• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

Program hotelowy

Program hotelowy Zapraszamy do zapoznania się z oryginalnymi i przetestowanymi produktami do zarządzania działem sprzedaży w hotelach, motelach, pensjonatach jak również planować pracę w jednostkach motelowych i hotelowych. Należałoby dodać, że w swojej ofercie firma Matsol posiada: programy do zarządzania obiektami noclegowymi. Program dla hoteli optymalizuje pracę, w tym koordynuuje: prowadzenie rezerwacji, planowanie oraz rozliczanie różnego typu wskaźników w tym planowanie gospodarowania kadrą pracowniczą.

Szczegóły strony matsol.pl:

Podlinkuj stronę matsol.pl:

Program hotelowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie na zamówienie »

  ISM oferuje usługi w zakresie tworzenia aplikacji medycznych i programów do automatycznej przetwarzania danych m.in dla szpitali, klinik, producentów sprzętu medycznego i uczelni. Tworzymy aplikacje dedykowane przystosowane do Twoich potrzeb, które ułatwiają codzienną pracę, pozwalając zaoszczędzić sporo godzin spędzanych na powtarzającej się pracy. Przedsiębiorstwo ISM - Informatyczne Systemy Medyczne oferuje szeroki zakres usług informatycznych: od budowania stron-wizytówek dla firm, aż po złożone i nowoczesne portale. Wszystkie projekty realizowane są z wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii i z myślą o bezpieczeństwie danych. Długie doświadczenie pracowników jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Kompleksowe usługi w dziedzinie www zawierają również pozycjonowanie stron. Oferujemy pełny audyt dotychczasowych stron pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki. W ramach naszej oferty szkoleń znajdziecie Państwo kompleksowe szkolenia informatyczne o szerokim zakresie poziomów zaawansowania. Jedynie przeszkoleni pracownicy będą w stanie w 100% wykorzystać możliwości oprogramowania komputerowego w przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 37 »

  Prezentujemy serwis udostępnia Państwu oprogramowanie PITy 2010, dzięki któremu błyskawicznie rozliczycie PITy 2010. Program jest darmowy, oznacza to, że bez zbędnych kosztów wypełnisz formularze PIT 2010. Program PIT rozlicza wzory formularzy PIT 37, PIT 36 a także resztę popularnych formularzy, wybierzesz więc odpowiednią deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PIT już teraz, oblicz PITy 2010 łatwo i bez nerwów.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych »

  Przedsiębiorstwo Etob-Res oferuje fachowe oraz bezpieczne oprogramowanie dla firm. Oferta naszej firmy zawiera systemy bilingowe wody, systemy wspomagające zarządzanie oraz oprogramowanie dla firm komunalnych i spółdzielni mieszkaniowych. Wiele lat w branży powoduje, że Etob-Rest jest kompetentnym producentem systemów erp i trwałym wspólnikiem dla firm oraz instytucji. Oferujemy oprogramowanie, które opiera się na indywidualnych rozwiązaniach, które cały czas są udoskonalane przez naszych programistów. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1990, więc posiadamy już 20-letnie doświadczenie, co jest rzadkością w branży informatycznej.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windows personalizacja »

  Denerwuje Cię, że inny użytkownik zmienił coś na pulpicie wspólnego komputera lub widzi Twoje dokumenty? Jeśli tak, to powinieneś spersonalizować swój Windows. Informacje na temat zmiany wyglądu i funkcji programu, posiadania własnego pulpitu czy dokumentów, znajdziesz na tej stronie. Utworzenie własnego konta użytkownika, zmiana ustawień wyglądu, przechowywanie dokumentów i ustawień będzie możliwe tylko dla Ciebie.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generowanie dokumentów PDF »

  Creator PDF umożliwia dodawanie znaków wodnych do dokumentów PDF, łączenie kilku różnych dokumentów w formacie PDF w jeden plik także o tym rozszerzeniu, konwersje plików w formacie DOC, DOCX na PDF. Możliwe jest także, generowanie własnych dokumentów PDF przy pomocy odpowiedniego edytora. Dużą popularnością cieszą się także formularze PDF, które w łatwy sposób można stworzyć przy pomocy edytora PDF. Formularz taki może zostać wielokrotnie wypełniany za każdym razem innymi informacjami.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  Nasza firma zapewni Państwu niezwykły system CRM, który pomoże w zarządzaniu dokumentami w firmie. Pozwoli to zapanować nad bałaganem w papierach będzie tylko wspomnieniem. Elektroniczny obieg dokumentówz naszej oferty to bardzo przydatne narzędzie, które winno być w każdej szanującej się firmie. Nasz CRM ułatwi również Tobie zarządzać dokumentami, ale również zadba o odpowiednią archiwizację dokumentacji firmowej.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Firma itelligence to znany na skalę międzynarodową dostawca różnego typu systemów IT w środowisku SAP. Już od przeszło dwóch dekad itelligence dostarcza oprogramowanie dla firm produkcyjnych, jak i z innych sektorów gospodarki. Wśród Klientów korzystających z proponowanych systemów SAP, są zarówno potężne przedsiębiorstwa, jak też te, które rozpoczynają swoją działalność. Wdrażane przez itelligence systemy informatyczne SAP ERP w Polsce jak i na całym świecie, dają sposobność na istotne zwiększenie efektywności pracy przedsiębiorstw z nich czerpiących. Rozwiązania SAP, takie jak integracja systemów IT czy wdrożenie systemów CRM, istotnie poprawiają elektroniczny obieg dokumentów. Niosą one pomoc dla rachunkowości, sprzedaży lub też zarządzania zleceniami. Dzięki wymienionym aspektom, systemy SAP oraz systemy klasy ERP, cieszą się cały czas zainteresowaniem.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • QuatroSoft - oprogramowanie dla firm. »

  Obszar aktywności QuatroSoft skupia się głównie na produktach SAGE Symfonia i Enova - firm tworzących oprogramowanie dla biznesu. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie, wdrożenia, szkolenia oraz usługi programistyczne i informatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą . Zespół QuatroSoft.Jesteśmy świadomi że Twoje oczekiwania mogą wybiec ponad standardowe funkcjonalności systemów. W takim przypadku możesz sięgnąć do bogatej bazy gotowych dodatków i rozwiązań indywidualnych lub skorzystać z usług naszych programistów. Jesteśmy gotowi wykonać dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowny i wymyślny dodatek, raport lub zestawienie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eko-soft- program do ewidencji odpadów »

  Firma Eko-Soft specjalizuje się w tworzeniu programów do ewidencji odpadów przedsiębiorstw.W naszych programach da się w łatwy sposób wystawiać karty przekazania odpadu, wprowadzać informacje o wytworzonych i zebranych odpadach, jak i o instalacjach i procesach odzysku, jakim poddane zostały partie odpadów.Systematycznie prowadzona ewidencja jest konieczna aby uniknąć kar w przypadku kontroli urzędowej.Na podstawie wprowadzonych wpisów program jest w stanie automatycznie stworzyć zestawienie zbiorcze o odpadach do Urzędu Marszałkowskiego.Oprogramowanie jest dostępne w zróżnicowanych wersjach, przeznaczonych dla różnych rodzajów przedsiębiorstw. Bazowa wersja "Wytwórcy" przeznaczona jest dla wytwarzających i zbierających odpady. "Recykling" skierowana jest do przedsiębiorstw prowadzących odzysk i unieszkodliwianie, "ZSEiE i Baterie" dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zapraszamy do pobrania i wypróbowania programów.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telekonferencje »

  Clickmeeting to profesjonalna platfroma konferencji internetowych do współpracy z klientami oraz partnerami
  biznesowymi za pomocą video-konferencji. Clickmeeting jest rozwiązaniem dedykowanym do obsługi
  szkoleń online, prowadzenia spotkań i konferencji sprzedażowych, prezentacji multimedialnych oraz e-lerningu.
  Dzięki funkcjonalnościom takim jak rebranding pokoju, możliwości nagrywania spotkań, symultanicznemu tłumaczowi
  czatu oraz możliwości udostępniania pulpitu i specjalnej multimedialnej tablicy,
  każdy użytkownik w prosty i intuicyjny sposób może przygotować i poprowadzić video-konferencje online.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »