• E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy
  E-Ogloszenia - Ogólnopolski portal ogłoszeniowy

  Ogólnopolski bezpłatny portal ogłoszeniowy, w którym można umieszczać własne ogłoszenia całkiem za darmo. Wiele kategorii tematycznych umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje bezpłatne ogłoszenia. W naszym portalu można w sposób szybki i efektywny wypromować własne produkty i usługi bez jakichkolwiek kosztów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest mocno moderowany, co zapewnia wysoką wiarygodność publikowanych w nim treści. Zapraszamy do rejestracji i umieszczania własnych ogłoszeń w sposób wygodny i całkiem bezpłatny.

 • CYN - lepsza strona internetu
  CYN - lepsza strona internetu

  Katalog Stron - wyszukiwarka firm. Najlepszy katalog stron na rynku. Dobre ceny, bardzo dobry Page Rank. Dzięki nam Twoje stron internetowa wiele zyska! Dołącz do nas już dziś! Możliwość dodania strony do wielu ciekawych kategorii - biznes, ekonomia, zdrowie, architektura, informatyka, nieruchomości, ubezpieczenia, agencje reklamowe, akcesoria komputerowe, pozycjonowanie, blogi, medycyna, budownictwo, sklepy internetowe, uslugi, dekarstwo, mechanika pojazdowa

Zarządzanie Gabinetem

Zarządzanie Gabinetem Profesjonalne zarządzanie gabinetem medycznym.
Program do zarządzania gabinetem USG, pracownią RTG. System Radiolog umożliwia profesjonalne zarządzanie gabinetem. Posiada opisy badań, moduł klientów, bazę przychodni, oddziałów, zaawansowane raportowanie.
Nowoczesny system do obsługi gabinetu medycznego polecamy szczególnie w placówkach przeprowadzających badania, które wymagają opisu. Możliwość dodania do bazy dowolnych podtypów badań np.: RTG, USG.
Demonstracyjna wersja programu umożliwi Państwu przetestowanie funkcjonalności Radiologa i przekonaniu się w jaki sposób pomoże on usprawnić działanie każdego gabinetu (zarządzanie gabinetem).
Dzięki systemowi autoryzacji użytkowników, możliwości przydzielaniu praw dostępu do poszczególnych modułów programu Radiolog dane Państwa klientów jak i gabinetu są w bezpiecznym miejscu.
Automatyzacja i szerokie możliwości zarządzania grupami badań, przydzielania techników, a także szczegółowego raportowania, program usprawnia i optymalizuje pracę Państwa gabinetów. Program może być wykorzystywany w każdym rodzaju gabinetu, np. w placówkach Integracja sensoryczna Warszawa.

Szczegóły strony www.radiolog.org.pl:

Podlinkuj stronę www.radiolog.org.pl:

Zarządzanie Gabinetem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Intranet »

  Platforma Edito CMS jest systemem złożonym z modułów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą elastycznością funkcji i zastosowań. System zapewnia dostosowanie się do wszelkich potrzeb Klienta. Edito CMS umożliwia samodzielne zarządzanie treścią oraz tworzenie kolejnych struktur w serwisie podczas jego rozbudowy. Co więcej aplikacje oparte o system Edito CMS są ze sobą całkowicie kompatybilne, co pozwala na kooperację wszystkich aplikacji, jako jednej rozbudowanej platformy Edito CMS. Ten system zarządzania treścią zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie narzędzi dla biznesu i sektora e-learning. Jeżeli chodzi o systemy umożliwiające komunikację wewnątrz firmy, Edito CMS jest podstawą aplikacji Intranet Edito, powstałej w odpowiedzi na potrzebę synchronizacji i ujednolicenia współpracy w firmie, co jest szczególnie cenione w branży e-commerce.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP »

  Produkujemy oprogramowanie do zarządzania firmami wielu branż. Chcielibyśmy, aby nasi klienci byli zadowoleni stąd nasza oferta obejmuje także wdrożenie i jednocześnie szkolenie pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów oprogramowania, a dzięki temu uzyskujemy szybkie dopasowanie do indywidualnych wymagań organizacji. Produkujemy mi.in programy księgowe, a także zajmujemy się systemami ERP - czyli klasą systemów informatycznych przeznaczonych do koordynowania przedsiębiorstwem. Poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych opracowywane przez naszych specjalistów umożliwiają one harmonogramowanie produkcji. Udoskonalamy zarządzanie zapasami oraz umożliwiamy precyzyjną ewidencję czasu pracy.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program pit 2010 »

  PIT Pro to portal tematyczny, skupiający się na tematyce podatków.Jeżeli musisz obliczyć PITy szybko i bez zbędnych nerwów, pobierz bezpośrednio na naszej stronie Program PIT 2010. Oprogramowanie dzięki intuicyjnemu panelu użytkownika zadowoli każdego podatnika. Dostępny jest do ściągnięcia za darmo, tak więc skorzystaj i rozlicz PIT 2010 nie marnując czasu i nerwów. Jeżeli zamierzasz obliczyć deklaracje PIT za 2010 rok ręcznie, w serwisie PIT Pro znajdziesz również gotowe formularze PIT 36, PIT 37 do pobrania. Zapraszamy na PIT Pro!

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testowanie oprogramowania »

  Twórcy oprogramowań wreszcie mają szansę ich sprawdzenia przez profesjonalnych testerów. Testerska platforma crowdsourcingowa oferuje swoje usługi w zakresie sprawdzania działania każdej aplikacji. Testerzy sprawdzają aplikacje deskopowe, webowe a także mobilne przy wykorzystaniu rożnych platform sprzętowych a także systemowych. W zależności od potrzeb wykonywane są testy funkcjonalne, usability, bezpieczeństwa a nawet testy graficznych interfejsów użytkownika.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramka proxy - zmiana IP »

  Strona służąca do anonimowego serfowania w internecie nazywane proxy bramką albo webproxy. Oprócz możliwości zmiany numeru IP strona ta daje możliwość szybszego przeglądania pewnych stron internetowych mieszczących się tam gdzie nasz provident internetowy ma zajęte łącza internetowe. Dzięki stronie masz możliwość przeglądać również portale zablokowane przez twojego operatora internetowego. Wszystko w jednym miejscu w najlepszej serwerowni w Polsce. Oprócz tego łatwy do zapamietania adres, czytelny interfejs graficzny czego oczekiwać więcej.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych »

  Przedsiębiorstwo Etob-Res oferuje fachowe oraz bezpieczne oprogramowanie dla firm. Oferta naszej firmy zawiera systemy bilingowe wody, systemy wspomagające zarządzanie oraz oprogramowanie dla firm komunalnych i spółdzielni mieszkaniowych. Wiele lat w branży powoduje, że Etob-Rest jest kompetentnym producentem systemów erp i trwałym wspólnikiem dla firm oraz instytucji. Oferujemy oprogramowanie, które opiera się na indywidualnych rozwiązaniach, które cały czas są udoskonalane przez naszych programistów. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1990, więc posiadamy już 20-letnie doświadczenie, co jest rzadkością w branży informatycznej.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa »

  Gorąco zapraszam do wizyty na stronie internetowej, na jakiej zamieszczony jest portret i propozycja audytów dla przedsiębiorstw - audyt legalności oprogramowania Impel. Rozwiązania audytorskie to dobry kierunek optymalizacji, nakładów pieniężnych jak też przystosowania solucji informatycznych utworzonych do potrzeb firmowych różnorakich spółek. Przeprowadzone audyty zezwalają też na celne i efektywne planowanie aktywności strategicznych obejmujących strefę zaawansowania bazy IT, jak i wyselekcjonowania odpowiednich technologii. Usługa audytu to świetny pomiar stanu każdego gatunku rozwiązań it, pułapu wydatków oraz poziomu bezpieczeństwa. Pewne audyty potrzebne są także do spełnienia faktycznych wymogów legalnych jak np. audyt legalności zainstalowanego oprogramowania. Specjalizacje przedsiębiorstwa Impel w zakresie audytów to: audyty telekomunikacyjne – określają solucje telekomunikacyjne jak i minimalizują nakłady finansowe telefonii w przedsiębiorstwie. Audyty bezpieczeństwa natomiast związane są, z zastosowaniem Polityki Bezpieczeństwa Informacji, procedura ta bazuje na weryfikacji poziomu bezpieczeństwa danych, infrastruktury jak i własności. Ukazane zostają procedery wyrównawcze i zapobiegawcze, a potem następuje zorganizowanie i zastosowanie strategii administrowania bezpieczeństwem. Polecam także witrynę - doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Uniwersalny a także ergonomiczny program do kreowania kosztorysów wspomaga prace uczestników procesów inwestycyjnych w budownictwie. Zachęcamy do zakupu stosownego dla swoich wymagań oprogramowania do kreowania kosztorysów z serii Norma: Norma STANDARD, PRO czy też EXPERT. Szacowanie i rozliczanie kosztów odbywa się w przychylnym dla odbiorcy środowisku z zastosowaniem profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi i technologii.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM »

  Firma VBS projekt rozpoczęła swoją działalność w 2002 r. początkowo wyłącznie o charakterze lokalnym, projektując małe i średnie serwisy internetowe. Z upływem czasu i ilości wykonywanych projektów, oraz rosnącym doświadczeniem programistycznym powstawały bardziej zaawansowane realizacje. Proponujemy Państwu całą gamę oprogramowania do kompleksowej obsługi firmy, między innymi programy do wystawiania faktur i CRM. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Zapraszamy do przetestowania nowoczesnych rozwiązań programów z rodziny Asystent podczas 30 dni darmowego testu.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji internetowych »

  Obecnie w globalnej sieci aż roi się od pseudoekspertów, którzy w teorii znają się na wszystkim, a w praktyce wiedzą tyle co nic. Niewielka strata, jeśli nie robią nic ważnego. Dużo gorzej jest, gdy zabierają się za poważne prace, jak choćby tworzenie aplikacji internetowych.
  Całe szczęście, że istnieje GOGO Media - firma, złożona z pasjonatów, profesjonalnie podchodzących do powierzonych im zadań. Żadne zlecenia nie są nam straszne - czy chodzi o wcześniej wymienione tworzenie aplikacji internetowych, consulting czy też optymalizację stron.
  Zainteresowało Cię to? Poznaj warunki współpracy, odwiedzając stronę internetową GOGO Media. Dowiedz się więcej o naszej firmie, a z całą pewnością zdecydujesz się na współpracę z nami!

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »