• CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Choroby i uzależnienia Podkategoria: Choroby i uzależnienia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Neurolog i pracownia EMG w Warszawie »

  Specjalista w neurologii dr Katarzyna Toruńska, która zajmuje się leczeniem chorób jak również delegliwościami neurologicznymi w gabinecie w Warszawie na ul. Jadźwingów 2 (na parterze). Zapewnia w nim min.: badania EMG na nowoczesnym aparacie EMG Keypoint Net z 2011 r. Dr Katarzyna Toruńska przyjmuje w najkrótszych terminach, mogąc pochwalić się już ponad 15800 bezpośrednio przeprowadzonych badaniach EMG, podczas już ponad 12 letniego stażu w ich wykonywaniu. Indywidualnie wycenianie badań, podczas których pacjenci otrzymują wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu, z możliwością jego konsultacji podczas konsultacji neurologicznej. Neurolog zajmuje się badaniem min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, polineuropatie, tężyczka, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (zespół cieśni nadgarstka), a także stwardnienie zanikowe boczne (SLA) oraz zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego). Możliwość Wizyty Domowej. Specjalista od Tężyczki w której spacjalizuje się od ponad 13 lat.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka Koło »

  Apteka Marta w Kole. Ul. 3 maja, 62-600 Koło. W naszej ofercie znajdą Państwo: leki firm polskich i zagranicznych, leki recepturowe, zioła, preparaty ziołowe i suplementy diety, artykuły higieniczne i środki opatrunkowe, sprzęt medyczny: ciśnieniomierze, termometry elektroniczne, glukometry, leki homeopatyczne, kosmetyki i inne... Pracujemy w godzinach: Pn: 08:00-20:00 Wt: 08:00-20:00 Śr: 08:00-20:00 Cz: 08:00-20:00 Pt: 08:00-20:00 Sob: 09:00-16:00 Nd: nieczynne. Mieścimy się obok przychodni Vitamed. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Esperal warszawa »

  Ogromna ilość osób ma kłopot z alkoholem i narkotykami. Jest to nadzwyczaj przykry temat dla wielu osób, bowiem uzależnienia tego rodzaju przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Nader łatwo stracić kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu bądź narkotyków co kieruje bezpośrednio do uzależnienia. Nasza firma specjalizuje się w pomocy ludziom uzależnionym, oferując im kuracje i odtruwanie od alkoholu i narkotyków. Proponujemy przekrojowe leczenie, naturalnie za zgodą pacjenta. Dopomagamy wydostać się z nałogu.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ból Kręgosłupa »

  Zobacz interesującą witrynę internetową wyspecjalizowanego doktora leczącego kręgosłup. Potężna część dydaktyczna o chorobach kręgosłupa. Poznaj najnowsze metody terapii kręgosłupa. Przekonaj się jak leczyć swój kręgosłup. Jak na przykład pozbyć się bólu pleców.

  Najwyższej jakości porady, innowacyjne metody, praktyczna wiedza oraz operacje leczące Twój kręgosłup!

  Nie trać czasu! - Leczymy: schorzenia kręgosłupa lędźwiowego, skoliozy, ból kręgosłupa.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby, forum medyczne »

  Pastylka.pl to serwis internetowy o zdrowiu i problemach zdrowotnych, gdzie wiedza i społeczność budowana jest wokół konkretnych chorób, co ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji. Obecnie w bazie chorób serwisu znajduje się ponad 500 chorób, takich jak np. zespół Downa, autyzm, HIV, choroby neurologiczne (np. Alzheimer) oraz ginekologiczne. Do każdej choroby przypisane jest forum, co umożliwia porozmawianie z osobami, których dotyczy ta sama choroba. Ponadto internauci znajdą tutaj listy aptek oraz placówek medycznych.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm blog »

  Piotruś i Mateuszek od dziecka chorują na autyzm, a ich mama codziennie prowadzi walkę o lepszy los dla swoich dzieci. Swoją walkę opisuje na witrynie internetowej autyzmpiotrmateusz.pl, prosząc równocześnie o modlitwę i wsparcie finansowe. Zaglądając na blog mamy Piotrusia i Mateuszka przeczytasz jak pomóc chłopcom, przeczytasz historię ich rehabilitacji jak też dokumentację ich choroby. Dla Mateuszka i Piotrusia liczy się każda pomoc.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Środowisk przynoszących leczenie alkoholizmu istnieje chwilowo coraz to sporej. Wydaje mi się, iż kolosalny istotność na owo ma to tempo życia, krajowe napięcia i tarapaty w końcu wzbudzają niektórych do uzależnienia, od czasu alkoholu, leków bądź hazardu. Wobec tego gdy wspomnąłem ośrodków zajmujących się leczenie uzależnień jest raz za razem to sporzej. Natomiast trzeba pamiętać nie każde takie punkt istnieje adekwatne.

  Przede wszystkim wypada wciąć poniżej baczność czy odwyk zarządzany w ośrodku drąży 2 etapowo. Leczenie wiecznie winno zacząć się od detoksów układu a następny muszą zostać dokonane sesje z psychoanalitykiem. Z tej przyczyny lokalny środowisko przeważy terapia uzależnień podług każdych najlepszych norm i standardów. Zapraszamy do zapoznania się z lokalny propozycja.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Przyjemnie jest nam przedstawić Tobie, Drogi Internauto, naszą stronę www poświęconą praktyce, którą się zajmujemy, a która polega na przeprowadzaniu skutecznych terapii uzależnień i znana jest jako ośrodek leczenia uzależnień Mandala. Podczas swojej pracy na rzecz leczenia osób, które miały nieszczęście uzależnić się używek i przyzwyczajeń (na przykład alkoholizm leczenie) korzystamy z doświadczeń oraz wiedzy naszych wykwalifikowanego zespołu terapeutycznego, do którego kadry należy specjaliści posiadające takie specjalności, jak psychoterapeuta, psycholog wrocław, psychiatra, czy pedagog.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Każdy z nas posiada zbiór relatywnie trwałych przymiotów umysłowych, które warunkują postępowanie i różnią od innych ludzi. Osobowość rozwija się przez całe istnienie człowieka. Gdy modele zachowania nie pozwalają danej osobie dopasować się do zmieniającej się rzeczywistości, są źródłem bólu można uznać, że mamy do czynienia z zaburzeniami osobowości. Istnieje wiele rodzajów zaburzeń osobowości, różniących się między sobą. Obojętnie jednak od rodzaju zaburzenia wsparcie można odnaleźć w Ośrodku Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self we Wrocławiu. Lekarze psychiatra, psycholog, specjalista terapii uzależnień prowadzą psychoterapię skierowaną do indywidualnych pacjentów, grup i rodzin. Psychoterapia Wrocław to wsparcie dla jednostek również z odmiennymi zaburzeniami natury psychicznej.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik »

  Gabinet psychologiczny oferuje szeroki zakres współczesnych oddziaływań psychologicznych. Zajmujemy się wspieraniem samorealizacji, promocją zdrowia, poradnictwem psychologicznym a także psychoterapią.
  Nasza praktyka skierowana jest do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz dorosłych.
  Zespół gabinetu tworzą wykwalifikowani specjaliści wykorzystujący współczesne standardy wiedzy oraz mający kilkuletnie doświadczenie zawodowe w swojej dziedzinie. Psycholodzy, psychoterapeuci, mediator oraz coach posiadają rekomendację odpowiednich Polskich Towarzystw do świadczenia usług.
  Gabinet znajduje się w centrum Warszawy, co umożliwia dogodny dojazd z różnych dzielnic Warszawy także środkami komunikacyjnymi (metro, autobus, tramwaj).
  Zapewniamy kameralną atmosferę i dyskrecję.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Refluks żołądka - stosowanie diety »

  Nieprawidłowa dieta może doprowadzić do choroby refluksowej żołądka.
  Systematyczne spożywanie posiłków z dużą ilością tłuszczy, kalorycznych może bardzo nasilić objawy i występowanie tej choroby.
  Uczucie pieczenia wywołuje cofający się łącznie z jedzeniem kwas zawarty w soku żołądkowym. Nieprzyjemne uczucie pieczenia w przełyku powstaje najczęściej po spożyciu zbyt tłustych potraw.

  Dietetycy promują nade wszystko szynki drobiowe, gotowane owoce, przecierane warzywa a na 100% rzucenie palenia tytoniu oraz alkoholi. Na naszych stronach dowiesz się jak pomóc osobom, które pragną wymigać się wizyty u doktora ale równocześnie nie mają jeszcze objawów zgagi. Piszemy również o możliwościach jakie daje ziołolecznictwo i stosowanie naturalnych preparatów np.ziaren jęczmienia i cukru z trzciny cukrowej

  Oferujemy Państwu obszerne opisy suplementów, sposoby ich stosowania, oraz, jako ciekawostki przedstawiamy zdjęcia wykorzystywanych przez naszą firmę roślin. Na zgagę polecamy suplementy diety, zawierające składniki z upraw organicznych i które łagodząco wpływają na florę bakteryjną żołądka dobrze go chroniąc.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia Gestalt »

  Celem terapii Gestalt jest zwiększenie świadomości emocji, potrzeb, źródeł działania jak również naszego ciała. Zrozumienie tego, co jest podstawą naszych działań, jest ważne by rozpocząć zmiany w życiu. Niejednokrotnie trudności mają swoje początki w przeżyciach sprzed lat, powstają w wyniku "nierozwiązanych" sytuacji, spraw, które blokują naszą witalność i które nie pozwalają cieszyć się życiem. Psychoterapia Gestalt umożliwia dokończenie tych spraw w przyjemnej atmosferze. Świadomość siebie, swoich ograniczeń jak również mocnych stron, umożliwia dokonywanie wyborów motywowanych własnymi potrzebami.
  Psycholog Gestalt nie udziela rad, ale pomaga klientowi w poszukaniu jego właściwego sposobu na życie. Sprzyjająca relacja psychologiczna opierająca się na dyskrecji i akceptacji, pozwala często przepracować niezwykle trudne i bolesne przeżycia oraz problemy emocjonalne.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ EURO-KLINIKA »

  Euro-Klinika to fachowo funkcjonująca placówka medyczna. Siedziba kliniki znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Nasze centrum medyczne tworzą lekarze specjaliści i doświadczony personel pomocniczy. W Euro-Klinice przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii oraz dermatologii i chirurgii estetycznej, a także kardiologii oraz endokrynologii. Specjalizujemy się przede wszystkim w diagnozowaniu i nieoperacyjnym leczeniu chorób odbytu oraz odbytnicy. Naszym pacjentom udzielamy profesjonalnych porad lekarskich, w celu diagnozy i dobrania prawidłowej metody leczenia. Zapewniamy pomoc doświadczonych ekspertów. Szczegóły oferty są na stronie internetowej NZOZ.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i leczenie uzależnień »

  Terapia uzależnień od alkoholu i hazardu winno być dokonane przez profesjonalistę. Skorzystaj z polskiej oferty, jeżeli żądasz takich właśnie usług, gdyż z nami możesz dostać najlepszą efektywność. Nasi wykwalifikowani psychoterapeuci korzystają najnowocześniejsze metody leczenia uzależnień oraz osiągają tym samym wysoką efektywność. Oferujemy programy weekendowe i stacjonarne, terapie grupowe i poszczególne. Zawsze dopasowujemy je do danej osoby, albowiem tylko wtedy zdołają one osiągnąć najlepszą skuteczność. Sprawdźże naszą stronicę internetową, bo na niej zdołasz dowiedzieć się o nas coraz więcej.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  By skontaktować się z dobrym, warszawskim psychologiem, należy zajrzeć na stronę psycholog-centrum.pl. Dzięki niej właśnie, będziemy mogli wiedzieć, jak powinno wyglądać, nasze życie. Na przykład jeżeli mamy problem z nadmiernym spożyciem alkoholu, mamy chorobę depresyjną, albo kryzys małżeńskie - w takich właśnie przypadkach, psychoterapia warszawa, jest wskazana. Trzeba mieć na uwadze to, że dobry psycholog warszawa, sprawi, że będziemy chcieli codziennie rozmawiać z nim, także nie zniechęcajmy się początkowo, bo z całą pewnością, psychoterapia, będzie dla nas wielkim wybawieniem. Osobą, która prowadzi psychoterapię jest doświadczony specjalista, Radosław Rola. Biuro znajduje się w Warszawie, w centrum.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sok noni »

  Grupy medykamentów na oczyszczanie wątroby czy też wspierające leczenie gronkowca to wyroby, jakie rozprowadza sklep w Internecie Suplementydiety4u.pl. Dostawcą wszystkich artykułów tam dostępnych jest firma CaliVita International. Dzięki temu specyfiki i wszelkie multiwitaminy dla dzieci jak i dorosłych są znakomitej jakości. Z bogatego asortymentu wyrobów prezentowanych na Suplementydiety4u.pl, każdy znajdzie te najbardziej mu potrzebne.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pasożyty »

  Tematem promowanej witryny są choroby grzybiczne i pasożytnicze. Opisane zostały tam różne rodzaje grzybicy, np. grzybica pochwy oraz stóp. Scharakteryzowano między innymi owsiki, lamblie i pozostałe pasożyty. Poznamy sposoby, dzięki którym możliwa do rozpoznania jest grzybica. Informacje tam zawarte dotyczą skutecznych kuracji oczyszczających. Dowiemy się tam, co jest źródłem tych chorób i jakie mają one objawy. Poza tym witryna przedstawia preparat na powyższe dolegliwości o nazwie ParaProteX.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Gestalt »

  OPTG jest prywatnym ośrodkiem oferującym psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychoterapii Gestalt.Jeżeli:• doświadczasz kryzysu życiowego• masz trudności w radzeniu sobie ze stresem• masz objawy nerwicowe i cierpisz z tego powodu• masz trudności z zajściem w ciążę• przeżywasz stratę bliskiej osoby• masz depresję• masz problemy w radzeniu sobie z emocjami (długotrwały smutek, stany lękowe, wyrażanie złości)• doświadczasz problemów w relacjach z ludźmi • czujesz się samotny i zagubiony• cierpisz z powodu niskiego poczucia wartości• odczuwasz dolegliwości psychosomatyczne (bezsenność, przewlekłe bóle)• chcesz uporać się z przeszłością lub boisz się przyszłości• pragniesz lepiej poznać siebie i rozwijać swój potencjałCo możesz zyskać?Joseph Zinker w swojej książce 'Proces twórczy w terapii Gestalt' sugeruj, że jej uczestnik:• zwiększa swoją świadomość siebie, swojego ciała, uczuć i otoczenia• uczy się być autorem swojego doświadczenia i przestaje rzutować je na innych (Wiecej...)W trudnych chwilach warto sięgnąć po pomoc. Zapraszam do kontaktu.Spotkanie po wcześniejszej rozmowie telefonicznejw uzgodnionym terminie.http://www.optg.pl

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  przerost gruczołu krokowego jest chorobą facetów i jest silnie związana z ich wiekiem, ponieważ przeważająca cyfra mężczyzn, która na nią choruje to wiek w granicach 50- 60 lat. Łagody przerost gruczołu krokowego występuje u znacznej liczy facetów i można go leczyć poprzez antybiotyki, a ponadto stosowanie leków na podstawie ziół. Należy przeprowadzać badanie prostaty i momencie kiedy przerost prostaty jest nasilony wówczas stosuje się zabiegi laserowe bądź usuwa się przerost gruczołu krokowego operacyjnie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurologia dziecięca. »

  Polecamy serdecznie gabinet prywatnego neurologa który zajmuje się leczeniem padaczki oraz przypadłościami neurologicznymi. Neurolog dziecięcy przyjmuje w którykolwiek dzień tygodnia po uprzednio wykonanym telefonie. Przyjęcia tworzone są następnego dnia po telefonie co jest bardzo krótkim czasem oczekiwania jak na neurologię dziecięcą. Liczne kontakty handlowe neurologa z zagraniczną nauką i publikacje naukowe które udostępnione są na stronie świadczą o profesjonalizmie i znajomości padaczki przez lekarza. Neurolog Łódź zajmuje się przede wszystkim leczeniem padaczki. Neurolog zajmuje się także i innymi schorzeniami neurologicznymi oprócz kuracji padaczki, także takimi jak bóle głowy, migreny, depresje oraz zaburzenia emocjonalne u najmłodszych i wszelkie upośledzenia umysłowe. Neurolog wydaje opinie o postępie chorobowym padaczki. Bada przyczyny powstawania drgawek gorączkowych i zaburzeń emocjonalnych albo i bólów głowy, migren. Leczenie padaczki odbywa się przy wspomaganiu farmakologicznym, stosowaniu odpowiedniej diety czy rehabilitacji. W gabinecie leczone są problemy związane ze schorzeniami neurologicznymi, zaburzeniami pracy mózgu i leczenie padaczki. Długotrwałe wizyty i konsekwentne wykonywanie zaleceń neurologa da efekt już po paru miesiącach z zależności od stopnia zaawansowania schorzenia. W izbie przyjęć leczone są także problemy związane z chorobami kobiet w ciąży, napadami drgawkowymi. W gabinecie osobnie traktowane są chore na padaczkę dzieci. Pozdrawiamy i inwitujemy do skorzystania z gabinetu neurologicznego w mieście Łódź.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby i uzależnienia

Choroby i uzależnienia - nowa strona:

Adres: