• Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ
  Szamba.info.pl SZAMBA POZNAŃ

  Szamba.info.plOferujemy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków.szamba wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) wykonane metodą roto formowania bez spinową . Pojemności 1300 oraz 1750 litrówszamba z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Technologia produkcji oraz użyte komponenty pozwalają na uzyskanie produktu o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o bardzo dużej odporności chemicznej i mechanicznejPojemności od 2000 do 10000 litrówNasze szamba posiadają wymagane aprobaty i atesty.

 • TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe
  TOI.PL - Twoje ogłoszenie internetowe

  Darmowe ogłoszenia - Bezpłatne ogłoszenia lokalne i darmowe ogłoszenia to dobry sposób na umieszczenie swoich ofert w internecie kupna, pracy, sprzedaży, nieruchomości w inny sposób niż na allegro. Ogłaszając się lokalnie na darmowych ogłoszeniach możesz sprzedać niepotrzebne rzeczy z działów agd i rtv, dziecko, odzież, obuwie, elektronika, dom i ogród, meble. Zapraszamy na bezpłatne ogłoszenia z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Pozania, Częstochowy. Już dziś zacznij dodawać oferty w swoim województwie podobnie jak na olx.pl lub Gumtree.pl na okres do 6 miesięcy zupełnie za darmowe.

Zarządzanie Gabinetem

Zarządzanie Gabinetem Profesjonalne zarządzanie gabinetem medycznym.
Program do zarządzania gabinetem USG, pracownią RTG. System Radiolog umożliwia profesjonalne zarządzanie gabinetem. Posiada opisy badań, moduł klientów, bazę przychodni, oddziałów, zaawansowane raportowanie.
Nowoczesny system do obsługi gabinetu medycznego polecamy szczególnie w placówkach przeprowadzających badania, które wymagają opisu. Możliwość dodania do bazy dowolnych podtypów badań np.: RTG, USG.
Demonstracyjna wersja programu umożliwi Państwu przetestowanie funkcjonalności Radiologa i przekonaniu się w jaki sposób pomoże on usprawnić działanie każdego gabinetu (zarządzanie gabinetem).
Dzięki systemowi autoryzacji użytkowników, możliwości przydzielaniu praw dostępu do poszczególnych modułów programu Radiolog dane Państwa klientów jak i gabinetu są w bezpiecznym miejscu.
Automatyzacja i szerokie możliwości zarządzania grupami badań, przydzielania techników, a także szczegółowego raportowania, program usprawnia i optymalizuje pracę Państwa gabinetów. Program może być wykorzystywany w każdym rodzaju gabinetu, np. w placówkach Integracja sensoryczna Warszawa.

Szczegóły strony www.radiolog.org.pl:

Podlinkuj stronę www.radiolog.org.pl:

Zarządzanie Gabinetem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze programy »

  Na naszej stronie przeskanujesz swój komputer programem skaner online. Nasza strona WWW to nie tylko baza programów ale także forum dyskusyjne poświęcone komputerom. Baza programów jest codziennie aktualizowana co powoduje, że programy są zawsze w aktualnych wersjach. W naszej bazie znajduje się potężna liczba programów, które pobierzesz całkowicie za darmo. Pełne wersje programów, programy shareware, trial oraz freeware. Każdy program opatrzony jest opisem dzięki czemu szybko i łatwo wybierzesz to, czego potrzebujesz.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ile kosztuje Market Samurai? »

  Od pewnego czasu coraz to częściej na rynku powstają różnego rodzaju aplikacje, które mają za zadanie usprawnić pracę w konkretnych aspektach. Przykładem tego może być Market samurai, który to jest świetnym narzędziem dla pozycjonera. Dzięki niemu możemy niekiedy zaoszczędzić sporo czasu, na przykład podczas analizowania konkurencji. Analiza linków jest tylko jedną z jego wielu możliwości. Choć linki konkurencji można oglądać za pośrednictwem innych programów lub też pewnych poleceń, to dzięki temu programowi uzyskujemy pełną, sprecyzowaną informację. Prędkość postępów badań jest oparta na szybkości łącza internetowego. Istotna oczywiście również jest liczba linków konkurentów z branży. Market Samurai o wiele ułatwia działania pozycjonera.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje Mobilne z 3R STUDIO »

  Programy na androida pomogą zorganizować dzień. Masz nieraz kłopoty z organizacją? Od dziś z wsparciem nadchodzi tobie wyjątkowa aplikacja na androida zarządzająca czasem. Możesz tu zapisać sobie listę pilnych zadań do wykonania oraz pilne spotkania. Zawsze również możesz ustawić sobie alarm. Przyda ci się to szczególnie wtedy, jeśli zdarza Ci się zapominać o pilnych sprawach. Niesłychanie zorganizowany program na Androida nie pozwoli ci się przenigdy nigdzie spóźnić. Za sprawą temu programowi możesz też usystematyzować swe kontakty. Spółka 3Rstudio - Programowanie Android.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generowanie dokumentów PDF »

  Creator PDF umożliwia dodawanie znaków wodnych do dokumentów PDF, łączenie kilku różnych dokumentów w formacie PDF w jeden plik także o tym rozszerzeniu, konwersje plików w formacie DOC, DOCX na PDF. Możliwe jest także, generowanie własnych dokumentów PDF przy pomocy odpowiedniego edytora. Dużą popularnością cieszą się także formularze PDF, które w łatwy sposób można stworzyć przy pomocy edytora PDF. Formularz taki może zostać wielokrotnie wypełniany za każdym razem innymi informacjami.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozpoznawanie mowy »

  Profesjonalny system rozpoznawania mowy. Gt-trans umożliwia on-linową transkrypcję dowolnego pliku dźwiękowego na tekst. Przyjmujemy materiały dźwiękowe z: konferencji, wykładów, posiedzeń rad, wywiadów. Zapraszamy na stronę www.bioconnect.pl po więcej szczegółów oraz do skorzystania z bezpłatnego testu. Aby skorzystać z testu wystarczy podać adres e-mail, załączyć plik dźwiękowy oraz przesłać. Transkrypcja nastąpi najpóźniej w dniu następnym od momentu potwierdzenia zgłoszenia. Zapraszamy zespół bioconnect.pl

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Firma itelligence to znany na skalę międzynarodową dostawca różnego typu systemów IT w środowisku SAP. Już od przeszło dwóch dekad itelligence dostarcza oprogramowanie dla firm produkcyjnych, jak i z innych sektorów gospodarki. Wśród Klientów korzystających z proponowanych systemów SAP, są zarówno potężne przedsiębiorstwa, jak też te, które rozpoczynają swoją działalność. Wdrażane przez itelligence systemy informatyczne SAP ERP w Polsce jak i na całym świecie, dają sposobność na istotne zwiększenie efektywności pracy przedsiębiorstw z nich czerpiących. Rozwiązania SAP, takie jak integracja systemów IT czy wdrożenie systemów CRM, istotnie poprawiają elektroniczny obieg dokumentów. Niosą one pomoc dla rachunkowości, sprzedaży lub też zarządzania zleceniami. Dzięki wymienionym aspektom, systemy SAP oraz systemy klasy ERP, cieszą się cały czas zainteresowaniem.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na zlecenie -Redsoft.pl »

  Aktualnie większa część przedsiębiorstw działających na rynku pracy chce programów na zlecenie żeby ułatwić konsumentowi zakup produktów. Dzięki pisaniu dedykowanego oprogramowania pod firmy możemy uniknąć niepożądanych komplikacji dotyczących zamówionego produktu.

  Tworzenie aplikacji ułatwia podobnie wykonywanie działań związanych z realizacją zlecenia. Dzięki takiemu oprogramowaniu kadra postępują zgodnie z przyjętymi regułami w firmie przez co cały postępowanie przebiega sprawnie i efektywnie.

  Firma redsoft.pl specjalizuje się w pisaniu programów na zlecenie dla wielkich i małych przedsiębiorstw. Tworzyliśmy oprogramowanie także dla szkół wyższych między innymi Politechniki Wrocławskiej i Gliwickiej. Nasz zespół programistów jest stale otwarty podjąć nowe wyzwania dzięki którym przez cały czas podnosimy poziom naszych usług. Wspólna pasja motywuje nas do tworzenia aplikacji coraz to lepszych i pionierskich.

  Klienci są dla nas najważniejsi.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prokas - kasy fiskalne »

  Firma PROKAS jest firmą handlowo-usługową działającą w branży systemów sprzedaży, techniki biurowej i sklepowej. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje firm polskich oraz światowych producentów. Oferujemy oprogramowanie i systemy sprzedaży oraz kasy fiskalne, terminale dotykowe, drukarki fiskalne. Poza tym również wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, metkownice oraz materiały eksploatacyjne itp. Nasza firma zapewnia stałą i kompleksową obsługę systemów i urządzeń przez nas oferowanych.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Navireo »

  Programy do prowadzenia firmy są jednymi z pierwszych, jakich poszukuje nowy przedsiębiorca lub firma, która w drodze wzrostu gospodarczego ma coraz większe wymagania odnośnie funkcjonalności, szybkości pracy, modułów produkcyjnych, analiz itp. Dzięki dodatkowym rozszerzeniom do programów takich jak Subiekt GT czy Rewizor GT na stronie www.dlainsert.com.pl jest możliwe w końcu dopasowanie programu magazynowego i do wystawiania faktur czy księgowego do własnych potrzeb. Mnogość dodatków do Subiekta zawartych na w/w witrynie czyni z niego bardzo wszechstronny i rozszerzalny program do prowadzenia firmy. Duży wybór wzorców wydruków umożliwia stworzenie praktycznie dowolnej formy wydruku faktury sprzedaży, wydania magazynowego czy dokumentu kasowego. W zasadzie nieograniczone możliwości wyciągania danych z bazy SQL programów firmy Insert, powodują, że doświadczony programista jest w stanie stworzyć dowolne zestawienie SQL. Przykłady takich zestawień można sprawdzić na stronie www.dlainsert.pl.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CFI Systemy »

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się wdrażaniem i produkcją informatycznych systemów klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Oprogramowanie dla firm Kraków Głównym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych użytkowników. Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce firmy. Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania wymaga czegoś więcej, niż posiadania zwykłego oprogramowania księgowego-magazynowo. Celem każdego wdrożenia jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacji, jakości obsługi klienta oraz wzrostu obrotu towarów i usług.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »