• Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

 • E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

Szkoła Wizażu

Szkoła Wizażu MUBU Kursy są pionierską szkoła wizażu w Warszawie, która realnie przygotowuje do zawodu wizażysty! Nasza jednostka szkoleniowa została dedykowana dla osób zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji w zakresie makijażu i krawiectwa.

Nasza kadra to wykwalifikowani eksperci aktywnie będący w swoim fachu. Sala praktyczna wyposażona jest w pulpity make up zrobione na nasze zamówienie. Mamy własne atelier fotograficzne oraz profesjonalny projektor HD.

Kurs Wizażu Profesjonalnego przeznaczony został dla wszystkich osób, które chcieliby mieć zawód wizażysty. W cenie szkolenia zapewniamy dwie prawdziwe sesje zdjęciowe oraz plan filmowy, dzięki czemu nasze podopieczne otrzymują kompleksowe przygotowanie do zawodu. Malujemy tylko na profesjonalnych materiałach takich firm jak Make Up For Ever, Ben Nye, Calvin Klein itp.

Lekcje Makijażu stworzyliśmy dla kobiet, które pragną nauczyć się wykonywać makijaż w zgodzie z własną naturą. Już na początku szkolenia wykonujemy analizę kolorystyczną i wyjaśniamy jak z niej korzystać. Nasza Szkoła Makijażu MUBU Kursy traktuje indywidualnie klientki biorąc pod uwagę jej typ urody i doradzając konwencję wizażu w zgodzie ze swoją naturą.

Kurs Odzieżowy Warszawa to oferta dla tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie krawiectwa. W trakcie szkolenia zapoznamy się z takimi tematami jak: Szycie Na Maszynie, Krojenie, Obrabianie Dziurek, itd.

Studio Urody proponuje wykonanie dowolnego typu wizażu przez najlepszych wizażystów.

Szczegóły strony mubukursy.pl:

Podlinkuj stronę mubukursy.pl:

Szkoła Wizażu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Inwestowanie szkolenia »

  Nie jeden początkujący właściciel firmy myśli, skąd wziąć informacje niezbędne w początkowym etapie prowadzenia firmy. Są to szkolenia podczas których mają szansę zapoznać się z potencjalnym interesantem z branży inwestycji i poznać sposób myślenia większych firm podczas podejmowania decyzji. Nasze szkolenia są świetną okazją by zdobyć wiedzę o sposobach rozwoju, jakie funkcjonują na drodze do wielkich pieniędzy. Dowiesz się z nich również o inwestycjach na giełdzie, na co zwracać uwagę i co jest potencjalnym zagrożeniem. Szkolenia inwestorskie stawiają sobie za cel zacieśnianie sieci znajomości pomiędzy inwestorami a średnimi firmami, umożliwiające współdziałanie między tymi podmiotami.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybór zawodu »

  Planowanie kariery to nie łatwe wyzwanie. Jeśli chcemy osiagnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak sformułować profesjonalne CV i życiorys. Takiej wiedzy dostarcza kluczdokariery.pl. Znaleźć tu można informacje o tym jak wyglądać może rozmowa kwalifikacyjna, proces rekrutacji. Zamieszczamy również wzory listy motywacyjne do pobrania, kwestionariusze preferencji zawodowych, testy motywacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem. Poruszamy również takie tematy jak rozwój zawodowy czy szukanie pracy.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Szczecin »

  Jeżeli myślisz o dobrej pracy albo dostaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W dzisiejszym świecie jest to bezdyskusyjnie wymagane – angielski powinno się umieć. Jeśli uważasz, że jesteś słaby z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś to odmienił. Nasza szkoła świadczy naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko kompetentnych dydaktyków – w ten sposób masz pewność, że efektywnie zużytkujesz czas na zajęciach. Przygotowujemy także osoby podchodzące do każdego rodzaju testów takich jak chociażby matura. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny – możesz napisać tam egzamin i sprawdzić na którym etapie się znajdujesz!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Częstochowa »

  W naszym mieście jest wiele ośrodków szkolących kierowców ale tylko jedna szkoła jazdy Częstochowa z prawdziwego zdarzenia, to Grande Jazda. Jej ofertę szkoleniową można poznać w serwisie internetowym www.grandejazda.pl. Chcąc być naprawdę dobrze przygotowanym do egzaminu państwowego na prawo jazdy, należy ukończyć kurs właśnie w tej szkole. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i rzetelnie. Zachęcamy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych. »

  Uczniowie mają możliwość występów na szkolnych koncertach, które organizujemy minimum dwa razy do roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, na Ursynowie. Z nami odkryjesz i rozwiniesz swoje artystyczne pasje. Nasi uczniowie kontynuują naukę w państwowych szkołach artystycznych, pierwszego i drugiego stopnia.Nasi link textpedagodzy to często nauczyciele szkół muzycznych i wykładowcy akademiccy.Przynajmniej dwa razy w roku nasi uczniowie występują na szkolnych koncertach, na które można zaprosić znajomych i rodzinę.link text

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dictum - logopedia medialna »

  Firma Dictum powstała, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu logopedii medialnej na terenie Wrocławia. Spotkania indywidualne skierowane są do osób, które na co dzień posługują się głosem, w szczególności dla kadry zarządzającej, dziennikarzy, przyszłych aktorów, nauczycieli, rzeczników prasowych oraz polityków.Zajmujemy się:♣ korygowaniem wad wymowy,♣ poprawą nośności głosu,♣ wypracowaniem optymalnej średnicy głosu,♣ podnoszeniem jakości wypowiedzi,♣ przygotowaniem do wystąpień publicznych,♣ zwiększeniem płynności mowy.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • MBSR szkolenia »

  Nasza spółka dostarcza kursy z obrębu postępu indywidualnego. Mindfulness to wyjście ku oświacie, poznania naszej duchowości. Z wykorzystaniem naszej metody dowiesz się jak utrzymać w ryzach złe myśli. Jest to idealny wybieg na frapujące i przydatne zagospodarowanie czasu. Najważniejszym z trybów, jaki objaśniamy to rozluźnienie oraz szkolenie uważnośći innymi słowy mindfulness. Ktokolwiek kto dołączy do naszej społeczności ćwiczeniowej poczuje się jak u siebie, nastrój w jakiej odbywa się szkolenie sprzyja jej wydajności. Inwitujemy na naszą stronę po więcej informacji.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Łódź »

  Ciężką pracą i ciągłą nauką udało mi się nabyć zaszczytny certyfikat Coaching ICC. Umożliwiło mi to zapoczątkowanie swojej działalności poprzez organizowanie zajęć coachingowym w Warszawie. Tego typu forma przekazywania wiedzy dostarcza wielu sposobności do rozwoju intelektualnego, wskutek tego zapraszam do zajrzenia na poniższą witrynę internetową.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Demonstrowana Wam strona WWW to strona WWW Szkoły Językowej Simply Speaking zajmującej się pomocą w przyswajaniu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, czeskiego i innych. Każde lekcje odpowiadają na różnorakie możliwości uczniów, w dodatku zajęciom towarzyszy serdeczny nastrój i są prowadzone w interesująco zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa oferująca kursy językowe, które służą przygotowaniem do egzaminów DELE i gimnazjalnego oraz zajęcia indywidualne bądź grupowe, na różnych poziomach znajomości języka co sprawia, że nauka języka przebiega niezawodnie, a matura z angielskiego czy inny sprawdzian zostanie zwieńczony znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • EPR »

  Witryna prezentuje ofertę szkoleń z zakresu szeroko rozumianego PR prowadzonych przez grupę ekspertów, praktyków kształtowania wizerunku oraz promocji w internecie. Wśród oferowanych szkoleń znajduje się m.in. Crisis management oraz negocjacje i NLP. Na stronie można znaleźć również opis usługi audyt komunikacji wewnętrznej firmy. Na łamach serwisu przedstawione zostały również sylwetki ekspertów prowadzących szkolenia i warsztaty.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »