• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Uczelnie wyższe Podkategoria: Uczelnie wyższe

1 · 2 · następna strona »
 • Kurs rysunku łódź »

  Kurs rysunku Łódź, rysunek architektoniczny w lodzi, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej Polsce. Kurs rysunku w Łodzi i Zgierzu zaprasza. Nasza szkoła rysowania oferuje zajęcia w profesjonalnie wyposażonej pracowni rysunku odręcznego. Lekcje rysunku prowadzi architekt, ten kurs rysunku łódź cieszy się dużą popularnością. Mamy największą zdawalność wśród łódzkich szkół rysunku. Ilość miejsc na zajęciach ograniczona pracujemy w małych grupach. Nasi uczniowie uczęszczający na kurs rysunku są z całego woj. łódzkiego Łódź, Kutno, Zgierz, Koluszki, Pabianice, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Łowicz, Poddębice, Brzeziny, Łask, Wieluń, Sieradz, Radomsko, Chcesz być architektem powinieneś jak najszybciej zgłosić się na kurs rysunku Łódź

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku »

  Związane ze sztuką hobby jest wartościowsze niż patrzenie w ścianę, dlatego też w 1991 roku postanowiliśmy założyć Szkołę Rysunku i Malarstwa znajdującą się w Krakowie. Staramy się kłaść szczególny nacisk zarówno na wiedzę teoretyczną i praktyczną. W naszej Szkole Rysunku znajdująca się w Krakowie zapisy trwają 12 miesięcy, dlatego też masz szansę wstąpić do nas w każdym momencie. Szkoła Rysunku zlokalizowana w Krakowie, do której na zajęcia serdecznie zapraszamy, nawiązała współpracę z najlepszymi wykładowcami akademickimi i malarzami w Polsce. Stworzyliśmy od podstaw autorski program nauczania. Lekcje rysunku obejmują taką tematykę jak: kompozycja, ekspresja itp.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której poszukujesz! Naszym celem jest kształcenie ekspertów w dziedzinie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Wykonujemy wszelkie badania naukowe. Dajemy gwarancję na niezwykle wysoki poziom naszego edukowania, na poziomie europejskim. Powiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Zdobywamy niebywałe sukcesy w zakresie właściwego kształcenia, dającego natychmiastowe efekty. Projekty badawczo-naukowe są finalizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się poszczycić.WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, informatyka, studia logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przerysowywanie rysunków do AutoCad »

  Przerysowywanie rysunków do autocad to zajęcie doskonałe dla każdego, kto potrafi posługiwać się tym programem graficznym. Na rynku istnieje bowiem wielu specjalistów, którzy projektują jeszcze przy pomocy deski kreślarskiej, natomiast zleceniodawcy wymagają od nich profesjonalnych projektów w określonych formatach. AutoCad już od lat cieszy się powodzeniem wśród projektantów, ale tak naprawdę niewiele osób na co dzień pracuje przy jego użyciu, zlecając przerysowywanie rysunków do autocad grafikom komputerowym czy specjalnym firmom projektowym. Przerysowywanie rysunków do autocad stało się też sposobem na dodatkowy dochód dla studentów kierunków technicznych, którzy dobrze posługują się programem. Coraz więcej uczelni technicznych zdaje sobie sprawę, jak potrzebna jest w dzisiejszych czasach znajomość AutoCada. Studenci mają więc teraz szansę uczenia się projektowania już na studiach, przy użyciu profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi, między innymi AutoCada. To dobry pomysł, bowiem projekt przygotowywany od początku za pomoc programu jest bardziej spójny i zawiera wszystkie wizje projektanta.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia na uniwersytecie »

  Instytut Ekonomii i Zarządzania przynależy do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia na omawianym instytucie przebiegają w trybie dwustopniowym. Oferta kształcenia obejmuje studia podyplomowe, np. z zakresu public relations. Dostępne są tam również studia zaoczne, a nawet studia wieczorowe. Studia magisterskie można powziąć np. na kierunku handel i marketing. W Instytucie pracuje profesjonalna kadra dydaktyczna z dużym doświadczeniem. Informacje na temat rekrutacji zamieszczone zostały na stronie.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Poznań »

  ACI utworzyło swoją księgarnię, której celem jest promowanie nauki. ACI to przede wszystkim zbiór danych o gwarantowanych w Polsce kierunkach edukacji. Pozyskamy tu informacje o studiach zaocznych, stacjonarnych ekonomicznych w Gdańsku, Poznaniu i innych miejscowościach. Zaprezentowane są dane teleadresowe uczelni i opisy każdej profesji, w tym dane o możliwościach zatrudnienia. Wspiera to podjęcie świadomego wyboru.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Kadry dla Europy to szeroka oferta różnorodnych kierunków studiów. W naszej szkole oferujemy siedem kierunków takich jak pedagogika czy też filologia. Po ukończeniu studiów I stopnia można uzyskać tytuł licencjacki bądź inżyniera. Studia Poznań to możliwość podjęcia studiów I, jak i II stopnia. Osobom chcącym podwyższyć swoje kwalifikacje proponujemy studia podyplomowe. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie Warszawa »

  Witryna Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Kandydaci i studenci znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym propozycję studiów z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które polecane są przez absolwentów. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Wybór odpowiedniego kierunku studiów jest niełatwą kwestią, więc należałoby się nad tym tematem zastanowić dużo wcześniej. Osoby zainteresowane kontynuacją nauki jeszcze przed egzaminem dojrzałości udają się na wymarzoną uczelnię, gdzie chcieliby podjąć studia o wymarzonym dla siebie profilu. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa prowadzone jest dużo specjalności. Zajęcia prowadzone są na niezwykle wysokim poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze, która wkłada dużo starań, by przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, bądź Pedagogika cieszą się ogromną popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada wydziały w Gdańsku, Gliwicach oraz w Poznaniu. Jeżeli sprawą najważniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka »

  Korzystając z serwisu praca-magisterska.com możesz zamówić wzory opracowań naukowych takich jak praca magisterska, praca licencjacka, opracowania, konspekty i wiele innych. Każdy z naszych pracowników jest specjalistą w pisaniu wzorcowych opracowań naukowych, a także w nanoszeniu poprawek na podesłane teksty. Piszemy prace z szerokiego zakresu tematycznego obejmującego m.in. bankowość, administrację, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologię, socjologię, reklamę i wiele innych przedmiotów. Opracowania sporządzane są dokładnie według Twoich wytycznych, w oparciu o fachową literaturę. Powierzając nam napisanie pracy możesz być pewny, że otrzymasz opracowanie naukowe spełniające wszystkie Twoje wymagania.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie wyższe

Uczelnie wyższe - nowa strona:

Adres: