• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Tłumacz przysięgły angielski Warszawa

Tłumacz przysięgły angielski Warszawa Będąc przedsiębiorcą i wykonując transakcje, w tym export oraz dodatkowo import z przedsiębiorstwami mającymi swoją rezydencję w anglii niezmiernie często zdarza się, iż potrzebujemy przełożyć jakieś dokumenty. W każdym większym miasteczku zlokalizujemy tłumacza, jaki przedkłada tłumaczenia zwykłe jak również przysięgłe z angielskiego. I tak np. mieszkając w Warszawie powinno się wpisać w szukajkę internetową hasło: tłumacz angielski Warszawa i w taki oto sposób uzyskamy kontakt do wielu specjalistów w tej dyscyplinie.Koszty tłumaczy bardzo się różnią, więc nim wybierzemy trafną osobę należałoby zatelefonować do paru tłumaczy i sprawdzić cennik. Inni tłumacze: Tłumacz czeski warszawa [url=http://tlumacz-dunski.

Szczegóły strony tlumacz-angielski.net.pl:

Podlinkuj stronę tlumacz-angielski.net.pl:

Tłumacz przysięgły angielski Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia »

  Spółka dzisiaj nie powinna dłużej ograniczać się do terytorium wyłącznie jednego kraju - firmy o europejskim, jeśli nie globalnym rynku działania, mają wyraźnie zwiększone szanse powodzenia. Tym niemniej, współpraca z zagranicznymi partnerami wymaga zwykle porozumiewania się językiem kontrahenta, co nie zawsze stanowi najsilniejszą stronę przedsiębiorstwa. Warto w tej sytuacji poprosić o pomoc tłumaczy Translatoris, by mieć pewność, iż wszystkie teksty i korespondencje przetłumaczone zostaną nie tylko z należytą precyzją, lecz oddadzą także charakter oryginału.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne »

  Tide Translator to biuro tłumaczeń specjalizujące się w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych dla firm. Wysokie przygotowanie zawodowe naszych tłumaczy, szybka realizacja zleceń oraz wygodne narzędzia zarządzania tłumaczeniami to te cechy, które czynią, że cieszymy się zaufaniem wzrastającej grupy zadowolonych Klientów. W ofercie biura Tide Translator można znaleźć różne rodzaje tłumaczeń specjalistycznych z wielu dziedzin nauki oraz biznesu. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, umowy, porozumienia, pisma oraz innych zarówno dla potrzeb przedstawicieli firm jak i osób fizycznych. Nasi translatorzy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie wymagane podczas tłumaczenia korespondencji biznesowej.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Misją warszawskiego biura tłumaczeń ITG jest świadczenie kompleksowych usług tłumaczeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości tłumaczeń dokumentów. Jedną z ról biura tłumaczeń ITG jest pomaganie w komunikacji pomiędzy naszymi klientami a ich kontrahentami. Dajemy gwarancje najwyższej jakości tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych jak i innych, a także terminowość i konkurencyjne ceny. Nasza oferta jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm krajowych, międzynarodowych oraz instytucji specjalistycznych. Umacnianie działalności organizacji globalnych w komunikacji z rynkami lokalnymi poprzez świadczenie usług tłumaczeniowych oraz indywidualne podchodzenie do każdego klienta jest celem ITG.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Gustaff Biuro tłumaczeń oferuje fachowe tłumaczenia we wszystkich językach świata. Propozycja skierowana jest do osób prywatnych jak również kancelarii prawnych, spółek giełdowych, producentów itp. Biuro tłumaczeń Kraków realizuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron www), ustne (tłumaczenia symultaniczne szeptane, tłumaczenia konsekutywne) oraz tłumaczenia uwierzytelnione. Biuro tłumaczeń wykonuje także tłumaczenia korespondencji prywatnej, firmowej, tłumaczenia poczty elektronicznej i treści o różnej tematyce. Tłumaczenia Kraków to profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia francuski »

  Poruszając się po labiryntach prawa administracyjnego dużo jak samo laików jak również naukowców zdaje sobie sprawę,że tłumaczenia przysięgłe grają niebywałą funkcję biorąc pod uwagę kontakty z innymi krajami.Jednostkowi konsumenci nierzadko korzystają z tłumaczy przysięgłych.Tłumaczenia, polecane przez biuro tłumaczeń 100at, odnoszą się do translacji dokumentów, umów kupna-sprzedaży czy różnych państwowych aktów.Z powodu istotności tych pism, powinny być zaopatrzone w pieczęć tłumacza przysięgłego.100at szczyci się znakomitą oceną odbiorców w Internecie.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rumuńskiego »

  Na dzień dzisiejszy bardzo wielu ludzi kontaktuje się z ludźmi z za granicy jednak te kontakty bywają bardzo rozwinięte związane chociażby z działalnością gospodarczą i dlatego w takich sytuacjach istnieje pilna potrzeba przetłumaczenia dokumentów będących wynikiem takich właśnie zamówień. Natomiast jak chyba każdemu wiadomo samodzielnie tego nie zrobimy. jWięc dlatego jeżeli już ktoś woli przetłumaczyć coś z języka rumuńskiego to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług tego tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne »

  Supertłumacz to uznane Biuro Tłumaczeń Technicznych proponujące odbiorcom najwyższą jakość obsługi i fachowe wykonywanie tłumaczeń specjalistycznych. Propozycja dla klientów indywidualnych i klientów biznesowych. Tłumaczeniami technicznymi zajmują się kompetentni tłumacze, obeznani w trudnej terminologii medycyny lub techniki. Wszystko to decyduje o tym, że Biuro Tłumaczeń Technicznych może przygotować nawet kilkaset stron tłumaczenia na tydzień.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie Kędzierzyn »

  Język angielski z dojazdem dla osób indywidualnych oraz firm: nauka języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm; prowadzenie korespondencji biznesowej w języku angielskim; tłumaczenia biznesowe i niespecjalistyczne. Kieruję swoje usługi do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm. Usługi są świadczone od poniedziałku do niedzieli. W godzinach od 7 do 23. Profesjonalnie, bez stresu i co najważniejsze z dojazdem.
  Biorąc pod uwagę potrzeby klientów firma Peter Spider - English4Everyone stworzyła różnorodną ofertę dla klientów indywidualnych. Jest ona skierowana zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Firma Peter Spider - English4Everyone oferuje: korepetycje z języka angielskiego; przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego; pogotowie językowe; konwersacje; naukę biznesowego języka (Business English); naukę języka angielskiego dla dorosłych

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie Przysięgłe Wrocław »

  Naszym odbiorcom, którymi są urzędy państwowe i duże korporacje przedkładamy lokalizację oprogramowania i organizacja konferencji. Na rynku działamy już od kilkunastu lat, w trakcie tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie i szerokie kompetencje w wykonywaniu różnorodnych zadań tłumaczeniowych. Kontrahentom przedkładamy całkowicie profesjonalne nastawienie, które umożliwi sprawną współpracę. Korzystanie z naszych tłumaczy jest ponadto całkowicie bezpieczne, gdyż mamy dobrowolne ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne Biuro Tłumaczeń Rekel Design »

  Jesteśmy nowoczesnym biurem tłumaczeń zlokalizowanym w południowej Polsce w miejscowości Zabierzów, 5 minut od Krakowa. Siedziba biura została przeniesiona do obecnego lokalu na początku 2011 roku. Był to rok przełomowy dla biura tłumaczeń Rekel Design, ponieważ bliskość do autostrady A 4 i drogi krajowej 79, oraz lotniska w balicach, a także rozwinięta infrastruktura biznesowa i handlowa pozwoliła na nawiązanie nowych kontaktów z Klientami z całej Polski. Była to trafna inwestycja. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w połączeniu w własnym, nie wynajmowanym, lokalem pozwala na skupienie się wyłącznie wokół problemow związanych ze świadczeniem usług wysokiej jakości. Świadczą o tym ostatnio zrealizowane większe projekty tłumaczeniowe:- Wydawnictwo KOS – książka „Stwórz zdrowie sam” (ua-pl)- Instytut Badań nad Dziedzictwem Kulturowym – opisy archiwalne, artykuły naukowe, umowy (pl-ru-ua)- Bartnik Sądecki – książka o pszczelarstwie (ua-pl)- Centrum Polsko-Ukraińskie przy Uniwersytecie Narodowym w Chmielnickim – ustne i pisemne tłumacznia (pl-ua-ru-pl)- Logos sp. z o.o. – m. in. księgi jakości (pl-ua)- Sare.pl S.A. – umowy oraz teksty z zakresu IT (pl-ru-ua)- MP Technologie Budowlane sp. z o.o. – prezentacje, foldery reklamowe (pl-ru)Z nami współpracują tłumacze wielu języków świata. Wykonywane przez nich tłumaczenia są wysokiej jakości oraz są poddawane dodatkowej korekcie, by klient nie musiał płacić za błędy tłumacza. Biuro Tłumaczeń w Krakowie tłumaczy teksty z takich języków jak: rosyjski, ukraiński, niemiecki, angielski, czeski, słowacki, szwedzki, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, irlandzki, islandzki, japoński.Tłumaczenia pisemne i ustne wykonane przez tłumaczy zadowolą nawet wymagającego klienta.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »