• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Neurolog i pracownia EMG w Warszawie

Neurolog i pracownia EMG w Warszawie Specjalista w neurologii dr Katarzyna Toruńska, która zajmuje się leczeniem chorób jak również delegliwościami neurologicznymi w gabinecie w Warszawie na ul. Jadźwingów 2 (na parterze). Zapewnia w nim min.: badania EMG na nowoczesnym aparacie EMG Keypoint Net z 2011 r. Dr Katarzyna Toruńska przyjmuje w najkrótszych terminach, mogąc pochwalić się już ponad 15800 bezpośrednio przeprowadzonych badaniach EMG, podczas już ponad 12 letniego stażu w ich wykonywaniu. Indywidualnie wycenianie badań, podczas których pacjenci otrzymują wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu, z możliwością jego konsultacji podczas konsultacji neurologicznej. Neurolog zajmuje się badaniem min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, polineuropatie, tężyczka, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (zespół cieśni nadgarstka), a także stwardnienie zanikowe boczne (SLA) oraz zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego). Możliwość Wizyty Domowej. Specjalista od Tężyczki w której spacjalizuje się od ponad 13 lat.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Neurolog i pracownia EMG w Warszawie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Krótkowzroczność »

  Krótkowzroczność to bardzo kłopotliwa wada rzutu oka.Powoduje kłopot z dalekim widzeniem i niezbędne jest wdziewanie
  szkieł lub soczewek korekcyjnych, o minusowych, zwykle zwanych minusami. Bez nich
  albowiem, osoby krótkowzroczne niczego nie będą w stanie zobaczyć.Chyba że, będzie się to zawierać blisko ich narządów wzroku.Osoby cierpiące na tę kalectwo wzroku, oprócz problemów z widzeniem, biadają także na objawienie się tzw. kurzych łapek. Wszystko od błysku oczu przy czytaniu
  czy nawet dosięgania wzrokiem.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Strona poświęcona psychoterapii, gdzie da się znaleźć parę merytorycznych tekstów oraz poradników, które dotyczą tego tematu. Dotyczą one różnego rodzaju tematów związanych z terapią specjalistyczną i profesją psychiatry. Witryna istnieje w Internecie już od kilku lat, a można odnaleźć ją pod linkiem psychoterapeuta.biz.pl. Treści znajduą się w portalu nawiązują także do szeroko rozumianego oddziaływania na mózg człowieka i różne możliwości, które oferuje współczesna medycyna i nauka, która bada psychikę ludzką.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mammografia Nowy Sącz »

  ZOZ OPTI-MED jest umiejscowiony w nowym klimatyzowanym budynku o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 1100 metrów kwadratowych również jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zakład posiada także duży,, monitorowany parking dla Pacjentów.W przychodni zatrudniamy wysoce wykwalifikowany personel medyczny,lekarski, w tym lekarzy specjalistów, ratowników medycznych oraz pielęgniarki z doświadczeniem zawodowym, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu usług medycznych i szybką również profesjonalną obsługę Pacjentów.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby bakteryjne zdrowie online »

  Zdrowie uważa się za stan dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Jednostki samorządowe przeznaczają coraz większą ilość pieniędzy na profilaktykę zdrowotną oraz promocję prozdrowotną. Regularna gimnastyka nie tylko dobrze wpływa na kondycję i kształt figury, lecz również na całe zdrowie. Na tej witrynie zaprezentowano wszystkie choroby bakteryjne i wirusowe. Najbardziej znanymi chorobami o podłożu bakteryjnym są: angina, dżuma, cholerai borelioza. Nawet z pozoru niegroźne infekcje mogą powodować bardzo niebezpieczne powikłania ze zdrowiem, jeżeli nie będą one leczone. Do najczęściej występujących chorób wirusowych można zaliczyć ospę wietrzną, odrę, zapalenie przyusznic, grypę i różyczkę. Przejawy choroby bakteryjnej często pojawiają się kilka lub kilkanaście dni od zakażenia. Nie wyleczone choroby bakteryjne mogą prowadzić do śmierci pacjenta. Zakłócenie odpowiedniego stanu homeostazy organizmu może skończyć się chorobą oraz wieloma problemami zdrowotnymi.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Piła »

  Warsztaty dla dzieci i młodzieży prowadzone w Pile mają na celu wsparcie w otwarciu się na świat, pomoc w szukaniu inspiracji oraz ścieżek rozwoju. Wszyscy świadomi rodzice bardzo dobrze wiedzą jak ważne jest ukształtowanie młodego człowieka, dlatego warsztaty prowadzone są przez dyplomowanego psychologa są drogą do sukcesu Twojego dziecka. Prawie wszystkie z naszych dostępnych programów, prócz dostarczania rzetelnej wiedzy, kładzią także nacisk na kształcenie niezbędnych w codziennym życiu sprawności psychologicznych i społecznych.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Michałowice »

  Zęby to wizytówka każdego człowieka, nie tylko w życiu osobistym ale oraz w zawodowym. Ładny uśmiech, białe zęby to nie aspekt estetyczny ale i zdrowotny. Osoby z ładnymi białymi zębami wygrywają w walce o pracę albowiem pracodawcy to cenią. Osoba ze śnieżnobiałym uśmiechem może oczarować otoczenie, wysyłając wyrazistą informację: jestem postacią czytelną, wiem czego chcę i dbam. Jasny uśmiech odmładza oraz poprawia humor. Odwiedź naszą Klinikę a my zadbamy o twój śnieżnobiały uśmiech.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja »

  Poradnia online Wolny Umysł oferuje profesjonalne wsparcie psychologiczne. W zakres usług firmy wchodzi pomoc np. w leczeniu uzależnień. Szczególną opieką są tam otaczani ludzie, których problemem jest depresja. Dla wygody klientów usługi oferuje psycholog online, np. przez e-mail. Nad jakością usług czuwa zespół wykwalifikowanych psychologów z bogatym doświadczeniem. W serwisie znaleźć można wskazówki dotyczące ubiegania się o poradę.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Kraków »

  Powinno się bez wątpienia dbać o zęby z kilku powodów. Już pomijając te estetyczne, warto je myć i przychodzić raz za razem na wizyty u stomatologów, aby nie mieć z nimi dylematów gdy już będziemy starsi. Dziś nie tylko stomatologowie zajmują się kłopotami naszych zębów, raz po raz bardziej modni są ortodonci. W Krakowie działa uznany na całym świecie zespół medyków ortodontów - Ortomania. Doktorzy Ci cechują się wysoką jakością usług i miłym nastawieniem do pacjenta. Spojrzyj na naszą stronę internetową i odwiedź naszą klinikę.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poduszka masująca »

  Współczesne technologie wykorzystywane są też w celu poprawienia efektywności technik masażu. Urządzenia do masażu jak mata masująca, poduszka do masażu bądź okulary masujące, są tego dobrym przykładem. Urządzenia te udostępnione są dzięki przedsiębiorstwu Harmedy. Na stronie internetowej Harmedy.eu, każdy ma możliwość zaznajomić się z zaletami maty masującej, okularów masujących czy też poduszki do masażu, jak i kupić te urządzenia.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Każdemu może zdarzyć się sytuacja w życiu, gdy nie jest w stanie sobie poradzić ze swoimi problemami. Stara się, ale nie potrafi ich w pojedynkę rozwikłać. Psycholog Kraków oferuje państwu całkowitą pomoc psychologiczną w każdym aspekcie. Między innymi w obszarze szeroko rozumianej terapii indywidualnej. W trakcie trwania takiej terapii człowiek wzrusza się, w wielu przypadkach płacze, ponieważ czuje smutek a także cierpienie, często może i śmieje się, jednak przede wszystkim taka terapia ma szeroko rozumiany wpływ leczniczy na psychikę człowieka, co przekłada się na jego lepsze, oraz niejednokrotnie prawidłowe funkcjonowanie w codziennym życiu, a także lepsze relacje z samym sobą a także innymi ludźmi w domu, w pracy jak również gdziekolwiek ich spotka.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »