• Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Szkoły podstawowe Podkategoria: Szkoły podstawowe

 • Teatr Horyzont »

  Teatr Horyzont została założona we wrześniu 2009 roku przez aktorów zawodowych z długoletnim stażem scenicznym. Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość gry aktorskiej, niebanalna tematyka z przesłaniem edukacyjno - wychowawczym oraz dobra zabawa i zaangażowanie dzieci. Spektakle Teatru Horyzont charakteryzują się dynamicznymi, humorystycznymi tekstami i ciekawą akcją. Nasze przedstawienia wystawiane są w przedszkolach, szkołach, domach kultury oraz na imprezach plenerowych. Scenografia dostosowana jest do wielkości i rodzaju scen. Przedstawienia cieszą się bardzo dużym powodzeniem czego dowodem jest 1600 odbytych spektakli. Teatr Horyzont dedykuje swój program dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Barwne przedstawienia w formie bajek edukacyjnych uczą, wychowują i bawią.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Za Granicą »

  Języki obce to dzisiaj podstawa. Dają możliwość zarazem komunikację się w trakcie wyjazdów z obywatelami obcych Państw ale też ich znajomość umożliwia pracę w zagranicznych korporacjach. Dlatego mnóstwo ludzi wybiera się do szkół lingwistycznych na naukę języka właśnie po to aby usprawnić swoje zdolności komunikacyjne. Niektórzy chętni sięgają jeszcze dalej i wybierają kursy językowe za granicą. Dla tych osób została założona nasza witryna, która prezentuje znaczny zakres szkoleń zarówno polskich jak i zagranicznych, dzięki czemu każdy może wybrać konkretną ofertę specjalnie dla swoich potrzeb.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole przasnysz »

  Ostatnimi czasy znacznie wzrosło zapotrzebowanie na przedszkola. I nie powinno to dziwić, ponieważ wielu rodziców z racji obowiązków związanych z pracą zawodową nie ma możliwość sobie pozwolić na to, by się dziećmi przez systematycznie zajmować. Więc przedszkole jest w tak zaistniałej okoliczności kategorycznie najlepszym rozwiązaniem. I o ile kogoś interesuje przedszkole w Przasnyszu to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jego witryny www gdzie można się dowiedzieć wszelkich detali odnośnie jego wyglądu i oferty.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Łuków »

  Dobra znajomość języka angielskiego jest dzisiaj ogromnym atutem, gdy chociażby staramy się o pracę. I dlatego warto ten atut mieć. W szczególności, że nigdy nie wiemy, kiedy taka umiejętność może się nam okazać potrzebna a wszakże dzisiaj komunikowanie się z innymi ludźmi na całym świecie nie stwarza żadnych trudności. Ale do tego potrzebna jest bardzo dobra znajomość obcego języka. Więc tych, którzy są zainteresowani jego nauką serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony tej szkoły i zapoznania się z jej ofertą.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła podstawowa w Lublinie »

  Na stronie można znaleźć informacje dotyczące nauki w prywatnej szkole w Lublinie. Zwracamy uwagę na indywidualny rozwój dziecka, odkrywając i rozwijając jego zdolności. Szkoła podstawowa w Lublinie gwarantuje wysoki poziom nauczania i fachową opiekę. Uczymy porozumiewać się w języku ojczystym oraz w językach europejskich. Na stronie znajdą Państwo zasady przyjęć, informacje o kadrze, galerię fotografii.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Dąbrowa Górnicza »

  Progreso to centrum językowe zapewniające Państwu kursy na najwyższym poziomie. Nasza szkoła językowa znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Oferujemy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Pragniesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to obietnica szybkiej i skutecznej nauki! W naszej ofercie można odnaleźć kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na wszelakich poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i bardzo dobre rabaty. Serbski Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły podstawowe

Szkoły podstawowe - nowa strona:

Adres: