• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Taniec Podkategoria: Taniec

 • Capoeira »

  Chciałbym zaprezentować wszystkim portal grupy CECAB uprawiającej capoeira między innymi w takich miastach jak Włocławek i Kalisz. Capoeira to nasza pasja, a także hobby. Jest to coś czemu poświęcamy nasz wolny czas i co w zamian oddaje dużo energii i pasję do działania. Co więcej Capoeira to ciekawy i nietuzinkowy pomysł na spędzanie czasu wolnego. Stronę prezentuje najświeższe doniesienia na temat naszej grupy, informacje o treningach, a co więcej tysiące fotografii oraz wiele inspirujących video.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Poznań »

  Nowy Rok już niebawem a Ty ciągle nie nauczyłeś się tańczyć? Boisz się o to jak wypadniesz na zabawie sylwestrowej? Nie obawiaj się. Cały czas masz sposobność nauczenia się tańczyć wybranych przez Ciebie gatunków tańca. Zachęcamy do przyjścia do sprawdzonej szkoły tańca poznań, dzięki której w krótkim czasie nauczysz się głównych kroków i układów tanecznych takich tańców jak: salsa, tango argentyńskie, walc angielski i wiedeński, hip-hop dance czy dane-hall, a także wielu, wielu innych, których wszystkich tu nie podamy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której będziesz miał/a sposobność zarejestrować się na określone kursy tańca poznań. Na naszych kursach gwarantujemy miłą atmosferę, rewelacyjnych nauczycieli, nowoczesne sale taneczne i ogromną dawkę humoru. Czy potrzeba jeszcze czegoś? Tak. Potrzebujemy Ciebie. Zjaw się u nas samemu lub z partnerem/ką. Wybierz taniec solo lub w parze. Pamiętaj, że z nami nauka tańca poznań przyjdzie Ci z łatwością. Zarazimy Cię naszą pasją tak, że pokochasz taniec tak mocno jak my go kochamy. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Lublin »

  Na prezentowanej witrynie mieszczą się informacje na temat szkoły tańca StepbyStep. Nauka tańca towarzyskiego w mieście Lublin to pewność całkowitej satysfakcji. Walc angielski, rock&roll, chacha i zorba to niektóre z tańców, których uczymy. Taniec to nie tylko nasza profesja, ale również pasja oraz sposób na życie. Często naszymi klientami są pary szykujące się do pierwszego tańca weselnego. Posiadamy solidne doświadczenie w nauczaniu oraz wiele sukcesów na swoim koncie. Gwarantujemy profesjonalizm, przyjazną atmosferę oraz wysoką jakość usług.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hip hop Poznań »

  Dla osób, które nie wiedzą, która ze szkół tańca w Poznaniu będzie na 100% spełniała ich oczekiwania – oferta Dance Center. Przyjmujemy zainteresowanych w każdej kategorii wiekowej. Istnieją tu zróżnicowane grupy ze względu na poziom zaawansowania i systematyczności spotkań. Na stronie zamieszczono grafik zajęć wraz z cenami. Do dyspozycji uczestników kursu tańca – najlepsi instruktorzy, którzy zarażają swoją miłością do tańca.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań »

  Studio Tańca Art of Move, to stosowne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą nauczyć się tańczyć od podstaw, bądź też chcą rozwinąć swoje umiejętności. Szeroka propozycja szkoleniowa, którą studio gwarantuje dzięki grupie zawodowych oraz doświadczonych tancerzy zaspokoi wymagania każdego kursanta Każdy instruktor specjalizuje się w innym rodzaju tańca. Dodatkowo na kursy do Art of Move zapisać się może prawie każdy. Prowadzone są specjalne szkolenia zarówno dla dzieci, nastolatków jak i dla dorosłych. Bez zbędnych ograniczeń wiekowych Cena uzależniona jest od liczby godzin, które na edukację będziemy chcieli poświęcić. Dokładnedane, co do cenzajęć odnaleźć można na oficjalnej stronie internetowej studia Art of Move. Można tam także sprawdzić plan szkoleń oraz dowiedzieć się czegoś o instruktorach.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: