• TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Strony związane z hasłem 'Holandia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Bilety autokarowe bilet autokarowy »

  autobusyonline.pl to serwis, który zapewnia Państwu najtańsze w Polscebilety autokarowe, bilety międzymiastowe, transfery lotniskoweZakup biletu za pomocą naszego portalu nie potrwa dłużej niż kilka minut. Wystarczy określić miejsce wyjazdui miejscowość docelową, wybrać jedno z dostępnych połączeń autokarowych i wypełnić formularz rezerwacji.Aby odebrać bilet autokarowy, nie trzeba ruszać się z domu. Wystarczy dokonać opłaty za bilet drogą on-line.W menu klienta pojawi się dokument biletu autokarowego, który można wydrukować.Nie trzeba tego robić od razu – plik będzie zawsze dostępny po zalogowaniu się. Po dokonaniu płatności zamówienie można modyfikować, wprowadzając potrzebne poprawki, a nawet anulować je, otrzymując zwrot kosztów.serwis autobusyonline.pl zapewni Państwu najtańszy bilet autokarowy do Anglii, najtańszy bilet autokarowy do Niemiec, Holandii, Włoch, Irlandii, Danii, Norwegii, Chorwacji,tani bilet autokarowy Anglia tani bilet autokarowy Niemcy tani bilet autokarowy Dania tani bilet autokarowy Francjatani bilet autokarowy Irlandia tani bilet autokarowy Berlin tani bilet autokarowy Holandia

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Holandia »

  Przewóz Osób Bus Holandia Niemcy Belgia z Polski Północnej. Zasięg działania naszej firmy na terenie Polski obejmuje woj. warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem oferującym Usługi przewozu i transportu osób na najwyższym poziomie, zapewniając Naszym klientom szybki, bezpieczny, ubezpieczony przewóz i transport osób z podanego adresu pod wskazany adres. Posiadamy nowoczesny tabor zapewniający przewóz osób w komfortowych warunkach. Realizujemy przewóz osób do pracy, wymiany pracowników, oferujemy przewozy turystyczne, przewóz osób indywidualne jadące do pracy, do rodziny, oferujemy także transport na lotniska. Polecamy usługi przewozowe do Holandii, Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy Polska Holandia zachodniopomorskie. »

  Niniejsze ogłoszenie dotyczy przewozu osób na trasie Polska Holandia. Nasza firma NEEDER wykonuje wyjazdy oraz powroty codziennie z adresu pod adres. Zaufaj nam zamawiając BUSY DO HOLANDII Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO, posiadamy nowe samochody, doświadczonych kierowców oraz dbamy o wysoki poziom naszych usług. PRZEWOZY do HOLANDII ZACHODNIOPOMORSKIE to gwarancja krótkiego czasu podróży. Wejdź na naszą stronę, przejrzyj ofertę i zamów BUSY DO HOLANDII. Oferta kierowana jest tylko do podróżnych z pomorskiego i zachodniopomorskiego do Holandii.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tax Back - zwrot podatku »

  Nasz kraj od kilku lat jest krajem członkowskim Unii. Z tego członkostwa wynika m.in. to, że obywatele unijni mają prawo jeździć bez przeszkód po terytorium wszystkich państw członkowskich. Inną korzyścią jest możliwość podjęcia legalnej pracy w wybranym kraju Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy wyjechać za granicę, by dorobić na konkretny cel. A dodatkowo gdy wrócisz do swego państwa możemy wnioskować o zwrot podatku Holandia. Wielkość tego zwrotu uzależniony jest od paru zmiennych np od tego ile miesięcy pracowaliśmy na terytorium obcego kraju oraz dodatkowo czy mamy potomstwo. O ile masz zamiar starać się na przykład. o zwrot podatku Anglia musisz znać prawo podatkowe danego państwa członkowskiego, okres w jakim masz prawo do ubiegania się o zwrot podatku oraz dodatkowo kilka kolejnych czynników. Jeżeli jednak nie nie masz takiej wiedzy, żeby samemu podołać temu zadaniu, wykorzystaj usługi profesjonalnej firmy.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Norwegii oferty »

  Norwegia to obręb, w którym o prace jest swobodnie, a przychody przystają do najdalszych w europie. Jeśli interesuje Cie praca w Norwegii to świetnie trafiłeś. Nasz serwis rozczula problematykę trwania i zatrudnienia w Norwegii. Na naszych łamach znajdujesz wiadomości dotyczącą podatków, zatrudnienia, wyszukiwania pracy, jak również kosztów żywota w Norwegii. W odcinku z ofertami pracy, wykryjesz natomiast bieżące oznajmienia o prace w Norwegii. Nasz serwis postara się użyczyć podpory wszelkiemu, kogo interesuje Norwegia, a także robota w tym pięknym i lodowatym kraju skandynawskim. Jeżeli chodzi o przychody Norwegia gwarantuje najdalsze odpłacenia w całej europie. Natomiast w materii formalności w Norwegii bez znoju podejmiemy pracę - wystarczy zdolna praktyka języka.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Holandii »

  Zajmujemy się: rozliczaniem podatków od osób fizycznych pracujących w Holandii, przygotowujemy wnioski do zasiłku rodzinnego (kinderbijslag) oraz dodatek dla dziecka/dzieci, świadczenia zdrowotne (zorgtoeslag), itp. Rozliczaniem podatków od osób fizycznych oraz sprawami administracyjnymi w Hiszpanii; Rozliczaniem podatków od osób fizycznych w Belgii.; Rozliczeniem podatków od osób fizycznych w Anglii; Konsultanci Kancelarii rozmawiają biegle w kilku językach co ułatwia kontakty z zagranicznymi urzędami. Odpowiadamy na Państwa pytania i problemy z zakresu podatków i zasiłków rodzinnych

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy »

  Nasza firma od ponad dziesięciu lat świadczy usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego oraz dystrybucji i składowania towarów. Dzięki nabytemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne usługi w zakresie krajowego a także międzynarodowego transportu drogowego. Nasza usługa obejmuje zarówno transport drobnicowy jak również całopojozadowy, ponadgabarytowy a nawet przesyłki eksportowe na terenie całej Europy. Na terenie kraju organizujemy transport towarów o wadze od jednego kilograma aż do dwudziestu czterech ton, transport kontenerowy, ponadgabarytowy oraz przewóz przesyłek ekspresowych.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bus do Holandii »

  W ramach usług transportowych proponujemy przejazd z okolic Szczecina do wybranego miejsca w Holandii oraz przejazd z Holandii w okolice Szczecina. Jeździmy klimatyzowanymi, komfortowymi busami spełniającymi najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Zależy nam również na zatrudnianiu odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy cechują się kulturą osobistą oraz bezpieczeństwem jazdy, dzięki czemu mamy już grupę stałych klientów, w związku z tym prosimy o wcześniejsze rezerwacje miejsc w pojazdach tak z jak i do Holandii.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »