• Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Niemiecki online »

  Zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych, w nauce języków obcych coraz częściej wykorzystuje się różnego rodzaju multimedia. Dlaczego więc nie skorzystać z pomocy Internetu, który już od dawna jest wielkim multimedialnym centrum? Na szczęście zdążyliśmy już wpaść na ten pomysł, dlatego też można natknąć się obecnie na wiele kursów prowadzonych za pomocą Internetu, w tym na niemiecki online.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zjawiska paranormalne »

  Portal eksploratorów prawdziwości jest zakątkiem dla ludzi poszukujących prawdy w współczesnym świecie, kiedy jest ona dobrze skrywana. Tworzymy rozliczne teksty na tematy paranormalne. Na dodatek przedstawiamy ciekawostki techniczne. Z wielką chęcią tworzymy opisy zdobyczy w domenie kosmologii. Z problemów nadprzyrodzonych na wzmiankę zasługują te o lucid dream oraz duchach. Jeśli odczuwałeś kiedyś stracha lub masz niezwykłe umiejętności, podziel się swoimi wrażeniami u nas na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Łódź »

  Jeżeli szukasz nieprzeciętnych zajęć, lektorów dla których nauczanie języka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja, którą pragną zarażać innych, to jest to szkoła językowa właśnie dla Ciebie! Kloi jest jedną z nielicznych szkół językowych, w których zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 6–8 osobowych. Cel jaki sobie stawiamy to budowanie wiary ludzi we własne możliwości. Skupiamy się głównie na sprawnej komunikacji językowej. Kadra skrupulatnie ocenia poziom wyjściowy kursanta, tak aby jak najlepiej dopasować kurs do ucznia. Nasza szkoła językowa oferuję kursy angielskiego oraz naukę języków skandynawskich. Zapraszamy, ul. Sienkiewicza 46, Łódź.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Demonstrowana Wam strona WWW to strona WWW Szkoły Językowej Simply Speaking zajmującej się pomocą w przyswajaniu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, czeskiego i innych. Każde lekcje odpowiadają na różnorakie możliwości uczniów, w dodatku zajęciom towarzyszy serdeczny nastrój i są prowadzone w interesująco zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które służą przygotowaniem do egzaminów DELE i gimnazjalnego oraz zajęcia indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka przebiega niezawodnie, a matura z angielskiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria biurowe w najlepszym wydaniu »

  Oferujemy niezawodne akcesoria biurowe, bez których biuro nie może funkcjonować . Materiały biurowe które oferujemy takie jak akcesoria piśmiennicze, długopisy, papier, papier do drukarek, ksero czy chociażby segregatory są podstawą wyposażenia każdego biura .Posiadamy bardzo wydajne laminatory które gwarantują długą żywotność ważnych dokumentów.W ofercie posiadamy również niezawodne niszczarki w konkurencyjnych cenach .A wszystko to w naszym sklepie internetowym www.akcesoriabiurowe.com. Dbamy o to, aby jakość naszych produktów zadowoliła najbardziej wybrednych klientów przy dłuższej współprac yprzyznajemy rabaty atrakcyjne rabaty. towary prosto do biura trafiają w zaledwie 24godziny od skompletowania zamówienia.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań jesteśmy dostępni pod telefonem od 9 do 18 oraz @ 24h .Pozdrawiamy

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Nowy Sącz »

  Szkoła nauki jazdy, którą reprezentujemy zatrudnia odpowiednich instruktorów, którzy posiadają wyższe wykształcenie. Zapewnia to fachowe przygotowanie do egzaminu z prawa jazdy. Prócz tego dysponujemy najnowszymi pojazdami, takimi, jakimi jedzie się podczas państwowego egzaminu. Prowadzimy kształcenie kierowców w kategorii B, dzięki czemu możemy pieczałowicie przygotować kursantów do samodzielnego kierowania pojazdami mechanicznymi. W tym miejscu zaznaczę, że zajęcia praktyczne odbywają się po tych jezdniach, na których odbywają się egzaminy państwowe. Natomiast zajęcia teoretyczne odbywają się w multimedialnych salach wykładowych. Drugorzędną zaletą naszej szkoły nauki jazdy jest nowoczesna strategia nauczania, która zapewnia szybsze przyswajanie wymaganej wiedzy, aby móc uzyskać uprawnienia do kierowania samochodami.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Warszawa »

  Nasza placówka oświatowa dysponuje bardzo kompetentną kadrą pedagogiczną, która zapewnia wysoki poziom kształcenia, dodatkowo nasi uczniowie mogą cieszyć się niskim czesnym i ciekawymi promocjami. Wszystkie kierunki nauczania mają program zatwierdzony przez MEN. Dla naszych uczniów wystawiamy zaświadczenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak i wypisujemy świadectwa ukończenia szkoły będące dokumentem urzędowym, który uprawnia do dalszego kształcenia w szkołach wyższego stopnia.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja słuchu i mowy »

  Jeśli twoje dziecko ma problemy z niedosłuchem proponujemy skuteczne rozwiązanie jakim jest skorzystanie z naszej strony internetowej. Promujemy i pomagamy w szybkiej i zarazem skutecznej rehabilitacji słuchu i mowy twojego dziecka. Dzięki dużej ilości ćwiczeń Twoje dziecko się nie znudzi wykonywanymi ćwiczeniami - będzie się uczyło jednocześnie bawiąc.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław »

  Okres który poprzedza czas do egzaminu prawa jazdy nie należy do łatwych, w tym czasie jesteśmy narażeni zarówno na spora dawkę stresu związanego z pierwszymi próbami jazdy samochodem jak i balastem fizycznym, który występuje podczas długich jazd przygotowawczych.Nauka jazdy Wrocław – TAK podczas wielu lat działania nauczył się jak prawidłowo dopasować lekcje nauki jazdy, umożliwił szybki kontakt z lekarzem jak i wyspecjalizował spore grono nauczycieli, którzy mają tutaj jakże ważną rolę jaką jest przygotowanie kursanta do egzaminu.Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę firmową tak.wrocław.pl gdzie odnajdziesz wiele przydatnych informacji oraz aktualne terminy wykładów.Krzysztof RadwańskiOśrodek Szkolenia KierowcówTAK spółka z o.o.53-656 Wrocławul. Rysia 1/5Tel. 501 777 677e-mail : naukajazdy@tak.wroclaw.plNIP 8910007226Regon 930015728

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław psycholog »

  Psychoterapeuta - kompleksowa, fachowa pomoc klientom z zaburzeniami psychicznymi. Dzięki rejestracji online i następującej po krótkim czasie wizycie u lekarza, po odbyciu gruntownego badania i rozpoznaniu kierujemy potrzebujących na leczenie (indywidualną lub grupową, to jest zależne od zaobserwowanych symptomów i uwarunkowań klienta). Dolnośląskie Centrum Psychoterapii pomaga dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i seniorom.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Macierz jednostkowa i diagonalna »

  Macierz jednostkowa i diagonalna to dwa niezwykle istotne pojęcia pojawiające się na algebrze liniowej. Na stronie OrzelzMatmy.pl każdy student znajdzie wyjaśnienia wszystkich pojęć z zakresu macierzy, wyznaczników, liczb zespolonych i układów równań liniowych. Ponadto filmy video z przykładami i rozwiązaniami zadań krok po kroku. Macierz jednostkowa jest stosowana przy obliczaniu macierzy odwrotnej metodą bezwyznacznikową oraz przy wyznaczaniu wartości i wektorów własnych macierzy. Macierz diagonalna jest uogólnieniem macierzy jednostkowej. Wyznacznik takiej macierzy jest równy iloczynowi elementów stojących na głównej przekątnej. Najbardziej potrzebne na kolokwium pojęcia i własności macierzy, wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały, można znaleźć na stronie OrzelzMatmy.pl. Zapraszam wszystkich studentów mających problemy z matematyką wyższą.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia »

  Kurs MS Excel jest bardzo pomocny w sytuacji, gdy nie mamy nikogo, kto mógłby nas nauczyć korzystania z tego programu. Wiedza zdobyta w trakcie szkolenia jest użyteczna w praktycznie każdej pracy.
  Uczestnicząc w jednym z wielu szkoleń Excel doprecyzujemy wiedzę dotyczącą różnorodnych zagadnień tego programu. Jeżeli w j pracy używamy programu MS Excel do rozwiązywania zadań z księgowości warto wybrać się na kurs Excel dla Finansistów i Księgowych. Natomiast gdy musimy nauczyć się używać programu, bez zwracania uwagi na specjalne aspekty możemy zdecydować się na szkolenie Excel Podstawowy, kurs Excel Średniozaawansowany, lub kurs Excel Przekrojowy.
  Gdy w pracy używamy programu Excel w celu robienia skomplikowanych wykresów- warto wziąć udział w szkoleniu Excel Wykresy: Prezentacja i Wizualizacja Danych. W trakcie szkolenia skupimy się na tworzeniu i modyfikacji wykresów.
  Poznamy podstawy rządzące poprawną prezentacją, nauczymy się prawidłowo odczytywać dane z wykresu. Nauczymy się jak kopiować wykresy do innych programów, np. do PowerPointa. Poznamy zasady prawidłowego druku.
  Kontynuować szkolenie Excel Wykresy możemy podczas kursu Excel Zaawansowany. Ten kurs jest już dla osób, które znają program w stopniu dobrym. Podczas zajęć poznamy skomplikowane funkcje i narzędzia, które w dużym stopniu mogą nam usprawnić pracę. Nauczymy się tworzyć Makropolecenia, Tabele przestawne,, zaawansowane wykresy. Poznamy serię funkcji, które umożliwiają optymalne korzystanie z programu- funkcje daty i czasu, funkcje logiczne, ochronę arkusza, dodatek Solver oraz import danych z innych programów.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne »

  Promowana strona internetowa przedstawia ofertę sklepu z urządzeniami elektronicznymi. Kierujemy ofertę do różnych placówek: szkół, firm, ośrodków szkoleniowych. Oferta zawiera tablice interaktywne, służące wyposażeniu nowoczesnej sali lekcyjnej. Zajmujemy się sprzedażą materiałów szkolnych i biurowych. Nieustannie wzbogacamy ofertę o nowe produkty, by w pełni sprostać nowoczesnym technologiom. Posiadamy rzutniki, tablice szkolne, ekrany, wizualizery, systemy nagłaśniające. Zapraszamy wszystkich nauczycieli oraz osoby zainteresowane ofertą naszego sklepu.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  Czy chciałbyś żeby Twoi podwładni byli nieźle wykształceni? Czy chciałbyś aby uzyskiwali najlepsze rezultaty i pomnażali dochody Twojej organizacji? Już teraz zadbaj o ich wyuczenie. Perform-Group to firma szkoleniowa świadcząca serwis na bardzo wysokim poziomie. Dobrze wybrana kadra o długim wykształceniu która tworzy niesamowicie ciekawe szkolenia tak dla mikro i mini firm.

  Szkolenia i Kursy proponowane przez naszą firmę są bardzo innowacyjnym rozwiązaniem nie tylko dla przedsiębiorców ale także dla prywatnych jednostek ludzkich chcących osiągnąć lepsze wykształcenie.


  Progres podmiotu gospodarczego:

  Od kilkunastu lat ciągniemy za uszy włascicieli jednostek w systemach metamorfoz
  Oceniamy organizację i promujemy rzeczowe procedury naprawcze
  Angażujemy pracowników we sprowadzanie transformacji przez zadania i projekty
  Osiągamy wyniki za pomocą współdziałaniu z pracownikami na różnych poziomach firmy.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że jest dobierana do charakteru danej firmy Zarządzanie Warszawa

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • EF Kursy Językowe w Anglii »

  Ucz się angielskiego w jednej ze szkół EF w Anglii. Poznaj charakterystyczny rytm życia brytyjskich rodzin oraz kosmopolityczne angielskie miasta. Skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby spotkać młodzież z całego świata i wspólnie poznawać uroki Wysp Brytyjskich.Ucz się w najbardziej dynamicznym i ekscytującym mieście europejskim - wybierz kurs języka angielskiego w Londynie. Po zajęciach poznawaj uroki stolicy Anglii. Odwiedź słynne muzeum, zobacz sztukę w teatralnej dzielnicy West End, wybierz się na zakupy do eleganckich sklepów znanych projektantów albo odwiedź uliczny targ. Jeśli preferujesz bardziej akademicką atmosferę, wybierz Oxford lub Cambridge. Te znane ośrodki akademickie mają bardzo wysoki poziom nauczania języków. Możesz uczyć się również w miejscu gdzie większosć mieszkańców to studenci podczaskursu języka angielskiego w Oxfordzie. Możesz także przygotowywać się do jednego z egzaminów językowych, takich jak Cambridge ESOL na kursie językowym w Cambridge . Natomiast jeśli chciałbyś, aby nauka angielskiego była połączona z wypoczynkiem wybierz kurs językowy w naszej szkole w Brighton, Bournemouth lub Hastings. Wszystkie szkoły EF znajdują się w niedużej odległości głownych atrakcji miasta. Jeśli chcesz posmakować prawdziwego życia studenckiego, koniecznie zarezerwuj kurs językowy w szkole EF Manchester lub EF Bristol.Kurs intensywny obejmuje 32 lekcje angielskiego w tygodniu i składa się z:• 14 ogólnojęzykowych zajęć z lektorem• 10 lekcji tematyczne do wyboru• 1 wykład ( 2 godziny lekcyjne) + 6 sesji w iLabie Grupy składają się z kursantów z różnych stron świata, przeważnie są to grupy 7-15 osobowe. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na konwersacje, dyskusje i prace grupowe. Dzięki różnorodności zajęć tematycznych każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Zajęcia tematyczne do wyboru to m.in Literatur, Idioms, Slangs, Drama, Film itp.kursy językowe w Angliistudia w Anglii

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Języki Świata »

  Nie prędzej niż po dostaniu wyceny tłumaczenia podejmujecie decyzję o skorzystaniu z naszych usług. Wycena tłumaczenia Białystok jest darmowa i robimy ją bezzwłocznie po dojściu dokumentów. Koszt tłumaczenia online jest uzależniona od zakresu skomplikowania tłumaczonego listu oraz trwania tłumaczenia online. Usługa tłumaczenia Białystok ustawiona jest do Klientów z naszego kraju, którzy za pośrednictwem wyszukiwarki mogą posłać do nas teksty do tłumaczenia online. Którykolwiek tłumaczony artykuł wymaga osobniczej noty pod ujęciem stopnia użytego słownictwa. Dołącz do grupy spełnionych z naszej pracy osób. Warto skorzystać z naszej oferty i zaklepać u nas tłumaczenia Białystok. Tylko w tłumaczeniach online znakomite uzupełnienia lekcyjne np internet. Wykonujemy usługi dla Klientów prywatnych oraz zrzeszeń. Firma znajduje się w ekskluzywnym budynku w największym mieście woj. podlaskiego który ma parking wewnętrzny. Optymalnie dobierzemy klasy wg poziomu zaawansowania. Mniejsza o to, czy organizacja znajduje się na północy, czy na zachodzie – wykorzystaj tą wyjątkową usługę - tłumaczenia Białystok! Za pośrednictwem Internetu przetłumaczysz list profesjonalnie. Dostarczamy pełną ofertę nauk. Tylko tłumacząc z naszą firmą wpłaty w ratach miesięcznych. Języki Świata - naszym atutem są najlepsi ludzie a także profesjonalni, którzy do wszystkich zainteresowanych obsługują indywidualnie, starannie badają pytających konieczności i wskazują propozycje. Gorąco zapraszamy Was do tłumaczenia Białystok.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne żłobki wrocław »

  Wrocław jest dużym i popularnym polskim miastem. Z tego względu wielu ludzi się do niego przeprowadza. Nie znając miasta, a pilnie poszukując opieki dla dziecka, wystarczy, że wyszukają oni w internecie frazy takie jak żłobki Wrocław, ]kluby malucha Wrocław, czy też opiekunki we Wrocławiu, a znajdą ją bez problemu.Każdy, kto szuka opieki dla dziecka we Wrocławiu i okolicach powinien skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Wystarczy wpisać w nią frazy takie jak chociażby kluby malucha Wrocław, żłobek Wrocław czy też opiekunki we Wrocławiu, a znajdzie on mnóstwo ofert blisko jego miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lektury do słuchania »

  Serwis Łyk Wiedzy umożliwia przygotowanie do matury z matematyki. Można zapoznać się tu z wiedzą z algebry i inną. Opublikowano dane o rodzajach ruchu i następnych zagadnieniach z fizyki. Serwis przedstawia też streszczenia lektur szkolnych. Uczniowie otrzymają tutaj znaczą ilość informacji na temat poszczególnych epok. Materiały są także demonstrowane w formie audio. Poszczególne audycje można skomentować i zarekomendować znajomym.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bydgoszcz »

  Prawo jazdy jest przydatne, dlatego warto je posiadać. Zapraszamy do nauki jazdy w renomowanej, bydgoskiej szkole o znakomitych tradycjach i wynikach. Jeśli marzysz o tym, aby w dobrej atmosferze nauczyć się prowadzić i zdać egzamin, nauka jazdy Bydgoszcz zachęca do uczestnictwa w kursach.Atrakcyjny kurs prawa jazdy – nauka jazdy Bydgoszcz zaprasza! Ośrodek oferuje znakomite warunki do nauki, kompetentną kadrę oraz przyjazną atmosferę współpracy. Prawo jazdy jest bardzo przydatne, ułatwia życie i zapewnia komfort podróżowania – warto je mieć, to łatwiejsze, niż myślisz.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Warszawa - znajdź swojego korepetytora »

  korepetycje Warszawa tu odnajdziesz korepetytorów z miasta Warszawa. Możesz dodać ogłoszenie z korepetycjami i kursami.
  Tu odnajdziesz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka. Zobacz Sam http://www.korepetycjewarszawa.com.pl/ Również istnieje możliwość aby nauczyciele dodali swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Warszawie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów uczni osób którzy pragną uczyć się.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: