• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Strony związane z hasłem 'gzyms':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Gzymsy »

  Większość z nas stawiając czy odnawiając swoje mieszkanie zastanawiało się nad wyborem motywów dekoracyjnych. Nie jest to prosta decyzja, więc jeżeli nie mamy interesujących pomysłów na to, jak ozdabiać łazienkę, może w naszym przypadku pasować stiuk. Zakres kolorów jest bardzo duży, ze względu na co mamy możliwość dokładnie i bardzo ładnie ozdabiać wnętrza łazienki. Niewątpliwie tego typu stiuk nadaje się doskonale również do pozostałych wnętrz, na przykład w kuchniach, jednakże w łazienkach będzie się bardzo dobrze prezentować zakrywając duże powierzchnie. Jeśli nie wiemy, w jaki sposób użyć stiuk, możemy przejrzeć przykładowe stylizacje.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria »

  Bezsprzecznie na co dzień nie zauważamy przepięknych elementów, które stanowią wykończenie budynków. Posiadają one swoją nazwę, mianowicie jest to sztukateria. Wyróżniamy sporo typów sztukaterii, może być to sztukateria elewacyjna ewentualnie gipsowa. Ważne jest, ażeby sztukateria była przygotowywana z pasją i zaangażowaniem. Analogicznie ważne jest by osoba, która robi szczegóły wykończenia architektury posiadał obszerne doświadczenie. Pielęgnacja zabytków a także naprawa elewacji to mozolne zajęcie. Wytwarzanie komponentów sztukaterii takich jak gzymsy, rozety, kolumny i balustrady wymaga niemało czasu oraz dokładności. Aby dobrać nowo utworzone elementy do modernizowanego zabytkowego budynku, należy włożyć w gruncie rzeczy wiele pracy. Tylko najlepsi potrafią dostroić komponenty tak, żeby wyglądały na oryginalnie, ukształtowane podczas wznoszenia budowli. Firma Pracownia Sztukatorska, należy do firm solidnych, nader przyzwoicie wykonujących swoją pracę.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości bonie »

  Strona prezentuje ofertę Elewacyjnych Profili Dekoracyjnych marki Art-DETA. Specjalnością tej marki jest najwyższej klasy sztukateria gipsowa. Artykuły te cechuje oryginalne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Poza gotowymi projektami, firma produkuje też profile według wzorów klientów. W ofercie znajdują się gzymsy, bonie, kolumny i inne detale architektoniczne. Gzymsy styropianowe i pozostałe tego typu artykuły są lekkie i łatwe w montażu. Co więcej w zakres usług firmy wchodzi nawet liternictwo przestrzenne.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria »

  Sklep styropian.net proponuje obszerny wachlarz odlewów oraz profili elewacyjnych. Dystrybuowane materiały stosowane są na zewnątrz i wewnątrz budynków. Polecana sztukateria styropianowa charakteryzuje się wyjątkową elastycznością i łatwością montażu. Szczególne miejsce w opisywanej ofercie zajmują listwy dekoracyjne. Asortyment sklepu obejmuje też gzymsy i rozety. Oferta adresowana jest do klientów indywidualnych, jak i np. biur projektowych. Artykuły te służą do dekoracji i renowacji wszelkiego typu obiektów. Oprócz tego w ofercie znajdziemy np. różne balustrady.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »