy listą ponad 300 osób wykonujących tłumaczenia i korekty. Dopuszczamy uregulowanie kosztów usługi po przesłaniu ukończonego tłumaczenia - nie wymagamy płatności z góry, ani częściowej przedpłaty. Profesjonalizm agencji tłumaczeń IBT doceniło już sporo firm a także jednostek handlowych. Wykonujemy tłumaczenia nieprzysięgłe a także uwierzytelnione, w tym tłumaczenia angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i wielu innych języków.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki »

  Jeżeli jesteś zainteresowany nauką obcych języków, koniecznie musisz wizytować naszą stronę. Potrafimy zaoferować Ci gdyż jeden z najlepszych i bardzo skutecznych kursów lingwistycznych, które przynoszą niepospolicie szybkie efekty.
  Znajomość języków cudzoziemskich na dzisiejszym rynku pracy oraz w powszednim żywocie jest potrzebna. Jakby gdyż nie było, żyjemy w ogólnoświatowym społeczeństwie i faktycznie każdego dnia mamy kontakt z osobami władającymi obcym językiem, czy też danymi, które w cudzoziemskim języku są nam przekazywane. Najpopularniejsze jest oczywiście język internacjonalny, jakiego rolę piastuje dzisiaj język angielski i to właśnie on najczęściej nauczany będzie w szkołach językowych.
  Oprócz angielskiego, dość sporą famą cieszy się język hiszpański, czy też język francuski. Do ich grona przez bardzo długi okres czasu zaliczał się także język niemiecki, aktualnie jednakże zaczyna tracić on na sławie i coraz mniejsza ilość jednostek wybiera go jako swój obcy język, czy to w szkole, na studiach, czy też podczas prywatnych kursów lingwistycznych.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielski Warszawa »

  Będąc przedsiębiorcą i wykonując transakcje, w tym export oraz dodatkowo import z przedsiębiorstwami mającymi swoją rezydencję w anglii niezmiernie często zdarza się, iż potrzebujemy przełożyć jakieś dokumenty. W każdym większym miasteczku zlokalizujemy tłumacza, jaki przedkłada tłumaczenia zwykłe jak również przysięgłe z angielskiego. I tak np. mieszkając w Warszawie powinno się wpisać w szukajkę internetową hasło: tłumacz angielski Warszawa i w taki oto sposób uzyskamy kontakt do wielu specjalistów w tej dyscyplinie.Koszty tłumaczy bardzo się różnią, więc nim wybierzemy trafną osobę należałoby zatelefonować do paru tłumaczy i sprawdzić cennik. Inni tłumacze: Tłumacz czeski warszawa [url=http://tlumacz-dunski.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Demonstrowana Wam strona WWW to strona WWW Szkoły Językowej Simply Speaking zajmującej się pomocą w przyswajaniu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, czeskiego i innych. Każde lekcje odpowiadają na różnorakie możliwości uczniów, w dodatku zajęciom towarzyszy serdeczny nastrój i są prowadzone w interesująco zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które służą przygotowaniem do egzaminów DELE i gimnazjalnego oraz zajęcia indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka przebiega niezawodnie, a matura z angielskiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń katowice »

  Polska sąsiaduje z wieloma krajami, w tym z wieloma krajami które także przynależą do unii europejskiej. Jednym z nich są niemcy z którymi nasze stosunki są, można by oznajmić, właściwe. Nasze biuro zajmuje się wszelkimi gatunkami tłumaczeń języka niemieckiego, z polskiego i na polski. Jesteśmy specami w dziedzinie tłumaczeń o czym świadczą usługi które oferujemy, a innymi słowy tłumaczenia przysięgłe, czyli zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Zapraszamy wszystkich chętnych do kooperacji.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski przez skype »

  Zaprezentowana na stronie akademia językowa Lentz Professionals oferuje kursy językowe. Specjalne miejsce w ofercie zajmują szkolenia polegające na konwersacji. W ofercie znajdziemy kursy zarówno ogólnojęzykowe, jak i przygotowawcze do egzaminów. Angielski przez skype daje szansę na naukę języka za pośrednictwem Internetu. Akademia zatrudnia jedynie doświadczonych profesjonalistów, np. filologów. Na stronie zostały szczegółowo omówione wszystkie proponowane kursy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  I-english to legalnie działająca firma zarejestrowana w CEIDG. Działalność firmy ma charakter internetowy. Dążymy do tego, aby wszystkie transakcje były zawierane w jak najprostszy i najwygodniejszy sposób, czyli za pośrednictwem internetu (poczta, e-mail). Wszystkie dane oraz treści tłumaczonych tekstów traktujemy jako poufne. Po zakończeniu transakcji tłumaczone teksty są bezpowrotnie kasowane. Po zakończeniu transakcji otrzymują Państwo rachunek, który wysyłamy pocztą na wskazany przez Państwa adres. Jesteśmy grupą absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie i, zarazem, pasjonatów języka angielskiego.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs włoskiego Łódź »

  Potrzebujesz pewnej szkoły nauki włoskiego? Teraz ja odnalazłeś. Nasza firma proponuje zaawansowane kurs włoskiego. Nauczamy języka w niewielkich grupach, a także indywidualnie. Przyszykujemy lekcje do wymogów ucznia, nauczymy języka turystycznego Nasze zajęcia prowadzone są fajnie, oferujemy wiele artykułów. Sprawdź naszą propozycję na witrynie www. Zapisz się na nasze zajęcia i zobacz jak nauczamy. Dla niezadowolonych zwrot pieniędzy! Nauka włoskiego mieście Łodzi jedynie ze szkołą Al Dente. Będziesz rozmawiał już od pierwszych godzin w języku włosku.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Jedyna w swoim rodzaju naprawdę efektywna oferta nauki języka angielskiego metodą komunikatywną. Czerpiemy z kilku metod ich najlepsze składniki po to by jak najefektywniej dotrzeć do słuchacza. Naszym celem nie jest proces ciągłego nauczania, który niejednokrotnie trwa latami. Jesteśmy tu po to byś w końcu nauczył się swobodnie komunikować w języku angielskim. Każdy z Nas wie doskonale, że stare i skostniałe metody nauczania na ostatnim miejscu stawiają praktyczną naukę mówienia.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Bydgoszcz »

  Nauka angielskiego bez stresu tylko u nas – profesjonalni lektorzy, kameralne grupy, wszystkie poziomy kształcenia. Nasza szkoła językowa gwarantuje wymierne korzyści z nauki, zapewniamy także naukę właściwej, brytyjskiej wymowy oraz kursy angielskiego dla dzieci, zapraszamy.British English – z nami poznasz angielski od podstaw lub podniesiesz poziom znajomości języka do takiego, który Cię usatysfakcjonuje. Gwarantujemy zajęcia z wykształconymi, kompetentnymi i doświadczonymi lektorami, dzięki którym poznasz oryginalną wymowę, gramatykę oraz słownictwo.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski szybko »

  Lekcji w systemie home english udzielamy od 2009 roku. Naszych lektorów cechuje profesjonalizm, kreatywność, a także znajomość najnowszych metod nauczania, dzięki czemu nasze lekcje są niezwykle efektywne. Wszystko czego potrzebuje uczeń do rozpoczęcia nauki to chęci i trochę czasu. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, które są Państwu wysyłane drogą mailową, aby w trakcie lekcji mieli je Państwo przed sobą.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Poznań »

  Na witrynie internetowej przedstawiono ofertę edukacyjną placówki oświatowej. Oferujemy angielski Poznań dla różnych grup wiekowych i na rozmaitych poziomach. W zakresie naszych usług mieści się między innymi doradztwo zawodowe. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy sumiennie wykonują swoje zadania. W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego metodą Callana. Prowadzimy kursy szybkiego czytania kierowane zwłaszcza do dzieci. Gwarantujemy miłą atmosferę i satysfakcję z uczęszczania na nasze zajęcia.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interprete polacco-italiano Kraków »

  Zdolność przekazania własnych idei i przekonań w ogólnym kontekście okazuje się często czynnikiem decydującym dla instytucji i przedsiębiorstw. Trzeba zatem polegać na specjalistach w komunikacji, aby uniknąć nieporozumień czy przekłamań. Posiadanie u boku profesjonalisty z szeroką znajomością kontekstu językowego i kulturowego, ukształtowaną w wyniku długiego pobytu w krajach, których językami się zajmuje, pozwala na komunikowanie się w skuteczny sposób i osiągnięcie zamierzonych celów.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Kraków »

  Dzięki otwartym ścianom w Uni Europejskiej możemy prosto i pomyślnie jeździć nieomal wzdłuż i wszerz bez bezcelowych formalności. To samo tyczy się wymiany dokumentów czy chociaż poniektórych towarów spieniężanych przez krajowych biznesmenów. Niestety nieznajomość języka znacznie blokuje porozumiewanie się czy chociażby przytoczony handel. Na szczęście w Krakowie działa biuro tłumaczeń ANGOS, jakie bez problemu pomoże Państwu w rozmaitych tłumaczeniach na wiele języków. Zapraszamy do wizyt w naszym biurze.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: