• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa By skontaktować się z dobrym, warszawskim psychologiem, należy zajrzeć na stronę psycholog-centrum.pl. Dzięki niej właśnie, będziemy mogli wiedzieć, jak powinno wyglądać, nasze życie. Na przykład jeżeli mamy problem z nadmiernym spożyciem alkoholu, mamy chorobę depresyjną, albo kryzys małżeńskie - w takich właśnie przypadkach, psychoterapia warszawa, jest wskazana. Trzeba mieć na uwadze to, że dobry psycholog warszawa, sprawi, że będziemy chcieli codziennie rozmawiać z nim, także nie zniechęcajmy się początkowo, bo z całą pewnością, psychoterapia, będzie dla nas wielkim wybawieniem. Osobą, która prowadzi psychoterapię jest doświadczony specjalista, Radosław Rola. Biuro znajduje się w Warszawie, w centrum.

Szczegóły strony psycholog-centrum.pl:

Podlinkuj stronę psycholog-centrum.pl:

Psychoterapia Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia psychologiczna Szczecin »

  W gabinecie psychologicznym w Szkole dla Rodziców oczekuje na Państwa psycholog mgr Barbara Stawarz. Posiada ona niezwykłe doświadczenie w wykonywanym przez siebie zawodzie, które zdobyła pracując wiele lat, nieraz w bardzo trudnych warunkach. Przecież psycholog jest po by pomagać ludziom w trudnych dla nich sytuacjach. Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź ktoś bliski to zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby dzieci »

  Choroby dziecięce to bardzo często choroby skórne. Na portalu odnajdziemy bardzo częste skażenia skórne wieku dziecinnego. Portal udziela rad jak możemy sobie radzić z gorączką u dzieci. Częstą chorobą u naszych pociech w wieku przedszkolnym jest wszawica, którą dzieci przynoszą do domów ze szkół, przedszkoli i żłobków. Choroby dziecięce to bardzo często choroby skórne. Na portalu odnajdziemy bardzo częste skażenia skórne wieku dziecinnego. Portal udziela rad jak możemy sobie radzić z gorączką u dzieci. Częstą chorobą u naszych pociech w wieku przedszkolnym jest wszawica, którą dzieci przynoszą do domów ze szkół, przedszkoli i żłobków.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prostata leczenie »

  Zapalenie prostaty? Dotyczy ono Ciebie? Z tej strony dowiesz się wszystkiego co może pomóc w pokonaniu tego zjawiska. Przeczytasz tutaj czym jest zapalenie prostaty a także poznasz objawy, przyczyny i sposoby leczenia zapalenia prostaty. Dowiesz się jakie naturalne zioła i suplementy diety mogą okazać się pomocne w pokonywaniu dolegliwości. Zakupisz produkty, które okażą się pomocne. Znajdziesz najważniejsze porady, które pokierują cię co masz robić gdy zapalenie prostaty okaże się faktem. Masz ten problem, masz podejrzenia? Przekonaj się czy obawy są słuszne.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cystone »

  Cystone jest indyjskim roślinnym suplementem diety przeznaczonym dla ludzi uskarżających się na różne choroby układu moczowego. Preparat normalizuje pracę układu moczowego w całości, jednakże jego kluczowym zastosowaniem jest kamica nerkowa. Stuprocentowo roślinne składniki suplementu w połączeniu z wysoką jakością sprawiają iż jest on całkowicie niegroźny dla zdrowia i w odróżnieniu od zwykłych leków prawie nie posiada skutków ubocznych. O nieszkodliwości tego preparatu ziołowego może świadczyć choćby fakt, iż nie posiada on przeciwwskazań do stosowania dla kobiet w ciąży. Niewiele osób jest świadomych ile chorób można przezwyciężyć stosując wyłącznie w pełni naturalne środki, co będzie znacznie bezpieczniejsze dla pacjenta, a a dodatkowo znacznie tańsze od leków farmakologicznych, które na dodatek posiadają więcej niepożądanych działań.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Candida »

  Grzyby szczepu Candida Albicans występują niemalże u 80% osób, w większości przypadków nie wywołując choroby - ci ludzie są po prostu biernymi nosicielami, niestety u niektórych osób może powodować ciężkie do wyleczenia zakażenia zwane zwyczajowo kandydozą. Nieleczona w porę zakażenie grzybami Candida może doprowadzić do osłabienia układu odpornościowego - Candida niszczy dobre bakterie, zwalniając miejsce do rozrostu szkodliwym mikroorganizmom. W skrajnych przypadkach zakażenie Candidą potrafi powodować zmiany w osobowości i zachowaniu w szczególności depresję i poczucie osłabienia i bezradności. Leczenie zakażania Candidą jest stosunkowo trudne i powolne, a od chorego wymaga stosowania się do rygorystycznej diety i przyjmowania leków antygrzybiczych, co powoduje, że skuteczność leczenia kandydozy w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza jest stosunkowo mała i często mają miejsce nawroty choroby.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Padaczka - serwis o padaczce »

  Padaczka i związane z nią napady - ich typy: napady pierwotnie uogólnione, napady częściowe, mikloniczne, kloniczne, gromadne, toniczne i przyczyny: podłoże genetyczne, urazy mózgu. Możliwości leczenia oraz profilaktyki padaczki. Jak się zachować podczas napadu padaczkowego, jak udzielić pierwszej pomocy? Zapraszamy na stronę Padaczka. info - zbiór informacji o epilepsji.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  przerost gruczołu krokowego jest chorobą facetów i jest silnie związana z ich wiekiem, ponieważ przeważająca cyfra mężczyzn, która na nią choruje to wiek w granicach 50- 60 lat. Łagody przerost gruczołu krokowego występuje u znacznej liczy facetów i można go leczyć poprzez antybiotyki, a ponadto stosowanie leków na podstawie ziół. Należy przeprowadzać badanie prostaty i momencie kiedy przerost prostaty jest nasilony wówczas stosuje się zabiegi laserowe bądź usuwa się przerost gruczołu krokowego operacyjnie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Witam!
  Nazywam się Mateusz Grygiel. Podstawą mojej pracy psychoterapeutycznej jest wiara w zdolność człowieka do prowadzenia satysfakcjonującego życia w zgodzie ze sobą. Dzięki psychoterapii, każdy może lepiej zrozumieć swoje uczucia, myśli i wrażenia z ciała po to, aby żyć świadomie i móc wybierać i kierować swoim życiem. Psychoterapia Gestalt polega na autentycznym, opartym na wzajemnym szacunku spotkaniu dwóch równych sobie osób - psychoterapeuty i klienta.

  Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną
  w języku polskim i angielskim w zakresie:

  • depresji, myśli samobójczych i zachowań autoagresywnych
  • nerwic i zespołów lękowych
  • uzależnień i nadużywania substancji psychoaktywnych
  • zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia)
  • trudności z nawiązywaniem bliskiej relacji
  • pełnego akceptacji wsparcia dla osób LGBT
  • uporczywych koszmarów i snów
  • innych problemów natury psychologicznej.

  Zapraszam także do grupy wsparcia dla osób z otyłością i nadwagą. Spotkania grupy odbywają się w Gdańsku-Wrzeszczu.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i leczenie uzależnień »

  Terapia uzależnień od alkoholu i hazardu winno być dokonane przez profesjonalistę. Skorzystaj z polskiej oferty, jeżeli żądasz takich właśnie usług, gdyż z nami możesz dostać najlepszą efektywność. Nasi wykwalifikowani psychoterapeuci korzystają najnowocześniejsze metody leczenia uzależnień oraz osiągają tym samym wysoką efektywność. Oferujemy programy weekendowe i stacjonarne, terapie grupowe i poszczególne. Zawsze dopasowujemy je do danej osoby, albowiem tylko wtedy zdołają one osiągnąć najlepszą skuteczność. Sprawdźże naszą stronicę internetową, bo na niej zdołasz dowiedzieć się o nas coraz więcej.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Każdy z nas posiada zbiór relatywnie trwałych przymiotów umysłowych, które warunkują postępowanie i różnią od innych ludzi. Osobowość rozwija się przez całe istnienie człowieka. Gdy modele zachowania nie pozwalają danej osobie dopasować się do zmieniającej się rzeczywistości, są źródłem bólu można uznać, że mamy do czynienia z zaburzeniami osobowości. Istnieje wiele rodzajów zaburzeń osobowości, różniących się między sobą. Obojętnie jednak od rodzaju zaburzenia wsparcie można odnaleźć w Ośrodku Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self we Wrocławiu. Lekarze psychiatra, psycholog, specjalista terapii uzależnień prowadzą psychoterapię skierowaną do indywidualnych pacjentów, grup i rodzin. Psychoterapia Wrocław to wsparcie dla jednostek również z odmiennymi zaburzeniami natury psychicznej.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »