• Jachu - profesjonalny katalog stron
  Jachu - profesjonalny katalog stron

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik

Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik Gabinet psychologiczny oferuje szeroki zakres współczesnych oddziaływań psychologicznych. Zajmujemy się wspieraniem samorealizacji, promocją zdrowia, poradnictwem psychologicznym a także psychoterapią.
Nasza praktyka skierowana jest do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz dorosłych.
Zespół gabinetu tworzą wykwalifikowani specjaliści wykorzystujący współczesne standardy wiedzy oraz mający kilkuletnie doświadczenie zawodowe w swojej dziedzinie. Psycholodzy, psychoterapeuci, mediator oraz coach posiadają rekomendację odpowiednich Polskich Towarzystw do świadczenia usług.
Gabinet znajduje się w centrum Warszawy, co umożliwia dogodny dojazd z różnych dzielnic Warszawy także środkami komunikacyjnymi (metro, autobus, tramwaj).
Zapewniamy kameralną atmosferę i dyskrecję.

Szczegóły strony www.pomoc-psychologiczna.eu:

Podlinkuj stronę www.pomoc-psychologiczna.eu:

Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bolące stawy »

  Bolą cię stawy? Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Szukasz pomocy i nikt nie potrafi cię skutecznie wyleczyć? Wejdź na nasza stronę internetową i dowiedź się więcej o męczącym cię bólu. Dowiedź się jak mu skutecznie zapobiegać i w jaki sposób starać się go leczyć. Nie szukaj w sieci po omacku. Tylko u nas sprawdzone porady medyczne i wiele ciekawych artykułów. Wejdź, poczytaj i ciesz się życiem bez bólu.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja Wrocław »

  Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii uzależnień oraz terapii pedagigicznej dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w walce różnymi przypadłościami, jak: napady lęku, nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju uzależnienia, a także dysleksja i inne problemy związane z nauką. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skaza białkowa »

  Najbardziej charakterystycznym objawem skazy białkowej (atopowego zapalenia skóry) jest pojawienie się na główce dziecka wysypki. Choroba jest wynikiem reakcji alergicznej organizmu naszej pociechy na jakiś składnik pokarmu który wcześniej przyjęło. Niestety, szybkie ustalenie co konkretnie uczula nasze dziecko bywa dość skomplikowane. przyjmuje się, że najczęściej uczula krowie mleko i jego przetwory. Jednak nie zawsze tak jest. Drogą eliminacji, należy wykluczać z diety ewentualne alergeny.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita drażliwego »

  Przykra choroba jaką jest zespół jelita drażliwego powodująca uciążliwości oraz brak możliwości normalnego funkcjonowania w społeczeństwie to podstawowy temat serwisu. Przedstawiamy najważniejsze informacje o sposobie leczenia zespołu jelita nadwrażliwego jak też możliwości zapobiegania. Z dnia na dzień zespół jelita drażliwego doskwiera wielkiej ilości populacji do której możesz w każdej chwili dołączyć i ty.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kleszcze, borelioza »

  Kleszcze niebezpieczne pajęczaki, w serwisie ważne wiadomości i porady. Kleszcze występują we wszystkich europejskich krajach, a także w Afryce, Stanach Zjednoczonych. Najbardziej optymalne warunki dla ich bytowania stanowią ekotony, czyli miejsca przejściowe o sporej różnorodności, jak krawędzie lasów, krzaki nad rzekami, nadmorskie wydmy itp. Z reguły są niewidoczne, przebywają na źdźbłach roślin jak również na brzegach liści. W serwisie także opisy ważnych dolegliwości, które przenoszą kleszcze jak również sposób ich diagnozowania.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Candida »

  Grzyby szczepu Candida Albicans występują niemalże u 80% osób, w większości przypadków nie wywołując choroby - ci ludzie są po prostu biernymi nosicielami, niestety u niektórych osób może powodować ciężkie do wyleczenia zakażenia zwane zwyczajowo kandydozą. Nieleczona w porę zakażenie grzybami Candida może doprowadzić do osłabienia układu odpornościowego - Candida niszczy dobre bakterie, zwalniając miejsce do rozrostu szkodliwym mikroorganizmom. W skrajnych przypadkach zakażenie Candidą potrafi powodować zmiany w osobowości i zachowaniu w szczególności depresję i poczucie osłabienia i bezradności. Leczenie zakażania Candidą jest stosunkowo trudne i powolne, a od chorego wymaga stosowania się do rygorystycznej diety i przyjmowania leków antygrzybiczych, co powoduje, że skuteczność leczenia kandydozy w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza jest stosunkowo mała i często mają miejsce nawroty choroby.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby opon mózgowych »

  Jedną z najczęściej spotykanych chorób zaraźliwych jest zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Schorzenie to powodowane jest poprzez zarazki chorobotwórcze - głównie bakterie i wirusy. W witrynie zawaty został drobiazgowy opis zapalenia opon mózgowych wraz z jego standardowymi przejawami zapalenia opon mózgowych powinno być prowadzone pod nadzorem lekarza. oraz taktykami efektywnej terapii. Poza tym, na stronie zostały opisane potencjalne powikłania wystepujące jako pokłosie nie do końca wyleczonego schorzenia.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby, forum medyczne »

  Pastylka.pl to serwis internetowy o zdrowiu i problemach zdrowotnych, gdzie wiedza i społeczność budowana jest wokół konkretnych chorób, co ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji. Obecnie w bazie chorób serwisu znajduje się ponad 500 chorób, takich jak np. zespół Downa, autyzm, HIV, choroby neurologiczne (np. Alzheimer) oraz ginekologiczne. Do każdej choroby przypisane jest forum, co umożliwia porozmawianie z osobami, których dotyczy ta sama choroba. Ponadto internauci znajdą tutaj listy aptek oraz placówek medycznych.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna medycyna »

  Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką i leczeniem schorzeń obrębu całego ciała u dzieci i dorosłych. Personel leczniczy komponują doktorzy mający bezcenne doświadczenie w swojej specjalizacji, w tym doktorzy posiadający praktykę w głównych szpitalach i lecznicach w Naszym mieście. Dążymy jednocześnie do tego, aby lecznica systematycznie ewoluowała, pozyskując fachowych lekarzy. Oferta usług medycznych Naszej kliniki jest nader duża i obejmuje zarówno normalne badania kontrolne, jak i także złożone zabiegi operacyjne. Obiecujemy fachowe usługi, dla takich dziedzin jak chociażby laryngologia. Wiodąca w regionie przychodnia lekarska, odpowiednio przeprowadzi badania wymagających pacjentów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurologia dziecięca. »

  Polecamy serdecznie gabinet prywatnego neurologa który zajmuje się leczeniem padaczki oraz przypadłościami neurologicznymi. Neurolog dziecięcy przyjmuje w którykolwiek dzień tygodnia po uprzednio wykonanym telefonie. Przyjęcia tworzone są następnego dnia po telefonie co jest bardzo krótkim czasem oczekiwania jak na neurologię dziecięcą. Liczne kontakty handlowe neurologa z zagraniczną nauką i publikacje naukowe które udostępnione są na stronie świadczą o profesjonalizmie i znajomości padaczki przez lekarza. Neurolog Łódź zajmuje się przede wszystkim leczeniem padaczki. Neurolog zajmuje się także i innymi schorzeniami neurologicznymi oprócz kuracji padaczki, także takimi jak bóle głowy, migreny, depresje oraz zaburzenia emocjonalne u najmłodszych i wszelkie upośledzenia umysłowe. Neurolog wydaje opinie o postępie chorobowym padaczki. Bada przyczyny powstawania drgawek gorączkowych i zaburzeń emocjonalnych albo i bólów głowy, migren. Leczenie padaczki odbywa się przy wspomaganiu farmakologicznym, stosowaniu odpowiedniej diety czy rehabilitacji. W gabinecie leczone są problemy związane ze schorzeniami neurologicznymi, zaburzeniami pracy mózgu i leczenie padaczki. Długotrwałe wizyty i konsekwentne wykonywanie zaleceń neurologa da efekt już po paru miesiącach z zależności od stopnia zaawansowania schorzenia. W izbie przyjęć leczone są także problemy związane z chorobami kobiet w ciąży, napadami drgawkowymi. W gabinecie osobnie traktowane są chore na padaczkę dzieci. Pozdrawiamy i inwitujemy do skorzystania z gabinetu neurologicznego w mieście Łódź.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »