• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Program hotelowy

Program hotelowy Zapraszamy do zapoznania się z oryginalnymi i przetestowanymi produktami do zarządzania działem sprzedaży w hotelach, motelach, pensjonatach jak również planować pracę w jednostkach motelowych i hotelowych. Należałoby dodać, że w swojej ofercie firma Matsol posiada: programy do zarządzania obiektami noclegowymi. Program dla hoteli optymalizuje pracę, w tym koordynuuje: prowadzenie rezerwacji, planowanie oraz rozliczanie różnego typu wskaźników w tym planowanie gospodarowania kadrą pracowniczą.

Szczegóły strony matsol.pl:

Podlinkuj stronę matsol.pl:

Program hotelowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy »

  Potężny zbiór bezpłatnego oprogramowania opierającego się o takie licencje, jak freeware, GNU GPL, czy BSD. Ponieważ niniejszy spis programów uwzględnia weryfikację zgłaszanych aplikacji pod kątem ich przydatności, w serwisie lądują tylko naprawdę przydatne pozycje. Z tego powodu jest ich mniej, niż mogło być (choć i tak liczyć je trzeba w setkach), ale za to są naprawdę dobre.

  Wśród zamieszczonych na witrynie aplikacji można wymienić różne przeglądarki (nie tylko Firefox i Opera, ale też np. Flock), antywirusy, jak chociażby Clamwin i Avira, czy komunikatory łączące z sieciami GG i Tlen, jak Konnekt i Miranda. Nie zabrakło tez oczywiście tych znacznie mniej znanych darmowych programów.

  Oprócz działu dla windowsiarzy, który rzuca się w oczy już po wejściu do serwisu, obecne są także sekcje dla osób wolących korzystać z Linuksa i z Mac OS X. Dla każdego z nich przygotowano grubo ponad setkę aplikacji. Oczywiście również w tym przypadku sa to tylko i wyłącznie darmowe programy w pełnych legalnych wersjach.

  Całość została dodatkowo wzbogacona o forum komputerowe, na którym można wymienić uwagi odnośnie znalezionego w portalu oprogramowania.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antywirusy »

  Ogromna baza różnorodnego softu, do zastosowań prywatnych a także firmowych, zarobkowych. W opisach do programów podajemy do czego można dany program wykorzystać. Testujemy programy i podajemy ich zalety oraz wady. Zamieszczamy kolekcje screenshotów, które mogą pomóc w wyborze czy dany program jest właśnie dla nas. Serwis prezentuje zbiór bardzo dobrego a do tego legalnego oprogramowania dla systemu Windows i DOS.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie dokumentami »

  Nadzorowanie spółki jest bardzo wymagającym zdaniem, do którego powinno się należycie przygotować. W sytuacji kiedy to robotników jest naprawdę dużo niezastąpiony może być program pozwalający przyspieszyć obieg dokumentów i zapewnić bardziej ergonomiczne planowanie czasu. Prezentowany przez nas program do zarządzania dokumentami umożliwia nie tylko sprawdzenie gdzie dany arkusz się znajduję ale także kto ostatni go posiadał oraz gdzie musi trafić potem. Ponadto aplikacja pomoże w archiwizacji dokumentów oraz w dużym stopniu ułatwi ich odszukiwanie. Główną ideą aplikacji jest automatyzacja procesów biznesowych w taki sposób, aby odbywały się jak najszybciej. Pracownicy mają możliwość wymieniania się informacjami nie oddalając się od własnego biurka choćby na chwilkę. Nad poprawnością danych nieprzerwanie czuwa system kontroli wersji – dzięki temu każdy ma dostęp do najnowszych informacji. Jak więc widać całkowicie elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest wykonalny a co więcej wdrożenie go nie będzie sprawiać najmniejszego problemu. Zapewniamy naszą pomoc w początkowej fazie a także gruntowne wsparcie przez cały okres korzystania z tego systemu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny gdzie znajduje się opis wszystkich możliwości systemu UniDoc.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Help desk »

  Tylko systemy informatyczne oraz nowoczesne aplikacje są w stanie wspomóc nie tylko zarządzanie w każdej firmie ale także sposoby komunikacji. To właśnie oprogramowanie livechat zapewnia nowoczesne sposoby komunikacji. Tylko oprogramowanie livechat zapewnia wysoką jakość komunikacji z klientem. Zapewnia ono nie tylko optymalizację internetowej komunikacji pomiędzy pracownikami wewnątrz organizacji oraz zewnętrznymi partnerami ale także pomaga zwiększyć sprzedaż realizowaną lub wspomaganą przez Internet, obniżyć koszty obsługi oraz zwiększyć satysfakcję klienta.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza cen intercenbud »

  Chciałbyś posiadać dostęp do bazy cen w swoim programie kosztorysowym norma?To bardzo proste Wystarczy, że wykupisz dostęp do internetowego portalu Intercenbud, z którego bez problemu zaimportujesz wszystkie potrzebne cenniki do Normy i będziesz mógł konstruować kosztorys bez straty czasu na przeszukiwanie Internetu czy papierowych książek. Intercenbud to ogólnopolska baza cen w budownictwie doskonale przydająca się w kosztorysowaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami na naszym portalu o cenniku Intercenbud.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Niniejsza strona internetowa należy do fachowej firmy Progris. Używamy w swojej pracy przyrządy marketingowe oraz nowe technologie. Projektujemy struktury wspierające zarządzanie w organizacji. Oferujemy rozwiązania tworzące indywidualne cele biznesowe instytucji. Aplikacje internetowe integrują powstałe systemy, czyniąc je bardziej skutecznymi. Zdecydowanie więcej dowiecie się Państwo z naszego portalu internetowego.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  W czasach, gdzie kryzys gospodarczy jest na świecie przedsiębiorstwa coraz częściej szukają oszczędności. Wynikiem powyższych okoliczności firmy coraz częściej decydują się na systemy ERP. Zintegrowane systemy informatyczne wspomagają działanie przedsiębiorstwa w każdym etapie jego działalności. Systemy ERP opytymalizują procesy biznesowe,zmniejszają koszty produkcji. Pakiet aplikacji Rekord.ERP jest zintegrowanym narzędziem informatycznym klasy ERP II. System w pełni obsługuje wszystkie działy przedsiębiorstw w każdej gałęzi przemysłu. System ERP posiada szereg modułów, które wdraża się w strategiczne segmenty przedsiębiorstwa. Oprogramowanie komputerowe. ERP dodatkowo poza modułami posiada gospodarkę remontową, służąca do nadzorowania napraw narzędzi. Systemy Analityczne pokazują w czasie rzeczywistym wyniki analityczne z wybranych przez użytkownika danych.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  Nasza firma zapewni Państwu niezwykły system CRM, który pomoże w zarządzaniu dokumentami w firmie. Pozwoli to zapanować nad bałaganem w papierach będzie tylko wspomnieniem. Elektroniczny obieg dokumentówz naszej oferty to bardzo przydatne narzędzie, które winno być w każdej szanującej się firmie. Nasz CRM ułatwi również Tobie zarządzać dokumentami, ale również zadba o odpowiednią archiwizację dokumentacji firmowej.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych - e-SCONTO. »

  Firma e-SCONTO specjalizuje się w projektowaniu, realizowaniu i optymalizacji portali internetowych. Świadczymy wszechstronne usługi związane z obsługą internetową małych i średnich firm abyście Państwo mogli prowadzić swój biznes angażując się w jak najmniejszym stopniu w tą dziedzinę funkcjonowania firmy. Nasza oferta jest wszechstronna gdyż w procesie tworzenia strony internetowej możecie Państwo liczyć na doradztwo w zakresie wyboru optymalnej domeny internetowej dla firmy lub przedsięwzięcia, wsparcie w zakupie lub zakup na Państwa rzecz domeny internetowej, doradztwo w aspekcie doboru technologii wykonania strony internetowej (HTML, CMS, Joomla!), zaprojektowanie strony internetowej wraz z grafiką. Możemy dla Państwa zrealizować zdjęcia firmy, inwestycji, realizacji przedsięwzięcia i opublikować na Państwa stronie internetowej lub też możemy zakupić odpowiednie grafiki do umieszczenia na stronie internetowej. Na Państwa życzenie możemy wykonać pakiet graficzny firmy (tzw. pakiet identyfikacyjny), wesprzeć w optymalizacji treści na stronie zarówno widocznych na stronie internetowej (teksty, zdjęcia, opisy itp.) jak i widocznych tylko dla robotów internetowych (tzw. METATAGI). Przygotowując stronę internetową oferujemy utrzymanie strony internetowej na naszym serwerze lub konfigurację Państwa serwera pod stworzoną stronę internetową, dodanie informacji o nowopowstałej stronie internetowej do wyszukiwarek oraz stworzenie informacji o firmie na Mapach Google, utworzenie profilu dla firmy lub przedsięwzięcia w Google Analitycs i Google AdWord. Podpisując z nami umowę na utrzymanie strony internetowej otrzymujecie Państwo coroczną informację o konieczności opłacenia Państwa domeny internetowej, stworzenie skrzynek e-mailowych w domenie i utrzymywanie ich na serwerze. Poza tym możemy dla Państwa przygotować demonstracje multimedialne (Flash, Power Point), przeprowadzić warsztaty z zakresu obsługi programów WORD, EXCELL, POWER POINT oraz obsługi Internetu.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na zlecenie -Redsoft.pl »

  Aktualnie większa część przedsiębiorstw działających na rynku pracy chce programów na zlecenie żeby ułatwić konsumentowi zakup produktów. Dzięki pisaniu dedykowanego oprogramowania pod firmy możemy uniknąć niepożądanych komplikacji dotyczących zamówionego produktu.

  Tworzenie aplikacji ułatwia podobnie wykonywanie działań związanych z realizacją zlecenia. Dzięki takiemu oprogramowaniu kadra postępują zgodnie z przyjętymi regułami w firmie przez co cały postępowanie przebiega sprawnie i efektywnie.

  Firma redsoft.pl specjalizuje się w pisaniu programów na zlecenie dla wielkich i małych przedsiębiorstw. Tworzyliśmy oprogramowanie także dla szkół wyższych między innymi Politechniki Wrocławskiej i Gliwickiej. Nasz zespół programistów jest stale otwarty podjąć nowe wyzwania dzięki którym przez cały czas podnosimy poziom naszych usług. Wspólna pasja motywuje nas do tworzenia aplikacji coraz to lepszych i pionierskich.

  Klienci są dla nas najważniejsi.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »